Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3261 Hozzászólás Szerző: Crap »

Jó ég a bemutatásnal Nodi meg Jackson is ezzel az idétlen bokszos beallassal olyanok voltak mint egy hétvégi parti fotón lévő cigány banda :D :D :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3262 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. október 22., vasárnap 13:21
Crap írta: 2023. október 22., vasárnap 8:53Cucu először mutatott olyan teljesítményt amiért elhoztuk. Mindig megkövetem őt, de ez a mai szép volt tőle.
Saka többször is hülyét csinált belőle, Colwill és Silva bravúrjai kellettek, ahhoz, hogy a meccs végéig lövése se legyen az Arsenalnak. A másik oldalon Caicedo volt teljesen vakon, semmit nem segített Gusto-nak, aki hatalmasat melózott. Ha ilyen fiatalon ilyen kevés PL tapasztalattal - és meccshiányosan - ezt tudja, akkor érdemes lenne elgondolkozni James-en középpályásként. (Taktikai és egészségügyi szempontból is)
Cucu és Gusto is hatalmasat melózott. Egyik se volt hibátlan, de én nem is várok tőlük hibátlan játékot.

Caicedo tényleg vakon volt, volt több hibája, de szerintem más lenne, ha nem védekeznénk ennyire mélyen. utcalány gyorsan elfáradnak a támadók és a középpályások is a védőink helyezkedése miatt, gyakran kettészakad a pálya. Sok gondunk van, de szerintem perpill ez a legnagyobb.

Amúgy James mint KP szerintem is logikus lenne, ha rajtam múlna már rég kp lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3263 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. október 22., vasárnap 11:10
Amúgy Palmer sokkal jobb volt középen mint szélen. Miután Jackson beállt csak szenvedett.
Vele ki nem? Jackson egy hatalmas nulla. Ha ő helyzetbe kerül, akkor abból garantált, hogy nem lesz gól. Tegnap is volt két ziccere és sikerült neki a lehető legsutább megoldásokat választania. Erre szerintem szuper érzéke van, hogy kell elcseszni egy helyzetet. Ha télen nem igazolunk egy normális csatárt, akkor egész évbe szenvedni fogunk a gólszerzéssel.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3264 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nem volt ez rossz, sőt, második félidőre leültünk és az ostoba kapusunk ostoba hibája után nem tudták felállni, meg 10 perc és kikapunk. Fiatalok mèg, idővel más lesz ez is.

Télen nagyon kellene egy kapus bármi áron.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3265 Hozzászólás Szerző: Dante »

Crap írta: 2023. október 22., vasárnap 8:53Cucu először mutatott olyan teljesítményt amiért elhoztuk. Mindig megkövetem őt, de ez a mai szép volt tőle.
Saka többször is hülyét csinált belőle, Colwill és Silva bravúrjai kellettek, ahhoz, hogy a meccs végéig lövése se legyen az Arsenalnak. A másik oldalon Caicedo volt teljesen vakon, semmit nem segített Gusto-nak, aki hatalmasat melózott. Ha ilyen fiatalon ilyen kevés PL tapasztalattal - és meccshiányosan - ezt tudja, akkor érdemes lenne elgondolkozni James-en középpályásként. (Taktikai és egészségügyi szempontból is)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3266 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. október 22., vasárnap 8:53 Én vagyok kicsit csak negativabb most?

Őszintén szólva végre szerencsénk volt és találtunk két gólt, de a fő problémánk hogy hiába volt kismillió helyzetünk az életben nem tudtuk volna belőni egyiket se.
Az Arsenalnak volt két lehetősége és be is vágta mind a kettőt. Főleg a második félidőben egy jól küzdő , felkészült kozepcsapatot láttam akik tökéletesen betöltak a buszt, meg egy rosszul játszó nagy csapatot.

Sanchezt cserélni kell, csak kérdés persze kire. Van kb 4 kapus a világon aki minden kritériumnak megfelel ami a mai fociban kell. Jól mutatja hogy kb minden kapus potyazik / hibázik minden fordulóban és ilyen szar teljitmennyel is top statjai vannak a ligában.

Cucu először mutatott olyan teljesítményt amiért elhoztuk. Mindig megkövetem őt, de ez a mai szép volt tőle.
Gusto se volt szerintem rossz, benéztem azt az egy beadást sajnos. 20 évesen egy hibával lehozni egy ilyen meccset szrtm nem rossz azért. Sancheznek szerintem védenie kellet volna és inkább őt okolnam azért a gólért is.

Poch a végén kicsit elcserélte magát szrtm.
Persze, a helyzetkihasználásunk trágya. Jacksonnak és Palmernek be kellett volna vernie a helyzeteiket, de a kettőből legalább egyet. Látszik ahogy 1v1ben a kapussal totyognak a labdával és mereven nézik a lábukat, hogy nem hiszik el, hogy be tudják verni.

Viszont ahogy domináltunk az első gólig az gyönyörű volt. Tényleg, ahogy a nagy könyvben meg van írva, minden utat lezártunk, gyakran még a kapushoz se tudtak hátrapasszolni és sikerült hibákat kikényszeríteni. Sajnos ráültünk az 1 gólos előnyre ami nem szép de valahol megértem. Mudryk mákos gólja még igazolhatná is ezt, de az a gól a semmiből jött. Remélem lesz annyi esze, hogy nem kezdi el azt nyomni, hogy így akarta...

Amúgy Palmer sokkal jobb volt középen mint szélen. Miután Jackson beállt csak szenvedett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6970
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3267 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egyébként az mindenképpen pozitív, hogy Poch taktikailag Artetat meg Kloppot is leiskolázta. Nagyon izgalmas lesz, ha Nkunku és James tényleg rendszeresen tud játszani. Cucu meg ha tartja ezt akkor nem fog Chilly sérülése annyira fájni.

Crap
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3268 Hozzászólás Szerző: Crap »

Én vagyok kicsit csak negativabb most?

Őszintén szólva végre szerencsénk volt és találtunk két gólt, de a fő problémánk hogy hiába volt kismillió helyzetünk az életben nem tudtuk volna belőni egyiket se.
Az Arsenalnak volt két lehetősége és be is vágta mind a kettőt. Főleg a második félidőben egy jól küzdő , felkészült kozepcsapatot láttam akik tökéletesen betöltak a buszt, meg egy rosszul játszó nagy csapatot.

Sanchezt cserélni kell, csak kérdés persze kire. Van kb 4 kapus a világon aki minden kritériumnak megfelel ami a mai fociban kell. Jól mutatja hogy kb minden kapus potyazik / hibázik minden fordulóban és ilyen szar teljitmennyel is top statjai vannak a ligában.

Cucu először mutatott olyan teljesítményt amiért elhoztuk. Mindig megkövetem őt, de ez a mai szép volt tőle.
Gusto se volt szerintem rossz, benéztem azt az egy beadást sajnos. 20 évesen egy hibával lehozni egy ilyen meccset szrtm nem rossz azért. Sancheznek szerintem védenie kellet volna és inkább őt okolnam azért a gólért is.

Poch a végén kicsit elcserélte magát szrtm.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6970
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3269 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

utcalány nagy kár ezért a meccsért. Mindig sikerül felbaszni magam valamivel. De van miből építkeznünk, egyre jobbak vagyunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3270 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért kemény, hogy játékban az utso 10-15 percig gyakorlatilag lenulláztuk az arsenalt (is). Saka és Martinelli semmit se tudott csinálni. Pedig hát ők mennyivel elörébb járnak mint mi.

Kár a buta gólokért, mert azok nélkül nem voltak meccsben. Vagy amit Raya nekünk adott ajándékba és Palmer nem tudta berugni, akkor már 3-0 és nincs és miről beszélni, sztem onnan már nem állnak fel.

Ahhoz képest, hogy sokan azt várták hogy ez az arsenal lever minket, egész jo volt a játék meg az eredmény is.

Ha még év végéig jönnek vissza a sérültekekből, James, Badiashile, Lavia, Nkunku stb és igy haladunk tovább, szépen lehet épitkezni.

Sindu
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3271 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Én büszke vagyok a srácokra. Nagyon jól működtek csapatként együtt. Kiegyeztem volna a döntetlennel előzetesen.
Colwill az első félidőben kétszer is a szívbajt hozta rám, de utána megbízható volt. A többiek kb. felülmúlták az várakozásaimat. Sánchez igazából nem meglepetés, hozta a szokásost. 1 ilyen passza minden meccsen van, hát most gólpassz lett. :D Persze, baromi demoralizáló.

Számomra továbbra is érthetetlen, miért cseréltük le Kepát őrá. :D Komolyan azt hitték, h a Brighton cserekapusa fogja megoldani a kapusgondokat? :D
Ha esetleg fizetésen akartak spórolni, Kepának már csak két éve volt hátra, Sáncheznek meg így most 2030-ig van szerződése. :D Úgy se jön ki a matek. Remélem, megtáltosodik. :D


...Ja, látom neki legalább a magassága megvan, 1,97. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3272 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. október 21., szombat 20:32Az ember egész meccsen átlövöldözte Rayának a labdákat.
Ha Rice gólja előtt is ugyanazt teszi, akkor 2-0-val fújja le a meccset Kavanagh.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3273 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sanchez szépen lehúzta a wc-n egy mozdulattal 10 ember munkáját. Az elvileg erősségének számító kijöveteleknél, pontrúgásoknál is teljesen vakon volt a ma csávó, pedig sok dolga nem volt a meccsen, de így sem sikerült azt a keveset megfelelően ellátni. Akinek van egy kis ideje, kedve vagy türelme, összeadhatná, eddig hány pont ment el rajta az idényben. A PL egyik leggyengébb kezdőkapusával nem lesz egyszerű elérni a kitűzött célokat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3274 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Túl szép volt... Sanchez nálam elásta magát. Lehet, hogy Kepa nem topkapus, de lábbal sokkal jobb mint Sanchez. Az ember egész meccsen átlövöldözte Rayának a labdákat.

Egyébként szép eredmény az X, még ha csalódott is vagyok mert vezettünk, az igazság az, hogy ennél jobbat nem nagyon várhattunk. Voltak remek teljesítmények, a védelem beton volt, nem nagyon volt esélye az Arsenalnak. Palmer, Sterling, Cucurella, Gallagher remekül teljesítettek. Az utolsó 4 meccsen 10 "pontot gyűjtöttünk", és már James is játszott, szal így tovább. Nem az Arsenalt kell megvernünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#3275 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Rohadt frusztráló így elbaszni ezt a meccset. A cserék is szarok voltak. Pedig az elején kifejezetten élveztem...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#3276 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

zs198 írta: 2023. október 21., szombat 20:26 X
1 pont
Ennyi…
Mentalitas szempontjabol vereseggel felero x.

zs198
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#3277 Hozzászólás Szerző: zs198 »

X
1 pont
Ennyi…
GO BLUES

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#3278 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Gyonyoru volt..... koszi Sanchez...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3279 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hogy kell egy megnyert meccset elbaszni, gratulálok balherék.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3280 Hozzászólás Szerző: Traxver »

meccs elején aláírtam volna a döntetlent, de így nagyon fájó az X

Válasz küldése