Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#901 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 10:07
kazomester írta: 2022. október 3., hétfő 10:03
Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 9:26 Ez a Haaland gyerek nem normális. Remélem ez csak a kezdeti lendület.
Ja. A kezdeti lendület hozott össze neki 170+ gólt 22 éves korára :mrgreen:
Volt a történelemben pár támadó aki baszott sok gólt lőtt gyengébb ligákban aztán a legmagasabb szinten elvéreztek. Sajnos Haaland úgy fest nem ez a kategória.

De már cikkeznek róla, hogy most is van kivásárlási ára, asszem 180 milláról írnak ami 2 év múlva aktiválódik. Jöhet a Madrid.:)
Volt, persze. De ezen a srácon azért látszott, hogy a vérében van az egész, és nem csak a legyek hordják össze neki azt a temérdek gólt. Brutális felepites, gyorsaság, irgalmatlan lovoero, higgadtsag. Na mind1, majd Nkunku hátha bevalik. :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#902 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta: 2022. október 3., hétfő 10:03
Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 9:26 Ez a Haaland gyerek nem normális. Remélem ez csak a kezdeti lendület.
Ja. A kezdeti lendület hozott össze neki 170+ gólt 22 éves korára :mrgreen:
Volt a történelemben pár támadó aki baszott sok gólt lőtt gyengébb ligákban aztán a legmagasabb szinten elvéreztek. Sajnos Haaland úgy fest nem ez a kategória.

De már cikkeznek róla, hogy most is van kivásárlási ára, asszem 180 milláról írnak ami 2 év múlva aktiválódik. Jöhet a Madrid.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#903 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 9:26 Ez a Haaland gyerek nem normális. Remélem ez csak a kezdeti lendület.
Ja. A kezdeti lendület hozott össze neki 170+ gólt 22 éves korára :mrgreen:

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#904 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nála tényleg csak a sérülések lesznek a kérdés. Eszméletlen agya van a játékhoz, a helyezkedése és a helyzetfelismerése az igazi extra benne, az, hogy mindenkinél gyorsabb, nagyobb, erősebb csak a bónusz.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#905 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 9:26 Ez a Haaland gyerek nem normális. Remélem ez csak a kezdeti lendület.

Szerintem ne reménykedjünk! :) Brutális könyörtelen támadó! Nyugodtan kijelenthetjük hogy a világ legjobb támadója! Remélhetőleg 2-3 éven belül belül kiakarja majd próbálni magát máshol is! :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#906 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez a Haaland gyerek nem normális. Remélem ez csak a kezdeti lendület.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#907 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2022. október 3., hétfő 0:13 Ezt a cityt sem fogja mèg csak megszorongatni sem senki hosszútávon. Haalandra nincsenek szavak, a játék minden elemében zseni, egy korszakos legenda 22 évesen, nem is tudom láttam e prime Ronaldo óta ennyire komplett centert (mèg ha nagyon más is a 2 játékos stílusa egymáshoz képest). Drogba a No1 kedvenc természetesen, de képtelen lennèk objektíven elé helyezni (gyorsabb, jobban passzol, magasabb).

Megtalálták a hiányzó láncszemet. Kíváncsi leszek a BL-t elszorakozzák-e, ilyen kerettel, ilyen edzővel idén (is, tavaly szintúgy) csak önmaguk lehetnek az ellenség. Rendesen irigy vagyok, nem hazudok, ettől a játéktól fènyèvekre vagyunk.
Vagy ha Haaland megsérül mi lesz. Eleg serulekeny es eladtak Sterlinget, Gabriel Jesust, mast jatszanak már. Az argentin srac meg nem ez a minoseg.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#908 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ezt a cityt sem fogja mèg csak megszorongatni sem senki hosszútávon. Haalandra nincsenek szavak, a játék minden elemében zseni, egy korszakos legenda 22 évesen, nem is tudom láttam e prime Ronaldo óta ennyire komplett centert (mèg ha nagyon más is a 2 játékos stílusa egymáshoz képest). Drogba a No1 kedvenc természetesen, de képtelen lennèk objektíven elé helyezni (gyorsabb, jobban passzol, magasabb).

Megtalálták a hiányzó láncszemet. Kíváncsi leszek a BL-t elszorakozzák-e, ilyen kerettel, ilyen edzővel idén (is, tavaly szintúgy) csak önmaguk lehetnek az ellenség. Rendesen irigy vagyok, nem hazudok, ettől a játéktól fènyèvekre vagyunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6961
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#909 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea win 2-1 against Graham Potter's former side Brighton in a behind closed doors friendly at the Amex Stadium. Carney Chukwuemeka with both goals.

Zárt kapus meccsünk volt ma brightonnal. Chuck duplázott, akik Bl-ben kezdtek azok nem játszottak.

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#910 Hozzászólás Szerző: Crap »

Anti írta: 2022. szeptember 16., péntek 12:33
Daniel írta: 2022. szeptember 16., péntek 12:00
Anti írta: 2022. szeptember 16., péntek 11:41 Még tudjátok mondani hogy miért csak 3 meccs törlődik, és miért pont ezt a 3 meccset törölték?
London, temetés, kevés rendőr
Hát ettől okosabb nem lettem. Ráadásul a brentford-arse meg londoni "derbi" is. Vagy felcserélni A két Pool elleni meccset...
Brentford eléggé London szélén van, közelebb a reptérhez, mint a városhoz. Közvetlen egy fő út + autópála + vasútállomás + metró mellet. (Kb. hasonló mintha Ferihegy vagy Ferihegy vasútállomásnál lenne egy stadion)

A Stamford Bridge viszont már eléggé bent van a sűrűjében.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#911 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anti írta: 2022. szeptember 16., péntek 12:33
Daniel írta: 2022. szeptember 16., péntek 12:00
Anti írta: 2022. szeptember 16., péntek 11:41 Még tudjátok mondani hogy miért csak 3 meccs törlődik, és miért pont ezt a 3 meccset törölték?
London, temetés, kevés rendőr
Hát ettől okosabb nem lettem. Ráadásul a brentford-arse meg londoni "derbi" is. Vagy felcserélni A két Pool elleni meccset...
Elvileg az nem annyira kiemelt kockazatu mint a mi meccsunk. Sorsolasba meg nem akartak belenyulni. Mindegy most mar, valogatott meccseket eljuk tul aztan egy honap alatt jon 9 meccs.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#912 Hozzászólás Szerző: Anti »

Daniel írta: 2022. szeptember 16., péntek 12:00
Anti írta: 2022. szeptember 16., péntek 11:41 Még tudjátok mondani hogy miért csak 3 meccs törlődik, és miért pont ezt a 3 meccset törölték?
London, temetés, kevés rendőr
Hát ettől okosabb nem lettem. Ráadásul a brentford-arse meg londoni "derbi" is. Vagy felcserélni A két Pool elleni meccset...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#913 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Anti írta: 2022. szeptember 16., péntek 11:41 Még tudjátok mondani hogy miért csak 3 meccs törlődik, és miért pont ezt a 3 meccset törölték?
London, temetés, kevés rendőr
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#914 Hozzászólás Szerző: Anti »

Még tudjátok mondani hogy miért csak 3 meccs törlődik, és miért pont ezt a 3 meccset törölték?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6961
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#915 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2022. szeptember 12., hétfő 20:16
Anti írta: 2022. szeptember 12., hétfő 19:59 Brentford nem londoni csapat?🤷‍♂️🤷‍♂️
De, de éppenséggel ahogy a Tottenham is, úgy ők is hozzánk képest jóval messzebb vannak az említett temetéssel és egyebekkel érintett régiótól mint mi.. De pl a United meg a Brighton meccseit nem tudom minek halasztják.
Mert a L**ds vs utd elég para meccs :D oda tuti 3x rendőri készültség kellenne

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#916 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Itt nem arról van szó, hogy számítani lehetett arra, hogy meghalt egy 96 éves ember. Ezek hagyományok, ráadásul nemhogy lehetett készülni a királynő halálára, de olyan szigorú protokoll szerint járnak el ilyenkor, amit bizonyos időközönként el is próbálnak a legnagyobb komolysággal. Ezért nem is értem a 10 éves gyerek halálával való hasonlatot. 70 éves uralkodása alatt többet alakított a világon, mint a Kossuth téri állatkert lakói valaha is fognak.
Szerintem is túlzás valahol a két hetes meccshalasztás, és az is tiszta, hogy emiatt rá fogunk baszni az eltolt meccseket illetően, de nekik ez a kultúrájuk.
Én személy szerint nagyon örülnék neki, ha nekünk is lenne kire felnézni úgy, mint az angoloknak Erzsébetre. De hát nekünk csak a Trianon miatti önsajnálat és a gyűlölködés jutott, no meg egy 500 éve élt Mátyás királyért rajongunk, erősen kiszínezve a történetét.

Sajnos azt nem látom, hogy más csapatoknak miért vannak vagy nincsenek elhalasztva a meccsei.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#917 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Anti írta: 2022. szeptember 12., hétfő 19:59 Brentford nem londoni csapat?🤷‍♂️🤷‍♂️
De, de éppenséggel ahogy a Tottenham is, úgy ők is hozzánk képest jóval messzebb vannak az említett temetéssel és egyebekkel érintett régiótól mint mi.. De pl a United meg a Brighton meccseit nem tudom minek halasztják.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#918 Hozzászólás Szerző: Anti »

Brentford nem londoni csapat?🤷‍♂️🤷‍♂️
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#919 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2022. szeptember 12., hétfő 19:42
broduer írta: 2022. szeptember 12., hétfő 19:00
Pityee írta: 2022. szeptember 12., hétfő 18:50

Pedig most el lehetett volna őket kapni, de akkor erről ennyit. 1 hónap PL meccs nélkül, fasza.
Nyilván nem tudok úgy tekinteni a halálesetre mint az angolok. Értem, hogy ez sokat jelent számukra és hogy egy intézmény a monarchia.

De az az igazság, hogy több ezer, jeggyel rendelkező külföldi és angol ember hétvégi kikapcsolódása van tönkretéve, az így is sűrű menetrend további terhelést eredményez a focistáknak. Mindezt azért, mert meghalt egy 96! éves öregasszony. Tudom, ez így nagyon demagóg, de attól még így van...

Talán egy elhalasztott forduló után, lehetett volna méltón emlékezni a meccsek keretein belül is.
+1
Pontosan ezt ecseteltem énis egy pár napja. De lassan ott tartunk, hogy egész bajnokságot halasztunk. Sebaj, mindjárt itt a vb 8)

Ui.: Bárcsak minden ember megélné a 96 évet. Viszont az az igazság, hogy egy olyan beteg kisgyerekért aki Angliában esetleg a 10évet nem éli meg, azért egy forduló sincs elhalasztva. Azért nem kell kihirdetni 12napos gyászt, az elvan intézve egy perces néma csendel, és már aznap lehet szórakozni meg vigadni. Kabaré angolok.

És nem, nem kicsinyítem le, hogy meghalt a királynőjük. Szomorú, oké gyászol az ország. De könyörgöm egy 96 éves öreg emberkétől mit vártak? Hogy 120 évig élni fog? Túlzás, nagyon túlzás már.
Az a forduló, legalábbis a londoni meccsek továbbra sem a királynő halála miatt lesz elhalasztva.
Azért lesz elhalasztva, mert a temetésre való készülődés, lezárások, gyászoló, temetésre érkező tömegek miatt biztosítások elviszik a tömegközlekedés, és a biztosításra alkalmas rendőri és egyéb biztonsági erők nagy részét és nem lesz kapacitás a meccsekre Londonban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#920 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2022. szeptember 12., hétfő 19:00
Pityee írta: 2022. szeptember 12., hétfő 18:50
Moldván írta: 2022. szeptember 12., hétfő 18:43 Liverpool elleni meccs elhalasztva. Forrás: Chelsea app
Pedig most el lehetett volna őket kapni, de akkor erről ennyit. 1 hónap PL meccs nélkül, fasza.
Nyilván nem tudok úgy tekinteni a halálesetre mint az angolok. Értem, hogy ez sokat jelent számukra és hogy egy intézmény a monarchia.

De az az igazság, hogy több ezer, jeggyel rendelkező külföldi és angol ember hétvégi kikapcsolódása van tönkretéve, az így is sűrű menetrend további terhelést eredményez a focistáknak. Mindezt azért, mert meghalt egy 96! éves öregasszony. Tudom, ez így nagyon demagóg, de attól még így van...

Talán egy elhalasztott forduló után, lehetett volna méltón emlékezni a meccsek keretein belül is.
+1
Pontosan ezt ecseteltem énis egy pár napja. De lassan ott tartunk, hogy egész bajnokságot halasztunk. Sebaj, mindjárt itt a vb 8)

Ui.: Bárcsak minden ember megélné a 96 évet. Viszont az az igazság, hogy egy olyan beteg kisgyerekért aki Angliában esetleg a 10évet nem éli meg, azért egy forduló sincs elhalasztva. Azért nem kell kihirdetni 12napos gyászt, az elvan intézve egy perces néma csendel, és már aznap lehet szórakozni meg vigadni. Kabaré angolok.

És nem, nem kicsinyítem le, hogy meghalt a királynőjük. Szomorú, oké gyászol az ország. De könyörgöm egy 96 éves öreg emberkétől mit vártak? Hogy 120 évig élni fog? Túlzás, nagyon túlzás már.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése