Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#701 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. február 6., vasárnap 10:35
Gaba írta: 2022. február 6., vasárnap 9:32
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...
Nem a vezetőink a hibasak, mert minden féle fajta játékost igazolunk előre.
Timo, Morata, torres, Giroud, Higuain, falcao, lukaku, stb stb.
Azért ők elég különbözőek minden tekintetben, és a nagyrészük bukás volt, vagy csak 2. 3. helyezett volt a támadók listáján.
Itt angliába nem lehet jogabonitozni a 16oson bellül, olyannyira, hogy egy csatárnak még a labdát sincs ideje átvenni.
A gyors játékosokat megölik, nincs területük, a nagy benga erőcsatárok meg lassúak.
Nem tudom mi a megoldás, de valami más rendszer kéne, mert semmi garancia nincs arra, hogy egy Haaland vagy egy mbappe szarná a golokat itt. Aki szerint szórná a golokat az álomvilágba él. Vagy nem néz annyi premier league-t.
Pedig sztem abban biztos lehetsz, hogy a norvég favágó a PLben is ugyanúgy szarná a gólokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#702 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta: 2022. február 6., vasárnap 11:48 Szerintem ennek az új hullámos, keményen letámadós focinak az egyik nagy vesztese lesz a befejező csatár. Előre 3 speciális ember kell akik gólerősek, gyorsak, kreatívak és 3 tüdejük van. A csatár poszton játszó embernek zömében csak annyi szerep jut, hogy lefoglal 1-2 védőt, ezért a 3 játékosnak rendszeresen helyet kellene cserélgetnie.

Lukakunak az kell, hogy legyen mellette egy ember aki helyet csinál neki és ne sértődjön meg ha minden labdával a belgát kell tömni. Szerintem ez nagyon gáz, ódivatú. Ahogy tuchel is mondta, az nem foci amikor 10 ember töm labdával 1 embert.

Ezzel együtt, szerintem Haaland a világon bármelyik rendszerben fosni - hányni fogja a gólokat.
Egyetértek. 2 korszakos edzőzseni (Pep, Klopp, sőt akár Tuchel tavalyi BL-győztes csapata is) diktálta/diktálja a divatot, eltérő játékfilozófiával, de egy játékelem közös: Pep és Klopp rendszerében sincs helye klasszikus kilencesnek. Ez a tendencia már a 2010 körüli Barca/spanyol válogatott dominanciával elkezdődött, és pár évvel később, a német edzőiskola térnyerésével csak fokozódott, mert a hamis kilences alkalmazása szvsz a két stílus metszete.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#703 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Remélem nyáron ráépülünk a norvégra és elsózzuk a belgát. KO lesz, ha az Atmas Torres és Aguero után megint máshol köt ki egy potenciálisan évtizedes csatár.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#704 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ennek az új hullámos, keményen letámadós focinak az egyik nagy vesztese lesz a befejező csatár. Előre 3 speciális ember kell akik gólerősek, gyorsak, kreatívak és 3 tüdejük van. A csatár poszton játszó embernek zömében csak annyi szerep jut, hogy lefoglal 1-2 védőt, ezért a 3 játékosnak rendszeresen helyet kellene cserélgetnie.

Lukakunak az kell, hogy legyen mellette egy ember aki helyet csinál neki és ne sértődjön meg ha minden labdával a belgát kell tömni. Szerintem ez nagyon gáz, ódivatú. Ahogy tuchel is mondta, az nem foci amikor 10 ember töm labdával 1 embert.

Ezzel együtt, szerintem Haaland a világon bármelyik rendszerben fosni - hányni fogja a gólokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#705 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta: 2022. február 6., vasárnap 9:32
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...
Nem a vezetőink a hibasak, mert minden féle fajta játékost igazolunk előre.
Timo, Morata, torres, Giroud, Higuain, falcao, lukaku, stb stb.
Azért ők elég különbözőek minden tekintetben, és a nagyrészük bukás volt, vagy csak 2. 3. helyezett volt a támadók listáján.
Itt angliába nem lehet jogabonitozni a 16oson bellül, olyannyira, hogy egy csatárnak még a labdát sincs ideje átvenni.
A gyors játékosokat megölik, nincs területük, a nagy benga erőcsatárok meg lassúak.
Nem tudom mi a megoldás, de valami más rendszer kéne, mert semmi garancia nincs arra, hogy egy Haaland vagy egy mbappe szarná a golokat itt. Aki szerint szórná a golokat az álomvilágba él. Vagy nem néz annyi premier league-t.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#706 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#707 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2022. február 5., szombat 21:25
Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
Gondolom Pityee kolléga arra asszociált, hogy ingyen megdobhattuk volna a francűzt +1 évvel, ugyanazt a teljesítményt kapnánk és lenne +100 millánk a kasszában értelmes játékosokra.
Így-így.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#708 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2022. február 5., szombat 21:25
Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15 Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
Gondolom Pityee kolléga arra asszociált, hogy ingyen megdobhattuk volna a francűzt +1 évvel, ugyanazt a teljesítményt kapnánk és lenne +100 millánk a kasszában értelmes játékosokra.
Ha meg nem adjuk el anno De Bruyne-t és Salah-t, akkor a PL 2 legjobb játékosa lenne nálunk és fosnánk a bajnoki címeket. Kár ezen rágódni, azért egy Giroud-val elég merész dolog lett volna nekivágni a szezonnak, kellett egy klasszis csatár és Haaland után Lukaku volt a legnagyobb név. Arra nem számított senki hogy ekkora bukás lesz a belga visszahozatala, sajnos rendesen megszívtuk vele, de most már nincs mit tenni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#709 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
A lényeg a hozzáállás. Érdemes megnézni a góljait, főleg az elsőt. A kezdőkör közelében szerel majd azonnal sprintel, mint a veszett a kapu felé, hogy a végén becsúszva bekotorja. Ezzel egyidőben a tohonya belga még a harmadosztályú senkik ellen sem képes elérni egy normálisan középretett labdát...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#710 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A franciában volt alázat és küzdeni akarás. Ha nem is volt egy top csatár, a belét kihajtotta a csapatért. Ez a balga szar pedig... Nincsenek rá jelzők.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#711 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
Gondolom Pityee kolléga arra asszociált, hogy ingyen megdobhattuk volna a francűzt +1 évvel, ugyanazt a teljesítményt kapnánk és lenne +100 millánk a kasszában értelmes játékosokra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#712 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#713 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#714 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2022. február 3., csütörtök 18:33
kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 18:21
Dízel írta: 2022. február 3., csütörtök 17:20 Az ugy szep lesz, ha mindenki átmegy egy evertonhoz. Értem, hogy Frankel nyomtak hosszu evekig, de azért ennyire nem kéne leszarni a klubbot meg tuchelt.
Ők a haverjai, valahol érthető. Tuchelnek meg szerintem annyira nem voltak fontosak ők. Lehet nem is alatta dolgoztak.
En nem latok bele semmit, de az hogy eloszor a jatekosok elegedetlenkednek, aztan meg most a stabtagok mennek el azert ez egy kicsit fura. Lehet hogy csak lampard szemelye van az egesz mogott, csak azert na.
Cole up edzőből lehet felnőtt szinten segédedző, míg Edwards egy sima edzőből másodedző lesz.
mindkettőnek előrelépés a karrier szempontjából, mást szerintem nem kell belelátni :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#715 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 18:21
Dízel írta: 2022. február 3., csütörtök 17:20 Az ugy szep lesz, ha mindenki átmegy egy evertonhoz. Értem, hogy Frankel nyomtak hosszu evekig, de azért ennyire nem kéne leszarni a klubbot meg tuchelt.
Ők a haverjai, valahol érthető. Tuchelnek meg szerintem annyira nem voltak fontosak ők. Lehet nem is alatta dolgoztak.
En nem latok bele semmit, de az hogy eloszor a jatekosok elegedetlenkednek, aztan meg most a stabtagok mennek el azert ez egy kicsit fura. Lehet hogy csak lampard szemelye van az egesz mogott, csak azert na.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#716 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. február 3., csütörtök 17:20 Az ugy szep lesz, ha mindenki átmegy egy evertonhoz. Értem, hogy Frankel nyomtak hosszu evekig, de azért ennyire nem kéne leszarni a klubbot meg tuchelt.
Ők a haverjai, valahol érthető. Tuchelnek meg szerintem annyira nem voltak fontosak ők. Lehet nem is alatta dolgoztak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#717 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az ugy szep lesz, ha mindenki átmegy egy evertonhoz. Értem, hogy Frankel nyomtak hosszu evekig, de azért ennyire nem kéne leszarni a klubbot meg tuchelt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#718 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.evertonfc.com/news/2470746/ ... ching-team
https://www.chelseafc.com/en/news/2022/ ... at-everton

Ashley Cole is csatlakozott tőlünk az Evertonhoz, Lampard stábjához.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#719 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2022. január 30., vasárnap 19:17 Breaking: Anthony Barry is expected to stay at #Chelsea despite Frank Lampard wanting to take him to Everton.

[via @Matt_Law_DT]

Na azért :)
akkor igazából jól jártunk ,hogy Barry marad kettőjük közül

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#720 Hozzászólás Szerző: focimark »

Viszont Joe Edwards a hírek szerint csatlakozik Lampsékhoz.

Válasz küldése