Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10781 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Werner kellene Mount vagy Zyiech helyére, reméljük nem vár sokat Tuchel a cserével.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10782 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount nagyon rossz. Lassú fejben és pontatlan, jót tenne neki még egy kis pihenés.

Zijes ugyan ez, borzalmasan lassú. James eddig a legjobbunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10783 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mount nagyon pontatlan ma… fèlidőbe lekapnám.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6961
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10784 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mount túl sokat gondolkodik mielőtt passzolna Lukakura.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#10785 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ilyen meccseken siman mehetne a 4-2-3-1, nem sokat kerulunk kapu ele.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#10786 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Hawaii írta: 2021. szeptember 13., hétfő 0:23
Dízel írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 10:31Kovacic egy beast volt, gol, golpassz, remek labdakihozatalok, tamadasok epitese. Nalam az o helye most betonbiztos. Kanteval ketten nagyon komolyak lesznek iden.
Kovacic formája nagyon ingadozó, Kante meg lassan kb minden 2. meccsen sérült, szóval annyira azért ne éld bele magad ebbe a párosba.
Kova szerintem tavaly konzisztensen az egyik legjobbunk volt. Idén tényleg elég tompán kezdett, de ez valószínűleg a túlterheltség miatt van.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#10787 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 10:31Kovacic egy beast volt, gol, golpassz, remek labdakihozatalok, tamadasok epitese. Nalam az o helye most betonbiztos. Kanteval ketten nagyon komolyak lesznek iden.
Kovacic formája nagyon ingadozó, Kante meg lassan kb minden 2. meccsen sérült, szóval annyira azért ne éld bele magad ebbe a párosba.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10788 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukaku a meccs utáni interjuban megemlitette Wernert is, hogy részben neki köszönheti a második gólt, azzal ahogy helyezkedett és elvitte az embert.

"I think I have to give a lot of credit for Timo because Timo created a lot of space for me. As soon as he created the space to run in behind the two defenders I had a lot of time, the touch was good and the finish was just clinical."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10789 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 7:33
emsanya írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 7:01
edeskeves írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 5:08 Nezz Sevilla meccseket :P
Nézz Sevilla meccseket, igen egy beast a csávo és ugy is játszik. Ilyen meccsen még belefér hogy játszik Chalobah de a kövi komolyabb ellenfelek ellen már nem, ott már kilogna. Igaz sztem nem is fog ezeken játszani (BL, tottenham, city).
Örülök, ha valahogy a Chelsea meccsekre jut időm :D Két Laliga meccset néztem végig életemben, azon kiosztottak vagy 20 évre előre minden Oscar-t, az nekem elég volt köszi :mrgreen:

Emsanya kicsit mintha úgy írnál erről a Koundé-Chalobah dologról, mintha ők ketten egymás posztriválisai lennének. Pedig Silva lassan nyugdíj, Azpi szintén, Zümi adios(létszám szempontjából) és Rüdigernek akkora arca lett, hogy lehet nem is hosszabbít... szóval bőven elférnének ők itt mindketten. Én sem azt követelem, hogy egyből az angol legyen az alap kezdő, de valamiért a Nagymájsztró is áradozik a hozzáállásáról, jól védekezik, felfut és gólt b*sz, valamint az eddigi meccseken bizonyította, hogy bírja a nyomást. Mindezt úgy, hogy pár hetet kapott csak Tuchel taktikai felkészítéséből, ez remélhetőleg fél év múlva csak még jobb lesz. Semmi baj nincs azzal, ha a nagyobb meccseket a tapasztaltabbak hozzák le és a "kicsik" ellen szépen fejlődget Trevoh is, de a Zenittől és a spuritól azért nem tojnék annyira, hogy kihagyjam.
En se engednem el Chalobaht, tartalelnak jo. Koundé a vedelem minden posztjan tud jatszani, sok oldalu vedo. Tuchel pedig dicseri Chalobaht mert mast nem tehet :D.

Penteken is nyilatkozta hogy probaltuk Koundet utolso percig de nem jott ossze. Nyilvan akart erre a posztra embert, de meg kell oldani hazon belul.

Remelem telen sikerul elhozni, illetve bedobtak mar uj nevet ha nem jon ossze, akkor De Ligt-et pletykaljak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10790 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azert nyertunk 3-0ra, mert remekul kivedekeztuk oket, amikor meg problema volt akkor meg ott volt a fekete parduc, Mendy. Nagyon csipem, iszonyat stabil teljesitmenyt nyujt amiota itt van. Ennyit jelent egy arcedula, kepa 80millio mendy meg a toredeke es latjuk mi a kulonbseg kettejuk kozott.

Vicces azert hogy saul lehozatala utan jorginho mennyire aktivabb volt. Ezt sem gondoltam volna soha.

Kovacic egy beast volt, gol, golpassz, remek labdakihozatalok, tamadasok epitese. Nalam az o helye most betonbiztos. Kanteval ketten nagyon komolyak lesznek iden.

Az Mu-rol meg annyit, hogy en mar ev elejen arra tippeltem, hogy veluk kell megkuzdeni az elso helyert. Eddig sem volt rossz keretuk, de iden nagyon durvak lettek.

Ronaldorol kulon annyit, hogy amelyik csapatban jatszik, ott mindenkit motival es hatalmas karakter. En nagyon sokra tartom ot, es szerintem siman benn van hogy iden vagy jovore behuzzak vele a pl-t. O egy mas dimenzio.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10791 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Érdekes egy meccs volt. Jobban játszott a Villa, még is nyertünk, ráadásul nagy különbséggel. Az igazán nagyok ismérve, hogy szar játékkal is nyerik meccseiket.

Arra térnék csak ki, hogy nem voltunk elég gyorsak elöl, nem volt pressing. Egyedül Havertz támadott le a megszokott módon. Szerintem ha Zijes pályán van és nem középen játszik, úgy Werner jobb választás csatárnak, persze valószínűbb, hogy, Zijes idén is csak kiegészítő ember lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#10792 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 7:01
edeskeves írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 5:08 Nezz Sevilla meccseket :P
Nézz Sevilla meccseket, igen egy beast a csávo és ugy is játszik. Ilyen meccsen még belefér hogy játszik Chalobah de a kövi komolyabb ellenfelek ellen már nem, ott már kilogna. Igaz sztem nem is fog ezeken játszani (BL, tottenham, city).
Örülök, ha valahogy a Chelsea meccsekre jut időm :D Két Laliga meccset néztem végig életemben, azon kiosztottak vagy 20 évre előre minden Oscar-t, az nekem elég volt köszi :mrgreen:

Emsanya kicsit mintha úgy írnál erről a Koundé-Chalobah dologról, mintha ők ketten egymás posztriválisai lennének. Pedig Silva lassan nyugdíj, Azpi szintén, Zümi adios(létszám szempontjából) és Rüdigernek akkora arca lett, hogy lehet nem is hosszabbít... szóval bőven elférnének ők itt mindketten. Én sem azt követelem, hogy egyből az angol legyen az alap kezdő, de valamiért a Nagymájsztró is áradozik a hozzáállásáról, jól védekezik, felfut és gólt b*sz, valamint az eddigi meccseken bizonyította, hogy bírja a nyomást. Mindezt úgy, hogy pár hetet kapott csak Tuchel taktikai felkészítéséből, ez remélhetőleg fél év múlva csak még jobb lesz. Semmi baj nincs azzal, ha a nagyobb meccseket a tapasztaltabbak hozzák le és a "kicsik" ellen szépen fejlődget Trevoh is, de a Zenittől és a spuritól azért nem tojnék annyira, hogy kihagyjam.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10793 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 5:08
AwayRoller írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 0:54
emsanya írta: 2021. szeptember 11., szombat 22:34 Chalobahoz viszonyitottam, nem egy szint a két ember ez ligátol független nekem. De értem a gondolatmenetet.
Akkor Kounde valami ultra beast módban nyomja? Nem nézek Lalaligát vagy Sevilla meccset, de hogy ma Chalobah semmivel sem lógott ki lefelé a védőink közül, az fix.
Nezz Sevilla meccseket :P
Nézz Sevilla meccseket, igen egy beast a csávo és ugy is játszik. Ilyen meccsen még belefér hogy játszik Chalobah de a kövi komolyabb ellenfelek ellen már nem, ott már kilogna. Igaz sztem nem is fog ezeken játszani (BL, tottenham, city).

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10794 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. szeptember 12., vasárnap 0:54
emsanya írta: 2021. szeptember 11., szombat 22:34 Chalobahoz viszonyitottam, nem egy szint a két ember ez ligátol független nekem. De értem a gondolatmenetet.
Akkor Kounde valami ultra beast módban nyomja? Nem nézek Lalaligát vagy Sevilla meccset, de hogy ma Chalobah semmivel sem lógott ki lefelé a védőink közül, az fix.
Nezz Sevilla meccseket :P

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#10795 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. szeptember 11., szombat 22:34 Chalobahoz viszonyitottam, nem egy szint a két ember ez ligátol független nekem. De értem a gondolatmenetet.
Akkor Kounde valami ultra beast módban nyomja? Nem nézek Lalaligát vagy Sevilla meccset, de hogy ma Chalobah semmivel sem lógott ki lefelé a védőink közül, az fix.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10796 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. szeptember 11., szombat 22:06
emsanya írta: 2021. szeptember 11., szombat 21:17

Chalobah se Koundé szint, bármennyire is szimpatikus srác, komolyabb meccseken sokat nem kéne játszania és télig kihuzni aztán hátha meg lehet szerezni Koundét..
Egyebkent ha saulbol indulunk ki hogy a laligaban edzodott es ott milyen gyenge a nyomas, az iram, stb. Akkor lehet Kounde sem az a vilagklasszis cb aki majd ketvallra fekteti az egesz premier leaguet. Csak halkan jegyzem meg, hogy ez igy ebben a formaban amit mondtok kettos merce. Ennyi erovel semmi garancia arra hogy bevalik.
Chalobahoz viszonyitottam, nem egy szint a két ember ez ligátol független nekem. De értem a gondolatmenetet.

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10797 Hozzászólás Szerző: Crap »

Chalobah szerintem abszolút nem volt rossz. Egyetlen hibája a labda eladás volt és ennyi. Az első 45 percben Odoi konkrétan 0 alkalommal ment vissza segíteni a védekezést, de ha vissza is ért sokat nem tett hozzá. Kb. állandó hendikep helyzeteket kellett megoldania.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10798 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2021. szeptember 11., szombat 21:17

Chalobah se Koundé szint, bármennyire is szimpatikus srác, komolyabb meccseken sokat nem kéne játszania és télig kihuzni aztán hátha meg lehet szerezni Koundét..
Egyebkent ha saulbol indulunk ki hogy a laligaban edzodott es ott milyen gyenge a nyomas, az iram, stb. Akkor lehet Kounde sem az a vilagklasszis cb aki majd ketvallra fekteti az egesz premier leaguet. Csak halkan jegyzem meg, hogy ez igy ebben a formaban amit mondtok kettos merce. Ennyi erovel semmi garancia arra hogy bevalik.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#10799 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

2 negativumot emelnek ki, es nem csak a mai meccs alapjan. Termeszetesen a pozitiv dolgokat is leirhatnam, de elottem mar megtettek. Mindenesetre Lukaku visszaterese eddig fantasztikusan jol sul el.

Az elso Kovacic. Hihetetlenul jatszott ma, es haragszom ra, hogy velhetoen Saul erkezese motivaltabba tette, es ennek koszonhetoen(?) megmutatta mi rejlik benne. Naivan felteszem a kerdest, miert csak szokoevente latunk ilyen teljesitmenyt tole? A kepessegei megvannak, ezt ma (is) bizonyitotta..

A masik negativum es a legfobb problema szamomra a vedelem. Silva zsenialis,tanari es reggelig sorolhatnam a pozitiv jelzoket, de o ennyi evesen nem birja mar az allando terhelest. Chalobah tehetseges, minden adottsaggal rendelkezik, hogy klasszis valjek belole, de o nem CB es nem kiforrott jatekos. Neki a kolcson lett volna a legidealisabb. Szoval nem akarom szaporitani a szot, bizakodom, hogy a serulesek elkerulnek minket, mert egy esetleges hullamnal, ami a vedoinket sujtana nem tudom mi tortenne.

Gratulalok a csapatnak, ha nem Taylor vezeti a liverpooli meccsunket, akkor csak mi lennenk 100%-os csapat. A keddi viszontlatasra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10800 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Saul belekostolt milyen amikor letámadnak folyamatosan és nem hagynak gondolkodni. Spanyol ligában tutyi-mutyi a tempo, sajna idő kell még neki.

Chalobah se Koundé szint, bármennyire is szimpatikus srác, komolyabb meccseken sokat nem kéne játszania és télig kihuzni aztán hátha meg lehet szerezni Koundét.

Lukaku és Kova oriásit játszottak, a Zenit ellen még komolyabb kezdőnk várhato.

Válasz küldése