Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7341 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Halaand, Lukaku, Kane triobol egyedul a norveg illik a rendszerbe. Lukaku szerintem semennyire (plusz o PL ‘idegen’ is szerintem, nem mozog jol a PL-ben es nem hiszek a csodakban. Oda illett Conte kitalalta ugyesen a taktikat, amit Hakimivel hozott a belga es bajnokok lettek.) Kane serulekeny es - bar szinten nem illik a rendszerbe - de a PL-ben jol mozog. Halaand lehet lutri, de az egyik legjobb brand a piacon, akkora arca van, ami kizartta teszi, hogy szar legyen barhova megy (nekunk sajna ilyen kell, Costa volt az utolso erteklheto csatarunk es o is lefosott mindenkit, Drogbak mar sajnos nem leteznek), eros, gyors es fiatal, a legkisebb esely arra van hogy vele befurodjunk anyagilag. Ha nem megy meg mindig kiprobalhatja magat barhol, mert fiatal lesz es a nemet ligaban bizonyitott. Kane es Lukaku utolso allomasara erkezne, tehat rajtuk anyagilag csak bukunk. Max ha bevalnak akkor ezt nem nezi senki, de ennyi.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7342 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem Kane illik legkevésbé Tuchel rendszerébe, én tőle fáznék leginkább, pedig kevesen ismerik nála jobban a PL-t. Drágább vétel lenne, mint a belga és sokkal sérülékenyebb.

Én Lukaku párti vagyok, nyilván irreális ez az összeg érte, de ha ő nem jön össze, lehet Danny Ings vagy Calvert-Lewin lenne belőle. Abból pedig köszönöm, de én nem kérek - de szerintem ti sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#7343 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2021. augusztus 3., kedd 15:41 Szerintem a Belga tovább fogja növelni a "borzalmas csatár igazolásaink" halmazát.
Őszintén nem tudom hogy érezzek, de ha meglátom a nevét, akkor kapásból az ugrik be amikor elbotlik a labdában és/vagy képtelen megszelidíteni azt... Egyre inkább a nem felé hajlok. Kounde-t adom, de ez fájni fog attól tartok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7344 Hozzászólás Szerző: Pityee »

120 milláért semmiképp ne hozzuk Lukakut, ez egyértelmű. Ilyen nyomással a vállán előre látom, hogy milyen szenvedès lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7345 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

focimark írta: 2021. augusztus 3., kedd 15:23 Nem vagyok egy nagy Lukaku fan, raadasul mar kozelit szepen a 30hoz, de azert még mindig ott vannak a képsorok a szemem elott, amikor még Anderlecht jatekoskent eloszor volt a Bridgen és mondogatta, hogy kiskora ota Chelsea szurkolo es hogy ez az alma, hogy egyszer itt jatszhasson stb.(Talán még fent is van a video Youtubeon)Kesobb palyara is lephetett ott, de nyilvan lenne mit bepotolnia es megneznem mire lenne kepes.
Aztán meg amikor Manchesterbe igazolt, hirtelen az volt az álmai csapata, amikor pedig az Interes pletykák felröppentek hirtelen az volt a dream, hogy a Serie A-ban tolja. Épp arra fordul, amerről a segg feltűnik, nem kell komolyan venni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7346 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem a Belga tovább fogja növelni a "borzalmas csatár igazolásaink" halmazát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7347 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2021. augusztus 3., kedd 15:23 Nem vagyok egy nagy Lukaku fan, raadasul mar kozelit szepen a 30hoz, de azert még mindig ott vannak a képsorok a szemem elott, amikor még Anderlecht jatekoskent eloszor volt a Bridgen és mondogatta, hogy kiskora ota Chelsea szurkolo es hogy ez az alma, hogy egyszer itt jatszhasson stb.(Talán még fent is van a video Youtubeon)Kesobb palyara is lephetett ott, de nyilvan lenne mit bepotolnia es megneznem mire lenne kepes.
Ha annyira nagy Chelsea szurkoló még mindig és ez az álma, akkor miért gondolkozik még a dupla fizun is?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7348 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nem vagyok egy nagy Lukaku fan, raadasul mar kozelit szepen a 30hoz, de azert még mindig ott vannak a képsorok a szemem elott, amikor még Anderlecht jatekoskent eloszor volt a Bridgen és mondogatta, hogy kiskora ota Chelsea szurkolo es hogy ez az alma, hogy egyszer itt jatszhasson stb.(Talán még fent is van a video Youtubeon)Kesobb palyara is lephetett ott, de nyilvan lenne mit bepotolnia es megneznem mire lenne kepes.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7349 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Haalandrol sztem lealltunk, 250 millio a csavo mindennel egyutt, igy biztos elengedtuk.

Lukaku ajanlatait viszont folyamatosan emelgetjuk, hirek szerint az Inter amennyit tud lehuz rolunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7350 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Lukaku ha tenyleg nem akar jonni, gondolom azert, mert anno jose el vette a kedvet a Chelseatol. Kibaszta a keretbol, a klub meg bolintott ra. Igy en sem szivesen jonnek vissza, max tenyleg horribilis osszegert.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#7351 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

focimark írta: 2021. augusztus 3., kedd 13:06 If Chelsea’s bid reaches €120m (£102m), Inter would find it “very difficult” to say no.

Romelu Lukaku is thinking about the move. [@DiMarzio]
Agent Drogbát ráuszítani és beadja a derekát. :D
Viccet félretéve mai árak mellett 120 Lukaku-ért abszolút vállalható. (Én elfogult vagyok vele kapcsolatban, éppen azért, mert játéka minden karakteréből adódó sztereotípiával szembemegy, okos, gyors és emellett világelső erőcsatár)
Ha Marcos-t belevonják az üzletbe, érdekes lesz, h Chilwell mögött hogy alakul a helyzet bal szárnyvédő poszton. Emerson is menne, közben Tuchel próbálgatja Puli-t a poszton, plusz ott van Baba, aki az előszezon egyik pozitív meglepetése, nem teljesen kizárt sztem, hogy tartalék embernek nálunk marad a ghánai.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7352 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Szomoru ha ez igaz. Kicsivel tobbert johetne Halaand, aki par ev mulva a 3 szorosat fogja erni az aranak Lukaku meg semmit. Gyenge volt nagyon a MU-ban, de iszonyat arca lett az Interben. Az a bajom vele leginkabb (a fentiek kevesbe szamitanak), hogy szerintem nem illik a jatekunkba (ahogy szerintem Kane sem). Conte tipikusan az az edzo aki egy ket jatekosbol vilagsztart tud csinalni a mentalitasaval (ha vevo ra valaki) es a taktikajaval. Ott nagyon ult, itt szerintem nem fog, de ne legyen igazam. Imadnam ha nem lenne es lone 40 golt
*knock, and it shall be opened unto you*

Crap
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7353 Hozzászólás Szerző: Crap »

Most nagyon beindultak a pletykák.
Olvastam olyat is, hogy elsőnek Alonso + 80 Milla font volt az ajánlat de az el lett utasítva.
Ezután jött a 102 millió font amire az Inter az mondta, hogy egy 10 est tegyünk még rá és oké lesz. Lukaku meg valóban dupla fizut kapna, ami 300/W lenne. Igazából nálunk a legjobban fizetett játékos lenne de angol szinten szerintem nem gáz.
Őszintén szólva eddig nem örültem Lukakus pletykákat, de ha ennyire kell a csatár, akkor kb. 1,5-2 héttel a liga indulása előtt egy Calvert-Levin is lenne 80 millió vagy több, főleg nekünk, szóval ez még mindig a jobb opció.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6969
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7354 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2021. augusztus 3., kedd 13:10
focimark írta: 2021. augusztus 3., kedd 13:06 If Chelsea’s bid reaches €120m (£102m), Inter would find it “very difficult” to say no.

Romelu Lukaku is thinking about the move. [@DiMarzio]
Na most akkor mi? Gondolkozik rajta vagy nem akarja elhagyni az Intert? Naponta, de naponta akar tobbszor is hoznak le kulonbozo hireket allitolag megbizhato forrasok :D

Koundeval kapcsolatban is az utobbi napokban semmi hir, jo lenne ha minel elobb a csapattal tudna keszulni.
Hat en azt olvastam hogy megduplaznank a fizujat. 7.5 m keress most az Interben, mi 15-t ajanlanank. Nyilvan elgondolkodik :D

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7355 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

focimark írta: 2021. augusztus 3., kedd 13:06 If Chelsea’s bid reaches €120m (£102m), Inter would find it “very difficult” to say no.

Romelu Lukaku is thinking about the move. [@DiMarzio]
Na most akkor mi? Gondolkozik rajta vagy nem akarja elhagyni az Intert? Naponta, de naponta akar tobbszor is hoznak le kulonbozo hireket allitolag megbizhato forrasok :D

Koundeval kapcsolatban is az utobbi napokban semmi hir, jo lenne ha minel elobb a csapattal tudna keszulni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7356 Hozzászólás Szerző: focimark »

If Chelsea’s bid reaches €120m (£102m), Inter would find it “very difficult” to say no.

Romelu Lukaku is thinking about the move. [@DiMarzio]

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7357 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Úgy tűnik készülünk nagyot villantani, mindenkit pénzzé akar tenni a klub akire nincs közvetlenül jövőre szükség. Koundé szerintem jönni fog és rá alapból volt pénz, Haaland vagy Lukaku ára lehet az amire sajtoljuk a zsírt.

Sok még az idő, összejöhet valamelyik, remélem inkább a neandervölgyi lesz az. Korszakos zseni, a tökéletes testalkatú csatár, ha nem száll el magától nagyon úgy fog nyerni pár aranylabdát. Ki kell fizetni érte amit kérnek, úgy is a másfélszereséért adjuk majd tovább.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7358 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. augusztus 3., kedd 11:18 Nem tudom abbol az interből még mit tud kihozni. Mar Conte sincs, megnyertek a bajnoksagot. Biztos van valami oka hogy még pénzzel se lehet motivalni.
Szerintem csak érzi, hogy neki ennyi idősen ez a limit. A PLben a nagy csapatosdi nem jött be. Ott az iram lazább, az idő jó, az olasz sajtó nem tépi szét egy kihagyott helyzet után, a szurkolók szeretik, világváros... max egy spanyol topcsapat jöhetne szóba szerintem, de ők meg le vannak égve anyagilag. A francűz liga nem előrelépés, a Bayern meg a beltenyészetet preferálja. Jó neki ott ahol van

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7359 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2021. augusztus 3., kedd 11:11
emsanya írta: 2021. augusztus 3., kedd 11:00 Szomoru hogy a top csatarok kozul senki sem akar ide jonni. Volt mar ez korabban tema itt, tenyleg nem tudni mi lehet az oka.
Azért ez erős túlzás. Lukaku nem ide nem akar jönni, hanem sehova nem akar elmenni, maradni akar az Internél. Ez egy kicsit más. Haalandról meg Kaneről pedig fogalmunk sincs mit akarnak. Régebben azért jöttek ide "top" csatárok, mint Seva vagy Torres. Más kérdés, hogy mi lett velük itt. :mrgreen:
Nem tudom abbol az interből még mit tud kihozni. Mar Conte sincs, megnyertek a bajnoksagot. Biztos van valami oka hogy még pénzzel se lehet motivalni.

Kane kb velunk mar szoba se kerul, Haalandra van még vmi minimalis esely, de ott meg kb 250 millio az egesz ember mindennel egyutt. És ő se könnyít ezen hogy mondjuk ragaszkodna hozzank. Elbohockodik még egy évet a dortmundnal (nagyon max a kupan kivul nem nyer semmit) es aztan elmegy mondjuk a PSG-be, real-ba ilyesmi na ott meg nekunk mar biztos nem osztanak lapot.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#7360 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2021. augusztus 3., kedd 11:00 Szomoru hogy a top csatarok kozul senki sem akar ide jonni. Volt mar ez korabban tema itt, tenyleg nem tudni mi lehet az oka.
Azért ez erős túlzás. Lukaku nem ide nem akar jönni, hanem sehova nem akar elmenni, maradni akar az Internél. Ez egy kicsit más. Haalandról meg Kaneről pedig fogalmunk sincs mit akarnak. Régebben azért jöttek ide "top" csatárok, mint Seva vagy Torres. Más kérdés, hogy mi lett velük itt. :mrgreen:

Válasz küldése