Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4001 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zijes és CHO is combizom sérülés miatt kiesett.

Télen/nyáron muszáj lesz szélsőt venni, ott vagyunk a legvékonyabbak és sérülékenyebbek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4002 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:Havertz, Pulisic, Silva nem játszik hétvégén. Chilwell talán.
Szomorú. Silva nélkül nem lesz feje a védelemnek és Newcastle amúgy is mumus.
Szokásos Silva végig utazta a világot és játszott a válogatott meccseken és ezért nem bevethető. De jo hogy egy darabig nem lesznek ezek a fosok...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6789
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4003 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Havertz, Pulisic, Silva nem játszik hétvégén. Chilwell talán.
Szomorú. Silva nélkül nem lesz feje a védelemnek és Newcastle amúgy is mumus.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4004 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Havertz, Pulisic, Silva nem játszik hétvégén. Chilwell talán.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6960
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4005 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chilwell padon volt szoval nem komoly a serulese gondolom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4006 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount ma vert egy gólt Izlandnak. Nem volt nagy gól, de egy váratlan szituációban, kis területen higgadtan elhúzta a védő mellett és elhelyezte, ahogy azt kell. Más belebombázta volna a védőbe reflexből.

Nem láttam a meccset sajnos, nézte valaki? hogy játszott? Foden gyerek a két góljával és egy gólpasszával elég szépen odatette, a mutatott játéka is ilyen kimagasló?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4007 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zouma 96.3%-os rátával nyeri a fejpárbajokokat, amivel ő az európai topligák legjobbja ebben a tekintetben. Valószínűleg ezért is ő a párja Silva-nak.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4008 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:Idén ugyan ez lesz igaz Joginhora is. Mondjuk érthető, akik nem konfrontálódnak, azok kevésbé fognak megsérülni. :roll:
Igen, ma is Jorginho olyannyira nem tette oda magát, hogy épp csak a meccs embere lett, valamint 4 szereléssel, 2 labdaszerzéssel, 1 góllal és 1 kulcspasszal vette ki a részét a 2-0-s sikerből. :)
Még mielőtt bárki félreérti, ezt nem a védelmében írtam, illetve én sem szeretem az ő játékát különösebben, de azért neki is vannak jobb meccsei, többek közt a mai is egy ilyen volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4009 Hozzászólás Szerző: Dízel »

broduer írta:
Pityee írta:
vigh92 írta:Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...
Épp most nézem én is, hogy le kellett cserélni őt a 38.percben... Talán az ő kiesése jelentené a legnagyobb érvágást a csapatunknak. Mérföldekkel Alonso és Emerson előtt van.
Elmondhatatlan az a gyűlölet, amit ezek ellen a rákos válogatott szünetek ellen érzek... :roll: :lol: Mindig ez van.

Amúgy meg remélem az egyik fent említett kutyaütő sem kerül szóba a pótlása kapcsán. Akkor játsszon ott már Azpi.
Persze, senkinek se kívánok sérülést, de annak idején volt hogy a fél csapat lesérült, de Willian pl soha...
Idén ugyan ez lesz igaz Joginhora is. Mondjuk érthető, akik nem konfrontálódnak, azok kevésbé fognak megsérülni. :roll:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4010 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:
vigh92 írta:Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...
Épp most nézem én is, hogy le kellett cserélni őt a 38.percben... Talán az ő kiesése jelentené a legnagyobb érvágást a csapatunknak. Mérföldekkel Alonso és Emerson előtt van.
Elmondhatatlan az a gyűlölet, amit ezek ellen a rákos válogatott szünetek ellen érzek... :roll: :lol: Mindig ez van.

Amúgy meg remélem az egyik fent említett kutyaütő sem kerül szóba a pótlása kapcsán. Akkor játsszon ott már Azpi.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6789
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4011 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta:Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...
Épp most nézem én is, hogy le kellett cserélni őt a 38.percben... Talán az ő kiesése jelentené a legnagyobb érvágást a csapatunknak. Mérföldekkel Alonso és Emerson előtt van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#4012 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4013 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egyszerűen brutalis ez az ember, egy szörnyeteg...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4014 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

211! NEW RECORD!

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4015 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta:
Pityee írta:
Bandi írta:Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D
Jorginho még Kova perceit is megkapja az ő percein kívül, a csk szalagról nem is beszélve... Olyan opció nincs, hogy ő legyen a rangsorban a harmadik Kova és Gilmour után.
Tavaly is bekerült a kezdőbe Jorginho helyett pár meccsre még a leállás előtt úgyhogy szerintem bízik benne Lampard. Ha formába tud lendülni akkor azért én bízom benne hogy megcsappannak az olaszunk percei.
szerintem nagyobb esély van egy kölcsönre
főleg ha érkezik Rice

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4016 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:
Bandi írta:Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D
Jorginho még Kova perceit is megkapja az ő percein kívül, a csk szalagról nem is beszélve... Olyan opció nincs, hogy ő legyen a rangsorban a harmadik Kova és Gilmour után.
Tavaly is bekerült a kezdőbe Jorginho helyett pár meccsre még a leállás előtt úgyhogy szerintem bízik benne Lampard. Ha formába tud lendülni akkor azért én bízom benne hogy megcsappannak az olaszunk percei.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6789
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4017 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D
Jorginho még Kova perceit is megkapja az ő percein kívül, a csk szalagról nem is beszélve... Olyan opció nincs, hogy ő legyen a rangsorban a harmadik Kova és Gilmour után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4018 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4019 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:
Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...
Csak Swansea-ig. Még jó hogy Wales ellen lett volna a meccs és nem valami közép-, vagy dél-amerikai válogatott ellen.
Hálistennek...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4020 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:
Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...
Csak Swansea-ig. Még jó hogy Wales ellen lett volna a meccs és nem valami közép-, vagy dél-amerikai válogatott ellen.

Válasz küldése