Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4021 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:
Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...
Csak Swansea-ig. Még jó hogy Wales ellen lett volna a meccs és nem valami közép-, vagy dél-amerikai válogatott ellen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4022 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4023 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Ő lesz az új Robben-ünk, már eddig is figyelemre méltó a párhuzam közöttük potenciál és sérülékenység tekintetében. :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4024 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4025 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Nem igazán értem azokat, akik utálják Zoumat. Nagyon szimpatikus, szerény játékos, akárcsak Kanté. Amikor pár éve az Mu elleni meccsen súlyosan megsérült, akkor az nagy törés volt számára, és szomorú volt mindenki, én konkrétan azóta reménykedtem benne, hogy egyszer újra lesz itt lehetősége bizonyítani és visszaküzdi magát. Nem egy labdabiztos játékos, nem való tikitakába, de nálam sokkal inkább testesíti meg egy Zouma kaliberű kettesszekrény a hàtvéd fogalmát, mint a puhapöcs Christensen. Ráadásul Silva mellett úgy néz ki eltörpülnek a kamikaze megoldásai, hiszen ha kell, akkor a brazil javít helyette. Sőt idén már nem egy gólt fejelt Zouma, fejjátéka még mindig top a PL vèdők közőtt.
Jorginho-t sem azért utálom, mert a személyiségével bármi bajom lenne, egyszerűen egy szar játékosnak tartom, és akármikor meglátom a kezdőben, egyszerűen idegesít a tudat, hogy egy másodvonalas, gyenge játékos futkos azon a középpályán, ahol korábban egy Lampard vagy egy Fabregas játékához szoktam, másrészt a jelenlegi keretből is vannak olyanok, akiket ezerszer szívesebben nézek.

Zouma is aranyos srác, emberileg semmi gondom vele, de ettől még egy közepes védőnek tartom. Zavar, hogy nem tud labdát kezelni, nincs esze a játékhoz, nem tudja olvasni azt, buta és bármikor benne van bárki ellen a fatal error. Kicsit a kosaras centerekkel tudnám párhuzamba állítani, akik arra jók, hogy berántsák az alley-oop-ot és szedegessék a pattanót, de a festéken kívül inkább labdához se érjenek, mert abból sok köszönet tutira nem lesz.

Most persze lehet dicsérni a franciát, mert jó párost alkot Silvával, de ameddig a többi kutyaütő meg se kapja az esélyt, hogy a brazil mellett ők is a szebb arcukat mutassák, addig nem tartom teljesen fairnek a dolgot. Én Rüdigert játszatnám egyébként, szerintem ő a "best of the rest", most úgy tűnik ő az első számú csere.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4026 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem igazán értem azokat, akik utálják Zoumat. Nagyon szimpatikus, szerény játékos, akárcsak Kanté. Amikor pár éve az Mu elleni meccsen súlyosan megsérült, akkor az nagy törés volt számára, és szomorú volt mindenki, én konkrétan azóta reménykedtem benne, hogy egyszer újra lesz itt lehetősége bizonyítani és visszaküzdi magát. Nem egy labdabiztos játékos, nem való tikitakába, de nálam sokkal inkább testesíti meg egy Zouma kaliberű kettesszekrény a hàtvéd fogalmát, mint a puhapöcs Christensen. Ráadásul Silva mellett úgy néz ki eltörpülnek a kamikaze megoldásai, hiszen ha kell, akkor a brazil javít helyette. Sőt idén már nem egy gólt fejelt Zouma, fejjátéka még mindig top a PL vèdők közőtt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4027 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Elvileg Tomori és Gilmour megy kölcsönbe télen, úgyhogy Tomori nak is remélhetőleg jut majd Játék idő, én is benne látom az egyik leendő kh-t

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4028 Hozzászólás Szerző: broduer »

Én nem tudom elképzelni, hogy Zouma hosszú távon stabil ember maradjon. Egész egyszerűen egy időzített bomba az ember, még ha vannak is komoly erősségei. Szerintem előbb vagy utóbb lesz egy (vagy több) olyan fontos meccs, amin majd a nulla labdaérzéke miatt rendesen megszívjuk. Számomra ilyen jellegű hiba volt Christensen Barca elleni eladott labdája, amin aztán elment a párharc. A lényeg, hogy Zouma jó srác, és alapvetően az erényei tudják kompenzálni a hiányosságait, de pl Tomoriban én is többet látok. Meg remélem az is világos, hogy a következő két évben muszáj lesz még vásárolni legalább 1 (de inkább 2) új középhátvédet. Chris és Rüdi kuka, Silva kiöregszik, marad Tomori (bár ha Lampard továbbra is így fog bánni vele, akkor a helyében én lelépnék) és Zouma.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4029 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sajnos vagy nem sajnos, kell hátra egy nagydarab, romboló hátvéd. Nem vagyunk ellátva magas, erős emberekkel, és amikor mondjuk Zouma helyett Christensen van hátul, na akkor meg pláne semmi esélyünk a levegőben. Zouma jól fejel, tisztáz, néha kamikaze módjára, de nagy átlagban sikeresen.
Én kifejezetten győlölöm, amikor a hátvédnél a labda és ott kezdenek el a kapunknál tiki takázni. Agyfaszt kapok tőle, ki kell baszni a picsába, hányszor megszívtuk már ezt. Zouma ezt siman megoldja, még ha nem is kell hozzá sok ész.
Aki utálja, az az első hibájánál a kispadra száműzné, de aki kicsit objektíven nézni a dolgot az belátja, hogy ő a szükséges rossz, egyenlőre.

Tomorit viszont szigorúan mögé helyezném a sorba, nem tudom miért de én nagyon sokat látok benne. A gyorsasága védő létére létfontosságú a mai modern fociban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4030 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi, ennek nem fogsz örülni;
https://www.goal.com/en-gb/amp/news/che ... ssion=true

Dióhéjban; Lampard nagyon elégedett a Zouma - Silva kettős jelenlegi formájával, teljesítményével.

Megértem azokat, akiknek nem tetszik, hogy Zouma jött ki győztesen a hátvédkeringőből, megvannak a hiányosságai. Bár a személyisége elleni utálatra kevés indokot látok, marhára idegesítő tud lenni amikor valaki olyan kapja meg a bizalmat, akit nem kedvel az ember.

Személy szerint nagyon örülök, hogy van még egy esélye nálunk játszani. A Saint-Étienne-es időszaka alatt is követtem és nagyon sokra tartottam a sérülése előtti teljesítménye alapján. Száz szónak is egy a vége; én úgy látom hogy most talán megkérdőjelezhetetlen, hogy a rendelkezésre álló legjobb formában lévő emberekből áll a védelem. Remélhetőleg Zouma tovább fejlődik és meggyőzi a kritikusait is és Tomori-t sem herdálnánk el.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6961
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4031 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz covidos lett.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4032 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta:Lampard: "Jorginho nagy hatékonysággal rúgja a tizenegyeseket. Ennek ellenére lehetnek olyan időszakok, amikor a játékos kihagy 1-2 tizenegyest. Nekem is voltak ilyen periódusaim, de nincs problémám Jorginho büntetőinek stílusával. Werner is jól rúgja a tizenegyeseket, és meg fogjuk beszélni a játékosokkal, hogy ki fogja a következőt elvégezni."

Szerintem simán át lehetne engedni Wernernek a 11eseket. Igaz, hogy Jorginho eddig többet rúgott be, mint amit kihagyott, de lassan az összes kapus kiismeri a 11es rúgó technikáját. Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik, amikor valaki magabiztosan odaáll és bebikázza védhetetlenül a 11est, Werner általában igy rúgja. Jorginho jól helyezi, de rendkívül gyengén és ha eltalálja a kapus az irányt, akkor tuti kivédi.
Nem csípem Jorginhot (sőt) de ezzel nem feltétlenül értek egyet.

Vegyük mondjuk pont Lampard példáját: 90%-ban tudni lehetett, hogy vagy laposan a neki bal alsóba lövi, vagy középre bikázza a léc alá, a kapus azonban mégis tehetett semmit a kivitelezés minősége miatt. Most ez egy paradoxnak tűnhet, mert éppen az erő hiányát kritizáltad, de Jorgi ellen a kapusnak csak akkor van esélye, ha az elrúgás pillanata előtt elindul az egyik sarok felé, es Hazardhoz hasonlóan ő is az utolsó pillanatig kivár az irányzékkal. A legutóbbi tizenegyesénél is verve volt a kapus, a kapufáért pedig nem hibáztatnám, a legjobbak is kihagyják nèha.

Ellenben én sem bánnám, ha Werner lenne az ítéletvégrehajtó, de nem Jorgi szankcionálása, hamem a német önbizalmának növelésének érdekében.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4033 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Rüdigert (a teljesítményét, a hozzáállását, az edzésmunkáját és a profizmusát) is magasztalta Lampard a BL-meccs után és a tegnapi sajtótájékoztatón egyaránt, könnyen elképzelhető, hogy gyakrabban látjuk majd a következő meccseken a kezdőben a németet.
Sikerül visszaépíteni az összes már kirakott ballasztot. (Nem Rudiger a legnagyobb gond, illetve nem egyértelműen jobbak a többiek, de van vele bőven gond)

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4034 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szabi írta:Ez a nyilatkozat szerintem burkoltan egyébként azt jelenti, hogy innentől Werner fogja rúgni őket.

Rüdigert (a teljesítményét, a hozzáállását, az edzésmunkáját és a profizmusát) is magasztalta Lampard a BL-meccs után és a tegnapi sajtótájékoztatón egyaránt, könnyen elképzelhető, hogy gyakrabban látjuk majd a következő meccseken a kezdőben a németet.
ahogy megfigyeltem Lampard nál, ha valakit sokáig mellőz és utána visszakerül a csapatba akkor kirobbanthatatlan lesz onnan :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4035 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a nyilatkozat szerintem burkoltan egyébként azt jelenti, hogy innentől Werner fogja rúgni őket.

Rüdigert (a teljesítményét, a hozzáállását, az edzésmunkáját és a profizmusát) is magasztalta Lampard a BL-meccs után és a tegnapi sajtótájékoztatón egyaránt, könnyen elképzelhető, hogy gyakrabban látjuk majd a következő meccseken a kezdőben a németet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4036 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg alljon oda a csatar ha mar jol rugja. Neki onbizalom szempontjabol is jobb. Jorginhonak teljesen mindegy hany golt rug.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4037 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Lampard: "Jorginho nagy hatékonysággal rúgja a tizenegyeseket. Ennek ellenére lehetnek olyan időszakok, amikor a játékos kihagy 1-2 tizenegyest. Nekem is voltak ilyen periódusaim, de nincs problémám Jorginho büntetőinek stílusával. Werner is jól rúgja a tizenegyeseket, és meg fogjuk beszélni a játékosokkal, hogy ki fogja a következőt elvégezni."

Szerintem simán át lehetne engedni Wernernek a 11eseket. Igaz, hogy Jorginho eddig többet rúgott be, mint amit kihagyott, de lassan az összes kapus kiismeri a 11es rúgó technikáját. Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik, amikor valaki magabiztosan odaáll és bebikázza védhetetlenül a 11est, Werner általában igy rúgja. Jorginho jól helyezi, de rendkívül gyengén és ha eltalálja a kapus az irányt, akkor tuti kivédi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4038 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Silva kimaradt az utazó keretből, szval valszeg ma Rüdi vissza is kerül a kezdőbe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4039 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Frank Lampard is ready to re-integrate Antonio Rudiger into his first-team plans following heart-to-heart talks with the central defender (Mail) #CFC #UCL
Nem tudtam mi hiányzik még :roll:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4040 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta:Frank Lampard is ready to re-integrate Antonio Rudiger into his first-team plans following heart-to-heart talks with the central defender (Mail) #CFC #UCL
Ha ez igaz, akkor meg ideje Christenset és Zoumát parkolópályára állítani, és megpróbálni a Silva-Rüdi-Tomori hármast, hogyan működnek együtt. De persze Tomoriból semmi nem lesz.

Válasz küldése