Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6947
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9101 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:MU-ba De Gea moge?? Szerintem nekik is megvan a kapusuk. Es Oblak rohadt fiatal is kapus szinten, hat nalam szazszor inkabb ez a transzfer mint Havertz, hiaba szeretem a nemetet is, Oblak oriasi. No de vissza a foldre, atleticonal se hulyek, igaz Moratat is kepesek voltak megvenni...
+ Henderson is ott van a Utd-nek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9102 Hozzászólás Szerző: emsanya »

MU-ba De Gea moge?? Szerintem nekik is megvan a kapusuk. Es Oblak rohadt fiatal is kapus szinten, hat nalam szazszor inkabb ez a transzfer mint Havertz, hiaba szeretem a nemetet is, Oblak oriasi. No de vissza a foldre, atleticonal se hulyek, igaz Moratat is kepesek voltak megvenni...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#9103 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta:
Botond9797 írta:Erősödnek a pletykák Oblakkal kapcsolatban, állítólag már Simeone is megszólalt az ügyben. Én alapvetően Kepa-párti vagyok, de ha van bármi valós esélyünk Oblakra, akkor ide kell hozni. Talán a világ legjobbja.

Skriniar pedig úgy tűnik, elvesztette Conte bizalmát, sanszos, hogy távozik, manchesteri csapatokat írják vele kapcsolatban. Bűn lenne nem bejelentkezni érte.
Hat igen Kepat es Oblakot kar is osszehasonlitani, a szloven a vilag legjobb kapusa. Valami puhatolozas lehet, de sztem ők se hulyek hogy Kepara elcsereljek még ha penzt is adunk erte.
Meg kérdés, hogy ő szeretne-e váltani. Kinőtte már az Atleticot, nagyon sok mindent nem is fog ott nyerni, szóval indokolt lenne a váltás. Ebben az esetben pedig a legjobb opció mi lennénk, nem is kérdés. A Bl győzelemre esélyes csapatoknak mind meg van a kapusa, egyedül talán a Juve az, ahol nincs top 10-es hálóőr. A MU-t is szokták írni vele kapcsolatban, vélhetően velük kellene megküzdenünk érte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9104 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta:Erősödnek a pletykák Oblakkal kapcsolatban, állítólag már Simeone is megszólalt az ügyben. Én alapvetően Kepa-párti vagyok, de ha van bármi valós esélyünk Oblakra, akkor ide kell hozni. Talán a világ legjobbja.

Skriniar pedig úgy tűnik, elvesztette Conte bizalmát, sanszos, hogy távozik, manchesteri csapatokat írják vele kapcsolatban. Bűn lenne nem bejelentkezni érte.
Hat igen Kepat es Oblakot kar is osszehasonlitani, a szloven a vilag legjobb kapusa. Valami puhatolozas lehet, de sztem ők se hulyek hogy Kepara elcsereljek még ha penzt is adunk erte.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9105 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Erősödnek a pletykák Oblakkal kapcsolatban, állítólag már Simeone is megszólalt az ügyben. Én alapvetően Kepa-párti vagyok, de ha van bármi valós esélyünk Oblakra, akkor ide kell hozni. Talán a világ legjobbja.

Skriniar pedig úgy tűnik, elvesztette Conte bizalmát, sanszos, hogy távozik, manchesteri csapatokat írják vele kapcsolatban. Bűn lenne nem bejelentkezni érte.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9106 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Osimhen állítólag 80 (!) millió euróért cserébe a Napoli játékosa lesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9107 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek Weston McKennie-ről? Nekem titkos radar alatti favoritom, pletyka szinten szóba hozták velünk már többször is. A rémgyenge Schalke egyetlen értékelhető játékosa volt a tavasszal, én nagyon el tudnám képzelni Kanté mellé a középpályás védekezés részlegbe, pont kiegészíthetnék egymást, mert a fiatal amerikai remekül fejel és jó a levegőben. Többen is érdeklődnek iránta, szerintem bargain deal-t köt vele, aki végül ha lehet hinni a híreknek, 20-25 millió körül behúzza.
Engem Zakaria-ra, Dendoncker-re, vagy Berge-re emlékeztet, magas, erős, atletikus, nagyon kellene ilyen ember. Bármikor jöhet.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9108 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Posting on Twitter, Schira wrote: “#Chelsea preparing 1st offer (€70M + add-ons) for Leverkusen’s Kai #Havertz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9109 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek Weston McKennie-ről? Nekem titkos radar alatti favoritom, pletyka szinten szóba hozták velünk már többször is. A rémgyenge Schalke egyetlen értékelhető játékosa volt a tavasszal, én nagyon el tudnám képzelni Kanté mellé a középpályás védekezés részlegbe, pont kiegészíthetnék egymást, mert a fiatal amerikai remekül fejel és jó a levegőben. Többen is érdeklődnek iránta, szerintem bargain deal-t köt vele, aki végül ha lehet hinni a híreknek, 20-25 millió körül behúzza.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9110 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Egyes kieső csapatnál is jobban teljesítenek a kapusok, pedig ott is fosok a védelmek, sőt, mégis van aki kiemelkedik.

A WHU ellen is látszott, szögleteknél nem tud mit kezdeni a 2 méteres emberekkel. Onana-nak pl nagyon megy ez, lerombol mindenkit.

Ezt a török kapus hírt amugy 2 napja már cáfolták, kamu volt.
Az a baj,hogy a védelem sem tud mit kezdeni a beadásoknál,tény Kepa sem tud jól kijönni az ilyen beadásoknál,de lehet nem Azpi-nak kéne fognia a 2méteres bengákat szögleteknél.
néha Kante szokta :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9111 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Egyes kieső csapatnál is jobban teljesítenek a kapusok, pedig ott is fosok a védelmek, sőt, mégis van aki kiemelkedik.

A WHU ellen is látszott, szögleteknél nem tud mit kezdeni a 2 méteres emberekkel. Onana-nak pl nagyon megy ez, lerombol mindenkit.

Ezt a török kapus hírt amugy 2 napja már cáfolták, kamu volt.
Az a baj,hogy a védelem sem tud mit kezdeni a beadásoknál,tény Kepa sem tud jól kijönni az ilyen beadásoknál,de lehet nem Azpi-nak kéne fognia a 2méteres bengákat szögleteknél.
Igen ez igaz persze a védelem is fos nem kérdés. És még Azpi a legjobb talán.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9112 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Egyes kieső csapatnál is jobban teljesítenek a kapusok, pedig ott is fosok a védelmek, sőt, mégis van aki kiemelkedik.

A WHU ellen is látszott, szögleteknél nem tud mit kezdeni a 2 méteres emberekkel. Onana-nak pl nagyon megy ez, lerombol mindenkit.

Ezt a török kapus hírt amugy 2 napja már cáfolták, kamu volt.
Az a baj,hogy a védelem sem tud mit kezdeni a beadásoknál,tény Kepa sem tud jól kijönni az ilyen beadásoknál,de lehet nem Azpi-nak kéne fognia a 2méteres bengákat szögleteknél.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9113 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egyes kieső csapatnál is jobban teljesítenek a kapusok, pedig ott is fosok a védelmek, sőt, mégis van aki kiemelkedik.

A WHU ellen is látszott, szögleteknél nem tud mit kezdeni a 2 méteres emberekkel. Onana-nak pl nagyon megy ez, lerombol mindenkit.

Ezt a török kapus hírt amugy 2 napja már cáfolták, kamu volt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9114 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:Ez a torok kapus kepa moge jonne, caballero mar benn van a korba. Kepa jo kis kapus nem kell felteni, egy jo vedelemmel ujra az elithez fog tartozni.
Caballero májusban hosszabbított egy évvel 2021 nyaráig, szóval hiába öreg, a következő szezonban még ő lesz a cserekapusunk.

30 millióért amúgy is abszurd lenne cserepadra kapust igazolni, a klubok jelentős többsége lejárt szerződésű kapust igazol második számúnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9115 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez a torok kapus kepa moge jonne, caballero mar benn van a korba. Kepa jo kis kapus nem kell felteni, egy jo vedelemmel ujra az elithez fog tartozni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9116 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
adrian1989 írta:
Amazing24 írta:Chelsea have reportedly reached an agreement with Trabzonspor over the transfer of goalkeeper Ugurcan Cakir according to Haber365 and Hurriyet

The transfer is expected to go ahead for €33m

A torok sajto egyuntetuen allitja, hogy megegyeztunk a Trabzonspor kapusaval. Valaki tud rola valamit?
Nem tudom ki ez a srác,de akkor inkább Onana ő is 30m körül lenne!
De szerintem elsőkörben 2CB kéne megy egy LB.
Kapus is ugyanolyan fontos, CB, LB es kapus kene elso korben.
Továbbra sem értem, hogy Kepa miért van elővéve. Ilyen hátvédsorral bármelyik kapus nyelné a gólokat, még Alisson is. Adjatok neki egy olyan szezont ahol van előtte egy normális védelem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9117 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A crystal elleni Zaha lovest jobb kapus vedi (kapus szakik mondták).

Alapvetoen mar az alkataval es a kijovetelivel van baj, nen ide valo. A borzalmas vedesi hatekonysagarol nem beszelve. Jo lenne egy kapus aki legalabb a pontrugasoknal tarol. Pontrugas vedekezesenel is nagyon szarok vagyunk.

edeskeves
Hozzászólások: 3122
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9118 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:Szerintem az utóbbi időben amiket gólokat kapott Kepa azt más is benyelte volna, én adnék neki egy évet úgy, hogy normális védelem van előtte.
Hétvégén az első gól előtt nagyot fogott,csak a kipattanót nem a védelmünk rúgta el hanem a támadó verte be.
Igy van eloszor normalis vedoket igazolnek es ha Kepa tovabbra se lesz magabiztos akkor cserelnem le.
Mindenkepp kell minimum 1 normalis KH es balhatved ez a minimum. Kapus poszton adni kell egy szezont a mostani uriembernek normalis tarsakkal.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9119 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szerintem az utóbbi időben amiket gólokat kapott Kepa azt más is benyelte volna, én adnék neki egy évet úgy, hogy normális védelem van előtte.
Hétvégén az első gól előtt nagyot fogott,csak a kipattanót nem a védelmünk rúgta el hanem a támadó verte be.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9120 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
Amazing24 írta:Chelsea have reportedly reached an agreement with Trabzonspor over the transfer of goalkeeper Ugurcan Cakir according to Haber365 and Hurriyet

The transfer is expected to go ahead for €33m

A torok sajto egyuntetuen allitja, hogy megegyeztunk a Trabzonspor kapusaval. Valaki tud rola valamit?
Nem tudom ki ez a srác,de akkor inkább Onana ő is 30m körül lenne!
De szerintem elsőkörben 2CB kéne megy egy LB.
Kapus is ugyanolyan fontos, CB, LB es kapus kene elso korben.

Válasz küldése