Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9141 Hozzászólás Szerző: Dante »

Rice a Chelsea ifitől került a WHU akadémiájára, elég sok játékosunkkal van jó ismeretségben emiatt. Videók alapján egyáltalán nem jön át az ami miatt jónak tartják - 21 évesen ő a West Ham második számú kapitánya és Noble elég sokat hiányzott idén. Nyilván nem nagy dicsőség egy kiesés elől menekülő csapat kapitánya lenni, de korához képest nagyon érett, profi a hozzáállása és tipikus vezér jellem. (Ebben JT-re is hasonlít, ő is meghatározó volt ilyen fiatalon)

Legjobb tulajdonságágának is a mentalitását mondanám, nagy nyomás alatt is összeszedett, az ő posztján ez marha sokat számít, ellenünk is nagyon jól játszott. Egyébként statisztikák alapján a bajnokság egyik legjobb védekező középpályása, Ndidi az egyetlen aki nála is hatékonyabb.
Nem mondanám kifejezetten erősnek, vagy magasnak, de elnyomni sem könnyű és jól olvassa a játékot, a tempó hendikepet jó helyezkedéssel kompenzálja.

Szerintem jó üzlet lenne, kellenek a csapatba az olyan emberek akik az edző szavát képviselik a pályán, igazgatják a kevésbé fegyelmezett társakat, vagy nagy nyomás alatt is higgadtak tudnak maradni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9142 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Nagyon regota jatszik vedekezo kpt. A whu tele van belso vedovel így már ezer eve nem jatszott. Valogatottban is vedekezo kp.
Most néztem róla videókat, jó azon a poszton is, de egy kicsit olyan érzésem van vele mint a Conte féle szárnyhátvédekkel: valójában se elől, se hátul nem igazán hatékonyak, inkább csak mindenhol hoznak egy elfogadható szintet. Azzal a technikával amit elsajátított a középpályán akár klasszis center bekk is lehetne, amíg VKPként nekem nem tűnik sokkal jobbnak az átlagnál.

Persze nem ismerem behatóan, fél órát olvasgattam és védeóztam róla kb, lehet, hogy tévedek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9143 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

More signings may be on the way, with Sky Sports suggesting Abramovich will bankroll big spending to close the gap on Manchester City and Liverpool.
Abramovich believes there is good value in the market as player prices drop due to COVID-19.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9144 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon regota jatszik vedekezo kpt. A whu tele van belso vedovel így már ezer eve nem jatszott. Valogatottban is vedekezo kp.

De amugy jo jatekos es Mounty jo baratja is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9145 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta:
emsanya írta:
Bubi írta:Jó amúgy KH poszton ez a Declan Rice? Nem követtem.
Nem ott jatszott de az az elmelet hogy feltolt vedelemmel toljuk majd es azert kell.
Nade egyáltalán nem játszik bekket? Hogy jött az ötlet?:D
Eredetileg Kh a posztja nem Cdm.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9146 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Jó amúgy KH poszton ez a Declan Rice? Nem követtem.
Nem ott jatszott de az az elmelet hogy feltolt vedelemmel toljuk majd es azert kell.
Nade egyáltalán nem játszik bekket? Hogy jött az ötlet?:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9147 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Jó amúgy KH poszton ez a Declan Rice? Nem követtem.
Nem ott jatszott de az az elmelet hogy feltolt vedelemmel toljuk majd es azert kell.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9148 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 4490461184" onclick="window.open(this.href);return false;

Emerson úgy néz ki menni szeretne, állítólag átigazolási kérelmet adott be.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9149 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó amúgy KH poszton ez a Declan Rice? Nem követtem.

Szerk.: A Transfermarkt szerint nem is játszik center bekket, valamit benéztem?:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2020. július 9., csütörtök 10:31-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9150 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kai Havertz agents told to Bayer Leverkusen he wants to leave the club if an “important bid” will arrive on next weeks.

Chelsea board have contacted Havertz agents and Kai “would like” Chelsea as next step because of the project - also Werner would push him to join. (Fabrizio Romano)

Hat ezt valahogy még mindig nem tudom elhinni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9151 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta:
Frankie1986 írta:Másodosztályú Brentford igen technikás Algériai válogatott szélsője.Nekem kicsit hajaz a Honfitársára Mahrez-re későn fedezték fel már 24 éves.
Sose hallottam még róla, most utána néztem. 3. helyezett a brentford, szóval elég jól megy nekik, 15 gól és 9 assist az idei mérlege, tavaly 11 gól, 17 assist ami igencsak szép. Látszik a mozgásán, hogy totálisan kinőtte a másodligát. Esernyőzget, osztja a kötényeket, spiccel átemeli a védelmet meg ilyenek... Jól érzi magát:D

Nem csodálnám ha elhoznánk, tökéletes csere lenne, vagy akár még több is. Gondolom az ára se magas.

Szerk.: 25 millát olvastam valahol.
Nagyon ügyes a srác. Nagy fogás lenne, ha 20 milla kornyeken megszereznenk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9152 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ruben leghátsó posztja a cm, annál védekezőbb szerepkörben pazarlás és rossz ötlet játszatni.

Gilmour mellett Ampadu mardására van esély, illetve ha kidől Kanté, akkor formációváltással lehet kompenzálni - 5 védős rendszer, vagy dupla pivot.
Bakayoko-t sajnalom nagyon, tartott ő már ott, ahol most monjuk Partey, vagy Ndidi tart, a Monaco-ban szörny volt, valami megtört benne itt. Valószínűleg megint kevés lenne, de örülnék ha kapna még egy esélyt.
Kép
Még nyáron is volt Cobham-es posztja, sok kölcsönjátékosunkkal ellentétben ő nem utálta meg a klubot.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9153 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

dacultras írta:
Amazing24 írta:
edeskeves írta:Azon azert nevetnek, ha jovore uj 3-as lenne elol, hatul meg tovabbra is azon menne a vita, hogy a 4 kh kozul kitol hanyunk hamarabb :lol:
Amugy roviden tomoren Christensen tema: ha ranezek egy izgulos csodtomeg sajna akit minden meccsen nyakonb.sz az aktualis ellenfele. Sajnalom de nalam is abba a kategoriaba tartozik ahova Batshuayt teszem.. jo messze innen ezek az emberek.
Meglepodnek, ha nem jonne CB. Pau Torres es Rice igen eselyes. Nem allitom, hogy mind2 erkezik de akar erre is van esely. Rice eseteben amugy 40 milliorol irnak + Tomori 1 ev kolcsonbe menne a West Hamhez. Chilwell erkezesere is latok eselyt, hiszen minden megbizhato forras szerint Lampard elso szamu celpontja a nyaron.

Egy kerdes merult fel bennem egyebkent. Jorginho minden bizonnyal tavozik, viszont Kanten kivul nem marad a csapatnal CDM. Szerintetek ki szurhet a kovi idenybe Kanten kivul? RLC?
Ampadu, Bakayoko
Vagy Gilmour. Megvannak a képességei ahhoz, hogy akár hátravont irányítót, registát, vagy CDM-et is játsszon.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

dacultras
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9154 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Amazing24 írta:
edeskeves írta:Azon azert nevetnek, ha jovore uj 3-as lenne elol, hatul meg tovabbra is azon menne a vita, hogy a 4 kh kozul kitol hanyunk hamarabb :lol:
Amugy roviden tomoren Christensen tema: ha ranezek egy izgulos csodtomeg sajna akit minden meccsen nyakonb.sz az aktualis ellenfele. Sajnalom de nalam is abba a kategoriaba tartozik ahova Batshuayt teszem.. jo messze innen ezek az emberek.
Meglepodnek, ha nem jonne CB. Pau Torres es Rice igen eselyes. Nem allitom, hogy mind2 erkezik de akar erre is van esely. Rice eseteben amugy 40 milliorol irnak + Tomori 1 ev kolcsonbe menne a West Hamhez. Chilwell erkezesere is latok eselyt, hiszen minden megbizhato forras szerint Lampard elso szamu celpontja a nyaron.

Egy kerdes merult fel bennem egyebkent. Jorginho minden bizonnyal tavozik, viszont Kanten kivul nem marad a csapatnal CDM. Szerintetek ki szurhet a kovi idenybe Kanten kivul? RLC?
Ampadu, Bakayoko

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9155 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

edeskeves írta:Azon azert nevetnek, ha jovore uj 3-as lenne elol, hatul meg tovabbra is azon menne a vita, hogy a 4 kh kozul kitol hanyunk hamarabb :lol:
Amugy roviden tomoren Christensen tema: ha ranezek egy izgulos csodtomeg sajna akit minden meccsen nyakonb.sz az aktualis ellenfele. Sajnalom de nalam is abba a kategoriaba tartozik ahova Batshuayt teszem.. jo messze innen ezek az emberek.
Meglepodnek, ha nem jonne CB. Pau Torres es Rice igen eselyes. Nem allitom, hogy mind2 erkezik de akar erre is van esely. Rice eseteben amugy 40 milliorol irnak + Tomori 1 ev kolcsonbe menne a West Hamhez. Chilwell erkezesere is latok eselyt, hiszen minden megbizhato forras szerint Lampard elso szamu celpontja a nyaron.

Egy kerdes merult fel bennem egyebkent. Jorginho minden bizonnyal tavozik, viszont Kanten kivul nem marad a csapatnal CDM. Szerintetek ki szurhet a kovi idenybe Kanten kivul? RLC?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9156 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Kai Havertz is interested in joining Timo Werner at Chelsea.

Chelsea in pole position.

Valued at £90 million, Chelsea want to pay up to £70 million. Some negotiating to be done.

- @Matt_Law_DT

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9157 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Azon azert nevetnek, ha jovore uj 3-as lenne elol, hatul meg tovabbra is azon menne a vita, hogy a 4 kh kozul kitol hanyunk hamarabb :lol:
Amugy roviden tomoren Christensen tema: ha ranezek egy izgulos csodtomeg sajna akit minden meccsen nyakonb.sz az aktualis ellenfele. Sajnalom de nalam is abba a kategoriaba tartozik ahova Batshuayt teszem.. jo messze innen ezek az emberek.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9158 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://www.skysports.com/amp/football/ ... midfielder" onclick="window.open(this.href);return false;

A sky szerint is mi vagyunk legkozelebb Havertzhoz, de nem akarunk 90 milliot fizetni erte. Pletykak szerint 65 milliot fizetnenk + 25 milliot ha Havertz hozza a tole elvarhatot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9159 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Frankie1986 írta:Másodosztályú Brentford igen technikás Algériai válogatott szélsője.Nekem kicsit hajaz a Honfitársára Mahrez-re későn fedezték fel már 24 éves.
Sose hallottam még róla, most utána néztem. 3. helyezett a brentford, szóval elég jól megy nekik, 15 gól és 9 assist az idei mérlege, tavaly 11 gól, 17 assist ami igencsak szép. Látszik a mozgásán, hogy totálisan kinőtte a másodligát. Esernyőzget, osztja a kötényeket, spiccel átemeli a védelmet meg ilyenek... Jól érzi magát:D

Nem csodálnám ha elhoznánk, tökéletes csere lenne, vagy akár még több is. Gondolom az ára se magas.

Szerk.: 25 millát olvastam valahol.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9160 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Másodosztályú Brentford igen technikás Algériai válogatott szélsője.Nekem kicsit hajaz a Honfitársára Mahrez-re későn fedezték fel már 24 éves.

Válasz küldése