Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9581 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Chelsea are in advanced talks to sign Hakim Ziyech from Ajax and a £38m deal is likely to be completed in days.

-Sky Sports
Magyarul:

A legmegbízhatóbb holland forrás szerint (Telegraaf) az elmúlt 24 órában szóbeli megállapodás született, miszerint Hakim Ziyech a Chelsea labdarúgója lesz. A marokkói irányító 45 millióért költözhet a Stamford Bridge-re.

Egy kikötése van a játékosnak a váltást illetően, boldogan ír alá, ha a csapat a TOP4-ben végez.

Szóban megegyeztek, hát ez jó :lol: Csak ezzel egy gond van, hogy a szavak olykor könnyen elszállnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9582 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Nem lenne rossz, de gondolom akkor Sancho felejtos.
Egyértelmű. Nem mintha reális esély lett volna rá.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9583 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are in advanced talks to sign Hakim Ziyech from Ajax and a £38m deal is likely to be completed in days.

-Sky Sports

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9584 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nem lenne rossz, de gondolom akkor Sancho felejtos.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9585 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

zoli0415 írta:BREAKING! Chelsea have agreed a verbal €45M deal with Ajax to sign Hakim Ziyech in the summer.

- @telegraaf
En adnam nagyon. Ahogy olvasom az a kikotese, hogy szerepeljunk jovore is a BL-ben, amire azert senki nem venne merget..De a mi szemszogunkbol korulbelul 34-35 millio fontert ez egy oriasi ajandek lenne.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9586 Hozzászólás Szerző: Gaba »

"In December I met with Marina Granovskaia. She's following his season with great interest. There are no concrete offers, but there's strong interest. Barcelona asked me for information. I spoke to others as well. But England is good."

- The agent and brother of Jeremie Boga.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9587 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

BREAKING! Chelsea have agreed a verbal €45M deal with Ajax to sign Hakim Ziyech in the summer.

- @telegraaf

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#9588 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: Pont Lenonak köszönhető, hogy az idei szezonban 3 ponttal távozott a csapatunk az Emiratesből.
És? Minden kapus hibázik ilyeneket. Ezt a részét ki kell venni a képletből, nem mérvadó. Nem azt mondtam, hogy Leno jó kapus, csak vele akartam illusztrálni a jelenséget, miszerint egy szar védelem jó védési hatékonyságot kellene, hogy eredményezzen.
Kepa idei eddigi teljesítménye védhetetlen. Ettől nem kell még elküldeni, de ne kenjük rá a védelemre, ami kb a 10 %-át teszi ki az okoknak.

Avatar
DiNozzo
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010. július 7., szerda 3:06
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák

#9589 Hozzászólás Szerző: DiNozzo »

Én Dubravkának is nagyon tudnék örülni, meg a velünk szóba hozott Lille kapust is láttam most két meccsen, ő is nagyon jo fizikumu kapus de még rutintalan.[/quote]
Magába az, hogy Kepa vonalkapus, annyira nem gond. Anno Casillas is vonalkapus volt és mégis benne volt a top5 kapusba a világon, pedig ugyanúgy az összes kijövetelében nettó benne volt a veszély. Kepa bátortalan kijöveteleiben sztem közrejátszhat az is, hogy nem túl magas, 1,85 egy kapusnak nem túl életbiztosítás. Lásd Casillas is ugyanilyen magas volt... Viszont leírni és temetni őt ilyen fiatalon, nagyon nagy baklövés lenne. Le a kalappal előtte, hogy egy ilyen védelem mögött még így is kihúzta a csapatot párszor a szarból. Megnézném mondjuk Oblakot vagy épp Ter Stegent, hogy milyen teljesítményt nyújtana egy ilyen védelemmel a nyakán és azért azt se felejtse el senki, hogy kiszorította De Geát a betonbiztos spanyol válogatott kezdőjéből.[/quote]

Az érvelés szerintem ott bukik, hogy pont a gyenge védelem indokolna egy ennél sokkal jobb védési hatékonyságot. Ezek a számok értelmezhetetlenek és botrányosak. Ott van pl. Leno, aki előtt egy még a miénknél is nagyobb bohóc védelem van, mégis vannak védései, nem is kevés. Volt, hogy kapott 2-3 gólt ő is, de mellé volt 14 védése. Kepánál ezek a számok úgy néznek ki, hogy 2-3 kapott gól mellé jön 1-2 védés meccsenként. És valljuk be, ha nem is potyák a bekapott gólok, sok volt olyan, ami a bőven kivédhető kategória.[/quote]
Pont Lenonak köszönhető, hogy az idei szezonban 3 ponttal távozott a csapatunk az Emiratesből.[/quote]

És hány pontot köszönhet neki a csapata?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9590 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta:
Pityee írta:
emsanya írta:Onana baromi jól jön ki a beadásoknál, gyakorlat lezuz mindenkit és ez oriási előny Kepával szemben. Sajnos nagyon sokszor benne van a játékunkban hogy a gyengébb ellenfél végig védekezik és egy kósza szöglet/beadás kavarodás után gólt kapunk. Kepa ezeket nagyon szarul kezeli.

Én Dubravkának is nagyon tudnék örülni, meg a velünk szóba hozott Lille kapust is láttam most két meccsen, ő is nagyon jo fizikumu kapus de még rutintalan.
Magába az, hogy Kepa vonalkapus, annyira nem gond. Anno Casillas is vonalkapus volt és mégis benne volt a top5 kapusba a világon, pedig ugyanúgy az összes kijövetelében nettó benne volt a veszély. Kepa bátortalan kijöveteleiben sztem közrejátszhat az is, hogy nem túl magas, 1,85 egy kapusnak nem túl életbiztosítás. Lásd Casillas is ugyanilyen magas volt... Viszont leírni és temetni őt ilyen fiatalon, nagyon nagy baklövés lenne. Le a kalappal előtte, hogy egy ilyen védelem mögött még így is kihúzta a csapatot párszor a szarból. Megnézném mondjuk Oblakot vagy épp Ter Stegent, hogy milyen teljesítményt nyújtana egy ilyen védelemmel a nyakán és azért azt se felejtse el senki, hogy kiszorította De Geát a betonbiztos spanyol válogatott kezdőjéből.
Az érvelés szerintem ott bukik, hogy pont a gyenge védelem indokolna egy ennél sokkal jobb védési hatékonyságot. Ezek a számok értelmezhetetlenek és botrányosak. Ott van pl. Leno, aki előtt egy még a miénknél is nagyobb bohóc védelem van, mégis vannak védései, nem is kevés. Volt, hogy kapott 2-3 gólt ő is, de mellé volt 14 védése. Kepánál ezek a számok úgy néznek ki, hogy 2-3 kapott gól mellé jön 1-2 védés meccsenként. És valljuk be, ha nem is potyák a bekapott gólok, sok volt olyan, ami a bőven kivédhető kategória.
Pont Lenonak köszönhető, hogy az idei szezonban 3 ponttal távozott a csapatunk az Emiratesből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#9591 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:
emsanya írta:Onana baromi jól jön ki a beadásoknál, gyakorlat lezuz mindenkit és ez oriási előny Kepával szemben. Sajnos nagyon sokszor benne van a játékunkban hogy a gyengébb ellenfél végig védekezik és egy kósza szöglet/beadás kavarodás után gólt kapunk. Kepa ezeket nagyon szarul kezeli.

Én Dubravkának is nagyon tudnék örülni, meg a velünk szóba hozott Lille kapust is láttam most két meccsen, ő is nagyon jo fizikumu kapus de még rutintalan.
Magába az, hogy Kepa vonalkapus, annyira nem gond. Anno Casillas is vonalkapus volt és mégis benne volt a top5 kapusba a világon, pedig ugyanúgy az összes kijövetelében nettó benne volt a veszély. Kepa bátortalan kijöveteleiben sztem közrejátszhat az is, hogy nem túl magas, 1,85 egy kapusnak nem túl életbiztosítás. Lásd Casillas is ugyanilyen magas volt... Viszont leírni és temetni őt ilyen fiatalon, nagyon nagy baklövés lenne. Le a kalappal előtte, hogy egy ilyen védelem mögött még így is kihúzta a csapatot párszor a szarból. Megnézném mondjuk Oblakot vagy épp Ter Stegent, hogy milyen teljesítményt nyújtana egy ilyen védelemmel a nyakán és azért azt se felejtse el senki, hogy kiszorította De Geát a betonbiztos spanyol válogatott kezdőjéből.
Az érvelés szerintem ott bukik, hogy pont a gyenge védelem indokolna egy ennél sokkal jobb védési hatékonyságot. Ezek a számok értelmezhetetlenek és botrányosak. Ott van pl. Leno, aki előtt egy még a miénknél is nagyobb bohóc védelem van, mégis vannak védései, nem is kevés. Volt, hogy kapott 2-3 gólt ő is, de mellé volt 14 védése. Kepánál ezek a számok úgy néznek ki, hogy 2-3 kapott gól mellé jön 1-2 védés meccsenként. És valljuk be, ha nem is potyák a bekapott gólok, sok volt olyan, ami a bőven kivédhető kategória.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9592 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Onana baromi jól jön ki a beadásoknál, gyakorlat lezuz mindenkit és ez oriási előny Kepával szemben. Sajnos nagyon sokszor benne van a játékunkban hogy a gyengébb ellenfél végig védekezik és egy kósza szöglet/beadás kavarodás után gólt kapunk. Kepa ezeket nagyon szarul kezeli.

Én Dubravkának is nagyon tudnék örülni, meg a velünk szóba hozott Lille kapust is láttam most két meccsen, ő is nagyon jo fizikumu kapus de még rutintalan.
Magába az, hogy Kepa vonalkapus, annyira nem gond. Anno Casillas is vonalkapus volt és mégis benne volt a top5 kapusba a világon, pedig ugyanúgy az összes kijövetelében nettó benne volt a veszély. Kepa bátortalan kijöveteleiben sztem közrejátszhat az is, hogy nem túl magas, 1,85 egy kapusnak nem túl életbiztosítás. Lásd Casillas is ugyanilyen magas volt... Viszont leírni és temetni őt ilyen fiatalon, nagyon nagy baklövés lenne. Le a kalappal előtte, hogy egy ilyen védelem mögött még így is kihúzta a csapatot párszor a szarból. Megnézném mondjuk Oblakot vagy épp Ter Stegent, hogy milyen teljesítményt nyújtana egy ilyen védelemmel a nyakán és azért azt se felejtse el senki, hogy kiszorította De Geát a betonbiztos spanyol válogatott kezdőjéből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9593 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Onana baromi jól jön ki a beadásoknál, gyakorlat lezuz mindenkit és ez oriási előny Kepával szemben. Sajnos nagyon sokszor benne van a játékunkban hogy a gyengébb ellenfél végig védekezik és egy kósza szöglet/beadás kavarodás után gólt kapunk. Kepa ezeket nagyon szarul kezeli.

Én Dubravkának is nagyon tudnék örülni, meg a velünk szóba hozott Lille kapust is láttam most két meccsen, ő is nagyon jo fizikumu kapus de még rutintalan.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9594 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Onana valóban lehet ideális választás, de nálam valamiért még mindig ott van veszélyként az a sztereotípia és egyben tény, hogy az afrikai kapusok nem jók. :D Most jelenleg is ő az egyetlen jegyzett, minőséginek tartott GK a kontinensről. Persze ettől még erősítheti a kivétel a szabály, de én benne is látok emiatt némi rizikót. Egyébkánt tök jó kapusnak tartom, de ez mindig eszembe jut vele kapcsolatban.

Én egyébként megtartanám Kepat, megfelelő védelemmel szerintem visszatérnének a bravúrjai és az önbizalma, de ha mégsem, ugyanaz a favoritom, mint másfél éve volt, csak azóta még jobb lett és számomra érthetetlen módon továbbra is eléggé radar alatti: Strakosha.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9595 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az Ajax nem láncolja magához a sztárjait, büszkék arra, ha erősebb bajnokságba igazolnak a felfedezettjeik, természetesen szép összeg ellenében.
Mivel mi nem üzleteltünk velük felnőtt játékossal kapcsolatban jó ideje (Grönkjaer óta, ha jól informálódtam, az 20 éve volt) ezért nehéz belőni, hogy komolyan vesznek e minket - a legtöbb csapat abszolút nem tisztel, ezért ha el is engednek hozzánk valakit, akkor borsos áron, de legtöbbször csak szívatnak.

Egyelőre az a kérdés, hogy vásárol e egyáltalán a klub, másodlagos, hogy kit. Amennyiben Kepa-t eladjuk a nyáron (De Gea karrierje türelemre intene, de most nagyon úgy néz ki, hogy a baszk nem kapja meg) szerintem Onana lenne az ideiális választás, a pletykagyár is ezerrel pörög vele kapcsolatban, azt hangoztatva, hogy szívesen költözne Londonba.

Ziyech is ideális választás lehetne, mert a gól és a gólpassz is benne van a játékában, technikailag és fizikailag is elég jónak tűnik, ezek mind elférnének a jobboldalunkon. Sancho brutális szezont produkál, de őt elengedném, az árából (ami nem is biztos hogy a klub rendelkezésére áll) két szélsőt is lehetne vásárolni. (én Bailey-t, vagy Oyarzabal-t mondanám másiknak, de neveket mindenki tud írni, igazából a klubnak kell akarnia)

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9596 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:Chelsea will watch Hakim Ziyech for the remainder of the season after failing with a bid to land the Ajax winger in January, as head coach Frank Lampard plans a summer shake-up of his squad.

- Telegraph
Na ő okos húzás lenne

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9597 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea will watch Hakim Ziyech for the remainder of the season after failing with a bid to land the Ajax winger in January, as head coach Frank Lampard plans a summer shake-up of his squad.

- Telegraph

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9598 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sassuolo CEO Giovanni Carnevali is scheduled to meet with Chelsea this week to determine whether they intend on using their buyback clause (£13m) on Jeremie Boga this summer.

- Gazzetta dello Sport

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9599 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az egyetlen veszteséges klub ezen a listán nagy valószínűséggel csak a toronymagasan első helyezett...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9600 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Válasz küldése