Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4601 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mesti írta:
Bazsi írta:CHO:

Én inkább mentális problémát vélek tv képernyőn/twitteren/instan keresztül rajta felfedezni.
Mikor visszatért a sérüléséből a mostani formájához képest penge volt, mentek is az assistok meg 1 vagy 2 gól asszem.
Aztán padra került, úgy emlékszem valami kis sérülése is volt megint, és hála Puli jó formájának kikerült.

Úgy gondolom, hogy ő belesett ebbe a statisztika betegségbe, ami a mai focit jellemzi.
Ha támadó létedre nincs assist vagy gól, akkor nem csináltál semmi, nem adtál hozzá semmit.
Illetve kicsit szerintem ezzel is takarózik 1-2 játékos. (há én lőttem gólt, nem tehetek róla, hogy nem nyertünk - nem CFC-s)

Ezek miatt állandóan amikor beáll semmi mást nem látok, csak megy a kapu felé, befelé csel és lövés.

Fontos megemlítenem, hogy szerintem ez nem függ össze azzal mint amit Bats csinál pl.
Utobbi szimplán ilyen buta, de ez látszik is.
A gond nem azzal lenne, hogy probalkozik, hanem 10/8 rossz dontest hoz, rossz cselek, kilovi a stadionbol, a sajat tizenhatosunkon cselezget, mikor nagyon nem kene es nem is megy neki.
Hogy lehetne kezdo, ha mikor beteszi Lampard botrany amit muvel? Pulisic hogy kerult a kezdobe? Amikor lehetoseget kapott elt vele es lam lam.
Jelen pillanatban semmi koze nincs ahhoz, hogy a kezdobe tegye Lamps es ertheto modon nem is teszi..

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#4602 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Bazsi írta:CHO:

Én inkább mentális problémát vélek tv képernyőn/twitteren/instan keresztül rajta felfedezni.
Mikor visszatért a sérüléséből a mostani formájához képest penge volt, mentek is az assistok meg 1 vagy 2 gól asszem.
Aztán padra került, úgy emlékszem valami kis sérülése is volt megint, és hála Puli jó formájának kikerült.

Úgy gondolom, hogy ő belesett ebbe a statisztika betegségbe, ami a mai focit jellemzi.
Ha támadó létedre nincs assist vagy gól, akkor nem csináltál semmi, nem adtál hozzá semmit.
Illetve kicsit szerintem ezzel is takarózik 1-2 játékos. (há én lőttem gólt, nem tehetek róla, hogy nem nyertünk - nem CFC-s)

Ezek miatt állandóan amikor beáll semmi mást nem látok, csak megy a kapu felé, befelé csel és lövés.

Fontos megemlítenem, hogy szerintem ez nem függ össze azzal mint amit Bats csinál pl.
Utobbi szimplán ilyen buta, de ez látszik is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4603 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:
Pityee írta: Ez mind szép és jó, csak ebben az esetben akkor kölcsön kell adni valahova CHO-t, ahol esetleg visszanyeri a formáját, ide pedig kell hozni egy ütőképes szélsőt, akivel előrébb leszünk.
Miert kene kolcson adni?
Mert nincs eleget játszatva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4604 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pityee írta:
Bazsi írta:CHO:

Többen is kritizáltátok a formáját, abszolút jogosan. Tényleg pocsékul játszik. Az is felmerült, hogy miután megkapta az álomfizut már nem motivált, ez is elképzelhető, nem tudhatjuk. Azonban ne felejtsétek el, hogy achilles-ín szakadása volt. Erről a sérülésről azt kell tudni, hogy kb. a legrosszabb, ami egy sportolóval történhet, iszonyatosan nehéz visszatérni oda, ahol a sérülés előtt volt. Nem csak láthatóan a sebesség csökken, hanem az egész mozgásra hatással van. Ez Callumnál is elég feltűnő, amióta visszatért szerintem konkrétan nem vert meg egy védőt sem 1v1-ben, tavaly pedig még könnyedén megforgatta őket szinte bármikor. Csak viszonyításképpen az NBA-ben '88 és 2011 között 18 játékosnak volt achilles szakadása, ebből 7 sosem játszott többet a ligában a maradék pedig szinte kivétel nélkül csak árnyéka volt korábbi önmagának.

Reálisan nézve ebben a szezonban már nem várhatunk semmit Odoitól, azonban az bizakodásra adhat okot, hogy 18 éves korában történt ez a sérülés, illetve maga a szakadás sem volt annyira súlyos, mint Loftus-Cheek esetében. Ha nyáron eredményes lesz a felkészülése, akkor szerintem van rá esély, hogy sikerül visszatérnie és nem vesz kárba a potenciál, ami benne van.
Ez mind szép és jó, csak ebben az esetben akkor kölcsön kell adni valahova CHO-t, ahol esetleg visszanyeri a formáját, ide pedig kell hozni egy ütőképes szélsőt, akivel előrébb leszünk.
Miert kene kolcson adni? Pulisic es Willian igy is az elmult meccseken olyan halal nyugodtan teszik le a semmit a palyara, hogy kesz rohej. En birom az amerikait, de az utolso ertekelheto meccse a Mestallaban volt, azota pedig mar jatszottunk 5 meccset es eltuntetik a palyarol. Williant azert nem irom, mert lathato, hogy Lampard akar egy rutinos jatekost elore es jatszatni fogja sajnos. Szerintem siman kezdhetne, nem szolgal ra a fent emlitett ket szemely egyike se, hogy annyira kirobbanhatatlanok legyenek, arrol nem beszelve, hogy CHO-ban mennyi potencial van..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4605 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bazsi írta:CHO:

Többen is kritizáltátok a formáját, abszolút jogosan. Tényleg pocsékul játszik. Az is felmerült, hogy miután megkapta az álomfizut már nem motivált, ez is elképzelhető, nem tudhatjuk. Azonban ne felejtsétek el, hogy achilles-ín szakadása volt. Erről a sérülésről azt kell tudni, hogy kb. a legrosszabb, ami egy sportolóval történhet, iszonyatosan nehéz visszatérni oda, ahol a sérülés előtt volt. Nem csak láthatóan a sebesség csökken, hanem az egész mozgásra hatással van. Ez Callumnál is elég feltűnő, amióta visszatért szerintem konkrétan nem vert meg egy védőt sem 1v1-ben, tavaly pedig még könnyedén megforgatta őket szinte bármikor. Csak viszonyításképpen az NBA-ben '88 és 2011 között 18 játékosnak volt achilles szakadása, ebből 7 sosem játszott többet a ligában a maradék pedig szinte kivétel nélkül csak árnyéka volt korábbi önmagának.

Reálisan nézve ebben a szezonban már nem várhatunk semmit Odoitól, azonban az bizakodásra adhat okot, hogy 18 éves korában történt ez a sérülés, illetve maga a szakadás sem volt annyira súlyos, mint Loftus-Cheek esetében. Ha nyáron eredményes lesz a felkészülése, akkor szerintem van rá esély, hogy sikerül visszatérnie és nem vesz kárba a potenciál, ami benne van.
Ez mind szép és jó, csak ebben az esetben akkor kölcsön kell adni valahova CHO-t, ahol esetleg visszanyeri a formáját, ide pedig kell hozni egy ütőképes szélsőt, akivel előrébb leszünk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4606 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

CHO:

Többen is kritizáltátok a formáját, abszolút jogosan. Tényleg pocsékul játszik. Az is felmerült, hogy miután megkapta az álomfizut már nem motivált, ez is elképzelhető, nem tudhatjuk. Azonban ne felejtsétek el, hogy achilles-ín szakadása volt. Erről a sérülésről azt kell tudni, hogy kb. a legrosszabb, ami egy sportolóval történhet, iszonyatosan nehéz visszatérni oda, ahol a sérülés előtt volt. Nem csak láthatóan a sebesség csökken, hanem az egész mozgásra hatással van. Ez Callumnál is elég feltűnő, amióta visszatért szerintem konkrétan nem vert meg egy védőt sem 1v1-ben, tavaly pedig még könnyedén megforgatta őket szinte bármikor. Csak viszonyításképpen az NBA-ben '88 és 2011 között 18 játékosnak volt achilles szakadása, ebből 7 sosem játszott többet a ligában a maradék pedig szinte kivétel nélkül csak árnyéka volt korábbi önmagának.

Reálisan nézve ebben a szezonban már nem várhatunk semmit Odoitól, azonban az bizakodásra adhat okot, hogy 18 éves korában történt ez a sérülés, illetve maga a szakadás sem volt annyira súlyos, mint Loftus-Cheek esetében. Ha nyáron eredményes lesz a felkészülése, akkor szerintem van rá esély, hogy sikerül visszatérnie és nem vesz kárba a potenciál, ami benne van.

Ruben helyzete viszont sokkal rosszabb, neki teljes szakadása volt és nem véletlen, hogy még a visszatéréséről sincsenek hírek. Ráadásul neki az egész karrierjét végigkísérték a sérülések, a hátával is folyamatosan bajok voltak, illetve ő egyszerűen alkatra is ilyen kibaszott nagy darab, szóval nagyobb súlyt kell megtartania stb. Nagyon aggódom, hogy ő már csak ilyen Essien-szerűen tud visszatérni és sosem lesz önmaga.
Pedig teljesen elkerülhető lett volna a sérülése, de valamiért az antiszemitizmus ellen kellett küzdeni egy hitvány minőségű pályán éppen az EL döntő előtt. Egyszerre nevetséges és dühítő, ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy néhány döntéshozó a klubnál mennyire kompetens. Néha úgy érzem semennyire.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4607 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Tomori 2024!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4608 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Azpi középen jatszatasan már én is gondolkodtam, ha Rudiger képes lenne úr lenni a levegőben, meg működhetne is, Azpi tapasztalata, harciassaga, vezerkaraktere hiányzik középről. Conte mondta róla, hogy ott a világ egyik legjobbja. Ha Rudi képes lesz klasszis szintet hozni és a kozeppalyara beepitunk minimum egy magas embert (RLC, SMS vagy bárki esetleges érkező) működhetne a Rudi/Azpi vagy Rudi/Ake kh páros, ezzel pedig James bebiztosithatna jól megérdemelt helyet a jobbon, balon pedig tart karokkal várom Chillwell-t, amíg ő vagy más top balhatved nem érkezik, játszhatna Emerson, ő is képes hozni egy felsokozep szintet.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4609 Hozzászólás Szerző: Dante »

3, de valóban nem elég. Ha a középpályán is lenne egy erős, magas ember (egészséges) akkor már vállalható lenne ez a hadrend.
Mondanám Alonso-t is, de teljesen haszontalan a levegőben, termete ellenére.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4610 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:
Botond9797 írta:
kazomester írta:Frank Lampard reports that Toni Rudiger is in the squad for tomorrow. Fikayo Tomori is out with a small hip strain and Olivier Giroud is out injured too.
Kepa-James,Rüdiger,Chris,Azpi-Kanté,Jorgi-CHO,Mount,Puli-Tammy
Egy ilyet adnék holnap.
Kepa-James,Azpi,Rüdiger,Emerson-Kanté,Jorgi,Kovacic-Pulisic,Tammy,Willian
Ezzel tényleg csak az a baj, hogy 2! olyan ember lenne a csapatban (Kepán kívül), aki 180 cm-nél magasabb. Az amúgy sem acélos pontrúgás-védekezésünket ez tovább nehezítené.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4611 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:
kazomester írta:Frank Lampard reports that Toni Rudiger is in the squad for tomorrow. Fikayo Tomori is out with a small hip strain and Olivier Giroud is out injured too.
Kepa-James,Rüdiger,Chris,Azpi-Kanté,Jorgi-CHO,Mount,Puli-Tammy
Egy ilyet adnék holnap.
Kepa-James,Azpi,Rüdiger,Emerson-Kanté,Jorgi,Kovacic-Pulisic,Tammy,Willian
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4612 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Nem szep dolog, de lehet inkabb Azpit hagynam ki, vagy legalabbis rotalnam oket Jamesel.
Én kipróbálnám a jobboldali CB poszton. Nem kellene előre mennie, labdabiztos, nem lehet megzavarni a presszinggel, középről több mindenkihez jutna el a szava, remekül találja meg a bemozgó csatárt / mélységből jól ad be fejre és Kanté mellett őt a legnehezebb átjátszani. Az egyetlen kérdés, hogy a magasságát kompenzálnák e a társak, illetve hogy védekez le egy nála erősebb csatárt. Lukaku ellen esélye sem volt az előző idényekben, valamiért mindig rá jött ki.
Joelington, Wesley, Haller, Aubameyang, Rashford, Kane, Firmino, Origi, Jiménez, Deeney, Barnes, Murray, Tosun, Caroll akik valószínűleg nehézséget okoznának a fizikumuk miatt.

Nyilván ez elég nagy hátrány, de a többi dolog a csapat előnyére lehetne, James is a kezdőben marad, baloldalra olyan kerül, aki nem posztidegen és egy Azpi-Rüdiger kettős talán stabilabb védekezést hozna össze, mint az idei bűnbakok.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4613 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:
kazomester írta:Frank Lampard reports that Toni Rudiger is in the squad for tomorrow. Fikayo Tomori is out with a small hip strain and Olivier Giroud is out injured too.
Kepa-James,Rüdiger,Chris,Azpi-Kanté,Jorgi-CHO,Mount,Puli-Tammy
Egy ilyet adnék holnap.
Mar akartam irni korabban, Azpi a CSK stb de tamadasban semmit nem tud hozzatenni, ugy ertem mivel nem a sajat oldalan jatszik millio helyzetet bukunk azon, hogy ballal szarul ad be, de leginkabb azon, hogy mire atteszi a jobb labara vagy odaernek es leszerelik vagy lelassul az egesz tamadasbes belul is visszaernek a vedok.
Nem tudom James mennyivel lenne jobb valasztas a bal oldalra, ha mar egyiket sem akarja kihagyni Lamps, de ha igazolunk balhagvedet ki fog kimaradni a kezdobol?
Nem szep dolog, de lehet inkabb Azpit hagynam ki, vagy legalabbis rotalnam oket Jamesel.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4614 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kazomester írta:Frank Lampard reports that Toni Rudiger is in the squad for tomorrow. Fikayo Tomori is out with a small hip strain and Olivier Giroud is out injured too.
Kepa-James,Rüdiger,Chris,Azpi-Kanté,Jorgi-CHO,Mount,Puli-Tammy
Egy ilyet adnék holnap.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4615 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frank Lampard reports that Toni Rudiger is in the squad for tomorrow. Fikayo Tomori is out with a small hip strain and Olivier Giroud is out injured too.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4616 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Rudiger es Tammy beveheto lesz ma már Lamps elmondasa szerint.
Rudi még nem. Rudiger has had a good week's work on obtaining match fitness although tomorrow's game comes a bit too soon for the German.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4617 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rudiger es Tammy beveheto lesz ma már Lamps elmondasa szerint.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4618 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lampard on Loftus-Cheek: “He’s had a few setbacks in the last few months.” Adds there’s still no timeframe for his return :( Ha belegondolok miért és hogy sérült meg, még mindig felforr az agyvizem :x

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4619 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... r-progress" onclick="window.open(this.href);return false;

Lamps a meccs előtti interjún nyilatkozott Tammyről, miszerint a holnapi meccsen nem lesz bevethető és csak hétfőn derül ki pontosabban, hogy mennyit kell kihagynia.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4620 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
kazomester írta:Azt gondolom a tegnapi meccsel vált egy időre véglegessé ez az Azpi - James hátsó szél. Elképesztő mekkora tank ez az ember és mellé brutál jól ad be, jól passzol, mer cselezni, pontrúgásai is jók és még lőni is tud??? Ő lehet AWB + TAA keresztezése, az ultimate jobbhátvéd :)
Tegnap kihagytam az ertekelesembol de tenyleg nagyon durva, hogy vele is mennyire jol jarunk, hogy sajat neveleskent hozzanktartozik. Az tuti, hogy ha nem jon kozbe valami komoly serules TOP jatekos lesz belole. Annyi, hogy tegnap a vegere eleg faradtnak tunt, a legvegen mellole jott a beadas is, de ha folyamatosan jatszani fog akkor par het alatt meccs fit lesz. Ami meg feltunt, hogy nem az a tipus aki vaktaban elorevagdossa a labdakat, hanem probalja foldon passzokkal kihozni a labdat.
Támadásban tényleg magas szinten tolja és a beadásai is fellendülést jelentenek az eddigi szélsőhátvédjeinek beadásaihoz képest, viszont védekezésben van még hova fejlődnie. Nagyon sokszor fentragadt a támadással együtt és nem ért vissza. Valamint 1v1-ben is többször megcsinálták őt, de ahhoz képest, hogy milyen fiatal tényleg nem semmi, ahogy tolja :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése