Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4681 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Willian fog kiszorulni, de egyébként alapból meddő a téma, mert senkinek nem kell padoznia. Annyi meccs van egy évben, hogy nyugodtan játszhat mindenki évi 30-40 meccset ami bőven elég. Na meg aztán lesznek sérülések is. Lesz sérült Mount is. Mountnál kérdés, hogy mennyire fogja bírni fizikálisan és mentálisan a terhelést a szezon felén túl.

RLC előbb lesz szélső mint Mount. Gyorsabb, sokkal jobb 1V1ben. Szerintem Willian helyén fogja nyomni mint szélső csatár és utcalány jó is lesz ott. Reméljük formában tud visszatérni, komoly sérülésen van túl és akkor még ott a hátproblémája..

Ennyi olyan játékossal akik éhezik a lehetőséget nyugodtan komolyan lehet venni minden sorozatot és lesz elég játékidő. Fog Mount is szélsőt játszani, ahogy RLC is. Odoi fog még padozni, pihenni ahogy Abraham, kanté és Jorginho is. Lesznek sérülések, formahanyattlás. Nincs itt gond a mélységgel, nem túl sok, de nem is kevés, tökéletes!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4682 Hozzászólás Szerző: kazomester »

James megsérült, de úgy néz ki semmi komoly, jövő héten edzhet ugyanúgy.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4683 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
Dízel írta:Jorginho ha tudja tartani ezt a szintet, vagy még kicsit lépni is tud felfelé, akkor ő is. Kérdés Mount mennyire tud megragadni a kezdőbe, mennyire gyorsan fejlődik.
What? Nem tűnt még fel, hogy ódákat zeng róla Lamps? Meg az, hogy Mount agyon van játszatva és többnyire balszélső volt? Oda van mindkettőért Lampard, abszolút semmi esély rá, hogy komolyabb formahanyatlás vagy sérülés nélkül ne legyenek alap kezdők. Úgy látom fölösleges volt ez a hosszabb szösszenet, mert nem olvastad végig, azt próbáltam taglalni, hogy egy formában lévő Ruben vissza szoríthatja szélre Mount-ot 433ban (4231ben személy szerint nem hiszem), mert hiába vannak szélsőink, Mount már most kirobbanthatatlan a kezdőből. Tudom, hogy még korai taglalni, mert csak a szünet után fog csak igazán kirajzolódni, de kicsit előreszaladtam. Mount lehet elől az, ami régen Azpi volt hátul.
Végigolvastam. Az én szerény véleményem csak az volt, hogy nekem Mount szélen nem adja. Egy szélsőtől mást várok, hosszú elfutásokat az oldalvonalon, 1-1 párbaj megnyerése, tűpontos beívelések a csatárra. Nekem pl Hazard és Robben szélső, és kicsit sem hasonlít Mount játéka rájuk. :roll:
Mountot mindenképpen Jorgi és Kanté elött kell játszatni, de a szélre szélvész gyors szélső kell, elvileg Puli és Odoi sem lassú. Reméljük a legjobbakat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4684 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta:Szerk. Annak külön örülök b+, hogy végre azon agyalhatunk melyik saját neveltünk, melyik jól teljesítő játékosunkat szoríthatná ki és nem azon, hogy a két fél lábúból melyiknek kevésbé büdös... :wink:
Ez az egyik legjobb dolog a mostani szituációban. A játékosaink nem csak együtt játszottak évek óta az utánpótlásban, hanem barátok is (meg lehet nézni Tammy-t és Fikayo-t, Mount is megkaphatná Declan Rice-t, elférne egy cdm a kp-nkon) amiből következik, hogy nem csak a saját, hanem egymás sikeréért is dolgoznak és osztoznak az örömön. Emellett Lamps nagyon jó hozzájuk és mindenképp meg akarják hálálni a beléjük fektetett bizalmat.
Szerintem Mount-nak és Ruben-nek a 433-ban és a 4231-ben is van helye egymás mellett. Általában a meccs kezdetéig vannak a játékosaink a "posztjukon", kb folyamatos a helyváltoztatás, formációváltás, úgyhogy nagyon emiatt sem kell aggódni. (A S'ton ellen volt olyan amikor CHO volt Tammy mögött, Mount jobboldalt, Willian pedig a balon)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4685 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyilván Willian kiszorítását sem egyik napról a másikra képzeltem el. Ahogy Dante is írta van pár sorozat, ahol mindenki bizonyíthat. A brazilunk sem egy mai gyerek, ráadásul még sosem tartott ki egy teljes szezonon át a formája, ha van neki ilyen.

Plusz Lamps leginkább az ellenfélhez igazítja a taktikát, szóval nem állandó elvárás az a kezdő, csak ha úgy szezon végéig párszor előfordulna, akkor annak örülne a kis lelkem :lol: :D



Szerk. Annak külön örülök b+, hogy végre azon agyalhatunk melyik saját neveltünk, melyik jól teljesítő játékosunkat szoríthatná ki és nem azon, hogy a két fél lábúból melyiknek kevésbé büdös... :wink:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4686 Hozzászólás Szerző: Dante »

A bajnokság mellett van 2 angol kupa és a BL. Csak jut mindenkinek idő, akivel Lamps számol.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4687 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:RLC volt már szélső támadó a palace-ban nem? Ha valóban jó formában tér vissza, Williant lehet reális esélye kiszorítani. Jorg - Kanté, CHO-Mount-RLC, Tammy... enyhén orgazmatikus az utóbbi évek latin hadserege után.
Tavaly Sarri is játszatta szélen néhány meccsen, igaz többnyire kényszerből. Egyébként Willian kikerülésére is minimális esély van, pláne úgy, hogy az elmúlt hetekben jó formát is mutatott. Ha legalább ezt tudja tartani, neki is fix helye van a kezdőben sajnos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4688 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

RLC volt már szélső támadó a palace-ban nem? Ha valóban jó formában tér vissza, Williant lehet reális esélye kiszorítani. Jorg - Kanté, CHO-Mount-RLC, Tammy... enyhén orgazmatikus az utóbbi évek latin hadserege után.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4689 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyerekek ha RLC visszatér és belendül, valaki bukta kezdőben. Vagy Mount vagy CHO. Az a helyzet állt elő, tul sok a tehetséges fiatal játékosunk.

De azért még várjunk RLC-vel, elég sérülékeny.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4690 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Jorginho ha tudja tartani ezt a szintet, vagy még kicsit lépni is tud felfelé, akkor ő is. Kérdés Mount mennyire tud megragadni a kezdőbe, mennyire gyorsan fejlődik.
What? Nem tűnt még fel, hogy ódákat zeng róla Lamps? Meg az, hogy Mount agyon van játszatva és többnyire balszélső volt? Oda van mindkettőért Lampard, abszolút semmi esély rá, hogy komolyabb formahanyatlás vagy sérülés nélkül ne legyenek alap kezdők. Úgy látom fölösleges volt ez a hosszabb szösszenet, mert nem olvastad végig, azt próbáltam taglalni, hogy egy formában lévő Ruben vissza szoríthatja szélre Mount-ot 433ban (4231ben személy szerint nem hiszem), mert hiába vannak szélsőink, Mount már most kirobbanthatatlan a kezdőből. Tudom, hogy még korai taglalni, mert csak a szünet után fog csak igazán kirajzolódni, de kicsit előreszaladtam. Mount lehet elől az, ami régen Azpi volt hátul.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4691 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Ennek ellenére rendszerint szélen játszott és benne van, hogy ezután is fog majd időnként. Egy prime Ruben bőven elég okot adhat majd arra, hogy szélre kerüljön.
És ezzel kinyírjuk azt Mountban, amiben jó. Szerintem baromság.
Kanté alap, ezen nincs mit vitázni, Jorginho ha tudja tartani ezt a szintet, vagy még kicsit lépni is tud felfelé, akkor ő is. Kérdés Mount mennyire tud megragadni a kezdőbe, mennyire gyorsan fejlődik. Kell tőle az irányító szerep megerősödése és kellenek tőle a gólpasszok/gólok. Ő nem védekező középpályás, neki nem az a dolga. RLC-re szerintem jó pár hónap múlva térjünk vissza. Addig epizód szerepeket fog kapni, fizikálisan fel kell készülnie, meg a társakhoz is kell idomulnia, akik mar szezon eleje óta együtt játszanak. Lehet rám fog cáfolni és 2 hét mulva a legjobb kp-unk lesz, de csodálkoznék. Barkley remélem a háttérbe szorul, Kovacic nekem szimpi és remélem ő is többet mutat, mert jó amit csinál, de ahhoz hogy kezdő legyen, sokkal több kell.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4692 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:
Pityee írta:Az biztos, hogy RLC-nek nagyon fel kell kötnie majd a gatyát, hogy valakit kiszorítson a Kanté-Jorgi-Mount hármasból. Eléggé biztosnak tűnik ez a trió.
Ha visszanyeri a formáját akkor bőven benne van, hogy Mount a szélen fog kezdeni, hogy Ruben is bent lehessen a csapatban (433). Egyébként pedig eltérő stílusú játékosok, ezért látok rá esélyt, hogy akár együtt is pályán lehessenek majd. De sok a ha.
Viszont Mount sokkal jobb a 10-es poszton mint a szélen.
Ennek ellenére rendszerint szélen játszott és benne van, hogy ezután is fog majd időnként. Egy prime Ruben bőven elég okot adhat majd arra, hogy szélre kerüljön.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4693 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:Az biztos, hogy RLC-nek nagyon fel kell kötnie majd a gatyát, hogy valakit kiszorítson a Kanté-Jorgi-Mount hármasból. Eléggé biztosnak tűnik ez a trió.
Ha visszanyeri a formáját akkor bőven benne van, hogy Mount a szélen fog kezdeni, hogy Ruben is bent lehessen a csapatban (433). Egyébként pedig eltérő stílusú játékosok, ezért látok rá esélyt, hogy akár együtt is pályán lehessenek majd. De sok a ha.
Viszont Mount sokkal jobb a 10-es poszton mint a szélen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4694 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Az biztos, hogy RLC-nek nagyon fel kell kötnie majd a gatyát, hogy valakit kiszorítson a Kanté-Jorgi-Mount hármasból. Eléggé biztosnak tűnik ez a trió.
Ha visszanyeri a formáját akkor bőven benne van, hogy Mount a szélen fog kezdeni, hogy Ruben is bent lehessen a csapatban (433). Egyébként pedig eltérő stílusú játékosok, ezért látok rá esélyt, hogy akár együtt is pályán lehessenek majd. De sok a ha.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4695 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Emerson Palmeri and Antonio Rüdiger are all expected to be fit for Chelsea's next game vs Newcastle. #CFC

Zsíros. Amúgy gondolkoztam azon, hogy mi lesz, ha mindenki egészséges lesz, kik lesznek azok, akik kimaradnak a keretből (ha a legerősebb kezdőnkkel állunk ki):

Zouma (igaz most Chris padozik vmiért, de a dánnak előrébb kellene lennie)
James (eleinte)
Alonso/Emerson (itt nagyban függ majd attól, hogy hogy tér vissza az olasz)
Barkley
Pedro
Giroud

433: Kepa, Emerson - Tomori - Rudi - Azpi, RLC* - Jorginho - Kanté, CHO - Tammy - Willian
pad: Caballero, Alonso, Chris, Mount, Kovacic, Pulisic, Misi

4231 annyiban módosul, hogy Ruben helyett Mount 10esben.

Természetesen az ellenfél erőssége, taktika stb. befolyásolják majd a kezdőket, de egyelőre ők tűnnek a legbiztosabb 18 embernek, mondjuk úgy, ők lesznek az "A" felállás. A lényeg, hogy számításaim szerint fixen 5 ember fog hiányozni, ha mindenki rendelkezésre áll majd. Ez vszinű előrevetíthet majd 1-2 januári távozót is, igaz, ahhoz kisebbfajta csoda kellene, hogy komolyabban ne dőljön ki senki :D

*Tavalyi formája alapján. Rettentően bízom benne, hogy hamar visszanyeri a formáját és nem sérül le újra. Hatalmas pluszt jelentene.
Az biztos, hogy RLC-nek nagyon fel kell kötnie majd a gatyát, hogy valakit kiszorítson a Kanté-Jorgi-Mount hármasból. Eléggé biztosnak tűnik ez a trió.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4696 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Emerson Palmeri and Antonio Rüdiger are all expected to be fit for Chelsea's next game vs Newcastle. #CFC

Zsíros. Amúgy gondolkoztam azon, hogy mi lesz, ha mindenki egészséges lesz, kik lesznek azok, akik kimaradnak a keretből (ha a legerősebb kezdőnkkel állunk ki):

Zouma (igaz most Chris padozik vmiért, de a dánnak előrébb kellene lennie)
James (eleinte)
Alonso/Emerson (itt nagyban függ majd attól, hogy hogy tér vissza az olasz)
Barkley
Pedro
Giroud

433: Kepa, Emerson - Tomori - Rudi - Azpi, RLC* - Jorginho - Kanté, CHO - Tammy - Willian
pad: Caballero, Alonso, Chris, Mount, Kovacic, Pulisic, Misi

4231 annyiban módosul, hogy Ruben helyett Mount 10esben.

Természetesen az ellenfél erőssége, taktika stb. befolyásolják majd a kezdőket, de egyelőre ők tűnnek a legbiztosabb 18 embernek, mondjuk úgy, ők lesznek az "A" felállás. A lényeg, hogy számításaim szerint fixen 5 ember fog hiányozni, ha mindenki rendelkezésre áll majd. Ez vszinű előrevetíthet majd 1-2 januári távozót is, igaz, ahhoz kisebbfajta csoda kellene, hogy komolyabban ne dőljön ki senki :D

*Tavalyi formája alapján. Rettentően bízom benne, hogy hamar visszanyeri a formáját és nem sérül le újra. Hatalmas pluszt jelentene.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4697 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Callum Hudson-Odoi: "Chelsea have done so much for me and I'm so thankful for that. The decision that I made was a very good one for me and my family. We all thought that it was the right club to be at. I've been here all my life, so there's no need to change yet." Elég szerencsétlen megfogalmazás... Persze reálisan senki sem tudja hol meddig lesz, de jobban oda kellene figyelnie hogyan fogalmaz, egyből belekötnek.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4698 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Azért hihetetlen, Jorginho milyen utat járt be nálunk bő egy év alatt, közellenségből, "Sarri papa kisfiából" lett a Lampard csapat alapembere és vezéregyénisége. Én személy szerint mindig is kedveltem, de mára Kanté után a második kedvenc nem saját nevelésű játékosunk. A mentalitás, ahogy a kritikák kereszttüzében is csöndben maradt, nem hisztizett, nem igazolt el, hanem keményen dolgozott tovább, mindenképp megsüvegelendő, rengeteget fejlődött a védekezés és, ahogy Lamps-től tudjuk az angoltudás terén is :lol: és szvsz a világ egyik legintelligensebb játékosa, úgy érti a játékot, mint nagyon kevesen. Persze még van hová fejlődnie, de ha valakitől, akkor tőle várhatjuk a fejlődést. Nálam egyértelműen future captain.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4699 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jó hogy fejlődött, nyárig alig volt angol játékosunk. Rengeteg behind the scene videóban hallani, hogy a spanyol, portugál az alap nyelv. Idén ez tuti változott az angol stábbal, meg a 7 felnőtt angol játékosunkkal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4700 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Lampard confirms Jorginho is our vice-captain. He reiterates what a good character he is around the place and says it's important to note how much his English has improved. :)
Ezt is köszönjük neked Lamps bácsi :).

Válasz küldése