Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4901 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".
Szabadulhat, de a szerződésébe az tuti, hogy belekerül egy 100 milla feletti kivásárlási ár.
Meglepődnék, mivel Angliában nem divat. Az utóbbi időben szárnya kelt pletykák alapján én úgy képzelem ezt a történetet, hogy azon túl, hogy rendkívül fontos láncszemnek képzelik és nagy jövőt jósolnak neki, finoman elmagyarázták neki, hogy mi felénk nem a farok szokta csóválni a kutyát, úgyhogy tessék szépen megülni a seggén és aláírni a papírt. Úgyhogy én amondó vagyok, ha most aláírja, akkor az azért is lesz, mert helyretették a fejét (meg azokat akik bolondították).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4902 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".
Szabadulhat, de a szerződésébe az tuti, hogy belekerül egy 100 milla feletti kivásárlási ár.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4903 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4904 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
focimark írta:Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.
Ennyiért nem csoda hogy aláírt, sztem még a valagát is földbe verte örömében :D De nem bánom én, ha egy nagy játékos válik belőle és nem kell tovább nézni a szélsőink szenvedéseit, akkor bármikor megéri.
ha beválik és jó szezont fut akkor az első pénzes ajánlat után elhagyja a klubot.
bármekkora tehetség ez akkor is nevetséges, hogy 18 évesen mi a faszra kell neki heti 100 vagy 180 ezer font?
nem értem ezeket az embereket azt csinálják amit szeretnek legtöbbjük top csapatba de nekik csak a pénz számít semmi más.
én sajnálom, hogy csak így sikerült meggyőzni, jobban örültem volna ha azért írt volna alá mert Lampard lett az edző aki elbeszélgetett vele és tetszik neki amit a mester mondott, de nem ő aláír mert többet fog keresni mint a legtöbb olyan játékosunk akik már sok mindent letettek az asztalra itt.
mindegy ha Pulisic és ő (de ezek után nagyon oda kell magát tennie) lesz a kezdő szélső akkor lehet megérte ha meg elmegy nagy lóvét lehet leakasztani majd belőle azt akkor jöhet helyette más addigra talán már lehet igazolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4905 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért így már nekem is nagyok az elvárásaim vele kapcsolatban. Ennyi pénz ilyem fiatalon, durva. Nagyon remélem ezek után nem Kakuta vagy Musonda szintet hoz vagy elszáll fejben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4906 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.
Ennyiért nem csoda hogy aláírt, sztem még a valagát is földbe verte örömében :D De nem bánom én, ha egy nagy játékos válik belőle és nem kell tovább nézni a szélsőink szenvedéseit, akkor bármikor megéri.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4907 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.
Ha ez igaz akkor szerintem az nagyon gáz.
Tényleg az egész foci már csak a pénzről szól.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4908 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://pbs.twimg.com/media/EALrM8OW4AU ... =4096x4096 6 perce rakta ki, biztos nem véletlenül :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4909 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4910 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Na akkor ez az akta is lezárva. Várjuk a visszatérést!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4911 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Drogbert írta:A BBC szerint CHO alairt egy uj szerzodest heti 100+k fizuert :)

Szerencséje van :)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#4912 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

A BBC szerint CHO alairt egy uj szerzodest heti 100+k fizuert :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#4913 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

kecske01 írta:Odoi elmehet a picsaba, ha ezekutan nem ir ala. 18 evesen mit var? Vegig kellett volna kezdenie tavaly vagy mi? Segge ki van nyalva.
Callum Hudson-Odoi agrees deal to stay at Chelsea akkor megsporolt egy utat.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4914 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mindenki elott itt a lehetoseg. Ket dolgot latok. Van aki szeretne kek mezben jatszani, meg van aki nem. El kell donteni. Ez a helyzet pont ennyire fekete es feher. Aki itt akar jatszani rakja oda magat es kotelezze el magat a klubhoz, a masik meg miattam vilagsztar is lehet par ev mulva, szedheti a satorfajat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4915 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Frank Lampard has assured Tammy Abraham that he will be granted first team opportunities this season, after being impressed with him in training. Forrás: Mail

Gyerünk Tammy bazdmeg!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4916 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Odoi elmehet a picsaba, ha ezekutan nem ir ala. 18 evesen mit var? Vegig kellett volna kezdenie tavaly vagy mi? Segge ki van nyalva.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4917 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:
emsanya írta:Több helyen olvasni, Willian 10-es számával eldőlt CHO sorsa. Fenntartották neki a tárgyalás ideéig a 10-est, de valoszinű nem fogadta el az uj szerződést és elmegy. Ezért nyögte most be a brazil.

Williant amúgy megnézném 4-2-3-1-ben a csatár mögötti középső pozicioban, mire lenne képes. Anno a sahtarban játszott ott.

Bárki aki nem elkötelezett a csapat iránt,el húzhat a francba!!!! Odoinak nem felel meg hogy Hazard távozott,10es mez,és közel 100K-s fizu? Viszlát! A 10es mezről meg annyit hogy jelenleg senkinek sem adnám oda! Jövő nyáron jöhetne Sancho,és neki oda lehetne adni! :)
Most nem azért, de ha odaadnád Sancho-nak, akkor miért nem adod oda most Pulisic-nek? Vagy jövőre, ha Willian elmegy (lmfao)? Nem látom mivel érdemelné meg kapásból a 10est.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4918 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Több helyen olvasni, Willian 10-es számával eldőlt CHO sorsa. Fenntartották neki a tárgyalás ideéig a 10-est, de valoszinű nem fogadta el az uj szerződést és elmegy. Ezért nyögte most be a brazil.

Williant amúgy megnézném 4-2-3-1-ben a csatár mögötti középső pozicioban, mire lenne képes. Anno a sahtarban játszott ott.

Bárki aki nem elkötelezett a csapat iránt,el húzhat a francba!!!! Odoinak nem felel meg hogy Hazard távozott,10es mez,és közel 100K-s fizu? Viszlát! A 10es mezről meg annyit hogy jelenleg senkinek sem adnám oda! Jövő nyáron jöhetne Sancho,és neki oda lehetne adni! :)

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4919 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nem hogy golból, de még gólpasszból sem reális..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4920 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Válasz küldése