Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5701 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:A klub honlapjára és Twitter-re is kitették Zola nyilatkozatát CHO-ról, nem tudom ez kicsit fura nekem, nem szoktak ilyen témában posztolni :roll: Pláne kínos lesz, ha délután meg jön a tweet, hogy "CHO departure"...
Lemaradtam a nyilatkozatáról. Mit mondott?
Megkérdezték Zola-t, hogy mit szól, hogy CHO-ról énekeltek a szurkolók, hogy maradjon. Azt mondta, ők is azt akarják és ők is ezt énekelték. Mindent megtesznek, hogy maradjon és annak ellenére találnak neki helyet a csapatnak, hogy sok erős játékos van körülötte (ezt gondolom a posztjára értette).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5702 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
Bubi írta:Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
Már miért lenne “Marina nagy szégyene?” Ha a srác eltökélte hogy a Bayern-be akar igazolni akkor túl sok eszköz nincs a kezében. Látszik hogy a klubnál most nagyon igyekeznek itt tartani. Többet játszik, többet hypeolják, állandóan az egóját simogatják a nyilatkozatokban, 85k-s szerződést tettek alà.. Ha ennek ellenére is menni akar akkor nincs mit tenni, pisztolyt nem foghatuno a fejéhez.
Mert javarészt az ő dolga a sráccal megállapodni. Abba is benne van a board keze vastagon, hogy a srác máshová vágyik. Fel sem merülhetne Hudsonban annak a lehetősége, hogy eligazoljon. Rashford amikor bekerült a manu kezdőjébe csatár hiányában és egyből duplázott, majd azt követően is jól szerepelt, konkrétan eleinte nem tartózkodhatott egy öltözőben a felnőtt keret tagjaival, szándékosan éreztették vele, hogy hol a helye és a mai napig nem stabil kezdő. A nyakára hoznak nyakra-faszra játékosokat, még sem hallani, hogy el akarna igazolni.

Foghatjuk az edzőre azt, hogy nem játszott eleget a srác, de egyik edzőnknél se játszottak szinte semmit a fiatalok. Feljebb kell keresni a hibát, azt amit Megyó leírt, itt a klub fiatalokhoz való alapvető hozzáállásával van a baj.

Az meg hogy a sajátnevelésű fiatalunkkal nem tudunk megállapodni, az egy vicc. Nyilván, ha nem egy olyan ember tárgyalna vele akinek nulla köze van a futballhoz, életébe nem rúgott még labdába és rohadtul nem tudja beleérezni magát a srác helyzetébe...
Valószínűleg egy szakavatott sportigazgató már pontot tett volna a dolog végére.
Egy sajátnevelésű fiatalnak nem lehet jobb lehetőség egy idegen ország csapata mint a nevelőegyesületének kezdő 11. Ha igen, akkor ott nagy a baj.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5703 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én megértem a srácot. Nyilván nem ő rakta össze, hanem az ügynöke látja a trendet, ami itt folyik és elmondta neki, hogy "figyelj, ez már nem az a Chelsea és egyelőre nem is úgy néz ki, hogy drasztikus változás lenne itt", valamint: "figyelj, voltak itt tehetséges srácok, most mind máshol játszik, mert nem kaptak lehetőséget. nem hiszem, hogy ezt te törnéd meg"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5704 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
Már miért lenne “Marina nagy szégyene?” Ha a srác eltökélte hogy a Bayern-be akar igazolni akkor túl sok eszköz nincs a kezében. Látszik hogy a klubnál most nagyon igyekeznek itt tartani. Többet játszik, többet hypeolják, állandóan az egóját simogatják a nyilatkozatokban, 85k-s szerződést tettek alà.. Ha ennek ellenére is menni akar akkor nincs mit tenni, pisztolyt nem foghatuno a fejéhez.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5705 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5706 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A hivatalos chelsea facebook oldalon is a meccs képeken Hudson van a nyitóképen nagyban.. Nem tudom ez minek köszönhető, talán tényleg a kedvébe akarnak járni. Szerintem lehetne rá hatni jó kommuikációval (meg persze pénzel). Tényleg játszatni kell, ha nem megy wiliamnek akkor lehozni a 60.percben és go Hudson! Meg tényleg a kezdő 11be rakni, hazardal kantéval, nem pedroval meg barkleyval.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5707 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:A klub honlapjára és Twitter-re is kitették Zola nyilatkozatát CHO-ról, nem tudom ez kicsit fura nekem, nem szoktak ilyen témában posztolni :roll: Pláne kínos lesz, ha délután meg jön a tweet, hogy "CHO departure"...
Lemaradtam a nyilatkozatáról. Mit mondott?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5708 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A klub honlapjára és Twitter-re is kitették Zola nyilatkozatát CHO-ról, nem tudom ez kicsit fura nekem, nem szoktak ilyen témában posztolni :roll: Pláne kínos lesz, ha délután meg jön a tweet, hogy "CHO departure"...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5709 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:Baileyvel mi a lószar van skacok? 18 meccsen 1 gól egy gólpassz. Egy szezonos csoda volt?
Na de Bubi, ő nem a mi játékosunk :? :) Stat alapján úgy tűnik, igen.
A külső fórumrészt nem szeretem, nem olyan forgalmas.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5710 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Baileyvel mi a lószar van skacok? 18 meccsen 1 gól egy gólpassz. Egy szezonos csoda volt?
Na de Bubi, ő nem a mi játékosunk :? :) Stat alapján úgy tűnik, igen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5711 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Baileyvel mi a lószar van skacok? 18 meccsen 1 gól egy gólpassz. Egy szezonos csoda volt?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5712 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként RUben fellépült, már edzett is, és holnap döntik el, hogy játszik-e. Szeretném látni, de remélem nem siettetik el a visszatérését :?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5713 Hozzászólás Szerző: Gaba »

N’Golo Kanté felajánlotta, hogy fedezi a keresés további költségeit, csak ne adják azt fel.

RESPECT N'Golo!!! A legnagyobb vagy!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5714 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kazomester írta:Haha, ezzel kicsit elkestel már, régóta Hazard fc vagyunk. Hol nyilatkozott róluk? Lemaradtam erről :shock:
"It was like that against Sp*rs. If we had a striker that could score three goals, the game would have finished 5-1. But that hasn't been the case. [Gonzalo] Higuain can do that. He is a top scorer, he can score anywhere.

"Have we missed a striker like Costa since he left? Yes of course. I like playing with Giroud and Morata, but when Olivier is playing he is doing his best for the side, he is more of a team player than a striker that just scores goals."

Természetesen a sajtó nagy része megint csak a legszaftosabb részketeket ragadta ki, így azért árnyaltabb a kép. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5715 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Haha, ezzel kicsit elkestel már, régóta Hazard fc vagyunk. Hol nyilatkozott róluk? Lemaradtam erről :shock:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5716 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem egyre ellenszenvesebb Hazard viselkedése. Mindig is utáltam a sajtóban nagyokat mondó, társait nyilvánosan kritizáló járékosokat. Most függetlenül attól, hogy igaza van, ki ő, hogy Morata-t, Giroud-t kritizálja nyilvánosan? Ki ő, hogy a sajtóban oda-odamondogasson a jelenlegi és aktuális edzőinek? Egy éve ilyenkor épp azért járatta a száját, hogy milyen jó Morata és Batsu, ezért még Giroud sem kellene. Félre ne értsetek, kedvelem, és izgulok, hogy maradjon, de annak még az irmagját sem akarom észrevenni, hogy a Messi-, Ronaldo-függőséghez hasonlóan nálunk Hazard-függőség alakuljon ki. Még látszatát is elkerülném annak, hogy ő mindeent modhat, mindent megtehet, edzőt, csapattársat kritizálhat, pusztán azért, hogy ráfirkantsa azt a rohadt aláírást a hosszabítási papírra. Egy játékosm sem lehet fontosabb a csapatnál. Uff, én beszéltem. :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#5717 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
Botond9797 írta:Még felhozható ellene a viszonylag gyenge védőmunka, de ez valóban a regista szerepkörből adódik, bár hátrébb játszik, mint Kanté és Kova/Barkley, de mégis a legkevésbé az ő feladata a középpályás védekezés.
Akkor a mi középpályánkon kinek a feladata lenne a védekezés? Kovacic és Barkley alapból támadókp és mivel Sarri Kantét is lassan feltolja támadó kp-nak, ezzel megkönnyítve az ellenfeleink dolgát és nem hagyja őt azt csinálni, amiben a legjobb. Egyébként okés mondjuk h elhiszem, hogy a regista szerepkör feladatai közé nem tartozik a védekezés, hiszen Pirlo sem tudott védekezni sosem. Na de Pirlo olyan labdákat adott amilyet nem sokan tudtak a világon. Viszont Jorginhonak akkor nagyon gyorsan el kellene kezdenie tényleg szervezni a támadásokat, gólpasszokat osztani stb., nem csak alibipasszokat tolni, mert így nem sok értelme van a posztjának.
Azért picit sántít. Kovacic sosem volt tkp a pályafutása során.. legjobb esetben is csak btb

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5718 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:Még felhozható ellene a viszonylag gyenge védőmunka, de ez valóban a regista szerepkörből adódik, bár hátrébb játszik, mint Kanté és Kova/Barkley, de mégis a legkevésbé az ő feladata a középpályás védekezés.
Akkor a mi középpályánkon kinek a feladata lenne a védekezés? Kovacic és Barkley alapból támadókp és mivel Sarri Kantét is lassan feltolja támadó kp-nak, ezzel megkönnyítve az ellenfeleink dolgát és nem hagyja őt azt csinálni, amiben a legjobb. Egyébként okés mondjuk h elhiszem, hogy a regista szerepkör feladatai közé nem tartozik a védekezés, hiszen Pirlo sem tudott védekezni sosem. Na de Pirlo olyan labdákat adott amilyet nem sokan tudtak a világon. Viszont Jorginhonak akkor nagyon gyorsan el kellene kezdenie tényleg szervezni a támadásokat, gólpasszokat osztani stb., nem csak alibipasszokat tolni, mert így nem sok értelme van a posztjának.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#5719 Hozzászólás Szerző: béla »

Botond9797 írta:Még felhozható ellene a viszonylag gyenge védőmunka, de ez valóban a regista szerepkörből adódik,
Amúgy kb. egyetértek, de ez a mondat kicsit félrement :D
Jorginho azért nem tud védekezni, mert regista szerepkörben játszik? Ha Kanté szerepkörében játszana,akkor tudna? :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5720 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Lassan nyithatna valaki egy új topicot "Jorginho" címmel. :lol: Régóta nem volt ennyire végletesen megosztó játékosunk, mint az olaszbrazil "maestro". :D Megpróbálom én is kifejteni az álláspontomat, két pontban :D :+

1. Amiben Jorginho erős: Az egész ligában a legtöbb passzal rendelkezik, most függetlenül a passzok minőségétől, de vitathatatlan, hogy rengetegszer megjátszható. Az esetek többségében tökéletesen helyezkedik, szerintem kiemelkedő játékintelligenciája van, szinte minden akció átmegy rajta. Ésszel játszik, átforgat, megjátssza (ha tudja) a széleket. A két kh mellett ő a leghátsó ember, Kepától is elkéri a labdát a saját tizenhatosig visszaérve, úgyhogy a szerepköréből adódik, hogy nem lesz gólpasszkirály. Plusz külön kiemelendő, hogy az eladott labdáit nem hagyja annyiban, visszatámad, és labdaszerzésben se annyira vészesen gyenge szerintem.

2. Amiben Jorginho gyenge: Játéktempó. Nincs hozzászokva a PL ritmusához, de való igaz, hogy sokaknak kevesebb időbe telt felvenni a tempót. Mielőtt tolna egyet a passz előtt, az ütköző emberek megeszik vacsorára. Ezért gyakran görcsös, elkeseredett megoldást választ és ez szüli a második nagy gyengeségét, a pontatlan hosszú labdáit. A nagy átadásai messze elmaradnak Cesc, DL, Rüdi mélységi indításaitól, még ha emberhez is mennek, rossz az ívük, lassúak, nehezen átvehetőek a nagy passzai. Szerintem itt joggal vehetjük elő a játszópajtásokat, mert gyakran úgy látom, hogy ez a bizonytalanság a csapattársak megjátszhatatlanságából is adódik. Lehet, hogy feljavul ezen a téren, ha a többiek is elsajátítják a Sarribal-t. Még felhozható ellene a viszonylag gyenge védőmunka, de ez valóban a regista szerepkörből adódik, bár hátrébb játszik, mint Kanté és Kova/Barkley, de mégis a legkevésbé az ő feladata a középpályás védekezés.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése