Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13901 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
adrian1989 írta:én nem várok nagy neveket...(Bailey, Lemar, Martial, Icardi stb.).
Jeeeeeez :lol:

Ahogy látom az újságírók nem végezték el a házi feladatot. Nyilván megvan az esély, hogy nyáron nagy költekezés lesz, de se az elmúlt 5 év, se az eddigi hírek nem ezt igazolják. Persze azt megértem, hogy jó agyalni ezen, de beleélni magunkat felesleges.

Én annak már örülnék, ha Zouma, van Ginkel, Rubey és Bats visszatérne, ők is erősítést jelentenének.
Arra gondoltam,hogy nem kellenek Lewa Bale és hasonló játékosok akik már klasszisnak számítanak hanem ilyen ügyes fuatalokra lenne szükség!
Amúgy RLC, van Ginkel,Zouma és Batshuayi visszahozatalának én is örülnék.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13902 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az lenne a legnagyobb trollság ha Koulibaly-ért kifizetnénk a 82 millio eurot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13903 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:én nem várok nagy neveket...(Bailey, Lemar, Martial, Icardi stb.).
Jeeeeeez :lol:

Ahogy látom az újságírók nem végezték el a házi feladatot. Nyilván megvan az esély, hogy nyáron nagy költekezés lesz, de se az elmúlt 5 év, se az eddigi hírek nem ezt igazolják. Persze azt megértem, hogy jó agyalni ezen, de beleélni magunkat felesleges.

Én annak már örülnék, ha Zouma, van Ginkel, Rubey és Bats visszatérne, ők is erősítést jelentenének.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13904 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:
mikel12 írta:Neznenk egy nagyot ha ott pozolna Granovskaia mellett. Mondjuk en szemely szerint megvagyok elegedve a Giroud-Morata kettossel, es nem az a legegetobb, hogy csatart vegyunk. De jo lenne mar, ha erkezne egy igazi klasszis.
menjen Madridba ide meg jöjjön Icardi. :D
de majd Morata-t eladjuk a Juve-nak 2 év kölcsönnel 6 évi hitellel évi 10m eurós törlesztővel és Giroud lesz az 1. számú csatár és A.Carroll lesz a padon. :)
Lehet nem is lenne olyan hülyeség, ha Giroud megkapná az esélyt és első számú csatár lehetne. Ügyes támadó ő.
bevallom őszintén megkedveltem a franciát mert igazi harcos, de ha jövőre oda akar érni a csapat a top 4-be akkor ő sajnos kevés lesz mint 1.számú csatár, főleg a Sarri fajta játékba nem is nagyon klappol.
hosszú még a nyár, de én nem várok nagy neveket okosan kéne igazolni megszerezni pár fiatalt akiken látszik, hogy nagy játékosok lehetnek (Bailey, Lemar, Martial, Icardi stb.).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13905 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
mikel12 írta:Neznenk egy nagyot ha ott pozolna Granovskaia mellett. Mondjuk en szemely szerint megvagyok elegedve a Giroud-Morata kettossel, es nem az a legegetobb, hogy csatart vegyunk. De jo lenne mar, ha erkezne egy igazi klasszis.
menjen Madridba ide meg jöjjön Icardi. :D
de majd Morata-t eladjuk a Juve-nak 2 év kölcsönnel 6 évi hitellel évi 10m eurós törlesztővel és Giroud lesz az 1. számú csatár és A.Carroll lesz a padon. :)
Lehet nem is lenne olyan hülyeség, ha Giroud megkapná az esélyt és első számú csatár lehetne. Legutóbbi EB-n is második lett a góllövőlistán holtversenyben pár játékossal, ügyes támadó ő.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13906 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Neznenk egy nagyot ha ott pozolna Granovskaia mellett. Mondjuk en szemely szerint megvagyok elegedve a Giroud-Morata kettossel, es nem az a legegetobb, hogy csatart vegyunk. De jo lenne mar, ha erkezne egy igazi klasszis.
menjen Madridba ide meg jöjjön Icardi. :D
de majd Morata-t eladjuk a Juve-nak 2 év kölcsönnel 6 évi hitellel évi 10m eurós törlesztővel és Giroud lesz az 1. számú csatár és A.Carroll lesz a padon. :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13907 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Neznenk egy nagyot ha ott pozolna Granovskaia mellett. Mondjuk en szemely szerint megvagyok elegedve a Giroud-Morata kettossel, es nem az a legegetobb, hogy csatart vegyunk. De jo lenne mar, ha erkezne egy igazi klasszis.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13908 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ar-2638437
Kerül amibe kerül. De szerintem Madrid lesz belőle.
BL nélkül sajnos esélytelen.
Nem feltétlenül, jóval nehezebb így, de az MU és a szarzi is igazolt BL nélkül olyan játékosokat mint Pogba vagy Aubameyang. (pénz kérdése) Bár igaz, hogy Lewa még nem nyert BL-t és szerintem így 30 felé közeledve már szeretné behúzni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2018. május 30., szerda 10:29-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13909 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ar-2638437
Kerül amibe kerül. De szerintem Madrid lesz belőle.
BL nélkül sajnos esélytelen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13910 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ar-2638437" onclick="window.open(this.href);return false;
Kerül amibe kerül. De szerintem Madrid lesz belőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13911 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Egybehangzo lapertesulesek szerint a City hajlando lenne 100 millio fontot fizetni Hazardert, elvileg az elso szamu celpontjuk a nyaron.
Melyik lapok hoztak le? :D csak mert twitteren nem latom.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13912 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:Egybehangzo lapertesulesek szerint a City hajlando lenne 100 millio fontot fizetni Hazardert, elvileg az elso szamu celpontjuk a nyaron.
Nem tudom elképzelni róla, hogy országon belül váltson klubot, a 100m meg csak valami vicc lehet. Ha elgondolkoznék az eladásán, 150től indítanám a licitet.

Corriere dello Sport claims #ChelseaFC are ready to pay €110m release clause for #FCIM striker Mauro Icardi if Maurizio Sarri takes the job

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#13913 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egybehangzo lapertesulesek szerint a City hajlando lenne 100 millio fontot fizetni Hazardert, elvileg az elso szamu celpontjuk a nyaron.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13914 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

emsanya írta:
Gaba írta:A Calcio Mercato szerint Felipe Anderson lehet Sarri első igazolása a Chelseanél.
Őt az uj Willian-nek tartják, hasonló. Elhozható, sokszor csere volt a Lazioban.
kissé kezdek pesszimista lenni ... :(
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13915 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:A Calcio Mercato szerint Felipe Anderson lehet Sarri első igazolása a Chelseanél.
Őt az uj Willian-nek tartják, hasonló. Elhozható, sokszor csere volt a Lazioban.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13916 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Calcio Mercato szerint Felipe Anderson lehet Sarri első igazolása a Chelseanél.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#13917 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:LEIPZIG WANT KENEDY

RB Leipzig want to sign Chelsea winger Kenedy if they are forced into selling Arsenal-target Emil Forsberg, according to Bild.

Leipzig expect to pay up to €20m (£17.5m) to bring the Brazilian to the Bundesliga, although the 22-year-old is also a target of PSG and Bayern Munich.
Hiszen az már egy fél Drinkwaterre való összeg... Nem kérdés, azonnal el kell fogadni. :D
(megj.: a hozzászólás nyomokban iróniát tartalmazhat)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#13918 Hozzászólás Szerző: langidave »

Nem gáz, realitás. Ha arra nem vagyunk képesek, hogy kifizessük Conténak a lelépési díját szerinted mit várhatunk igazolások terén? Megint jön majd a középszer, meg a sérült "tehetségek" akik senkinek nem kellenek...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13919 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Szvsz elfelejthetjük ezt a nyarat is.
Bubi... Május 29 van. Saját magad mentális érdekében kérlek, hogy ne ezt kezd el sulykolni már most.
Vélhetően nem lesz City keretünk augusztusra, de azért ne írjuk már le most az egészet. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13920 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szvsz elfelejthetjük ezt a nyarat is. Nálunk sokkal jobb kerettel rendelkező csapatok már nagy neveket igazoltak, igazolnak. Ha akarnánk erősíteni már elkezdtük volna. Az új edzőnek kiléte sem kifogás, úgy sem ő dönt, max lead egy listát ki érdekli aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. A VB megint nem kifogás, arra várni hogy ESETLEG felbukkan valaki akit érdemes lehet elhozni miközben elviszik előlünk a nagy neveket....


Gáz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése