Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17941 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

??:))) Még mindig nem érted??
CHELSEA DRUKKER VAGYOK! Nem pedig mindenféle.:)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17942 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta: Nem fogunk rád semmit, egyszerűen az én, sőt többek felfogásában a két dolog, a hűség és a riválisok szeretete nem hogy ellentétes, de kizárja egymást.
Ezt elavult dolognak tartom! Régi módiak vagytok!:p
kdako írta:Bár a lelki béke kulcsa nyilván az, ha minden csapatot szeretsz, egyszerűen nem érhet csalódás. :lol: :lol:
Még mindig nem érzed a "egy csapatot szeretni, szimpatizálni vele" és az "egy csapatnak szurkolni, elkötelezni magamat mellette" között a különbséget??
Nem, egész egyszerűen nem tudom felfogni. Nem lehetsz egyszerre mindenféle, mert akkor igazából semmilyen sem vagy - ezt most nem csak a focira értem.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17943 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta: Nem fogunk rád semmit, egyszerűen az én, sőt többek felfogásában a két dolog, a hűség és a riválisok szeretete nem hogy ellentétes, de kizárja egymást.
Ezt elavult dolognak tartom! Régi módiak vagytok!:p
kdako írta:Bár a lelki béke kulcsa nyilván az, ha minden csapatot szeretsz, egyszerűen nem érhet csalódás. :lol: :lol:
Még mindig nem érzed a "egy csapatot szeretni, szimpatizálni vele" és az "egy csapatnak szurkolni, elkötelezni magamat mellette" között a különbséget??
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17944 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta: Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
Hát akkor kit ismersz el?:) Ian Holloway-t?:) De tudod mit? Tegyetek amit akartok, csak ne fogjátok rám, hogy nem vagyok Chelsea drukker csak, mert tetszik más csapatok kerete-játéka és elismerek, sőt, továbbmegyek, szeretek rivális csapatokat.
Hűséget esküdtem a Chelsea-nek nem elvakult fanatizmust!
Nem fogunk rád semmit, egyszerűen az én, sőt többek felfogásában a két dolog, a hűség és a riválisok szeretete nem hogy ellentétes, de kizárja egymást.

Bár a lelki béke kulcsa nyilván az, ha minden csapatot szeretsz, egyszerűen nem érhet csalódás. :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17945 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ennek igazán örülök...
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17946 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Ha neked mondjuk az a Crouch vagy Alonso lővés nem helyzet, akkor a Milánnak mennyi volt belőle?
Három, de abból kettő gól lett.

De lehetett volna száz helyzete is a poolnak, ez a Milan annyira össze van rakva, mindenki a helyén volt, együtt mozgott, érzett, gondolkozott, hogy nem lehetett őket megverni. De főleg nem egy átlagosnál is szürkébb poolnak.

És tessék: nem vagyok Milan-szurkoló (bár ifjabb koromban vettem egy nem eredeti Sevás mezt), de ezt a Milant, Maldinivel, Kakával és Gattusóval az élen, valamint Ancelotti edzői húzásait messzemenőkig elismerem.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17947 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ha neked mondjuk az a Crouch vagy Alonso lővés nem helyzet, akkor a Milánnak mennyi volt belőle?
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17948 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta:
ToreAndre írta: Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Azért az nem helyzet, ha egy 30 méteres lövés 5 méterrel mellé megy...
Melyikre gondolsz? Gerrard első lővése max 2 méterrel ment felé, második lővését (helyezését) és Crouch bombáját a kapus védte, Pennant és Alonso helyezése alig ment mellé...
Komolyan, mit néztél?:D
De ezek nem voltak nagy helyzetek, ellőtték, mert nem volt más. Két méterrel ment mellé vagy fölé, húha, micsoda támadójáték! Ugyanmár! egyetlen helyzetük a Gerrard-lövés a Milan hibájából adódott, talált helyzet volt, nem kidolgozott. A gólról nem írok, mert mázli volt, valamint les, de nem oszt nem szoroz.

A Milan megölte a játékukat, egyszerűen képtelenek voltak helyzetbe kerülni. Egyébként kb. mi is ezt csináltuk, csak nem volt akkora mákunk, mint a Milan első góljánál...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17949 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta: Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
Hát akkor kit ismersz el?:) Ian Holloway-t?:) De tudod mit? Tegyetek amit akartok, csak ne fogjátok rám, hogy nem vagyok Chelsea drukker csak, mert tetszik más csapatok kerete-játéka és elismerek, sőt, továbbmegyek, szeretek rivális csapatokat.
Hűséget esküdtem a Chelsea-nek nem elvakult fanatizmust!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ToreAndre 2007. május 24., csütörtök 15:53-kor.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17950 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta: Egyébként miért szeressem a riválisokat? Én Chelsea szurkoló vagyok ,és nem Chelsea, mu, pool meg még ki tudja, mennyi. Én is mondhatnám, hihetetlen mennyi szeretet van bennetek a riválisok felé...
Senki nem mondta, hogy szeresd! Én is Chelsea szurkoló vagyok, mégis elismerem a többi csapatot, edzőt, játékost! Nem szídom őket habzó szájjal minden adandó alkalommal. (Ne vedd magadra!)
Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17951 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

andyslacker írta: Így van:
1.) Tore számára úgy tűnik megérett erre a helyzet
2.) és úgy tűnik, még számos váltás áll előtte..... :)
:) Indokold meg! Lehet, hogy te (és mások) könnyen belenyugodtok a dolgokba, én nem. Megszokhattátok már...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17952 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:
ToreAndre írta:
szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Azért az nem helyzet, ha egy 30 méteres lövés 5 méterrel mellé megy...
Melyikre gondolsz? Gerrard első lővése max 2 méterrel ment felé, második lővését (helyezését) és Crouch bombáját a kapus védte, Pennant és Alonso helyezése alig ment mellé...
Komolyan, mit néztél?:D
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17953 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta: Én nem akarok senkit sem megsérteni, de két dolog:

1.) Senki sem mondta hogy muszáj egy csapatnak drukkolni egy életen át....nem szégyen a váltás....
Hát, ha te ilyen megfutamodós vagy, akkor csak tessék. Én egy csapatnak fogok szurkolni egész életemben!
szpecnaz írta: 2.) Azt is meg kellene gondolni, hogy a klubot szereti az ember vagy a játékosokat....
Gondolom ezt nem nekem írtad, mert hisz szinte az összes kedvenc játékosom elment, még mindig Chelsea drukker vagyok...
Nem lettem Rangers drukker 2000-ben és tavaly sem váltam Barca drukkerré, igaz?
(Steffiék viszont aranyosak, ahogy követik Ronaldo-t mindenhova!:))
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17954 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Azért az nem helyzet, ha egy 30 méteres lövés 5 méterrel mellé megy...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17955 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan írta: A többi drukkerben meg még több utálat van a Chelsea iránt...
Igen, és? A többi drukker is ebben a népbetegségben szenved. Egy (vagy több) csapat a király, a többi szar!
Megkéne reformálni a futball szurkolást vagy nemtom...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17956 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta: Egyébként miért szeressem a riválisokat? Én Chelsea szurkoló vagyok ,és nem Chelsea, mu, pool meg még ki tudja, mennyi. Én is mondhatnám, hihetetlen mennyi szeretet van bennetek a riválisok felé...
Senki nem mondta, hogy szeresd! Én is Chelsea szurkoló vagyok, mégis elismerem a többi csapatot, edzőt, játékost! Nem szídom őket habzó szájjal minden adandó alkalommal. (Ne vedd magadra!)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17957 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#17958 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17959 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én még annyit tennék hozzá, hogy nem tudom mivel, de ezt a tiszteletfélét kiérdemelte Benítez a kommentátoroknál is. Aki hallgatta a hözvetítést, tudja, miről beszélek. Ha José ül egykedvűen, merev arccal egy meccsen, akkor az szörnyű, bunkó, flegma, nemtörődöm, stb. Ha ugyanezt Rafa csinálja, akkor az mesteri, tökéletes, magabizots, stb. Ha az ilyen dolgok nem lennének rendszeresek, akár fenn is akadnék ezen :) De hát ez van. Arról meg, hogy nem keveredik botrányba, annyit, hogy nem tudom kinek volt a legnagyobb "balhéja" Joséval a pl-ben. És hát minden dologhoz két ember kell, szóval... másrészről azt meg nem nevezném taktikai érzéknek, hogy reggel felkel, a falra kitűzött csapatfotón pedig a képnek háttal állva dartstűvel dobálva válogatja ki a kezdő csapatot. A Poolnak egy nagyon jó játékeleme van, amit már írtam is, hogy nagyon jól szűkíti le a területet már a középpályától, és ez az angol bajnokságban igen eredményes. De pontosan a rövid, földön-passzos olasz foci az ellenszere ennek. Ezt a Milan ki is használta. Ennyi. Inzaghi úgy mozdult be a pl második legjobb védelme mellett, hogy rá sem mozdult senki... és nem egyszer volt ilyen, hogy a védelem teljes zavarban volt, (például a két szabadrúgásnál) mert nem felívelt labdákkal találkozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17960 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

bilhacica írta:őőő én a magam részéről befejeztem a benitez fél vitát. a szurkoláshoz meg annyit hogy abban igaza volt vkinek aki irta hogy minket utálnak a alegjobban szal még plusszba ezzel ne basztassuk már egymást hogy Te nem vagy igazai szurkolo és hasonloak.
pl. tegnap amikor meg szolalt a Blue is the colour elöntötte az agyamat vmi és felpattantam a fotelból és orditva énekeltem végig....
a barátnőmnél néztem a meccset és az anyja aszitte megörültem :D
nah a lényeg srácok hogy ne bántsuk egymást mind egy célért vagyunk itt és nézzük a meccseket meg szoritunk a csapatnak, azért mert Chelsea szurkolok vunk.
én ha szidok is vkit "itthonrol" azt a tárgyilagosság mondatja velem. Ha pl szidom Ballackot sokat és Ő varázsütés szerüen megváltozna leállnék és magasztalnám, hogy miért? mert a kedvenc csapatomért küzd. ha pedig egy ellen fél játékost elismerek vagy edzőt azt is a tárgyilagosság és a tudás egyszerrü elismerése mondtatja velem. nállam pl az is egyértelmü hogy Kaká nyeri az aranylabdát jogosan....
nah a lényeg hogy akár ki legyen a pályán az ellenfél ha a Chelsea az egyik csapat akkor mind tudjuk hogy természetesen akkor már nem a rácio vagy az elsimerés dominál csak a Chelsea iránti szeretet és fanatikus kötödés, szal béke és gogo Chelsea:)
good words mate!

Válasz küldése