Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#6841 Hozzászólás Szerző: laczze »

Alvaro Morata első 11 Premier League mérkőzése alatt több gólban volt benne, mint bármely más Chelsea játékos valaha. (8 gól és 4 gólpassz).
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3135
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6842 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Misi, Musonda és Moses biztos sérültek, Drinkwater meg kapott vmi rúgást a MU ellen, és csak ezen a héten kezdett edzeni a többiekkel.

Ja és Conte elkezdett szakállt (vagy lehet inkább teljes arcszőrzetet a kép alapján) növeszteni a felesége kérésére :D
Drinkwater eddig fonyeremeny, angol letere Robben 2 :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6843 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Misi, Musonda és Moses biztos sérültek, Drinkwater meg kapott vmi rúgást a MU ellen, és csak ezen a héten kezdett edzeni a többiekkel.

Ja és Conte elkezdett szakállt (vagy lehet inkább teljes arcszőrzetet a kép alapján) növeszteni a felesége kérésére :D

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6844 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

https://www.youtube.com/watch?v=1JpxzbmpOLA
Hazardra emlekeztet :) meg csak 18 eves es 1.5 millioert ellehetne hozni az akademiara :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6845 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

cech19960320 írta:https://www.sportskeeda.com/football/5- ... e-killed/4

érdekes cikk, erről nem is tudtam :O
Mennyit er egy ember elete...500.000 euro es minden rendben van :roll:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6846 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
cech19960320 írta:https://www.sportskeeda.com/football/5- ... e-killed/4

érdekes cikk, erről nem is tudtam :O
Twitteren minden posztban, ahol említésre kerül Alonso, előjön az eset :D
Twittert csak a kezdőre várva nézegetem :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6847 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:https://www.sportskeeda.com/football/5- ... e-killed/4

érdekes cikk, erről nem is tudtam :O
Twitteren minden posztban, ahol említésre kerül Alonso, előjön az eset :D

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6848 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://www.sportskeeda.com/football/5- ... e-killed/4

érdekes cikk, erről nem is tudtam :O

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6849 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Christensen tegnap gólt szerzett a dánoknál a pótselejtezőn, Ampadu pedig kezdő volt a walesben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6850 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Ampadu tegnap bemutatkozott a walesi válogatottban, fél órát jàtszott a franciák ellen.
Ezzel ő lett minden idők legfiatalabb válogatott Chelsea játékosa.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6851 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ampadu tegnap bemutatkozott a walesi válogatottban, fél órát jàtszott a franciák ellen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6852 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hatalmas érvágás lenne nekünk Luiz elvesztése, de bizom benne, hogy pár meccs és újra kirobbanó formában lesz és hozza azt amit az év elején hozott. Nem tudom mi lehetett a háttérbe, mert Luiz egy vicces mókás csupaszív játékos aki szereti a klubbot, nem tudom mi lehetett conte problémája, remélem nem lihegi túl a mester. Kis bünti+pihenő és irány vissza a kezdőbe! Hosszú még ez a szezon, főleg annak tükrében, hogy ő az egyik világklasszis játékosunk Kanté és Hazard mellett.

edeskeves
Hozzászólások: 3135
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6853 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Srácok nem tudom ki mindenki szokta nézni a Chelsea Youtube csatornáját, ahova teszik fel a videókat az edzésekről meg úgy mindenről a csapat körül. Na de a lényeg, hogy egyszerűen nem lehet nem észrevenni, hogy Luizzal valami történt. Egyrészt teljesen abbahagyta az edzésen való bohóckodásokat, másrészt mint akinek elfogyott a motivációja a csapat/foci iránt. Mellesleges ez már az utolsó néhány meccsen is látszott rajta, mert amikor top formába volt és úgy is állt hozzá, akkor láthattuk h a liga legjobb védői között volt, szval én nem tartom kizártnak azt sem, hogy Conte a hozzáállása miatt rakta ki őt. Kíváncsi lennék azért, hogy megint mi lelte a mi brazil bohócunkat.
Vagy egyszeruen csak faradt es ki van kicsit merulve. Luiz azert mindig odatette magat, nem egy alibi jatekos szerintem.
Tobbfele verzio is lehet ami miatt a multkor kimaradt, remelem hogy semmi extra, mert jelenleg o a legjobb vedonk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6854 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok nem tudom ki mindenki szokta nézni a Chelsea Youtube csatornáját, ahova teszik fel a videókat az edzésekről meg úgy mindenről a csapat körül. Na de a lényeg, hogy egyszerűen nem lehet nem észrevenni, hogy Luizzal valami történt. Egyrészt teljesen abbahagyta az edzésen való bohóckodásokat, másrészt mint akinek elfogyott a motivációja a csapat/foci iránt. Mellesleges ez már az utolsó néhány meccsen is látszott rajta, mert amikor top formába volt és úgy is állt hozzá, akkor láthattuk h a liga legjobb védői között volt, szval én nem tartom kizártnak azt sem, hogy Conte a hozzáállása miatt rakta ki őt. Kíváncsi lennék azért, hogy megint mi lelte a mi brazil bohócunkat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6855 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Michy Batshuayi has left the Belgium camp to return to Chelsea with a foot injury. Got injured somewhere between Sunday and Tuesday.
Reports: Morata misses Spain training with toenail issue

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6856 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... sa-2601923

Köszönünk mindent Delac!
Jó sokáig kihúzta itt totál esélytelenül. :D Emlékszem még élőben láttam védeni egy 2013-as Honvéd - Vojvodina (1-3) EL-selejtezőn a Bozsikban, akkor épp a szerbeknek volt kölcsönadva.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6857 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... sa-2601923" onclick="window.open(this.href);return false;

Köszönünk mindent Delac!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6858 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Kenedy és Musonda hiánya semmit nem jelent, ők fitt keret esetén a pad közelébe nem szagolhatnak. De Luiz esete így érthető. Nem lesz könnyű az útja vissza a csapatba.
Persze, Musonda így alapból is sansztalan volt a keretbe kerülésre, hogy Willian és Pedro is ott ült, csak tényként leírtam. :) Kenedy esetleg Ampadu helyett beférhetett volna, ha nem egy tiszteletlen suttyó.

Reméljük Luiz csak kisebb büntiben van, kellene ő nagyon.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6859 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kenedy és Musonda hiánya semmit nem jelent, ők fitt keret esetén a pad közelébe nem szagolhatnak. De Luiz esete így érthető. Nem lesz könnyű az útja vissza a csapatba.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6860 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
Dízel írta:
kazomester írta:Does Luiz have a #Chelsea future? - Conte: "I don’t know. He has to work really hard otherwise he is on the bench or in the stand.“

Rajta csattan az ostor az utóbbi idők gyenge védekezése miatt? Mert azt nem gondolnám, hogy ő volt a leggyengébb láncszem a hátsó ötösből. Biztos, hogy történt valami köztük, hogy egyből a lelátóra került. Félreértés ne essék, ha ez azt jelenti, hogy Chris mától kezdő, akkor részemről alá van írva. Egyszerűen csak túl drasztikusnak érzem a dolgot ahhoz, hogy csak egy sima formahanyatlásról beszéljünk.
Szerintem ez csak egy figyelmeztetés a részére. Luiz nagy tanár és nincs vele semmi gond, egy kicsit könnyelmű volt mostanában, lazára vette, amit nem tehet meg ő sem és senki sem. Conte pedig büntet, keményen, ahogy azt kell. Remélem nem durci lesz belőle hanem összekapja magát és férfiként viseli a büntetést.
Ha ezt kapja a teljesítményéért, akkor Willian-nel már rég szerződést kellett volna bontani :roll: Vmi van még a háttérben.
Hétközben csak Kenedy ásítozása volt itt a téma, legalábbis ez volt kiemelten bemásolva ide, de ebben a cikkben meg van említve Luiz is, Conte-nak nem igazán tetszett a reakciója, mikor lecserélte még a londoni Roma elleni 3-3 alkalmával. Ezután ugyebár még többször pályán volt, mintha mi sem történt volna, de lehet a hétközi zakó után előjöttek a mesterből a rejtett tüskék. Lehetséges, történt egy kis hevesebb szóváltás. Mindenesetre három játékos van megemlítve, egyik sem volt keretben ma...

Chelsea boss Antonio Conte reportedly tore into his players after their 3-0 Champions League defeat to Roma, which saw Kenedy singled out for yawning.

According to the Telegraph, Conte summoned his players at Chelsea’s training ground on Thursday, where he proceeded to give them a dressing-down.

The newspaper explains the Coach snapped at Kenedy for yawning during his address, while David Luiz was ‘scolded’ for his reaction to being substituted during the 3-3 draw with Roma a fortnight earlier.

Young midfielder Charly Musonda would also have been told off for complaining about a lack of first-team chances on Instagram, before Conte stated he was ‘embarrassed’ by their ‘shambolic’ defensive performance in the Italian capital.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése