Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22321 Hozzászólás Szerző: kazomester »

CFC statement on Morata song: "The language in that song is not acceptable at all. Alvaro has requested supporters stop singing it."
CFC spokesman says Morata is appalled by the song, doesn't want his name connected with it, and doesn't want it sung.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22322 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lehet megint én vagyok túl optimista, de én rengeteg bíztató dolgot láttam ma.

A csapat az első percektől a kezébe vette az irányítást, szépen alakítottuk ki a helyzeteket egyiket a másik után. Az első 40 percben Morgan 15/16-os formában játszott, óriásit védekezett.

A hátsó hármas rendben volt, a kp-szűrés szintén, Cesc az "új" szerepkörben szintén. Ez mindenképp jó hír, tavaly kissé egysíkú és kiismerhető lett a játékunk azzal hogy csak a széleket erőltettük. Szerintem hosszú távon nem fogunk ennél a felállásnál maradni, de variációs lehetőségnek remek, főleg hogy Morata nagyon jó fejjel.

Ha már Morata: négy meccs után 5 kanadai pontot szerzett fejjel, és úgy néz ki hogy Azpi és Fábregas nagyon ki tudja ezt használni, Hazard meg Zappacosta meg még meg sem próbálta.

Bakayoko teljesítménye meg nem volt rossz egyáltalán, és ennél lesz sokkal jobb is: most tért vissza a 4 hónapos sérüléséből, kihagyta a pre-seasont, új ország, új csapat, alakul ez.

Gyönyörűen húztunk meg 3 nagyon kemény meccset zsinórban úgy, hogy gyakorlatilag Cahill, Drinkwater, Hazard és Zappacosta most csatlakozik csak a kerethez és Bakayoko is csak ismerkedik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22323 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Daniel írta:
Hawaii írta:
Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...
Az lehet, de a hátrafele tili-toli szar nem különösebben érdekel. Előre a lényegi passzokat mind eladták és rendre jöttek a veszélyes kontrák. Mindezzel együtt Kanté és Bakayoko is jól szűrt, voltak jó megindulások, de ez nagyon veszélyes volt. Just sayin'...
Szerintem is korrekt volt Bakayoko és a mai statisztikái sem rosszak:
81 labdaérintés
5 sikeres csel
5 szerelés
2 közbeavatkozás
2 győztes légipárbaj
63 passz
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#22324 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Daniel írta:
Hawaii írta:
Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...
Az lehet, de a hátrafele tili-toli szar nem különösebben érdekel. Előre a lényegi passzokat mind eladták és rendre jöttek a veszélyes kontrák. Mindezzel együtt Kanté és Bakayoko is jól szűrt, voltak jó megindulások, de ez nagyon veszélyes volt. Just sayin'...
Akkor én másik meccset néztem ezek szerint... Jó, ha a passzaik negyede ment hátra, és ketten együtt összesen kb 20 passzt rontottak el (ami ezen szinten bőven belefér), ellenben ~140 sikeres passz is fűződik a nevükhöz.
Egyébként ajánlom figyelmedbe (különös tekintettel a passing részt és azon belül is Bakayoko és Kante passzainak irányát): http://epl.squawka.com/english-premier- ... ea/matches

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22325 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hawaii írta:
Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...
Az lehet, de a hátrafele tili-toli szar nem különösebben érdekel. Előre a lényegi passzokat mind eladták és rendre jöttek a veszélyes kontrák. Mindezzel együtt Kanté és Bakayoko is jól szűrt, voltak jó megindulások, de ez nagyon veszélyes volt. Just sayin'...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22326 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En Bakayokot full jonak ereztem. Matic utan legalabbis nekem tetszik. Oda mer lepni, birkozik, nem fel felugrani. Nem igazan tiszta, hogy akkor most 3-4-3 vagy 3-5-2-re lehet szamitani iden. Szerintem nem lenne rossz ez az 5 kp. Kante es Bakayoko egymas mellett, Fabregasnak meg szabad szerepkor. Pedro nagyon nem erezte, en a felidoben leszedtem volna. Nem nagyon szoktak brillirozni a csapatok a King Powerben, ezt is kipipalhatjuk az elejen. Johet a BL. Mutatott jatekban azert remelem javulunk jovoheten.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Kicsit nyikorog a gépezet, de idővel biztosan jobb lesz. Most már teljes a keret, össze fognak szokni. Kíváncsi vagyok, hogy Rudi megtartja-e a helyét az alapcsapatban Vahill visszatérésével. Őszintén szólva semmi kivetnivalót nem láttam eddig a játékában és hibákat se nagyon vétett. Szegény Chris-t sajnálom, így már a padra sem fog odaférni... Nem beszélve Charly-ról :(
Christensen és Musonda simán mehettek volna kölcsönbe, kár volt őket itt tartani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22328 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kicsit nyikorog a gépezet, de idővel biztosan jobb lesz. Most már teljes a keret, össze fognak szokni. Kíváncsi vagyok, hogy Rudi megtartja-e a helyét az alapcsapatban Vahill visszatérésével. Őszintén szólva semmi kivetnivalót nem láttam eddig a játékában és hibákat se nagyon vétett. Szegény Chris-t sajnálom, így már a padra sem fog odaférni... Nem beszélve Charly-ról :(

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#22329 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22330 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát mit mondjak, az eredményel elégedett vagyok, 3 pont zsebben, de a mutatott játék nem volt a legjobb. A második félidőben többet is játszhattunk volna, ahelyett hogy húztuk az időt, a meccs végi helyzetekről nem is beszélve, majdnem rácsesztünk. Willian pedig frissen beállva azér igazán sprintelhetne vissza tiszta erejéből, ő meg inkább nézi, ahogy a hulla fáradt Bakayoko vagy Morata fut vissza, kicsit megorroltam rá. Hazard pedig eléggé betojva játszott még, tényleg kell neki idő. Egyébként Zappacosta ez alatt a 15 perc alatt lehozta azt amit Moses, szerintem kifogja szorítani előbb-utóbb.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. szeptember 9., szombat 18:00-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6976
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Belga toltott galambunk elfelejtett sprintelni vagy mi van vele? :D

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22332 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
*knock, and it shall be opened unto you*

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22333 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Úristen így elbaszni Bakayoko...

Egyébként muszáj mindegyik angol bírónak ilyen retardált vak fasznak lennie? Két tiszta kezezésért sem fújt 11-est, plusz egy csomó egyértelmű szabálytalanságot nem fújt be, ahogy az szokásos...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zanyád 2017. szeptember 9., szombat 17:54-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22334 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már megijedtem, hogy elmarad a szokásos bíró tévedés a kárunkra. :)

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22335 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Na jólvan, Moses igazán lejöhetne már... az a baj, hogy rohadtul benne van a gól a Leicester játékában...

Végre!

Áhh, ZC eldönthette volna...

Vicc b+, a kezei kinyújtva, tiszta 11-es...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22336 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jól feljöttek a nyakunkra a semmiből..

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22337 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Pfff... csináltunk nekik a semmiből egy gólt... ideje cserélni. Mosest alig látni, simán lejöhetne.

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22338 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Sajnos ez trljesen tiszta és jogos volt.. :/

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#22339 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Ez az ember egy csoda!
Hasonlít a tavalyi Mu elleni FA cupa góljára!sunyi helyezett:)))

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22340 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

LOL, így a legegyszerűbb, nem kell ezt túlkomplikálni, begurítani 30 méterről, aztán jóvan :D

Válasz küldése