Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#7041 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Hawaii írta:KENEDY SENT HOME

More Chelsea news as Kenedy has returned to the UK and will play no further part in the club's pre-season tour.

It is understood the club has taken action to send him home after reaction in China to his offensive social media posts made over the weekend. Chelsea previously said in a statement that the club “solemnly and sincerely apologises”.


Na úgy néz ki, hogy Kenedyt se látjuk már egy darabig, legalábbis felkészülési meccsen biztosan nem...
Gondolom ez a kanosszajárásunk a kínai állam felé, megpróbáljuk elérni hogy ne kerüljünk fekete listára.

A tegnapi hírekben az volt hogy ha bannolnak minket akkor onnantól kezdve se a TV-ben se a rádióban nem lehet rólunk beszélni és letiltanak minden velünk kapcsolatos felületet Kínában elérhető appokból.
Mondjuk szerintem a kínaiak is túlzásba viszik már... Egy agyatlan játékosunk csinált egy hülyeséget, ami után ő is és a klub is elnézést kért. Nyilván egy bocsánatkéréssel nem lesz megoldva a dolog, de szvsz ennyire felfújni se kéne ezt az egészet, mert nem történt akkora katasztrófa, mint ahogy azt a kínaiak megpróbálják beállítani.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7042 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:KENEDY SENT HOME

More Chelsea news as Kenedy has returned to the UK and will play no further part in the club's pre-season tour.

It is understood the club has taken action to send him home after reaction in China to his offensive social media posts made over the weekend. Chelsea previously said in a statement that the club “solemnly and sincerely apologises”.


Na úgy néz ki, hogy Kenedyt se látjuk már egy darabig, legalábbis felkészülési meccsen biztosan nem...
Gondolom ez a kanosszajárásunk a kínai állam felé, megpróbáljuk elérni hogy ne kerüljünk fekete listára.

A tegnapi hírekben az volt hogy ha bannolnak minket akkor onnantól kezdve se a TV-ben se a rádióban nem lehet rólunk beszélni és letiltanak minden velünk kapcsolatos felületet Kínában elérhető appokból.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#7043 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

KENEDY SENT HOME

More Chelsea news as Kenedy has returned to the UK and will play no further part in the club's pre-season tour.

It is understood the club has taken action to send him home after reaction in China to his offensive social media posts made over the weekend. Chelsea previously said in a statement that the club “solemnly and sincerely apologises”.


Na úgy néz ki, hogy Kenedyt se látjuk már egy darabig, legalábbis felkészülési meccsen biztosan nem...

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#7044 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Morata megpróbálja megtörni a 9-es szám átkát... Sok sikert hozzá!
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... nced-.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7045 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:
kazomester írta:https://twitter.com/sjstandardsport/sta ... 7903202305 Szegény Charly, nem tudom mennyire súlyos a sérülése (annyira csak nem lehet, ha edz), de láthatóan egyelőre túl erős neki Conte tempója. Rá kéne fogni a Cahill féle diétára :P
Charly is brutál sokat erősödött tavaly óta, de Conte híres az előszezonbeli gyilkos felkészüléseiről, amit ugye a csapat jobb erőnlétén egész szezonban láthattunk XD
Nem is kétlem, hogy hasznára válik, még felszed egy 10est és jó lesz az. Ha fizikálisan megerősödik, megszületik az új Cr :) Nagy kérdés, hogy nálunk lesz-e vagy vmi kölcsönadás keretén belül.

Amúgy Conte lenyilatkozta, hogy Morata pályára lép a Bayern ellen, de csak csereként.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#7046 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:https://twitter.com/sjstandardsport/sta ... 7903202305 Szegény Charly, nem tudom mennyire súlyos a sérülése (annyira csak nem lehet, ha edz), de láthatóan egyelőre túl erős neki Conte tempója. Rá kéne fogni a Cahill féle diétára :P
Charly is brutál sokat erősödött tavaly óta, de Conte híres az előszezonbeli gyilkos felkészüléseiről, amit ugye a csapat jobb erőnlétén egész szezonban láthattunk XD

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7047 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Hawaii írta:
GereZsolt írta: Én minden jelentősebb szurkolói oldalt meg szoktam nézni, főleg az egymás elleni meccseink után :)
Nézd, szerintem mindent elmond erről az oldalról, hogy az értelmesebb Arsenal szurkolók kerülik és nagyon szégyellik.
Nem csodálom, nálunk a fórumon is azért a színvonal exponenciálisat esett a regisztrációm óta (kb 8 éve), de ilyen mértékű primitívségre a legrutinosabb fórumozók, neadjisten adminok, moderátorok részéről nem emlékszem. Megyó írása is találó, kb ezt a szintet üti meg az a sok félkegyelmű. Ez a dinamózás is unalmas ami náluk megy, de konkrétan széttörte az a tapló Ospina Pedro fejét és szószerint örülnek neki ezek a tahók, egy 10 ezer követős facebook oldal adminjával az élen...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7048 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Hawaii írta:
GereZsolt írta: Én minden jelentősebb szurkolói oldalt meg szoktam nézni, főleg az egymás elleni meccseink után :)
Nézd, szerintem mindent elmond erről az oldalról, hogy az értelmesebb Arsenal szurkolók kerülik és nagyon szégyellik.
A drukkolás többnyire a primitív embereket mozgatja meg. Alapvető pszichológiai/szociológiai magyarázat.

Nem vagy megbecsülve sem pénzügyileg, sem morálisan? Hallatni akarod a hangod végre te is és egy közösséghez akarsz tartozni, ahol te is érsz valamit? Igazából a tetteid és életpályád alapján egy sikertelen, erkölcstelen, megfásult szaralak vagy?
Legyél te is drukker! Szurkolj a csapatnak, hogy ezzel a befektetők és Tv társaságok rengeteg pénzt keressenek! Utáld az összes többi csapat szurkolóját! Itt mindent megengedhetsz magadnak, lehet buzizni, zsidózni, cigányozni, niggerezni, SŐT, más csapat stadionjában/városában következmények nélkül tudsz velünk együtt randalírozni, törni-zúzni!
Túl varázslatosan hangzik, hogy igaz legyen, nem de? :)

Gyere és tartozz közénk! Vedd meg a mezt, fesd az arcodra a címert és ne feledd: a városi rivális csapat ŐSELLENSÉG. Gyűlölni kell őket zsigerből, hisz emlékezz vissza, mindig leírjuk, már 100 éve is gyűlöltük őket!!!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7049 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/sjstandardsport/sta ... 7903202305 Szegény Charly, nem tudom mennyire súlyos a sérülése (annyira csak nem lehet, ha edz), de láthatóan egyelőre túl erős neki Conte tempója. Rá kéne fogni a Cahill féle diétára :P

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#7050 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

GereZsolt írta: Én minden jelentősebb szurkolói oldalt meg szoktam nézni, főleg az egymás elleni meccseink után :)
Nézd, szerintem mindent elmond erről az oldalról, hogy az értelmesebb Arsenal szurkolók kerülik és nagyon szégyellik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6782
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7051 Hozzászólás Szerző: Pityee »

GereZsolt írta:Én minden jelentősebb szurkolói oldalt meg szoktam nézni, főleg az egymás elleni meccseink után :)
Pedig felesleges, csak saját magadat idegesíted fel vele.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7052 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
GereZsolt írta:Pedro sérüléshez hozzászólva, megéri felnézni Útwengerre, hogy miket írnak. Komolyan mondom én nagyon sok embert utálok és tartok nyomorultnak, de akik azt az oldalt viszik valamint hozzászólnak a teljesen retardált adminok kiírásaihoz az mindennek az alja. Messze a leggusztustalanabb banda akinek a cyberhányadékával valaha találkoztam.
Mit keresel ott?
Én minden jelentősebb szurkolói oldalt meg szoktam nézni, főleg az egymás elleni meccseink után :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9370
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7053 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta:Pedro sérüléshez hozzászólva, megéri felnézni Útwengerre, hogy miket írnak. Komolyan mondom én nagyon sok embert utálok és tartok nyomorultnak, de akik azt az oldalt viszik valamint hozzászólnak a teljesen retardált adminok kiírásaihoz az mindennek az alja. Messze a leggusztustalanabb banda akinek a cyberhányadékával valaha találkoztam.
Mit keresel ott?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7054 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pedro sérüléshez hozzászólva, megéri felnézni Útwengerre, hogy miket írnak. Komolyan mondom én nagyon sok embert utálok és tartok nyomorultnak, de akik azt az oldalt viszik valamint hozzászólnak a teljesen retardált adminok kiírásaihoz az mindennek az alja. Messze a leggusztustalanabb banda akinek a cyberhányadékával valaha találkoztam.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7055 Hozzászólás Szerző: Megyó »

focimark írta:
emsanya írta:
Николаевич írta: Amúgy Bakayoko-ról, Pedro-ról és Hazard-ról mit lehet tudni? Mikor lesznek bevethetőek?
Bakayoko valoszínűleg az első három fordulóban még nem játszik, Hazard a videok alapján már könnyített labdás edzéseket végez, ő is kb. az első válogatott szünett előtt/után térhet vissza. Pedro még bizonytalan, haza küldték londonba még megfigyelni, de állítolag nincs komolyabb baj (de azért így ő is kiesik a felkészülésből rendesen).
Conte says Pedro's injury was more serious than he thought, he has multiple fractures but with a mask he should train in 10 days.
Sajnálom szegényt. Soha nem fogom jó játékosnak tartani, de ami biztos, hogy egy fikarcnyi rosszindulat vagy utálat nincs abban az emberben. Szinte olvasni lehet a tekintetéből, hogy jóindulatú, jó szándékú srác. Sajnálom, hogy így megsérült :/

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#7056 Hozzászólás Szerző: focimark »

emsanya írta:
Николаевич írta: Amúgy Bakayoko-ról, Pedro-ról és Hazard-ról mit lehet tudni? Mikor lesznek bevethetőek?
Bakayoko valoszínűleg az első három fordulóban még nem játszik, Hazard a videok alapján már könnyített labdás edzéseket végez, ő is kb. az első válogatott szünett előtt/után térhet vissza. Pedro még bizonytalan, haza küldték londonba még megfigyelni, de állítolag nincs komolyabb baj (de azért így ő is kiesik a felkészülésből rendesen).
Conte says Pedro's injury was more serious than he thought, he has multiple fractures but with a mask he should train in 10 days.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#7057 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta: Amúgy Bakayoko-ról, Pedro-ról és Hazard-ról mit lehet tudni? Mikor lesznek bevethetőek?
Bakayoko valoszínűleg az első három fordulóban még nem játszik, Hazard a videok alapján már könnyített labdás edzéseket végez, ő is kb. az első válogatott szünett előtt/után térhet vissza. Pedro még bizonytalan, haza küldték londonba még megfigyelni, de állítolag nincs komolyabb baj (de azért így ő is kiesik a felkészülésből rendesen).

Qatar
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 15:25

Re: Játékosok

#7058 Hozzászólás Szerző: Qatar »

Nem csoda hogy ittléte alatt Costa állandóan Kenedyvel lógott. Egymásra találtak...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4821
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7059 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A baj már csak annyi, hogy az egész szitu olyan, mint a filmekben. Amikor bocsánatot kell kérned a helyi maffiafőnöktől, aki a szitutól függetlenül úgy is szétloccsantja valamely családtag fejét. A ban-t már úgyis leszívjuk, attól függetlenül, hogy a sráccal mit csinálunk. Akkor meg már inkább váljon valahogy a csapat hasznára, ha eladás, ha a sikerekhez való segítség képében.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7060 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:Persze, nem kell felfújni, nem olyan súlyos dolog ez.
Pedig az. Én biztos, hogy azonnali hatállyal felfüggeszteném a szerződését. A magyarázatot pedig te magad adod meg rögtön utána:
Николаевич írta: De azért látni kell hogy a Chelsea egy globális brand aminek világ szinten több tízmillió fogyasztója van - ronda megfogalmazás, de pontos.
A klubot minden dolgozója képviseli, az online megastore support emberkéjétől kezdve a stadion biztonsági őrén át egészen a boardig. A játékosok pedig a legjelentősebb képviselői a klubnak. Egyszerűen egy ilyen globális klub egyik arcától elfogadhatatlan hogy lekutyapicsázzon egy olyan országot ahol másfél milliárd ember él(potenciális és jelenlegi fogyasztók) és rengeteg hatalmas cég van(szponzorok). Ezért írt a klub ilyen hosszú és ömlengős bocsánatkérő levelet.
Már csak a példastatuálás miatt is kivágnám. Ostoba tuk!

Válasz küldése