Konföderációs Kupa 2013

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs Kupa 2013

#1 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem írnám le a spanyolokat azért... valljuk be, ez a Konföderációs izé a VB-hez képest maximum egy előszoba. Lehet, hogy pont jókor jött nekik ez a pofon ahhoz, hogy befoltozzák a lyukakat. Az olaszok valóban jók, pedig Shaarawy még be sincs építve... nagyon várom a VB-t.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Konföderációs Kupa 2013

#2 Hozzászólás Szerző: Chester »

BlueBlood1993 írta:Olaszok? Hagyjuk már, pár öreg klasszis és rengeteg középszerű játékos 1-2 kivétellel
Lehetnek középszerűek, ha csapatként jól működnek, a BL győztes csapatunkban is csak pár kiöregedett klasszis volt, és posztján messze nem a legjobb emberek, mégis csapatként nyertük meg a trófeát. :)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Konföderációs Kupa 2013

#3 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

pulci03 írta:A brazilok az elmúlt 3 konfed kupát megnyerték de vb-n mindig lebőgtek ez talán jó ómen, hogy jövőre ne ők nyerjenek!
Bízom a németekben még ha nem is érzem, hogy képesek lennének olaszok vagy brazilok ellen nyerni, spanyolok meg 09-es kupán is leégtek usa ellen mégis megnyerték vb-t bár erre most jóval kevesebb esélyt látok...
SZtem pont ugyanannyi az esély, ne tévesszen meg senkit ez a vereség. A brazilok még megfingathatják őket meg a németek, hátha...

Olaszok? Hagyjuk már, pár öreg klasszis és rengeteg középszerű játékos 1-2 kivétellel

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Konföderációs Kupa 2013

#4 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

langidave írta:az olaszok is nagyon jók voltak, fura nekem, hogy ennyire jó a válogatotjuk, az olasz bajnokságnak nem tett jót, hogy eljöttek a külföldiek, de magának Olaszországnak viszont igen, mert sokkal jobban az olaszokra építenek és ez segíti, hogy találjanak néhány gyöngyszemet.
Prandelli és a Juve megerősödése tehet a válogatott javulásáról, mert ugye a gerincet juve játékosok adják.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs Kupa 2013

#5 Hozzászólás Szerző: langidave »

az olaszok is nagyon jók voltak, fura nekem, hogy ennyire jó a válogatotjuk, az olasz bajnokságnak nem tett jót, hogy eljöttek a külföldiek, de magának Olaszországnak viszont igen, mert sokkal jobban az olaszokra építenek és ez segíti, hogy találjanak néhány gyöngyszemet.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Konföderációs Kupa 2013

#6 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

A brazilok az elmúlt 3 konfed kupát megnyerték de vb-n mindig lebőgtek ez talán jó ómen, hogy jövőre ne ők nyerjenek!
Bízom a németekben még ha nem is érzem, hogy képesek lennének olaszok vagy brazilok ellen nyerni, spanyolok meg 09-es kupán is leégtek usa ellen mégis megnyerték vb-t bár erre most jóval kevesebb esélyt látok...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Konföderációs Kupa 2013

#7 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta: Hulkot meg imádom, szeretem, de szinte az egész tornán használhatatlan volt.
Én azt nem értettem, hogy Lucast miért nem próbálta ki legalább egyszer a kezdőben, csereként játszott 2 lefutott csoportmeccs hajrájában 30 percet, aztán később már egyáltalán nem vetette be. Inkább játszott az a hülyegyerek Bernard, pedig szívesen megnéztem volna egyszer a Neymar-Oscar-Lucas triót...

Fred nem rossz, lőtt azért szép gólokat is (pl. Marcelo passza után az olaszok ellen), addig simán jó lesz, amíg ilyen társak vannak mögötte, inkább az a vicc, hogy Jo a cserecsatár. Először, amikor megláttam a kereteket, el sem akartam hinni, hogy ez az a Jo, aki korábban a Cityben szerencsétlenkedett (21 millió fontért vették a CSZKA-től és ingyen adták oda a brazil Internek x kölcsönjáték után... ), oda azért kell valami megoldást találni, bár Damiao ugye sérülés miatt nem volt a tornán, vele még lehet számolni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Konföderációs Kupa 2013

#8 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta: Hulkot meg imádom, szeretem, de szinte az egész tornán használhatatlan volt.
Pedig mezőnyben nagyon hasznos volt, attól eltekintve hogy ritkán került kapu közelébe. Végig alázatosan robotolt, kivette rendesen a védekezésből (és a döntőn a letámadásból) a részét, valószínűleg ez felemésztette az erejét. Ő akkor tud villogni, ha olyan szerep hárul rá mint CR-re a Realnal.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Konföderációs Kupa 2013

#9 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Jó nagy adag fos volt ez a spanyol válogatott, az edzőjükkel együtt. A halálom a hátránynál a jobbhátvéd-jobbhátvéd csere, sajnos ezt Benitez-nél is át kellett élni...

Mondjuk nem tudom mit várnak a spanyolok, mind a kapus mind a középcsatár náluk használhatatlan :D. Casillas egész évben alig védett, José másik kapust igazolt a helyére, mert gyenge volt. Torres meg a másik fele, komolyan ő a világbajnok csapatnak a középcsatára, vicc. És Cazorla, Soldado, Navas és isten tudja milyen fasza játékosok meg néha a padra sem férnek fel...

A brazilok nagyot játszottak, Neymar bizonyított ismét hogy európai játékosokból is hülyét csinál, Luiz meg tanár volt. Takarított, szerelt, mindent megakasztott. És nem bohóckodott, világklasszist hozott...
Mondjuk a mai meccsen értettem meg, hogy miért nem Mata kezd sokszor, hót idegenül mozgott a sok realos meg barcas között. Max akkor érdemes kezdetni, amikor kicsit hígultabb a kezdőjük, és e két csapaton kívüli játékosok is kezdenek.

A jobbhátvéd cserét meg nem a szünetben, hanem a meccs előtt kellett volna meghúznia. Hogy pique meg ramos miért akkora klasszis védők mások szemében én nem tudom, mindkettő egy agyatlan paraszt, hiába vannak jó képességei ami egy CB-nek kell ha fejben agyhalott mindkettő.

Nem csipázom a brazilokat se, de egy ilyen kerettel és focival én vevő vagyok rájuk, ahogy az olaszokra is. Kicsit azt éreztem, mintha Scolari csak erre az egy meccsre koncentrált és talált ki taktikát, a többi meccset meg azzal a fos játékkal is hozták. Neymar most mutatott be a kritikusoknak, jó lesz ez a srác Európában, mondjuk a fetrengést nem a barcában fogja kinőni...

Hulkot meg imádom, szeretem, de szinte az egész tornán használhatatlan volt.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs Kupa 2013

#10 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nagyon jó, a Tahitinek rúgott négy gólja miatt gólkirály ez a kretén :D :D :D Atyaisten :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Konföderációs Kupa 2013

#11 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jó nagy adag fos volt ez a spanyol válogatott, az edzőjükkel együtt. A halálom a hátránynál a jobbhátvéd-jobbhátvéd csere, sajnos ezt Benitez-nél is át kellett élni...

Mondjuk nem tudom mit várnak a spanyolok, mind a kapus mind a középcsatár náluk használhatatlan :D. Casillas egész évben alig védett, José másik kapust igazolt a helyére, mert gyenge volt. Torres meg a másik fele, komolyan ő a világbajnok csapatnak a középcsatára, vicc. És Cazorla, Soldado, Navas és isten tudja milyen fasza játékosok meg néha a padra sem férnek fel...

A brazilok nagyot játszottak, Neymar bizonyított ismét hogy európai játékosokból is hülyét csinál, Luiz meg tanár volt. Takarított, szerelt, mindent megakasztott. És nem bohóckodott, világklasszist hozott...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Konföderációs Kupa 2013

#12 Hozzászólás Szerző: laczze »

Na akkor ennyit a még sok evig verhetetlen Spanyolokról, sokan ugy el voltak szállva tőlük hogy hihetetlen persze nem csak itt a forumon, na mind1 ez jó volt igy!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs Kupa 2013

#13 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:
ChesterB írta:Megjegyzem, Torres egy újabb nagy tornán lett gólkirály, hatalmas :D :D :D :D
ezzel a két góllal nem érte be Fred?
Ha igen, akkor is tobb jatekperce van a brazilnak, ez szinte biztos.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs Kupa 2013

#14 Hozzászólás Szerző: langidave »

ChesterB írta:Megjegyzem, Torres egy újabb nagy tornán lett gólkirály, hatalmas :D :D :D :D
ezzel a két góllal nem érte be Fred?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Konföderációs Kupa 2013

#15 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megjegyzem, Torres egy újabb nagy tornán lett gólkirály, hatalmas :D :D :D :D

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Konföderációs Kupa 2013

#16 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Pique előbb befejezi a meccset,10en maradnak a spanyolok :D :D

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs Kupa 2013

#17 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Blueflag írta:
lazaac írta:2002ben Ronaldo volt az a csatár a Braziloknál ,aki a hátára tudta venni a csapatot és vinni tovább,2014ben Fred lesz az?!
Ezert a hasonlatert en szegyellem magam... eg es fold a ket jatekos, Fred maximum lo majd nehany faszmakos golt de egyebkent abszolut kozepes csatar, de a huzoember Neymar vagy Oscar lesz, de bennuk egyutt sincs annyi mint a fenomenban.
Jogos, de pl. nekem rosszul esik, hogy Romario-t senki sem említi soha, pedig nem volt kevésbé kis játékos, mint Ronaldo, csak kisebb hype volt körülötte...
*knock, and it shall be opened unto you*

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Konföderációs Kupa 2013

#18 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Blueflag írta:
lazaac írta:2002ben Ronaldo volt az a csatár a Braziloknál ,aki a hátára tudta venni a csapatot és vinni tovább,2014ben Fred lesz az?!
Ezert a hasonlatert en szegyellem magam... eg es fold a ket jatekos, Fred maximum lo majd nehany faszmakos golt de egyebkent abszolut kozepes csatar, de a huzoember Neymar vagy Oscar lesz, de bennuk egyutt sincs annyi mint a fenomenban.
Nyugi ez nem komoly :D csak facebookon olvastam.
Nyilván azért Ronaldot senkivel sem lehet összehasonlítani,mert briliáns játékos volt,Frednek meg jól megy most a válogatottban,de ha nincs aki játszassa,akkor egyedül nem tud mit csinálni.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs Kupa 2013

#19 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Annyira tudtam, amikor odaállt ez az autista, hogy kihagyja... Mindig elrontja...

Amúgy a spanyol és barca bohóckodás (focinak már nem nevezném) nézhetetlen, de komolyan. A spanyol válogatott pechje mindemellett, hogy az a szerencsétlen del bosque nem fogja fel a két darab agysejtével, hogy Messi argentin és a két kis kerti törpe úgy érzi magát a pályán nélküle, mint kisfiú a homokozóban a lapát és a vödör nélkül.... Botrány és nevetséges, hogy döntőzhetnek, és az is, hogy Fabregas, Pedro, Silva, Arbeloa, Xavi és Iniesta simán kezdő bármit is csináljanak (Fabre meg Silva ma pont nem) Cazorla meg Mata viszont örökké padoznak...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs Kupa 2013

#20 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

lazaac írta:2002ben Ronaldo volt az a csatár a Braziloknál ,aki a hátára tudta venni a csapatot és vinni tovább,2014ben Fred lesz az?!
Ezert a hasonlatert en szegyellem magam... eg es fold a ket jatekos, Fred maximum lo majd nehany faszmakos golt de egyebkent abszolut kozepes csatar, de a huzoember Neymar vagy Oscar lesz, de bennuk egyutt sincs annyi mint a fenomenban.

Lezárt