Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blue_True
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. április 7., szombat 21:11
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Re: Játékosok

#18041 Hozzászólás Szerző: Blue_True »

rafanadal írta:Torres reakciója, hogy nem lő büntetőt: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... REUBu2J7qA" onclick="window.open(this.href);return false;
Így már érthető, hogy miért nyilatkozta az egyik újságnak, hogy "rosszul érzi magát" a Chelsea FC-nél. :wink:
Blue is the colour...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#18042 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Torres reakciója, hogy nem lő büntetőt: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... REUBu2J7qA" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18043 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

sufla írta:
grimrieper írta:
sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
moron ez mind jo de ezen latszik hogy te teljesited meg az ugynevezet plastic fan fogalmat vagy ahogy mi itten hivunk az ilyet J.C.L.

nem latsz az orrodnal vagy a drogba mezednel tovabb. itt lett az a ki lett egy Drogba es hasonlok jonnek es mennek de a Chelsea FC mindig marad ezt soha ne felejts el

Megmondom őszintén „plastic fan”-nak még sosem hívtak, de köszönöm a felvilágosítást. :wink:

Teljesen igazad van, a Chelsea FC mindig megmarad, és az egyének nem fontosak, ha egy klub teljes történelmét vesszük alapul.

Nekem személy szerint meggyőződésem, hogy egy játékost nem az akarás, vagy elkötelezettség mértéke tesz naggyá, sokkal inkább az elért eredmények.
Nem állítom, hogy DD jobb játékos volt, mint Dixon, Greaves vagy Zola, viszont az itt töltött 8 éve alatt az ő vezérletével olyan eredményeket értünk el, amelyek elhalványítják a múlt sikereit.
Ha ezt nem látod be, akkor nem látsz az orrodnál tovább.

Nincs Drogba mezem sem, sose volt nagy kedvencem, viszont megérdemli a tiszteletet.
na akkor megegyszer nem azt mondom hogy nem lett egy legenda itt de nem nagyoob mint a tobbi. neked az elmult 8 ev a mervado nekunk itt az utolso 40.nekem az utolso 18 azota kovetem oket.
amikor kiestunk es azonnal vissza is jutott a csapat az meg talan ennel is nagyobb dolognak szamitott.ezt meg te lassad be

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: Játékosok

#18044 Hozzászólás Szerző: Jaki »

edeskeves írta:
miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Igen, én is imádtam, sokáig a kedvencem volt, példaképem, de ez várható volt, hogy egyszer befejezi nálunk. Minden tiszteletem az övé, de most ha farok vagyok akkor is leírom, hogy van egy pozitívum is ebben.
Most bebizonyosodhat az az állítása pár edzőnek, szakértőnek, miszerint Drogba elszívta a levegőt a többi csatár elől. Mert az tény, hogy jó ideje, egy csatár sem vált be nálunk igazán, lehet ez is az oka, majd kiderül idővel.
Viszlát Didi!
Na én ebben értek teljesen egyet. Én is pont ezen gondolkodtam. Még ha fáj is ezt mondani, de van pozitivuma is annak, hogy elmegy.

Viszlát Didi!
Köszönünk mindent, amit tettél a csapatért!!! :)

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#18045 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

White írta:
miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Semmi,mert én ugy veszem észre hogy a szurkolók 95% DD volt a kedvence.
Én csak magam nevében nyiltakozom,de Lamps a másik kedvencem,szóval ha most nyáron ő is menne(ami nem fog bekövetkezni ,mert innen vonul vissza remélem :D),akkor felkötném magam,miközben Kossuth rádiót hallgatok!
Stone haxleader!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18046 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

White írta:
miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Semmi,mert én ugy veszem észre hogy a szurkolók 95% DD volt a kedvence.
Azért én legalább így fogom sajnálni őket is... ők is ugyanekkora legendák.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
sufla
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. október 5., szerda 19:52
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: makelele

Re: Játékosok

#18047 Hozzászólás Szerző: sufla »

grimrieper írta:
sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
moron ez mind jo de ezen latszik hogy te teljesited meg az ugynevezet plastic fan fogalmat vagy ahogy mi itten hivunk az ilyet J.C.L.

nem latsz az orrodnal vagy a drogba mezednel tovabb. itt lett az a ki lett egy Drogba es hasonlok jonnek es mennek de a Chelsea FC mindig marad ezt soha ne felejts el

Megmondom őszintén „plastic fan”-nak még sosem hívtak, de köszönöm a felvilágosítást. :wink:

Teljesen igazad van, a Chelsea FC mindig megmarad, és az egyének nem fontosak, ha egy klub teljes történelmét vesszük alapul.

Nekem személy szerint meggyőződésem, hogy egy játékost nem az akarás, vagy elkötelezettség mértéke tesz naggyá, sokkal inkább az elért eredmények.
Nem állítom, hogy DD jobb játékos volt, mint Dixon, Greaves vagy Zola, viszont az itt töltött 8 éve alatt az ő vezérletével olyan eredményeket értünk el, amelyek elhalványítják a múlt sikereit.
Ha ezt nem látod be, akkor nem látsz az orrodnál tovább.

Nincs Drogba mezem sem, sose volt nagy kedvencem, viszont megérdemli a tiszteletet.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#18048 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Igen, én is imádtam, sokáig a kedvencem volt, példaképem, de ez várható volt, hogy egyszer befejezi nálunk. Minden tiszteletem az övé, de most ha farok vagyok akkor is leírom, hogy van egy pozitívum is ebben.
Most bebizonyosodhat az az állítása pár edzőnek, szakértőnek, miszerint Drogba elszívta a levegőt a többi csatár elől. Mert az tény, hogy jó ideje, egy csatár sem vált be nálunk igazán, lehet ez is az oka, majd kiderül idővel.
Viszlát Didi!

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18049 Hozzászólás Szerző: White »

miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Semmi,mert én ugy veszem észre hogy a szurkolók 95% DD volt a kedvence.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18050 Hozzászólás Szerző: miller »

Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#18051 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

grimrieper írta:
sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
moron ez mind jo de ezen latszik hogy te teljesited meg az ugynevezet plastic fan fogalmat vagy ahogy mi itten hivunk az ilyet J.C.L.

nem latsz az orrodnalvagy a drogba mezednel tovabb . itt lett az a ki lett egy Drogba es hasonlok jonnek es mennek de a Chelsea FC mindig marad ezt soha ne felejts el
És akkor mi van ha nem lát az orránál? Nagyon szereti Drogbát,vannak drukkerek ,akik nem mindig maradnak a relativitás talaján mert annyira elvakultan imádják ezt az embert(mint pl ő vagy én).Akkor lehet,hogy én is "plastic fan" vagyok? E miatt az ember miatt lettem Chelsea-s 100%-ig 2004-ben. Ilyen LEGENDA nem fog még egyszer megfordulni a Chelsea háza táján.Sajnálom, Osgood-ot nem láttam játszani,csak azok látták,akik régebb óta drukkolnak ennek a csapatnak,mint én! Zolát 2002-ben láttam játszani,csak kis taknyos voltam és nem Chelsea-s!
Stone haxleader!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#18052 Hozzászólás Szerző: Chester »

a coentrao szerintem egy túlértékelt balf@sz. felesleges vitázni ezen, ki a jó és ki a nem. cashnek több rossz meccse volt idén mint jó, ez vitathatatlan, de amikor jó volt, akkor szinte a 10-est súrolta. viszont abban igaza van Bubinak, hogy mostmár Bertrand ideje jött el, és őt kéne játszatni jövőre.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#18053 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:
Bubi írta:
chiedis írta: Ezt elég furán látod Bubi. Idén szart sem nyertünk volna a pénzéhes nélkül. Az egyig leginkább elfeledett játékosunk. Az igaz, h a bal védő poszt nem egy huzamos jó ideje a világon, de Cash erről nem tehet. A fontos meccseken a világ legjobbja a posztján. Ennyi idősen jobban sprintel és zakatol mint mások.
Attol fugg honnan nezzuk. Tevedes ne essek, en is rosszul fogalmaztam, mert Cole nem balvedo, hanem baloldali szarnyhatved, es ez a ket poszt NAGYON elter egymastol. Ha mind baloldali backet kell neznem, akkor valoban jo jatekos, nem a legjobb a posztjan ott sem, maximum a neve a legkelendobb. Ha mint szarnyhatvedet kell neznem, akkor bizony egy nagy kalap szr. Feljon a tamadasokhoz becsuletesen, a belet kifutja, de 1:1ben nulla, marpedig ezt tudnia kellene, a beadasai tobbnyire veszelytelenek (1-2 emlekezetes kiveteltol eltekintve), technikatlan, otlettelen... Nem ertem, hogy minek engedik fel egyaltalan, csak zavarja a szelsoket. Jo szarnyhatved az Dani Alves (mindegy hogy mint ember milyen), vagy Ramos, Maicon, Evra, a multbol Cafu, Zambrotta, Carlos es meg sorolhatnam...

Jo lenne, ha a KPnal nem jonne feljebb.
Evra? :D
Evra mégy úgy ahogy oda fér, de Ramos?! Sosem jön fel a támadásokat felsegíteni, nem tud beadni, sőt nem az a posztja mivel középső védő. A legjobb szárnyhátvédek: Alves, Marcelo, Maicon, Coentrao, Jordi Alba, Maggio, Lichnisteiner, Abate, Lahm.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18054 Hozzászólás Szerző: White »

Egyetértek hogy mennie kell,de azért a "a lejárt szavatosságú slepp" is kellet a BL-hez.Szebb hangnemet érdemelnek.
#OnceABlueAlwaysABlue

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#18055 Hozzászólás Szerző: Daniel »

White írta:Kalou-t is divat lett szidni és szégyen dícsérni.Pedig láttam szombatom 3 embert kozott átmenni majd jól passzolni.
Apukám, körülbelül 2007 óta elhajtanám a csávót, de akkoriban még bíztam benne, hogy majd kinövi a baromságait, de 26 éves és nem sikerült neki. Gyenge labdakergető, nem több. Ha marad a kis társaival együtt, akkor hova igazolsz Hulk-ot meg Hazard-ot vagy bárkit?? Azért hosszútávon ez a keret nem megoldás, mint azt a PL-ben elért helyezésünk is hűen alátámasztja. :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18056 Hozzászólás Szerző: White »

Kalou-t is divat lett szidni és szégyen dícsérni.Pedig láttam szombatom 3 embert kozott átmenni majd jól passzolni.
#OnceABlueAlwaysABlue

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#18057 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ha azok után, hogy nem fogadta el szeptemberben a heti 80 ezres fizetést, nem takarodik el a nyáron - miután végre valahára lejár a szerződése - nagyon mérges leszek...Cserének is alkalmatlan.

Minden edzőnek megvan a maga hülyesége, RDM-é, hogy visszarakta a kezdőbe ezt a szerencsétlent. Ha már Drogba elmegy :( , a lejárt szavatosságú slepp is mehetne vele. :evil: Nagyon bízom benne, hogy Malouda-nak, Kalou-nak és Bosingwa-nak - attól függetlenül, hogy megnyertük a BL-t - nincs maradása, ha igen félő, hogy sose kezdjük el a várva várt "átalakítást", megújulást". :roll:

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/pre ... -next-week" onclick="window.open(this.href);return false;
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#18058 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Drogbán nőttem fől..ő miatta lettem Chelsea drukker mindig őt próbáltam másolni mindig felnéztem rá..
SZEMEMBEN AKKOR IS TE VAGY A VILÁG LEGJOBB CSATÁRA! ÉS TŐLLEM JÖHET IDE FALCAO ÉS RUG 2X ANNYI GÓLT MINT Ő NÁLAM AKKOR IS DROGBA AZ ISTEN!! Köszönünk minden Drogba!
Ohh Chelsea we love you..

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18059 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
moron ez mind jo de ezen latszik hogy te teljesited meg az ugynevezet plastic fan fogalmat vagy ahogy mi itten hivunk az ilyet J.C.L.

nem latsz az orrodnal vagy a drogba mezednel tovabb. itt lett az a ki lett egy Drogba es hasonlok jonnek es mennek de a Chelsea FC mindig marad ezt soha ne felejts el

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18060 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
chiedis írta: Ezt elég furán látod Bubi. Idén szart sem nyertünk volna a pénzéhes nélkül. Az egyig leginkább elfeledett játékosunk. Az igaz, h a bal védő poszt nem egy huzamos jó ideje a világon, de Cash erről nem tehet. A fontos meccseken a világ legjobbja a posztján. Ennyi idősen jobban sprintel és zakatol mint mások.
Attol fugg honnan nezzuk. Tevedes ne essek, en is rosszul fogalmaztam, mert Cole nem balvedo, hanem baloldali szarnyhatved, es ez a ket poszt NAGYON elter egymastol. Ha mind baloldali backet kell neznem, akkor valoban jo jatekos, nem a legjobb a posztjan ott sem, maximum a neve a legkelendobb. Ha mint szarnyhatvedet kell neznem, akkor bizony egy nagy kalap szr. Feljon a tamadasokhoz becsuletesen, a belet kifutja, de 1:1ben nulla, marpedig ezt tudnia kellene, a beadasai tobbnyire veszelytelenek (1-2 emlekezetes kiveteltol eltekintve), technikatlan, otlettelen... Nem ertem, hogy minek engedik fel egyaltalan, csak zavarja a szelsoket. Jo szarnyhatved az Dani Alves (mindegy hogy mint ember milyen), vagy Ramos, Maicon, Evra, a multbol Cafu, Zambrotta, Carlos es meg sorolhatnam...

Jo lenne, ha a KPnal nem jonne feljebb.
Irigyellek a világnézetedért. Bár nem tudom mit vártam tőled azután, hogy neked Robben a valaha született legjobb focista :D :D :D :D

Válasz küldése