Utazás Kolozsvárra

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
sz_abi
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. április 12., szombat 23:21
Kedvenc játékos: Kaluo
Kedvenc exjátékos: Mutu

Re: Utazás Kolozsvárra

#141 Hozzászólás Szerző: sz_abi »

hat az utazas nem nagy cucc...szinte minden nap jar budapestrol busz nagykaroly-szatmar... es asszem 2500-3000 ft... aztan onnan elmenni kolozsvarra meg kb 1700 ft......ha haza is akartok menni akkor persze 2x..... Csipem azert azt h ilyenkor gondolnak 1esek az erdelyi magyarokra is....marmint rank..en is az vaok....jah es nem kell lenezni a romanokat....foleg ha 1et sem ismertek...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#142 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Csabo írta:Biletele la meciurile CFR 1907 Cluj din Champions League se vor vinde la pachet (3 bilete pentru meciurile disputate acasă) iar preţul acestora şi data de punere în vânzare se vor anunţa în cursul săptămânii viitoare pe site-ul oficial http://www.cfr1907.ro" onclick="window.open(this.href);return false;. Vă mulţumim!

Röviden és magyarul: a jegyeket egy csomagba lehet megvásárolni a három hazai BL meccsre, tehát külön csak Chelsea meccsre nem tudom lessz-e. Jövő héten kell nézni a CFR honlapját, mert akkor teszik közzé a jegyek árát stb...

Én kb. 150 km-re lakom Kolozsvártól és nem is az úttal lenne baj, hanem a jegyekkel. Meg ugye a három jegy nem lesz olyan túl olcsó sem sztem...
Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy ez csak hazai szurkolókra vonatkozik.

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Utazás Kolozsvárra

#143 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Biletele la meciurile CFR 1907 Cluj din Champions League se vor vinde la pachet (3 bilete pentru meciurile disputate acasă) iar preţul acestora şi data de punere în vânzare se vor anunţa în cursul săptămânii viitoare pe site-ul oficial http://www.cfr1907.ro" onclick="window.open(this.href);return false;. Vă mulţumim!

Röviden és magyarul: a jegyeket egy csomagba lehet megvásárolni a három hazai BL meccsre, tehát külön csak Chelsea meccsre nem tudom lessz-e. Jövő héten kell nézni a CFR honlapját, mert akkor teszik közzé a jegyek árát stb...

Én kb. 150 km-re lakom Kolozsvártól és nem is az úttal lenne baj, hanem a jegyekkel. Meg ugye a három jegy nem lesz olyan túl olcsó sem sztem...
COME ON CHELSEA!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#144 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

alpar08 írta:Lenne egy kerdesem:
Kb. mennnyibe kerul egy jegy pl. egy kivulallonak.....hogy nincs benne semmi tasagba...egy normalis jegy az jegyarusoknal!
Mennyi forint/euro?
En Kolozsvartol nem messze, 25 km-re lakok....es meghalok ha nem megyek el a meccsre!
Szerintem neked simán megoldható, hogy a hazai szektorokba veszel jegyet, akár most utánanézel hátha már lehet kapni. Ne a B-középbe menj és akkor még gáz sem lesz. :D

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Utazás Kolozsvárra

#145 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

mint irtam akik eloszor jelentkeznek es club tagok azok kapnak eloszor en tudok jagyet szerezni de csak max 10-15 db talan meg 20 db is de csak akkor ha a club vallalja a feleloseget a penzert

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Utazás Kolozsvárra

#146 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Lenne egy kerdesem:
Kb. mennnyibe kerul egy jegy pl. egy kivulallonak.....hogy nincs benne semmi tasagba...egy normalis jegy az jegyarusoknal!
Mennyi forint/euro?
En Kolozsvartol nem messze, 25 km-re lakok....es meghalok ha nem megyek el a meccsre!
-=Kék vér=-

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Utazás Kolozsvárra

#147 Hozzászólás Szerző: bence »

Egy kérdésem lenne: mi van akkor ha sokan jelentkezünk és kevés a jegy? Az oké, hogy klubtagoknak elsőség, csak mivan ha az is kevés lessz? Mert én még sosem láttam játszani a Chelsea-t és nagyon sajnálnám, ha a jegyek miatt lemaradnék. Meg azt még mi is meg tudjuk fizetni.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Utazás Kolozsvárra

#148 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

énis jönnék. :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Utazás Kolozsvárra

#149 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Annak aki nem klub tag mekkora kb az esélye hogy menjen veletek?
*knock, and it shall be opened unto you*

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Utazás Kolozsvárra

#150 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

most tudtam meg hogy a jegyek ara kb 5 -25 fontig lesznek . de csak akkor lesz 5 font ha a cluj beleegyezik mint annak idejen a Levszki szofia csinalta. de max 25 mert a Bridge-n is csak annyi a jegy ara.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Utazás Kolozsvárra

#151 Hozzászólás Szerző: undertow »

Spring írta:Bár Kolozsvár magyar város (legalább is magyarok lakják) szóval attól azért nem kell félni, hogy botrány tőrne ki... :wink:
az volt. aztán a világháborúk után lassan változott a kép. jelenleg a város lakosságának kb 20%-a magyar.
viszont cfr cluj(kolozsvári vasutas) a helyi magyar kisebbség többségének a csapata, így ők valószínüleg nem a chelseanek fognak drukkolni ;)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Utazás Kolozsvárra

#152 Hozzászólás Szerző: Spring »

Apa tud románul, szóval mi lehet, hogy megyünk. Még rá kell vegyem, de abszolút nem biztos még ez...

Ismeri az utakat, nem lenne gond semmivel.

Az mondjuk más kérdés, hogy hogyan fogadnának minket az erdélyiek. Bár Kolozsvár magyar város (legalább is magyarok lakják) szóval attól azért nem kell félni, hogy botrány tőrne ki... :wink:

Kiváncsian várom a fejleményeket, de én szerintem kint leszek a meccsen :D :) 8)

Megérdeklődöm még pár ottani emberkétől. 2 jegy kéne, apámmal mennék. 8) Most nem érdekel, mennyibe kerül, ez egy olyan lehetőség, amit meg kell fogni és kimenni a meccsre... :lol:

SZERK:
10 ezernél szerintem nem kerülnének többe a jegyek... :!:

Mondjuk pl. Budapest-ről húzós lesz a szurkolói klub esetleges utazása, 800 km-t kifizetni az írtó nagy pénz lesz majd a végén...

Én utam így lenne például asszem, hogy: SZEGED-DESZK-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-MAKÓ-Apátfalva-NAGYLAK-Pécska-ARAD-DEVA-SZEBEN-CLUJ( )

Bárcsak elmehetnék
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#153 Hozzászólás Szerző: Japep »

Ha lenne rá lehetőség én is szívesen kiutaznék.
De persze még várjuk meg a fejleményeket... :D
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Utazás Kolozsvárra

#154 Hozzászólás Szerző: Dani »

szpecnaz írta:Legtisztább az lenne ha kolozsváron szereznénk embert aki vesz nekünk jegyet, de az több mint valószínű hogy nem tudna a chelsea szektorba....de erről addig sem tudunk semmit míg a kolozsvár nem lép valamit...
Van egy Kolozsvári Ismerősöm, azaz csak Lesz, mert oda fog költözni...akkor érdeklődök ezen a szálon is!
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Kolozsvárra

#155 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bence írta:Én azt se tudtam, hogy Kolozsváron van egyáltalán foci, az meg végképp ledöbbentett, hogy bejutottak a Bl-be, a 25 ezres stadion meg végképp.
egy magyar(erdélyi) milliárdos faszi áll a klub mögött...és a román bajnok automatikusan főtáblás...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#156 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Én is jönnék mindenképpen, ha lesz rá lehetőség. Most várom a további infokat.

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Utazás Kolozsvárra

#157 Hozzászólás Szerző: bence »

Én azt se tudtam, hogy Kolozsváron van egyáltalán foci, az meg végképp ledöbbentett, hogy bejutottak a Bl-be, a 25 ezres stadion meg végképp.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Utazás Kolozsvárra

#158 Hozzászólás Szerző: Anti »

szpecnaz írta:szerintem a normális az hogy első sorban a szurkolói klub tagjaira számítunk....utána jöhetnek a szurkolói klubon kívüliek....viszont a CFR Cluj stadionja 14.000-es....szóval a jegyekkel is lesz itt macera...egyenlőre ne nagyon éljük bele magunkat...
Nem 25000?

"The investors decided to put 20 million euro behind a new wing and even more funds in order to increase the capacity of the arena up to 25,000 seats."

http://www.cfrcluj1907.ro/en/site/362/stadium-tour.htm
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Kolozsvárra

#159 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Legtisztább az lenne ha kolozsváron szereznénk embert aki vesz nekünk jegyet, de az több mint valószínű hogy nem tudna a chelsea szektorba....de erről addig sem tudunk semmit míg a kolozsvár nem lép valamit...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Kolozsvárra

#160 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

szerintem a normális az hogy első sorban a szurkolói klub tagjaira számítunk....utána jöhetnek a szurkolói klubon kívüliek....viszont a CFR Cluj stadionja 14.000-es....szóval a jegyekkel is lesz itt macera...egyenlőre ne nagyon éljük bele magunkat...

Lezárt