Év Játékosa 2008/09

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Év Játékosa 2008/09

A szavazás 2009. június 10., szerda 9:37-kor befejeződött.

Cech
3
2%
Bosingwa
0
0 szavazat
Alex
11
6%
Terry
5
3%
A.Cole
4
2%
Ivanovics
1
1%
Essien
5
3%
Mikel
16
9%
Lampard
99
58%
Ballack
4
2%
Malouda
1
1%
Kalou
0
0 szavazat
Drogba
6
3%
Anelka
17
10%
 
Szavazatok száma: 172

Üzenet
Szerző
tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Év Játékosa 2008/09

#61 Hozzászólás Szerző: tiszi »

a chelseafc.com oldalon mikor lesz rendes év játékosa szavazás? most is van de valaki mondta hogy lesz valami más is...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Év Játékosa 2008/09

#62 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Bármennyire is kedvelem a németet, ki volt az a vicces, aki rá szavazott?! :)
Ez van, ha a főoldalon is kint van a link... :lol:

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Év Játékosa 2008/09

#63 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

Én Alex, Anelka, Cech és Mikel között vacilálok, de saját magához képest Mikel nyújtotta a legjobb teljesítményt, én rá szavazok.
És még fejlődni is fog:D:D:D
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Év Játékosa 2008/09

#64 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bármennyire is kedvelem a németet, ki volt az a vicces, aki rá szavazott?! :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Év Játékosa 2008/09

#65 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Én Petr Cech-re szavaztam,bár voltak bizonytalanságai a szezonban de a parádés védései amit számtalanszor bemutatott nálam az első helyet érdemli!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Év Játékosa 2008/09

#66 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én azt hiszem, hogy Mikel és Lamps között fog eldőlni. Mikelre szavazok, mert hatalmas felelősség hárult rá, amit megoldott, másrészről folyamatosan fejlődik, egyre jobb lesz, remélhetőleg nem megy el. Igazából tényleg csak szimpátia alapján tudok dönteni, nyilván (ahogy ZenZo is tette) mindkettejük mellett/ellen lehet érveket hozni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Év Játékosa 2008/09

#67 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Továbbra is többesélyes a szavazás nálam is, bár a favoritjaim továbbra is Alex, Lampard és Mikel (kizárólag ABC és nem fontossági sorrendben).

Nehéz bárkire is ráhúzni, hogy kifogástalan szezonja volt, de ők hárman a legközelebb járnak hozzá. Lampardnak is voltak olyan meccsei, ahol azt kellett írnunk a mérkőzés után, hogy jobb, ha ezt elfelejtjük; Mikel Scolari alatt messze a legstabilabb és legjobb teljesítményt hozta le, Essien visszatértével azonban több körre kiesett a kezdőből; Alex pedig tagja volt Scolari rémesen zónázó védelmének, akik sorban ették a gólokat itthon és idegenben is.

Lampard számai, statjai ellenben önmagukért beszélnek, gólok, gólpasszok, jó karmester, átlagban jó szezon, kiemelkedő meccsteljesítmények. Mikelnél már eleve a fejlődés is látványos, amit az előző szezonokhoz képest produkált mind védekezésben, mind támadásban, mind higgadtságban. A PL legpontosabban passzoló játékosa, baromi jól fedezi a labdát, s néha még egy kis színt is visz a pozícióba, ami az igazi szürke poszt a fociban: pár szép csel, lefordulás. Alex pedig teljesen jól pótolta Rickyt, nagyobb hibái csak Phil és a zóna alatt voltak, ráadásnak gólerős is.

A többiekről pár szóban: Cech hozott azért hajmeresztő dolgokat, bár a szezon végére egyre jobb lett ő is, (Hiddink valahogy ebben zseniális, bárkiből kihozza a legjobbját), Bosingwa számomra kellemes meglepetés, már nem izgulok a jobb-védő poszt miatt, (a sokak által ajnározott Dani Alvesnél jóval jobb), RC keveset tett hozzá az idényhez, Terry egész jó, de attól, hogy a szezon legjobbja legyen, messze áll, AC átlagosan jó szezon, csakúgy, mint Belletti vagy Ballack, utóbbi kicsit szürkébb volt, Scolari nem találta a helyét, Hiddink meg hátra húzta védekezőnek, Essien, aki visszatérése óta parádés ismét, de több, mint fél szezon kihagyás, JC rapszodikus teljesítmény majd sérülés, Malouda amit Scolari alatt csinált, az már-már botrány, amit meg Hiddink alatt, azzal beférne a legjobb háromba, de 2 hónap ehhez kevés, Kalounak is voltak jobb és rosszabb időszakai, Deco 0. A végére hagytam a két legérdekesebb megítélés alá eső játékosunkat, a csatárkettőst, Drogbát és Anelkat. Anelka teljesítményét igen sok kritika érheti s éri is, részemről is. Nem részletezem, java részét megérdemli, de mégiscsak fordulóról fordulóra szállította a gólokat, többnyire megbízhatóan. Megemlítendő a neve, mint megsüvegelendő teljesítmény, de az év játékosától messze áll. Drogba. Egyrészt kapásból fél szezon kihagyás, aztán Hiddink alatt kib*szott szárnyalás, amit beárnyékol viselkedése. Hát röviden ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Év Játékosa 2008/09

#68 Hozzászólás Szerző: Frankie »

Szenász írta:Ez Lamps éve volt szerintem...! :wink:
Nem azért szavaztam Lampard-ra mert a kedvencem, azért mert a szezonban ismét már 19 gólnál tart ..aztán 10 assists csak a bajnokságban....Továbbá egyentlen játékos aki minden meccsen játszott...és akkor még nem beszéltünk a kupákról...FA-Kupa elödőntő Lampard adta mindkét gólpasz az Arsenal ellen....A Liverpool ellen a BL-ben 2 gólt lőtt nem is akármilyet.....ezt még hosszan lehetne boncolgatni... Ezért szavazok Lampard-ra.
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Szenász
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. június 23., hétfő 8:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Év Játékosa 2008/09

#69 Hozzászólás Szerző: Szenász »

Ez Lamps éve volt szerintem...! :wink:

marquss
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 6., kedd 17:38
Kedvenc játékos: drogba

Re: Év Játékosa 2008/09

#70 Hozzászólás Szerző: marquss »

Szerintem alap hogy a ket legjobban teljesiitttoo jaatekos Terry es Frank,,,,,, :D

Kristof17
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 14:38
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Év Játékosa 2008/09

#71 Hozzászólás Szerző: Kristof17 »

Lampardra szavaznék! ő az aki egész évben jól játszott!

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Év Játékosa 2008/09

#72 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

Én Lampardra voksoltam, ő maga az állandóság ebben a csapatban, negetív értelemben szinte soha nem lóg ki, és a pályán mutatott teljesítménye is meggyőző, nem csak a statisztikái.

nyergestamas
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 21:10
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Év Játékosa 2008/09

#73 Hozzászólás Szerző: nyergestamas »

Idén nehéz a döntés, mivel BigPhil alatt mindenki muzsikált szürkébben, utána viszont csapatként voltak egységesek. Ebből az egységből némileg kilógott Drogba, aki eleinte Scolari miatt volt halvány, később kicsit magára talált, de rendre megremegett a lába, mikor már ajtó-ablak nyitva volt. Anelka meg lehet tőlem gólkirály, de a pályán nyújtott teljesítménye távol áll a meggyőzőtől (kezdve a flegmaságával). Essien fél szezonban sérült volt, a maradékban pedig akkorát nem robbantott (bár kétségkívül sokat javultunk általa). Szívem szerint Mikelt értékelném, mert felnőtt a teherhez, amit hordania kellett, de mindezek mellett se nevezném a szezon legjobbjának. Ballack szinte nem is látható (bár a statisztikákból rendre kiderül, hogy robotol, de ez akkor is kevés), Malouda és Kalou szintén halványak voltak (bár mindketten mutatnak bíztató jeleket, csak egyszerűen hiányolom azt a nyugodt érzést magamban, mikor náluk van a labda). Ivanovicson igazságtalan lenne a néhány (bár kétségkívül életmentő) megmozdulásáért díjazni. Marad a védelem, és Lamps. A védelem idén is masszívnak bizonyult a szezon végén, de amit a Stamford-on műveltünk, az nem volt méltó a szurkolókhoz. Pláne a szezon elején számtalan gólt kaptunk eladott labdákból, saját térfelünkön való szerencsétlenkedésből. Cech néha hajmeresztően bizonytalan, van, amikor a kirúgásainál is izgulni kell. Cole és Bosingwa jók lehetnek, mindkettejükben szeretem, hogy védő létükre rettentő hasznosak a támadásoknál, jövőre sokat profitálhatunk az elfutásaikból, Alex felvette a ritmust, de van még mit javulni, Terry viszont idén is meggyőző volt számomra. A két ikon közül (Terry-Lamps) pedig mindig nehéz választani. Mindkettejükre folyamatosan számíthatunk, egyenletesen teljesítenek, és nyugodtabb a csapat, ha ők pályán vannak. Idén Lampard-ra adtam le a szavazatomat abban a reményben, hogy jövőre (a biorobot Joe Cole-lal az oldalán) még több gólt, és trófeákat termel majd.

csipet88
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 14:54
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Év Játékosa 2008/09

#74 Hozzászólás Szerző: csipet88 »

Szerintem Anelka is megérdemelné nem játszott mindíg jól de fontos gólokat szerzett szívem szerint Terryre is voksolnék mert ő a kedvencem, de anelka új szezonja szép volt.

Megyer
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 10:44
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Év Játékosa 2008/09

#75 Hozzászólás Szerző: Megyer »

alap hogy Lamps

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Év Játékosa 2008/09

#76 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Kezdődjön a szavazás!

Lezárt