Arjen Robben

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Mit szólsz Robben távozásához?

nem érdekel túlságosan
5
9%
nagy veszteség
27
49%
nem sajnálom, mert túl sérülékeny és/vagy önző volt
23
42%
 
Szavazatok száma: 55

Üzenet
Szerző
Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#21 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nagy veszteségre nyomtam,bár nem teljesen így gondolom.Az első szezonjában fantasztikus volt,és egyik kedvenc játékosommá lépett elő.Aztán jött a sok sérülés,és lehet,hogy már nem a régi,de ha nem lenne ilyen szerencsétlen,akkor szerintem tudta volna hozni a régi formáját,de az is lehet,hogy nem,és tényleg nem megy már úgy neki,kiégett és ezért színészkedik,és önzőzik.Ez azért egy ilyen fiatal játékosnál nem annyira valószinű.Ha menni akart,azt is meg lehet érteni,és felesleges lett volna akarata ellenére ittartani.Az is lehet,hogy a spanyol foci jobban fekszik majd neki,mert az nem olyan kemény,és a technikásabb,mint az angol.Azért sajnálom,hogy elment,nagyon is,mert nagyon jó játékos,de ez van.Senki sem pótolhatatlan.Mindenesetre remélem jólérzi majd magát Madridban,és újra a régi Robben lesz.
Come On Chelsea!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#22 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Nekem egyik lehetőség sem tetszik. Nagy veszteség, de ha menni akart, akkor nem szabad marasztalni. Meg sérülékeny is volt.

same

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#23 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nekem egyik lehetőség sem tetszik. Nagy veszteség, de ha menni akart, akkor nem szabad marasztalni. Meg sérülékeny is volt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#24 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nem nyomok semmire. elfogult vagyok a multja miatt

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én vagyok az 1., aki a nagy veszteségre nyomta, és valszeg nem is leszünk sokan, és hát a "nagy veszteség" talán még esetemben is erős, de azért nagyon sajnálom. Hogy a háttérben persze mi van, ő akart e menni, ha igen, akkor a játék, a klub, a PL, a társak, vagy ki/mi miatt, sosem tudjuk meg. Én mindenesetre sajnálom, hogy egy fiatal és tehetséges játékost adtunk el, bár végre legalább jó áron. Így akár azt is mondhatnám, hogy felemás érzelmek dúlnak bennem, de nagyobb a szomorúság. Hiába színész, hiába törékeny, a JM éra meghatározó játékosa. Lehet ez újra az ő éve lett volna... :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Arjen Robben

#26 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Robben játéka és távozása megosztotta a szurkolókat - önző, sérülékeny, de ugyanakkor zseniális adottságú...

Lezárt