FIFA vs PES

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Melyik játékkal szoktál rendszeresen játszani?

A szavazás 2009. szeptember 10., csütörtök 18:29-kor befejeződött.

FIFA
22
44%
PES (Pro Evolution Soccer)
12
24%
Mindkettővel
5
10%
Egyikkel sem
11
22%
 
Szavazatok száma: 50

Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#81 Hozzászólás Szerző: emsanya »

andrewm93 írta:
Nem tudom Pesben hogy működik,de engem Fifaban rohadtul felbaszott,hogy volt három Moutinho a csapatomban,és egy se volt az eredeti,no meg a minden évben felbukkanó Nilmar-kolóniák is elég idegesítőek. Ja meg a 17 Maxvell...
Ez hányadik szezonban van? :D Mondjuk nekem ilyen még nincs, bár az ifik között már van egy McEachran, meg 2 Henderson ;)
2046-ot írunk :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FIFA vs PES

#82 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nem tudom Pesben hogy működik,de engem Fifaban rohadtul felbaszott,hogy volt három Moutinho a csapatomban,és egy se volt az eredeti,no meg a minden évben felbukkanó Nilmar-kolóniák is elég idegesítőek. Ja meg a 17 Maxvell...
Ez hányadik szezonban van? :D Mondjuk nekem ilyen még nincs, bár az ifik között már van egy McEachran, meg 2 Henderson ;)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#83 Hozzászólás Szerző: béla »

BlueBlood1993 írta:
Mister írta:
BlueBlood1993 írta:2013, valszeg ott is úgy van. Mennyi elcseszett meccs után rúgnak ki? Olyan faszság ez. A pénzt nem tudom egyszerűen mínuszba rakni, mert valami 1,5 milliárdom van. (kb 6. szezont tolom a PSG-vel és már az van hogy vagy ifiből hozok fel vagy 16 éves újraszületett sztárjelölteket mint Drogba igazolok és akkor eladom a jelenlegi 28 év feletti sztárjaimat)

Újraszületett sztárok,csak más néven?Ez de szar!! (Magadra ne vedd,nem téged kritizállak ezzel)
Neeem, az tényleg szar lenne. Rendesen a visszavonult öregek mint Giggs, Drogba, Ambrosini, ilyenekre gondolok. Sztem iszonyat király, ez lenne a legjobb minden focis játékban, mert amikor football managerben 2020-ra a brazil válogatottban Javier Elasco Gonzalen Martinez félék játszanak az felbasz. Ez viszont jó, mert így irányíthatod a sztárokat, és pl öreg játékost én nem veszek, ezért örültem Drogba "újjászületésének" mert irányítani viszont szerettem volna. Ugyanazt a karriert írják le, csak ugye alacsony százalékról kezdik.
Nem tudom Pesben hogy működik,de engem Fifaban rohadtul felbaszott,hogy volt három Moutinho a csapatomban,és egy se volt az eredeti,no meg a minden évben felbukkanó Nilmar-kolóniák is elég idegesítőek. Ja meg a 17 Maxvell...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: FIFA vs PES

#84 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Mister írta:
BlueBlood1993 írta:2013, valszeg ott is úgy van. Mennyi elcseszett meccs után rúgnak ki? Olyan faszság ez. A pénzt nem tudom egyszerűen mínuszba rakni, mert valami 1,5 milliárdom van. (kb 6. szezont tolom a PSG-vel és már az van hogy vagy ifiből hozok fel vagy 16 éves újraszületett sztárjelölteket mint Drogba igazolok és akkor eladom a jelenlegi 28 év feletti sztárjaimat)

Újraszületett sztárok,csak más néven?Ez de szar!! (Magadra ne vedd,nem téged kritizállak ezzel)
Neeem, az tényleg szar lenne. Rendesen a visszavonult öregek mint Giggs, Drogba, Ambrosini, ilyenekre gondolok. Sztem iszonyat király, ez lenne a legjobb minden focis játékban, mert amikor football managerben 2020-ra a brazil válogatottban Javier Elasco Gonzalen Martinez félék játszanak az felbasz. Ez viszont jó, mert így irányíthatod a sztárokat, és pl öreg játékost én nem veszek, ezért örültem Drogba "újjászületésének" mert irányítani viszont szerettem volna. Ugyanazt a karriert írják le, csak ugye alacsony százalékról kezdik.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: FIFA vs PES

#85 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Mister írta:
BlueBlood1993 írta:2013, valszeg ott is úgy van. Mennyi elcseszett meccs után rúgnak ki? Olyan faszság ez. A pénzt nem tudom egyszerűen mínuszba rakni, mert valami 1,5 milliárdom van. (kb 6. szezont tolom a PSG-vel és már az van hogy vagy ifiből hozok fel vagy 16 éves újraszületett sztárjelölteket mint Drogba igazolok és akkor eladom a jelenlegi 28 év feletti sztárjaimat)

Újraszületett sztárok,csak más néven?Ez de szar!! (Magadra ne vedd,nem téged kritizállak ezzel)
Na most érted, ha egyszer buddhista volt a fejlesztő... :)
211! NEW RECORD!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: FIFA vs PES

#86 Hozzászólás Szerző: Mister »

BlueBlood1993 írta:2013, valszeg ott is úgy van. Mennyi elcseszett meccs után rúgnak ki? Olyan faszság ez. A pénzt nem tudom egyszerűen mínuszba rakni, mert valami 1,5 milliárdom van. (kb 6. szezont tolom a PSG-vel és már az van hogy vagy ifiből hozok fel vagy 16 éves újraszületett sztárjelölteket mint Drogba igazolok és akkor eladom a jelenlegi 28 év feletti sztárjaimat)

Újraszületett sztárok,csak más néven?Ez de szar!! (Magadra ne vedd,nem téged kritizállak ezzel)
One Life,One Love,One Club

Avatar
waweceptor
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2011. április 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Richardo Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest 11. kerület mélykút utca 9.

Re: FIFA vs PES

#87 Hozzászólás Szerző: waweceptor »

Drogbert írta:
waweceptor írta:vlaki akinek megvan a PES 2013 annak megvan már csinálva teljesen a premier league ? mer álltalában azt ki szokták hagyni...
Altalaban nincs meg a licensz, de patch - el megcsinalhatod :)
http://www.peseditblog.com/
ahha kössz :p am itt csk úgy kell csinálni h mondjuk letöltesz egy kitpack et és utána már automatikusan ott van vgy még plusszba kell csinálni vlamit ?

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: FIFA vs PES

#88 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Drogbert írta:
BlueBlood1993 írta:Valaki nem tudja véletlenül hogy a PES-ben lehet-e csapatot váltani bármikor a menedzser mód során? Vagy max ha kirúgatod magad rossz eredményekkel? Bárkinek bármi infója erről?
Attol fugg, hogy melyik PES - t jatszod. Nekem meg csak a 12 - es van meg es abban szezon kozben csak akkor rugnak ki, hogyha sorban jonnek a rossz eredmenyek vagy ha minuszban van a zse :)
2013, valszeg ott is úgy van. Mennyi elcseszett meccs után rúgnak ki? Olyan faszság ez. A pénzt nem tudom egyszerűen mínuszba rakni, mert valami 1,5 milliárdom van. (kb 6. szezont tolom a PSG-vel és már az van hogy vagy ifiből hozok fel vagy 16 éves újraszületett sztárjelölteket mint Drogba igazolok és akkor eladom a jelenlegi 28 év feletti sztárjaimat)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FIFA vs PES

#89 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

waweceptor írta:vlaki akinek megvan a PES 2013 annak megvan már csinálva teljesen a premier league ? mer álltalában azt ki szokták hagyni...
Altalaban nincs meg a licensz, de patch - el megcsinalhatod :)
http://www.peseditblog.com/
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
waweceptor
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2011. április 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Richardo Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest 11. kerület mélykút utca 9.

Re: FIFA vs PES

#90 Hozzászólás Szerző: waweceptor »

vlaki akinek megvan a PES 2013 annak megvan már csinálva teljesen a premier league ? mer álltalában azt ki szokták hagyni...

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FIFA vs PES

#91 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

BlueBlood1993 írta:Valaki nem tudja véletlenül hogy a PES-ben lehet-e csapatot váltani bármikor a menedzser mód során? Vagy max ha kirúgatod magad rossz eredményekkel? Bárkinek bármi infója erről?
Attol fugg, hogy melyik PES - t jatszod. Nekem meg csak a 12 - es van meg es abban szezon kozben csak akkor rugnak ki, hogyha sorban jonnek a rossz eredmenyek vagy ha minuszban van a zse :)
bádika írta:Nem tudom ki mennyire emlékszik rá, de én nagyon imádtam ezeket a videókat a régi játékokban (azt hiszem csak a 06-ban és a 07-ben volt). Mindig azért játszottam a challengeket, hogy legyen 5000 pontom, és megvehessem a videókat :D
http://youtu.be/aLlC2-jr5gg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://youtu.be/YMGj929qWfo" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem mellesleg nagyon jó látni benne a 2005-ös és 2006-os bajnokcsapatot.
2 ev allom :cry: jo kis motivacios videok...minden mecs elott a fiuk meg kellene nezzek es azutan kimenni a palyara :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drogbert 2013. január 19., szombat 10:31-kor.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: FIFA vs PES

#92 Hozzászólás Szerző: bádika »

Nem tudom ki mennyire emlékszik rá, de én nagyon imádtam ezeket a videókat a régi játékokban (azt hiszem csak a 06-ban és a 07-ben volt). Mindig azért játszottam a challengeket, hogy legyen 5000 pontom, és megvehessem a videókat :D
http://youtu.be/aLlC2-jr5gg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://youtu.be/YMGj929qWfo" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem mellesleg nagyon jó látni benne a 2005-ös és 2006-os bajnokcsapatot.
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: FIFA vs PES

#93 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Valaki nem tudja véletlenül hogy a PES-ben lehet-e csapatot váltani bármikor a menedzser mód során? Vagy max ha kirúgatod magad rossz eredményekkel? Bárkinek bármi infója erről?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#94 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta: Na akkor szisztematikusan elkezdem én is :D. Veszek egy 4-1-2-1-2-es Terry-t kb. 4-5 ezerért és aukción feldobom 10-11 ezeréert (azonnal vihető ár), gondolom én. Majd aztán ezt kéne megcsinálnom utcalány sokszor :D. Így tényleg tiszta üzletelés az egész...

Csak ebben még az magas, hoyg ezekre gondolom sokat várni kell. Feldobom 1 órás aukcióra, az nem elég...
Hát mondjuk 4-5-ért nem fogsz venni olyan iszonyat ritkán van, 6-7k az jónak mondható.
Igazából ugye az online app-el fél-egy óránként ránézel van-e valami, pár perc az egész.

Nekem van most kb. 8 Terry-m, úgy csinálom, hogy 3-4 megy 1 órás aukción, van egy-kettő ami 3 óráson, van 6-oson meg néha 12-esen, majd elviszik... Nyilván túl magasra ne rakd az árát, mert akkor nem túl valószínű, hogy gyorsan megveszik, és addig bent van a pénzed, nem tudod forgatni...
Szóval a 6-7k-ért megszerzett Terry-t dobjam fel olyan 8-10k-ért aukcióra meg azonnal vihetőre is? És akkro sztem felnyomom 1 órásra.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#95 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
gerawba írta:
emsanya írta:Továbbra sem értem hogy lehet ebben a FUT-ban sok pénzt csinálni :D. És mindenki 100 ezres játékosokkal rohangál rajtam kívűl :D. Van egy egész jó csapatom, de pár ezerből meg nem lehet jó üzleteket csinálni. Most mit csináljak 3 ezer pénzből? :D

A kibaszott bajnokok kupáját meg mindig elbukom a döntőben, szóval még az a kis 7500 sem jön be soha...
Nemár :D Leírtam, próbáld ki.
Ha összejön 6-8 ezer ne verd el új játékosra meg hülyeségekre, vegyél belőle egy Terry-t, add el 11ért, abból majdnem kijön 2 Terry, és így tovább.
December végén kezdtem az idei FUT-ot, most kb. van 300 rongyom, 8 ezerrel kezdtem el kereskedni (meccseken összesen kb. 80-at szereztem).
Kb. 1 hete nem toltam meccset, de azóta így is kb. megdupláztam a ,,vagyonom'', majd hamarosan elverem, bár már kicsit unom :D
Na akkor szisztematikusan elkezdem én is :D. Veszek egy 4-1-2-1-2-es Terry-t kb. 4-5 ezerért és aukción feldobom 10-11 ezeréert (azonnal vihető ár), gondolom én. Majd aztán ezt kéne megcsinálnom utcalány sokszor :D. Így tényleg tiszta üzletelés az egész...

Csak ebben még az magas, hoyg ezekre gondolom sokat várni kell. Feldobom 1 órás aukcióra, az nem elég...
Hát mondjuk 4-5-ért nem fogsz venni olyan iszonyat ritkán van, 6-7k az jónak mondható.
Igazából az online app-el fél-egy óránként ránézel van-e valami, pár perc az egész.

Nekem van most kb. 8 Terry-m, úgy csinálom, hogy 3-4 megy 1 órás aukción, van egy-kettő ami 3 óráson, van 6-oson meg néha 12-esen, majd elviszik... Nyilván túl magasra ne rakd az árát, mert akkor nem túl valószínű, hogy gyorsan megveszik, és addig bent van a pénzed, nem tudod forgatni...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#96 Hozzászólás Szerző: béla »

jkopfner írta:
Blueflag írta:
jkopfner írta: Én tavaly jelentettem fel egyik haveromat poénból, másnap ki is mentek hozzá, elvitték a gépét, még folyamatban van az ügy.
Mekkora szemét geci vagy! :D :D :D :D :D Gondolom azóta nem olyan vidámak a szombati kocsmatúrák.
Akkor tisztázzuk a dolgot. Nem volt semmilyen feljelentés, csak emsanyaval kicsit ráijesztettünk bélára:D Aki lehet, hogy már az összes programot letörölte a gépéről, még az ingyeneseket is:D
Csak a Hello Kitty maradt fent :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#97 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:Továbbra sem értem hogy lehet ebben a FUT-ban sok pénzt csinálni :D. És mindenki 100 ezres játékosokkal rohangál rajtam kívűl :D. Van egy egész jó csapatom, de pár ezerből meg nem lehet jó üzleteket csinálni. Most mit csináljak 3 ezer pénzből? :D

A kibaszott bajnokok kupáját meg mindig elbukom a döntőben, szóval még az a kis 7500 sem jön be soha...
Nemár :D Leírtam, próbáld ki.
Ha összejön 6-8 ezer ne verd el új játékosra meg hülyeségekre, vegyél belőle egy Terry-t, add el 11ért, abból majdnem kijön 2 Terry, és így tovább.
December végén kezdtem az idei FUT-ot, most kb. van 300 rongyom, 8 ezerrel kezdtem el kereskedni (meccseken összesen kb. 80-at szereztem).
Kb. 1 hete nem toltam meccset, de azóta így is kb. megdupláztam a ,,vagyonom'', majd hamarosan elverem, bár már kicsit unom :D
Na akkor szisztematikusan elkezdem én is :D. Veszek egy 4-1-2-1-2-es Terry-t kb. 4-5 ezerért és aukción feldobom 10-11 ezeréert (azonnal vihető ár), gondolom én. Majd aztán ezt kéne megcsinálnom utcalány sokszor :D. Így tényleg tiszta üzletelés az egész...

Csak ebben még az magas, hoyg ezekre gondolom sokat várni kell. Feldobom 1 órás aukcióra, az nem elég...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#98 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Továbbra sem értem hogy lehet ebben a FUT-ban sok pénzt csinálni :D. És mindenki 100 ezres játékosokkal rohangál rajtam kívűl :D. Van egy egész jó csapatom, de pár ezerből meg nem lehet jó üzleteket csinálni. Most mit csináljak 3 ezer pénzből? :D

A kibaszott bajnokok kupáját meg mindig elbukom a döntőben, szóval még az a kis 7500 sem jön be soha...
Nemár :D Leírtam, próbáld ki.
Ha összejön 6-8 ezer ne verd el új játékosra meg hülyeségekre, vegyél belőle egy Terry-t, add el 11ért, abból majdnem kijön 2 Terry, és így tovább.
December végén kezdtem az idei FUT-ot, most kb. van 300 rongyom, 8 ezerrel kezdtem el kereskedni (meccseken összesen kb. 80-at szereztem).
Kb. 1 hete nem toltam meccset, de azóta így is kb. megdupláztam a ,,vagyonom'', majd hamarosan elverem, bár már kicsit unom :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#99 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Továbbra sem értem hogy lehet ebben a FUT-ban sok pénzt csinálni :D. És mindenki 100 ezres játékosokkal rohangál rajtam kívűl :D. Van egy egész jó csapatom, de pár ezerből meg nem lehet jó üzleteket csinálni. Most mit csináljak 3 ezer pénzből? :D

A kibaszott bajnokok kupáját meg mindig elbukom a döntőben, szóval még az a kis 7500 sem jön be soha...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA vs PES

#100 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Blueflag írta:
jkopfner írta: Én tavaly jelentettem fel egyik haveromat poénból, másnap ki is mentek hozzá, elvitték a gépét, még folyamatban van az ügy.
Mekkora szemét geci vagy! :D :D :D :D :D Gondolom azóta nem olyan vidámak a szombati kocsmatúrák.
Akkor tisztázzuk a dolgot. Nem volt semmilyen feljelentés, csak emsanyaval kicsit ráijesztettünk bélára:D Aki lehet, hogy már az összes programot letörölte a gépéről, még az ingyeneseket is:D

Válasz küldése