FIFA vs PES

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Melyik játékkal szoktál rendszeresen játszani?

A szavazás 2009. szeptember 10., csütörtök 18:29-kor befejeződött.

FIFA
22
44%
PES (Pro Evolution Soccer)
12
24%
Mindkettővel
5
10%
Egyikkel sem
11
22%
 
Szavazatok száma: 50

Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: FIFA vs PES

#61 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:Ilyen nincs. Balotelli öt gólt rúgott nekem,mindet úgy,hogy egyszerűen lefutotta a védelmemet. Ilyen nem létezik, Baines-re meg Santonra 5 métert vert 20 méteren, én persze lescottot se tudom lefutni Cavanival vagy Hazard-ral...
Vmiért az ellenfél játékosai mindig gyorsabbak. Egyébként van olyan beállítás hogy a saját játékosaidat felgyorsíthatod talán az segít.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FIFA vs PES

#62 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ilyen ez a legendás, én is sokat tudnék mesélni, pedig csak haverom ellen játszok barátságos meccseket... Idegesítő az biztos.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#63 Hozzászólás Szerző: béla »

Ilyen nincs. Balotelli öt gólt rúgott nekem,mindet úgy,hogy egyszerűen lefutotta a védelmemet. Ilyen nem létezik, Baines-re meg Santonra 5 métert vert 20 méteren, én persze lescottot se tudom lefutni Cavanival vagy Hazard-ral...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: FIFA vs PES

#64 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ha valaki esetleg akár online fifázni, norbbiii a gamertagom (xbox)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#65 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Aki nagy fifás. Mi az az EA ID? Azt hol találom meg? Ilyen FUT-os web-es alkalmazást nyomnék, de az istenért nem találom...

Köszi.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#66 Hozzászólás Szerző: gerawba »

blackjack04 írta:
BlueBlood1993 írta:Mik ezek a mobilos alkalmazások?
Manapság már mindenre csinálnak ilyet. Apple, Android, Samsung Galaxy faszomkincse... minden féle játékot, böngésző oldalt, alkalmazásokat átkonvertáltak telefonra is. Hatalmas biznisz. A sok kocka ilyenkor megveszi a telójára, hogy ezzel szórakozzon unalmában, igaz gerawba? :D
Mondjuk ezek ingyenes alkalmazások amiket írtam, pénzt nem fizetnék ilyenért :D Van jópár app-em amit vettem, de nem FUT-ozom olyan sokat, hogy megérje pénzt fizetni érte. (van fizetős, ami nyilván jobb)

Már 2 hete nem játszottam meccset (csak tradelek mikor eszembe jut), kicsit unom, most, hogy vége a vizsgaidőszaknak inkább az új Hitmant tolom, amikor játszom. :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA vs PES

#67 Hozzászólás Szerző: bb888 »

emsanya írta:Szerintem is más árak lehetnek. Xbox-on tolom. Amúgy megvették 8 ezerért végül, szóval kerestem 1500-at :D. De akkor lényegében ezt kéne még 100-szor megcsinálnom, hogy legyen 150 ezrem :D :D.

Mások is ezt a Terry-t kb. 8-9 ezerért áruljuák xbox-on, szóval lehet jó így és értem is már a rendszert, csak baromi időigényes mire megveszik :D.

Amúgy ilyen app-ot le lehet szedni minden konzolhoz, mármint telóra, vagy csak a pc-shez? Még nem hallottam erről...

Ja és igen 4-1-2-1-2-ben vettem. És nem őket, csak egy darabot :D. Többre nincs pénzem.
árakat innen lehet böngészni: http://ultimatedb.nl/ vagy http://www.futhead.com/. Én az elsőt használom. Ezüst játékosokkal is jól lehet kereskedni. ;) Egyébként a box-on sokkal alacsonyabbak az árak...

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA vs PES

#68 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

gerawba írta: FUTWIZ a neve, AppStore-on ingyenes, gondolom Androidra is van, mondjuk sajnos az említett keresési opció hiány miatt nem túl használható, de nagyjából be lehet vele lőni az átlagot azért.
Jaj, nagyon köszönöm már néhány napja kerestem vmi ilyen oldalt ahol rá lehet keresni játékosokra, hogy mi a reális áruk. Így könnyebb lesz eldöntenem jó üzletet ütöttem-e nyélbe. :D

És köszönöm a kereskedelmi jótanácsot is, más emberrel csinálom, de hasonló elven, és egy hét alatt +15 k-t szereztem, szal beindult az üzlet. :)
BlueBlood1993 írta:Mik ezek a mobilos alkalmazások?
Manapság már mindenre csinálnak ilyet. Apple, Android, Samsung Galaxy faszomkincse... minden féle játékot, böngésző oldalt, alkalmazásokat átkonvertáltak telefonra is. Hatalmas biznisz. A sok kocka ilyenkor megveszi a telójára, hogy ezzel szórakozzon unalmában, igaz gerawba? :D
One ball to rule them all!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: FIFA vs PES

#69 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Mik ezek a mobilos alkalmazások?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#70 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Szerintem is más árak lehetnek. Xbox-on tolom. Amúgy megvették 8 ezerért végül, szóval kerestem 1500-at :D. De akkor lényegében ezt kéne még 100-szor megcsinálnom, hogy legyen 150 ezrem :D :D.

Mások is ezt a Terry-t kb. 8-9 ezerért áruljuák xbox-on, szóval lehet jó így és értem is már a rendszert, csak baromi időigényes mire megveszik :D.

Amúgy ilyen app-ot le lehet szedni minden konzolhoz, mármint telóra, vagy csak a pc-shez? Még nem hallottam erről...
Akkor inkább azt mondom, hogy keress vmi más játékost, PS3-on is van olyan, akin alig lehet keresni... Én találtam pár olyat akin lehet, szóval biztos Xbox-on is van.

Mint látod a listát mindegyik ár benne van (konzolok+pc is, felsorolja egymás alá az átlagárakat - 360 alatt nyilván az Xboxot érti)
FUTWIZ a neve, AppStore-on ingyenes, gondolom Androidra is van, mondjuk sajnos az említett keresési opció hiány miatt nem túl használható, de nagyjából be lehet vele lőni az átlagot azért.

És még egy kép, hogy lásd működik: :D
Kép
(ez már egy másik app, ilyen tuti van Androidra is, ez hivatalos EA cucc, a másikat az vmi külön fejlesztő csinálta, ott csak árakat lehet nézni)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#71 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem is más árak lehetnek. Xbox-on tolom. Amúgy megvették 8 ezerért végül, szóval kerestem 1500-at :D. De akkor lényegében ezt kéne még 100-szor megcsinálnom, hogy legyen 150 ezrem :D :D.

Mások is ezt a Terry-t kb. 8-9 ezerért áruljuák xbox-on, szóval lehet jó így és értem is már a rendszert, csak baromi időigényes mire megveszik :D.

Amúgy ilyen app-ot le lehet szedni minden konzolhoz, mármint telóra, vagy csak a pc-shez? Még nem hallottam erről...

Ja és igen 4-1-2-1-2-ben vettem. És nem őket, csak egy darabot :D. Többre nincs pénzem.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#72 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
emsanya írta:
gerawba írta:
Hát mondjuk 4-5-ért nem fogsz venni olyan iszonyat ritkán van, 6-7k az jónak mondható.
Igazából ugye az online app-el fél-egy óránként ránézel van-e valami, pár perc az egész.

Nekem van most kb. 8 Terry-m, úgy csinálom, hogy 3-4 megy 1 órás aukción, van egy-kettő ami 3 óráson, van 6-oson meg néha 12-esen, majd elviszik... Nyilván túl magasra ne rakd az árát, mert akkor nem túl valószínű, hogy gyorsan megveszik, és addig bent van a pénzed, nem tudod forgatni...
Szóval a 6-7k-ért megszerzett Terry-t dobjam fel olyan 8-10k-ért aukcióra meg azonnal vihetőre is? És akkro sztem felnyomom 1 órásra.
No sikerült egy ilyen Terry-t szereznem 6500-ért. Feldobtam a leírtak szerint és le se szarják :D. Ha most még lejebb viszem az árat, akkor keresek max. rajta 500-at vagy 1000-et. A duplájáért a kutya nem veszi meg, főleg hogy mások is utcalány olcsón adják, 7-8 ezerért max :D. Szóval nem látom ennek értelmét, de ha valaki türelmes, lehet 1 év alatt össze kuportgat pár ezret :D :D. De lehet valamit rosszul csinálok...
4-1-2-1-2-be veszed őket?
PS3-on tolod? Ha nem, akkor lehet az a baj, hogy PC-n vagy Xbox360-on más árak vannak (mert mindegyiknek külön piac van, nem egy közös), nálam is továbbra is megy, múlt hét óta még +80k. (PS3)

szerk.:
Na közben megnéztem a telómon, ez utóbbi lesz a baj.
Kép

Szóval PC-n alapból majdnem 3k-val olcsóbb, így tök más irányárak kellenek...
(amúgy azért csak 6,1k a PS3-s ár itt mert ebben az összes formáció benne van, csomóba meg csak 3-4k-t ér így JT, sajna ez az app nem engedi, hogy külön pl. 4-1-2-1-2-re is lehessen keresni)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: FIFA vs PES

#73 Hozzászólás Szerző: emsanya »

emsanya írta:
gerawba írta:
emsanya írta: Na akkor szisztematikusan elkezdem én is :D. Veszek egy 4-1-2-1-2-es Terry-t kb. 4-5 ezerért és aukción feldobom 10-11 ezeréert (azonnal vihető ár), gondolom én. Majd aztán ezt kéne megcsinálnom utcalány sokszor :D. Így tényleg tiszta üzletelés az egész...

Csak ebben még az magas, hoyg ezekre gondolom sokat várni kell. Feldobom 1 órás aukcióra, az nem elég...
Hát mondjuk 4-5-ért nem fogsz venni olyan iszonyat ritkán van, 6-7k az jónak mondható.
Igazából ugye az online app-el fél-egy óránként ránézel van-e valami, pár perc az egész.

Nekem van most kb. 8 Terry-m, úgy csinálom, hogy 3-4 megy 1 órás aukción, van egy-kettő ami 3 óráson, van 6-oson meg néha 12-esen, majd elviszik... Nyilván túl magasra ne rakd az árát, mert akkor nem túl valószínű, hogy gyorsan megveszik, és addig bent van a pénzed, nem tudod forgatni...
Szóval a 6-7k-ért megszerzett Terry-t dobjam fel olyan 8-10k-ért aukcióra meg azonnal vihetőre is? És akkro sztem felnyomom 1 órásra.
No sikerült egy ilyen Terry-t szereznem 6500-ért. Feldobtam a leírtak szerint és le se szarják :D. Ha most még lejebb viszem az árat, akkor keresek max. rajta 500-at vagy 1000-et. A duplájáért a kutya nem veszi meg, főleg hogy mások is utcalány olcsón adják, 7-8 ezerért max :D. Szóval nem látom ennek értelmét, de ha valaki türelmes, lehet 1 év alatt össze kuportgat pár ezret :D :D. De lehet valamit rosszul csinálok...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FIFA vs PES

#74 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

DomiTheNoob írta:
andrewm93 írta:Szevasztok, Fifa13-ban csináltam egy játékos módban egy saját profit(csak őt irányítom), de amikor lecserélik, miután a seggén veszi a levegőt, megkapom a csapatot irányítani. Nem lehet ezt valahogyan leszimulálni, miután lecserélték az emberemet, mert a francnak sincs kedve lejátszani a maradék időt(kegyetlen bénák a társak ;) ). Ha valaki tud valamit légyszi írjon! Köszi :D
Nem hiszem hogy ezt meg lehet változtatni. Az viszont érdekes hogy amikor megsérülsz és úgy cserélnek le akkor leszimulálja a meccset...
Ok, köszi :)

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: FIFA vs PES

#75 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

andrewm93 írta:Szevasztok, Fifa13-ban csináltam egy játékos módban egy saját profit(csak őt irányítom), de amikor lecserélik, miután a seggén veszi a levegőt, megkapom a csapatot irányítani. Nem lehet ezt valahogyan leszimulálni, miután lecserélték az emberemet, mert a francnak sincs kedve lejátszani a maradék időt(kegyetlen bénák a társak ;) ). Ha valaki tud valamit légyszi írjon! Köszi :D
Nem hiszem hogy ezt meg lehet változtatni. Az viszont érdekes hogy amikor megsérülsz és úgy cserélnek le akkor leszimulálja a meccset...
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FIFA vs PES

#76 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Szevasztok, Fifa13-ban csináltam egy játékos módban egy saját profit(csak őt irányítom), de amikor lecserélik, miután a seggén veszi a levegőt, megkapom a csapatot irányítani. Nem lehet ezt valahogyan leszimulálni, miután lecserélték az emberemet, mert a francnak sincs kedve lejátszani a maradék időt(kegyetlen bénák a társak ;) ). Ha valaki tud valamit légyszi írjon! Köszi :D

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: FIFA vs PES

#77 Hozzászólás Szerző: frentzen »

béla írta:
frentzen írta:A visszavonult játékosok ifiként tűnnek föl :D
De csak egy,vagy össze-vissza mindenhol,és van belőlük 5? :D
Pesben csak 1 van mindenkiből :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#78 Hozzászólás Szerző: béla »

frentzen írta:A visszavonult játékosok ifiként tűnnek föl :D
De csak egy,vagy össze-vissza mindenhol,és van belőlük 5? :D

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: FIFA vs PES

#79 Hozzászólás Szerző: frentzen »

A visszavonult játékosok ifiként tűnnek föl :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#80 Hozzászólás Szerző: béla »

andrewm93 írta:
Nem tudom Pesben hogy működik,de engem Fifaban rohadtul felbaszott,hogy volt három Moutinho a csapatomban,és egy se volt az eredeti,no meg a minden évben felbukkanó Nilmar-kolóniák is elég idegesítőek. Ja meg a 17 Maxvell...
Ez hányadik szezonban van? :D Mondjuk nekem ilyen még nincs, bár az ifik között már van egy McEachran, meg 2 Henderson ;)
Nem tudom,talán a 3-4 szezontól kezdve kezdenek megjelenni,aztán 5-6-7 szezonban lesz tömeges.
Mondjuk én már egy ideje csak haverokkal játszok haveroknál,a legutóbbi ami megvan a 11,12-t teljesen kihagytam,a 13-mat leszedtem,de vmi problémája van :D Szóval az újabbakról nem tudom hogy megy.

Válasz küldése