Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Chat

#2521 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Ha már vizsgáknál tartunk, van valaki rajtam kívül, aki a napokban OKJ-vizsgázik valamiből? :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#2522 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbertoo írta:valaki írt most föci érettségit? Voltak feladatok amik egyáltalán nem voltak egyértelműek...

Én írtam :D A topográfia harmadik feladatánál sokáig azt sem tudtam hogy mi az isten akar lenni. Nagyon jó hogy egy színnel nyomtatnak mindent, a határok és a folyók ugyan úgy néznek ki.

Amúgy tényleg volt benne pár nem egyérelmű feladat, főleg a Románia-Szerbia-Szlovákia halmazok..

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#2523 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

valaki írt most föci érettségit? Voltak feladatok amik egyáltalán nem voltak egyértelműek...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#2524 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ramsey gólt lőtt, na melyik híresség fog meghalni?

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Chat

#2525 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

dacultras írta:
marknagy írta:
dacultras írta:lebontották a fradi stadiont ezek a köcsögök, új meg majd nem lesz, de akkor fidesz beszophat.
ez a felcsúti szar meg egy vicc, vidi így 6 pont előnnyel indul a bajnokságban, oda meg új stadion egyenesen nevetséges. 1700 lakosú falunak.
De nem érted hogy kell? Így hogy tegye le az 1700 szurkoló a lábát az alatta levő székre?
nyilván 1700 lakos mind szereti a focit és mind ki is megy?
abból fele nő, gyerek, idős... kimegy max 300 ember, már sokat mondok :)
a sok portugál betelepülőnek is kell hely
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

dacultras
Hozzászólások: 780
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2526 Hozzászólás Szerző: dacultras »

marknagy írta:
dacultras írta:lebontották a fradi stadiont ezek a köcsögök, új meg majd nem lesz, de akkor fidesz beszophat.
ez a felcsúti szar meg egy vicc, vidi így 6 pont előnnyel indul a bajnokságban, oda meg új stadion egyenesen nevetséges. 1700 lakosú falunak.
De nem érted hogy kell? Így hogy tegye le az 1700 szurkoló a lábát az alatta levő székre?
nyilván 1700 lakos mind szereti a focit és mind ki is megy?
abból fele nő, gyerek, idős... kimegy max 300 ember, már sokat mondok :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2527 Hozzászólás Szerző: marknagy »

dacultras írta:lebontották a fradi stadiont ezek a köcsögök, új meg majd nem lesz, de akkor fidesz beszophat.
ez a felcsúti szar meg egy vicc, vidi így 6 pont előnnyel indul a bajnokságban, oda meg új stadion egyenesen nevetséges. 1700 lakosú falunak.
De nem érted hogy kell? Így hogy tegye le az 1700 szurkoló a lábát az alatta levő székre?
We are the famous, the famous Chelsea!

dacultras
Hozzászólások: 780
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2528 Hozzászólás Szerző: dacultras »

lebontották a fradi stadiont ezek a köcsögök, új meg majd nem lesz, de akkor fidesz beszophat.
ez a felcsúti szar meg egy vicc, vidi így 6 pont előnnyel indul a bajnokságban, oda meg új stadion egyenesen nevetséges. 1700 lakosú falunak.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2529 Hozzászólás Szerző: marknagy »

dankodavid írta:http://index.hu/video/2013/05/14/el_a_k ... dionoktol/

Ez így gyönyörű. Ajánlott.
A kiskölyök: ,,Van egy cigid?" :lol: :lol: :lol:
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#2530 Hozzászólás Szerző: Szabi »

És a keret fele korábbi (kikopott) Videoton játékosokkal van tele, akik végleg vagy kölcsönben vannak ott, így azért nem nagy dolog megnyerni a másodosztályt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2531 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

ChesterB írta:De ez a Puskás Akadémia nem a Vidi 2. csapata, csak ezen a néven? Mert alapból minden második csapat az nb3-ba megy vissza nyáron, ezek meg nb1-esek lesznek. Ennyit számít Viktor?
Na meg a pénz. Amúgy főleg a mai jogszabályok között biztos találtak valahogy egy kiskaput, az is lehet, amit talmaszabi írt, hogy már nem részei a Videotonnak.
De érted, milyen dolog az már, hogy egy FELCSÚT ne legyen benne az NB1-ben? A világ legjobb bajnokságában? Nevetséges...
One ball to rule them all!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#2532 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta:De ez a Puskás Akadémia nem a Vidi 2. csapata, csak ezen a néven? Mert alapból minden második csapat az nb3-ba megy vissza nyáron, ezek meg nb1-esek lesznek. Ennyit számít Viktor?
Valami olyasmit olvastam múltkor, hogy jogilag már leváltak a Videotontól, ezért lehetséges a jövő évi NB1-es tagságuk. Egyébként engem is meglepett.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#2533 Hozzászólás Szerző: Chester »

De ez a Puskás Akadémia nem a Vidi 2. csapata, csak ezen a néven? Mert alapból minden második csapat az nb3-ba megy vissza nyáron, ezek meg nb1-esek lesznek. Ennyit számít Viktor?

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2534 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

dankodavid írta:http://index.hu/video/2013/05/14/el_a_k ... dionoktol/

Ez így gyönyörű. Ajánlott.
Hajrá Felcsút! Jövőre NB1-ben porig alázunk mindenkit! IGEEEEEEN!
One ball to rule them all!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2535 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://index.hu/video/2013/05/14/el_a_k ... dionoktol/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez így gyönyörű. Ajánlott.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#2536 Hozzászólás Szerző: almos »

Üdv!
Valaki vállalkozószelleműnek lenne 10 szabad perce, hogy nekem elkészitsen egy képet? Semmi extra nem kell,de én egyáltalán nem értek a PS-hez. Részletek PÜ-ben.
LAMPARD#8

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#2537 Hozzászólás Szerző: béla »

Valaki tudna segíteni?
Ha elmentek egy jelszót Chrome-ban,de később ő úgy dönt ,hogy ő el akarja felejteni,akkor vissza tudom valahogy keresni? :DDD

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#2538 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ezúttal a Félsziget Fesztivált kellene egy kicsit reklámozni (pontokat kapunk érte a diáknapokon), úgyhogy egy share-t szeretnék kérni erre a videóra:
https://www.facebook.com/photo.php?v=580695185298422" onclick="window.open(this.href);return false;

(Utolsó ilyen reklámozásom a diáknapok alatt, több ilyen feladat már nincs.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Chat

#2539 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

marknagy írta:Aki kedden emelten érettségizett matekból az írhatna pár sort. :D Fizika tanárom szerint sokkal nehezebb volt mint az előző években bármikor, és állítólag jövőre még nehezebb lesz. Ez azért jó mert legalább a jelentkezők pontszámai nem összezsúfolódnak, hanem szét szóródnak így könnyebb lesz bejutni - már ha jól sikerül a vizsga.
Én emelteztem és kicsit felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Alapból 60% körüli eredménnyel is elégedett lettem volna, a felvételi pontszám azzal is bőven jó lenne, ha a többi érettségi, főleg a fizika jól sikerülne mellé. Én nem éreztem annyira nehéznek, a feladatok nagy részét be tudtam fejezni, úgy jöttem ki, hogy sokkal jobb lett, mint amire számítottam, 70% körüli is lehet. Aztán miután megnéztem a megoldásokat, kicsit elkeseredtem, az egyik feladatot eleve rosszul kezdtem el, szóval az 13 pontból 0 valószínűleg, és a többinél is voltak hibák, úgyhogy most megint csak 60 körülire számítok. És mivel a töri egy kibaszás volt, és sokkal rosszabbul sikerült, mint ahogy szerettem volna, most rá kell gyúrni a fizikára, hogy összejöjjön egy 80% legalább, amivel már biztonságban érezném magam.
Az angol közép meg tényleg egy vicc, én októberben megcsináltam, de már tavalyelőtt is elmehettem volna. Listeningnél volt 3 hibám talán és ennyi, 96%-os lett az egész. Sokkal szívesebben elmentem volna angol emeltre fizika helyett, de BME gépészmérnökin sajnos nincs a felvételi tárgyak közt.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Chat

#2540 Hozzászólás Szerző: kiki »

marknagy írta:Aki kedden emelten érettségizett matekból az írhatna pár sort. :D Fizika tanárom szerint sokkal nehezebb volt mint az előző években bármikor, és állítólag jövőre még nehezebb lesz. Ez azért jó mert legalább a jelentkezők pontszámai nem összezsúfolódnak, hanem szét szóródnak így könnyebb lesz bejutni - már ha jól sikerül a vizsga.
Tényleg nehéz volt egy kicsit. Írtunk tavasszal 4 ilyen négyórás próbaérettségit is, azok mind könnyebbek voltak.
Igazából a 3. feladat volt a szívás, az gráfos volt. Arról kb. fél órát beszéltünk összesen a négy év alatt, az váratlan volt.
Egyébként én sem bánom,hogy nehéz volt, kb. 80-85%-ra számítok. Ha jövőre tényleg még nehezebb lesz,az már azért kellemetlen lehet :wink:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése