Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#2681 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://stream001.radio.hu/mr2.m3u" onclick="window.open(this.href);return false;
petofi radio 9ig megy sportpszichologia rajta. nagyon erdekes

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#2682 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mit szóltok rögtön az egyetem első évében érdemes nekifogni egy intnershipnek egy céggel vagy még korai? Lenne egy ajánlatom a National Instrumentstől, hogy az ő cuccaikat használva egy csoporttal az egyetemen csinálnak pár kutatást és publikálhatnánk is vele kapcsolatban ami rohadt jól mutatna a CV-ben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#2683 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ha magyar kell akkor nezz meg korba itt is:
http://www.szoftverbazis.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://download.chip.eu/hu/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://letoltes.prim.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2684 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Magyart sajnos nem tudok. Azt probald meg hogy beirod a program nevet es utana hogy torrent. Ekkor az elejen magyar oldalakat dob ki (ha ott megvannak)

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chat

#2685 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

BlueBlood1993 írta:
0123456789 írta:Nem tudja valaki honnan lehet normálisan letölteni a "Microsoft Office FrontPage 2003"-at?
Fontos lenne!!!-VIZSGA ÜGY
Itt van 5 találat, olvasgasd a kommenteket hogy melyik a jó, amelyiket legtöbben seedelik azt válaszd:

http://thepiratebay.se/search/Microsoft ... 003/0/99/0" onclick="window.open(this.href);return false;

MODIK: bocs a dupla kommentért, csak ez elég különálló volt, meg az előzőben sok be volt ágyazva, gondoltam elfér.
Nagyon kösz! Megtudom valószínűleg ezzel is oldani de ha tudsz magyart is akkor az mégjobb lenne. Előre is kösz!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2686 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Vágom nem kötekedni akartam, hanem megnyugtatni magam

Egyebkent en nem hiszek ezeknek az orvosoknak, nem kulonboztetik meg a kokszosokat es a sima tápkieget hasznalokat. Meg eleve sokan akik odamennek be se valljak h szurtak magukat inkabb rafogjak ezekre (nem rad gondllok)

Egyebkent meg ezer is jarok laborra. Ha ott barmivel problema van es leall az ember akkor meg bőven helyreall a szervezet működese

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Chat

#2687 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta:
emsanya írta:
BlueBlood1993 írta: Engem nagyon érdekelnének azok a tanulmányok, bármilyen linket tudsz dobni?
98 óta publikálnak írásokat ezekről a tanulmányokról, de a legtöbb angol és orvosi szakkifejezésekkel. Elég régóta megy erről az elmélkedés.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9643752" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12500988" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze a magyar bodybulider oldalakon úgyse fogsz találni erről írásokat, mindnek tápkiegészítő a szponzora...
azt ugyan nem értettem hogy mennyi ideig etették őket ezzel, mert az a rész zavaros (Individuals in the CrM group averaged regular daily consumption of 5 to 20 g (mean SD = 13.9 5.8 g) for 0.25 to 5.6 years (2.9 1.8 years))

Most negyed évdtől több mint 5 és fél évig? Na mind1, de ez a konklúzió:
Therefore, it appears that oral supplementation with CrM has no long-term detrimental effects on kidney or liver functions in highly trained college athletes in the absence of other nutritional supplements.

Ez viszont ha nem tévedek azt jelenti, hogy nincs hátrányos hatása a vesére vagy a májra. A másknál pedig amit linkeltél nincs írás.
Igen, azért linkeltem kettőt, mert régóta megy a tanakodás, az első egy régebbi tanulmány, a másik szerint pedig nem káros. Mindenesetre engem leginkább a sportkórházban dolgozó professzor győzött meg leginkább, aki évtizedek óta ezzel foglalkozik és kapásból vakon megmondta. De én sem vagyok az a nagyon elítélő típus ez ügyben, tényleg mindenki azt nyomat amit akar...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#2688 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nagyon durván megteltünk hangyákkal. Valakinek valami ötlete, hogy mit tehetnénk ellenük, hogy VÉGLEGESEN megszabaduljunk tőlük. Párszor már jelent meg egy-két hangya, de lefújtuk hangyairtóval és meg is szabadultunk tőlük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2689 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

0123456789 írta:Nem tudja valaki honnan lehet normálisan letölteni a "Microsoft Office FrontPage 2003"-at?
Fontos lenne!!!-VIZSGA ÜGY
Itt van 5 találat, olvasgasd a kommenteket hogy melyik a jó, amelyiket legtöbben seedelik azt válaszd:

http://thepiratebay.se/search/Microsoft ... 003/0/99/0" onclick="window.open(this.href);return false;

MODIK: bocs a dupla kommentért, csak ez elég különálló volt, meg az előzőben sok be volt ágyazva, gondoltam elfér.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2690 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta:
BlueBlood1993 írta: Engem nagyon érdekelnének azok a tanulmányok, bármilyen linket tudsz dobni?
98 óta publikálnak írásokat ezekről a tanulmányokról, de a legtöbb angol és orvosi szakkifejezésekkel. Elég régóta megy erről az elmélkedés.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9643752" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12500988" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze a magyar bodybulider oldalakon úgyse fogsz találni erről írásokat, mindnek tápkiegészítő a szponzora...
azt ugyan nem értettem hogy mennyi ideig etették őket ezzel, mert az a rész zavaros (Individuals in the CrM group averaged regular daily consumption of 5 to 20 g (mean SD = 13.9 5.8 g) for 0.25 to 5.6 years (2.9 1.8 years))

Most negyed évdtől több mint 5 és fél évig? Na mind1, de ez a konklúzió:
Therefore, it appears that oral supplementation with CrM has no long-term detrimental effects on kidney or liver functions in highly trained college athletes in the absence of other nutritional supplements.

Ez viszont ha nem tévedek azt jelenti, hogy nincs hátrányos hatása a vesére vagy a májra. A másknál pedig amit linkeltél nincs írás.

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chat

#2691 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

Nem tudja valaki honnan lehet normálisan letölteni a "Microsoft Office FrontPage 2003"-at?
Fontos lenne!!!-VIZSGA ÜGY

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Chat

#2692 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: Engem nagyon érdekelnének azok a tanulmányok, bármilyen linket tudsz dobni?
98 óta publikálnak írásokat ezekről a tanulmányokról, de a legtöbb angol és orvosi szakkifejezésekkel. Elég régóta megy erről az elmélkedés.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9643752" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12500988" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze a magyar bodybulider oldalakon úgyse fogsz találni erről írásokat, mindnek tápkiegészítő a szponzora...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2693 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta:
BlueBlood1993 írta:
emsanya írta: A vese dologban szintén egyetértek, a kreatin simán szétbassza, már mindenhol bizonyított tény, személyes tapasztalat is. És ez csak boltban kapható kreatin...
Na mondjuk én pont nem a táplálék kiegészítőkre gondolok, azzal semmi baj nincs, ezt a mindenhol bizonyított tényt meg nem értem. Meg a személyes tapasztalatot sem, milyen tapasztalatod volt vele?

Erről a tényről meg linkelhetnél.

Marhahúsban is van kreatin és amíg ezt is ésszel csinálod (nem lépve túl nagyon az előírt adagot, 3 hónapnál tovább nem szeded) addig én semmi problémát nem látok a dologban.
Több tanulmányt lehetett is olvasni, hogy a kreatin kicsinálja a vesét. A marhahúsban is van, de nem annyi. A saját tapasztalat az annyi, hogy én is szedtem kreatin-t, nem is szart, csak a scitec-et és abból is a legdrágábbat, majd egyszer el kellett mennem a sportkórházba egy terheléses tesztre és kimutatták hogy tropára ment az egyik vesém, természetesen megkérdezték "milyen regeneráló szereket szedtem, kreatin és társai?". Igazából nem is volt kérdés, azonnal levágták...

Ezzel nem akarok elrettenteni senkit, mindenki azt szed amit akar...
Engem nagyon érdekelnének azok a tanulmányok, bármilyen linket tudsz dobni?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Chat

#2694 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta:
emsanya írta: A vese dologban szintén egyetértek, a kreatin simán szétbassza, már mindenhol bizonyított tény, személyes tapasztalat is. És ez csak boltban kapható kreatin...
Na mondjuk én pont nem a táplálék kiegészítőkre gondolok, azzal semmi baj nincs, ezt a mindenhol bizonyított tényt meg nem értem. Meg a személyes tapasztalatot sem, milyen tapasztalatod volt vele?

Erről a tényről meg linkelhetnél.

Marhahúsban is van kreatin és amíg ezt is ésszel csinálod (nem lépve túl nagyon az előírt adagot, 3 hónapnál tovább nem szeded) addig én semmi problémát nem látok a dologban.
Több tanulmányt lehetett is olvasni, hogy a kreatin kicsinálja a vesét. A marhahúsban is van, de nem annyi. A saját tapasztalat az annyi, hogy én is szedtem kreatin-t, nem is szart, csak a scitec-et és abból is a legdrágábbat, majd egyszer el kellett mennem a sportkórházba egy terheléses tesztre és kimutatták hogy tropára ment az egyik vesém, természetesen megkérdezték "milyen regeneráló szereket szedtem, kreatin és társai?". Igazából nem is volt kérdés, azonnal levágták...

Ezzel nem akarok elrettenteni senkit, mindenki azt szed amit akar...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2695 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

BlueBlood1993 írta:
emsanya írta: A vese dologban szintén egyetértek, a kreatin simán szétbassza, már mindenhol bizonyított tény, személyes tapasztalat is. És ez csak boltban kapható kreatin...
Na mondjuk én pont nem a táplálék kiegészítőkre gondolok, azzal semmi baj nincs, ezt a mindenhol bizonyított tényt meg nem értem. Meg a személyes tapasztalatot sem, milyen tapasztalatod volt vele?

Erről a tényről meg linkelhetnél.

Marhahúsban is van kreatin és amíg ezt is ésszel csinálod (nem lépve túl nagyon az előírt adagot, 3 hónapnál tovább nem szeded) addig én semmi problémát nem látok a dologban.
Illetve iszol elég vizet. A legtöbb ember itt kúrja el, aztán hisztiznek, ha szar a veséjük, mikor kreatin kúra alatt megisznak napi két liter vizet...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2696 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: A vese dologban szintén egyetértek, a kreatin simán szétbassza, már mindenhol bizonyított tény, személyes tapasztalat is. És ez csak boltban kapható kreatin...
Na mondjuk én pont nem a táplálék kiegészítőkre gondolok, azzal semmi baj nincs, ezt a mindenhol bizonyított tényt meg nem értem. Meg a személyes tapasztalatot sem, milyen tapasztalatod volt vele?

Erről a tényről meg linkelhetnél.

Marhahúsban is van kreatin és amíg ezt is ésszel csinálod (nem lépve túl nagyon az előírt adagot, 3 hónapnál tovább nem szeded) addig én semmi problémát nem látok a dologban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Chat

#2697 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta:
dankodavid írta:Mertekletesseg kell a fasznak. Ahogy Kathi Bela is mondta: aki komolyan vette ezt a sportot, es hatvan evnel tovabb el, az valamit nagyon elbaszott.
Igen, de van aki csak azért csinálja hogy sportoljon valami, mert mondjuk a focit mindennél jobban szereti, de hobbi csapat nincs a közelben, a haverok meg lusták, nem lehet őket rávenni, ellenben szeretné megérni az unokázást többek közt, ez lennék én.

A mértékletesség mindenhol fontos, semmi nem ér annyit hogy megmurdelj idő előtt (arról nem is beszélve, hogy milyen fájdalmak mellett, mert hogy fasza hogy vannak védőszerek amiket be kell szedni ha kokszolsz, de nem oltja ki teljesen
Nekem van ismerősöm aki "komolyan vette a sportot" és 40 éves korára ott tart, hogy orvoshoz kell járnia ha pisálnia kell...egy szenvedés lesz az élete ha nem kap egészséges vesét)
Igen, nem egy család barát gondolkodás ez :D halj meg a sport miatt előbb. Pedig tisztelem becsülöm Bélát, de talán ezért nincs és nem is nagyon lesznek gyerekei, ez viszont így logikus gondolkodás...

A vese dologban szintén egyetértek, a kreatin simán szétbassza, már mindenhol bizonyított tény, személyes tapasztalat is. És ez csak boltban kapható kreatin...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2698 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

dankodavid írta:Mertekletesseg kell a fasznak. Ahogy Kathi Bela is mondta: aki komolyan vette ezt a sportot, es hatvan evnel tovabb el, az valamit nagyon elbaszott.
Igen, de van aki csak azért csinálja hogy sportoljon valami, mert mondjuk a focit mindennél jobban szereti, de hobbi csapat nincs a közelben, a haverok meg lusták, nem lehet őket rávenni, ellenben szeretné megérni az unokázást többek közt, ez lennék én.

A mértékletesség mindenhol fontos, semmi nem ér annyit hogy megmurdelj idő előtt (arról nem is beszélve, hogy milyen fájdalmak mellett, mert hogy fasza hogy vannak védőszerek amiket be kell szedni ha kokszolsz, de nem oltja ki teljesen
Nekem van ismerősöm aki "komolyan vette a sportot" és 40 éves korára ott tart, hogy orvoshoz kell járnia ha pisálnia kell...egy szenvedés lesz az élete ha nem kap egészséges vesét)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2699 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mertekletesseg kell a fasznak. Ahogy Kathi Bela is mondta: aki komolyan vette ezt a sportot, es hatvan evnel tovabb el, az valamit nagyon elbaszott.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2700 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ezt mondjuk en 3 dologgal probalom elkerulni:
1: mertekletesseg. Napi 2 turmix edzesnapon, 1 pihenon
2: rengeteg folyadek. Amugy is kell, de nem art ha megtamogatod a vesedet ezzel (kifejezetten por melle fontosnak is tartjak a sok vizet)
3: laborvizsgalat kb fel evente. Ha itt gaz van akkor leallok es meg siman helyrejon a vesem

Válasz küldése