Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3135
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#3281 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

És a multivitaminok közül a multi pro pak van annyival jobb a mega daily one-nál, hogy inkább azt vegyem? Utóbbi gazdaságosabb, míg előbbiben nyilván több féle dolog van, de lehet olyanok is amik nem feltétlen kellenek nekem, ha nem muszáj. Én nem testépítő vagyok, hanem focizok, de szedek multivitamint, eddig másfajtát szedtem és most váltani akarok.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Chat

#3282 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Én most Biotech Hyper Mass 5000 vettem, tudom vannak ennél sokkal jobbak, de ár/érték alapon jó.
Fehérje: 100% Whey Protein, Brutal ON.
2012. 05. 19.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Chat

#3283 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

chaoskid18 írta:
Bon írta:187 cm és 72 kg vagyok. Azt eszem ami van itthon, akkor amikor éhes vagyok és annyit amennyi jól esik. Nehezen tudok hízni és szeretnék izmosodni.
én 177 CM vagyok és 54 KG és nem tudok hízni pedig eszem rendesen ráadásul szakácsnak tanulok és hát főzés közben is eszem meg folyton kajáról tanulok úgyhogy nem tom mi a bajom
Sok minden lehet, genetika, lehet cukros vagy, pajzsmirigy túlműködés. Menj el vérvételre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pilgrim 2013. január 22., kedd 19:50-kor.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Chat

#3284 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Bon írta:187 cm és 72 kg vagyok. Azt eszem ami van itthon, akkor amikor éhes vagyok és annyit amennyi jól esik. Nehezen tudok hízni és szeretnék izmosodni.
én 177 CM vagyok és 54 KG és nem tudok hízni pedig eszem rendesen ráadásul szakácsnak tanulok és hát főzés közben is eszem meg folyton kajáról tanulok úgyhogy nem tom mi a bajom
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#3285 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Aki nézte már a műsort vagy hallotta Somlót már beszélni benne annak vicces lesz :D
http://velvet.hu/celeb/2013/01/21/somlogenerator/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3286 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Bon írta:187 cm és 72 kg vagyok. Azt eszem ami van itthon, akkor amikor éhes vagyok és annyit amennyi jól esik. Nehezen tudok hízni és szeretnék izmosodni.
Szteroidok? Jó mondjuk a farkad kisebb lesz... :D
One ball to rule them all!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3287 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ez esetben ne a tapkiegvalasztas legyen a legnagyobb problemad, itt az alapokkal van baj. Es most rendkivul visszafogtam magam.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Chat

#3288 Hozzászólás Szerző: Bon »

187 cm és 72 kg vagyok. Azt eszem ami van itthon, akkor amikor éhes vagyok és annyit amennyi jól esik. Nehezen tudok hízni és szeretnék izmosodni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3289 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Teged se veletlenul tartanak hulyenek a vasarloid.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Chat

#3290 Hozzászólás Szerző: albundy »

Pilgrim írta:Jumbo- egy rakat szar, kurvára zsírosít. Myomax Hardcore a legjobb, de megfizethetetlen, szóval maradt a Volumass. A Volumass nagyon jó, a 3 közül az zsírosít a legkevésbé és még az ára is tűrhető. Volumass mellé mehet a 100%wpp, BCAA Xpress + ha még van pénzed edzés előtt nyomhatod a Hot Bloodot, bár már nem pörget úgy, mint a régi.
A régi hot bloodba anfetaminszármazék volt azért tiltották be ! Plusz 1 csomó scitec termék tűnt el nemrég, mert kiderült, hogy fele annyi fehérje volt benne, mint amit ráírtak,nem először.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3291 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ha hazaertem, irok. Addog is, ha latod, lwirhatnad a mostani ch, feherje es zsirbeviteledet, meg par fizikai adatot. (cm+kg)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Chat

#3292 Hozzászólás Szerző: albundy »

Bon írta:Elszeretnék kezdeni tömegelni, de nem tudom hogy mivel kezdjem. Jumbo? Myomax? Volumass? Mit szedjek még mellé? Csak olyan írjon aki ért hozzá.
Személyi edző vagyok,plusz étrendkiegészítő boltban vagyok üzletvezető, talán értek hozzá :D (bár 1-2 buta vevő szerint nem :D de ők azt se tudják mik az alaptápanyagok)

Vitamínt, Calcium, Magnesium, Bcaa,L-Glutamin , fehérje, kreatin,+ csirke rizs naponta4 szer legalább+2 turmix, nagyjából ez lenne az alap,hogy miből mennyit az a súlyodtól függ.
Én egyik tömegnövelőt sem ajánlom, a fehérje a legjobb reggelire zabpehellyel edzés utánra meg főtt rizzsel turmixolva

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Chat

#3293 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Jumbo- egy rakat szar, kurvára zsírosít. Myomax Hardcore a legjobb, de megfizethetetlen, szóval maradt a Volumass. A Volumass nagyon jó, a 3 közül az zsírosít a legkevésbé és még az ára is tűrhető. Volumass mellé mehet a 100%wpp, BCAA Xpress + ha még van pénzed edzés előtt nyomhatod a Hot Bloodot, bár már nem pörget úgy, mint a régi.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#3294 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bon írta:Elszeretnék kezdeni tömegelni, de nem tudom hogy mivel kezdjem. Jumbo? Myomax? Volumass? Mit szedjek még mellé? Csak olyan írjon aki ért hozzá.
Valszeg DD is leírja majd a véleményét de egyrészt mindenkinek ki kell próbálni, de a Jumbo meg a myomax (a professionalra érted? Mert a hardcore a legjobb, de az rohadt drága) 2 igen profi kis cucc, kb egy szinten vannak, a volumass eggyel gyengébb (csak monohidrát van benne pl kreatint nézve). De talán érdemesebb nem a legkomplexebbel kezdeni

Annyira más a dolog, hogy haverom akivel járok ő tolta volumasst, mind2 színű jumbot meg asszem a brutal gainert és a legjobban mégis egy másik, a mass jött be neki ami vmi 42 gramm szénhidrátból 38 cukor. Ektomorf (=nehezen tömegel) a gyerek.

Szerk: de amúgy a szilárd kaja még ennél is fontosabb, nézd meg az alakod és utána dönts. Én pl tömegnövelőt sose veszek mert simán tudok hízni, ezért inkább feleslegesen erre nem költök, hanem másokat eszem (teljes kiörlésű kenyér, puffasztott rizs, banán, rizs, tészta, mikor mihez van kedvem vagy mi van itthon)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3295 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bon írta:Elszeretnék kezdeni tömegelni, de nem tudom hogy mivel kezdjem. Jumbo? Myomax? Volumass? Mit szedjek még mellé? Csak olyan írjon aki ért hozzá.
Én császár szalonnával és viszki kólával tömegelek. Dankodavid kollégát kérdezd, Ő szakértője a műfajnak.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Chat

#3296 Hozzászólás Szerző: Bon »

Elszeretnék kezdeni tömegelni, de nem tudom hogy mivel kezdjem. Jumbo? Myomax? Volumass? Mit szedjek még mellé? Csak olyan írjon aki ért hozzá.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3297 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem tudom, írhatok-e ilyet ide, nem szoktam. Van egy eladó telóm, semmi baja nincs, csak kaptam egy másikat nemrég, és igazából szívesen felhasználnám az árát rövid időn belül, tehát mondhatjuk az eladást sürgősnek. A hirdetésben nem kamuztam, tényleg megkímélt teló, nem ezzel fociztam labda helyett. Akit érdekelnek további részletek, további képek, esetleg némi alkudozás, az PM-ben keressen meg, de itt a hirdetése is: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltel ... 56915.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Aki meg jófej, az terjeszheti is FB-n, vagy telefont kereső barátai közt. :D Köszönöm, ennyi voltam!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#3298 Hozzászólás Szerző: Mister »

gerawba írta:
Wisey írta:
Mister írta:Nah,mi van a fb világgal,csak like-ért mennek az ilyenek?!?!..... :( (helyesírás 1-es)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 4066_n.jpg
Hol van ebben a helyesirasi hiba?

Nálunk ,,meztelenÜL''-nek mondják, gondolom ez tűnt fel neki. (persze lehet, hogy Szegeden vagy hol van ez nem ragoznak)

Ohh(most vettem észre),igen erre írtam,mivel én úgy tudom így helyes... :)
One Life,One Love,One Club

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#3299 Hozzászólás Szerző: Wisey »

redrum írta:
gerawba írta:Nálunk ,,meztelenÜL''-nek mondják, gondolom ez tűnt fel neki. (persze lehet, hogy Szegeden vagy hol van ez nem ragoznak)
Mondjuk ez nem helyesírási hiba, hanem nyelvhelyességi.
Igen, igy mar tiszta a dolog nekem is... tulsagosan a helyesirasra koncentraltam ;)

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#3300 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Kurtoázás! :D

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ng-2209929" onclick="window.open(this.href);return false;
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Válasz küldése