Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#7121 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ezt nem hiszem el! Tavaly Olaru Bogdan nevű haverom selejtezgetett X-faktorban. Most 2 haverom is benn van! HAJRÁ FIÚK! (Bocsi, de ezt a két videót linkelni kell!)
Baricz Gergely: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bHUfiYBYTk" onclick="window.open(this.href);return false;
Bagossy Norbert: http://www.youtube.com/watch?v=-_QrEHZk2V8" onclick="window.open(this.href);return false;

Az elsőnek nincs bandája, de nagyon ügyesen gitározik és szuperül énekel. Norbiról meg elég annyi, hogy egyszerre két bandának az énekese (volt) és egész Székelyföldön ezek (voltak) a legelismertebb bandák manapság. A zárójeles megjegyzések azért vannak, mert a Hot Snow Storm sajnos feloszlott pár hete, mert páran elmentek egyetemre és nem igazán tudnak együtt zenélni. Keresőbe írjátok be, hogy Hot Snow Storm vagy No Sugar és megtudjátok, hogy ki az a Norbi. Szombat este velük tomboltam végig a No Sugar koncertet.

Szerk.: egy kis kiegészítés Gergőhöz: http://www.youtube.com/watch?v=CfLUI5Fr ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Chat

#7122 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Ma mondta haverom a suliba h Messi kivásárlási ára 250 millió euró,Ronaldóé meg 150.
Nem tudja valaki h ez igaz e?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#7123 Hozzászólás Szerző: kdako »

Wisey írta:
Igy van: TrueBlue tagsag 25 font, meccsjegy kb 50 font (atlag). Ez eddig 25.000 Ft.
(Ez az Arsenal ellen nem mukodik a husegpontos szigoritas miatt, de negy-ot top-meccset leszamitva barmelyik meccsre tudsz TrueBlue tagsaggal jegyet venni, otthon a gep elott ulve.)
Ezt ajanlom olvasasra: http://www.chelseafc.hu/index.php?p=trueblue_
Szallast meg akarki talal az interneten keresztul.
Pontosan így van. Lehet, hogy egyszerűbb egy csomagban megrendelni az egész utat, de okos szervezéssel sokat lehet spórolni.
Repjegy: 30 e ft körül már lehet találni, reptéri transzfer kb 5 ezer ft. Szállás: 15-20 font éjszakánként, igaz, nem hotelben, de magyaroknál. Városi közlekedés: oyster kártyával napi 8 font a maximum.
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#7124 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kdako írta:
Air Sanyi írta:Amúgy a QUAESTOR Travel-vel utaznék. 2 éjszaka egy 3* szállodába, 1 jegy a East Stand Middle Tier-re,reggeli,jegykiszállítás a szállodába és ez így kerülne 175 ezer Ft-ba.
Saját szervezéssel és előre gondolkodással jóval olcsóbban ki lehet egy ilyet hozni.
Igy van: TrueBlue tagsag 25 font, meccsjegy kb 50 font (atlag). Ez eddig 25.000 Ft.
(Ez az Arsenal ellen nem mukodik a husegpontos szigoritas miatt, de negy-ot top-meccset leszamitva barmelyik meccsre tudsz TrueBlue tagsaggal jegyet venni, otthon a gep elott ulve.)
Ezt ajanlom olvasasra: http://www.chelseafc.hu/index.php?p=trueblue_
Szallast meg akarki talal az interneten keresztul.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#7125 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bon írta:Én a Broadway Holiday-t ajánlom. West Upper gyűrűbe szóló jegy,ha több jegyet akartok akkor biztosítják, hogy egymás mellett üljetek,3 fogásos ebéd a mérkőzés előtt,ingyenes bár (sör,bor,üditők,kávé,pezsgő),szendvicsek a meccs után,mérkőzés program...stb
Pontosan ugyanezt közvetlenul a CFC-tol is megrendelheted:
http://www.chelseafc.com/page/Hospitali ... 68,00.html
Ez az ugynevezett "hospitality" szolgaltatas, ami nem kötött TrueBlue tagsaghoz. Meccsenkent elteröek az arak; az Arsenalra sokkal dragabb ugyanaz a csomag, mint az Everton ellen.

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Chat

#7126 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

Air Sanyi írta:
Fábián László írta:
Air Sanyi írta: Igazak azok a városi legendák, hogy meztelenre le kell vetkőzni,megvernek,terrorban kell élni...stb?
Lehet hülyeség de nagyon kíváncsi vagyok.
1. Nem mindig kell meztelenre levetkőzni, valamikor elég csak alsónadrágba bemenni az egészségügyi alkalmassági vizsgálatra, de igen van, hogy meztelenre le kell öltöznöd. De ha szerencsés vagy akkor kifoghatsz valami szép,kedves doktornőt.

2. Mivel éles lőfegyverrel van a kiképzés, ezért nem riadnak vissza a testi fenyítéstől sem, mert elég egy hiba és bekövetkezhet a legrosszabb, de,hogy véresre vernek..stb mint a filmekben, természetesen ilyen nincs.

3. Naponta 12-14-16 óra a kiképzés. Fontos, hogy állandó nyomás,stressz alatt légy, ezért ez igaz, hogy lelki terrorban élsz. De ez csak a te javadat szolgálja, ugyanis csak így lehetsz a legjobb.
Huh ez kemény. :o Mondjuk ha engem megütnének akkor én visszaadnám :D
Nem ajánlatos, mert rögtön a katonai bíróság előtt találod magad.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Chat

#7127 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Fábián László írta:
Air Sanyi írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Igazak azok a városi legendák, hogy meztelenre le kell vetkőzni,megvernek,terrorban kell élni...stb?
Lehet hülyeség de nagyon kíváncsi vagyok.
1. Nem mindig kell meztelenre levetkőzni, valamikor elég csak alsónadrágba bemenni az egészségügyi alkalmassági vizsgálatra, de igen van, hogy meztelenre le kell öltöznöd. De ha szerencsés vagy akkor kifoghatsz valami szép,kedves doktornőt.

2. Mivel éles lőfegyverrel van a kiképzés, ezért nem riadnak vissza a testi fenyítéstől sem, mert elég egy hiba és bekövetkezhet a legrosszabb, de,hogy véresre vernek..stb mint a filmekben, természetesen ilyen nincs.

3. Naponta 12-14-16 óra a kiképzés. Fontos, hogy állandó nyomás,stressz alatt légy, ezért ez igaz, hogy lelki terrorban élsz. De ez csak a te javadat szolgálja, ugyanis csak így lehetsz a legjobb.
Huh ez kemény. :o Mondjuk ha engem megütnének akkor én visszaadnám :D

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Chat

#7128 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

Air Sanyi írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Igazak azok a városi legendák, hogy meztelenre le kell vetkőzni,megvernek,terrorban kell élni...stb?
Lehet hülyeség de nagyon kíváncsi vagyok.
1. Nem mindig kell meztelenre levetkőzni, valamikor elég csak alsónadrágba bemenni az egészségügyi alkalmassági vizsgálatra, de igen van, hogy meztelenre le kell öltöznöd. De ha szerencsés vagy akkor kifoghatsz valami szép,kedves doktornőt.

2. Mivel éles lőfegyverrel van a kiképzés, ezért nem riadnak vissza a testi fenyítéstől sem, mert elég egy hiba és bekövetkezhet a legrosszabb, de,hogy véresre vernek..stb mint a filmekben, természetesen ilyen nincs.

3. Naponta 12-14-16 óra a kiképzés. Fontos, hogy állandó nyomás,stressz alatt légy, ezért ez igaz, hogy lelki terrorban élsz. De ez csak a te javadat szolgálja, ugyanis csak így lehetsz a legjobb.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Chat

#7129 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Igazak azok a városi legendák, hogy meztelenre le kell vetkőzni,megvernek,terrorban kell élni...stb?
Lehet hülyeség de nagyon kíváncsi vagyok.

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Chat

#7130 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

alpar08 írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Az egyik barátom (18) az idegen légióba akar menni. Hiába próbáljuk lebeszélni, de kiskora óta ez az "álma".
Naponta gyùr, kemény, mint az acél (és nem ùgy kemény, mint a kis felfùjt kondi-buzik)
Sok sikert neki, bár nagyon nehéz dolga lesz. Egyébként lehet valaki nagy izomkolosszus és erős, de a sikeresség a fejben és szívben dől el.
Mikorra tervezi a kiutazást Aubagne-ba?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#7131 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Николаевич írta:
Ááá, az nem tudom mikori hsz, talán 2-3 éves, de végül az orosz mellett döntöttem, azt kezdtem most el :D
Szóval már azt is tudom, hogy Николаевич nevű kollégánk nickje Nyikolájevicset takar :D

Korrekt. :D
Én ezt kigoogleztam pár hete :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#7132 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
chiedis írta:Gerawba, most láttam hsz-ed Pirateclub.hu-n :D Kínai nyelven agyalsz ? :D
Ááá, az nem tudom mikori hsz, talán 2-3 éves, de végül az orosz mellett döntöttem, azt kezdtem most el :D
Szóval már azt is tudom, hogy Николаевич nevű kollégánk nickje Nyikolájevicset takar :D

Korrekt. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#7133 Hozzászólás Szerző: gerawba »

chiedis írta:Gerawba, most láttam hsz-ed Pirateclub.hu-n :D Kínai nyelven agyalsz ? :D
Ááá, az nem tudom mikori hsz, talán 2-3 éves, de végül az orosz mellett döntöttem, azt kezdtem most el :D
Szóval már azt is tudom, hogy Николаевич nevű kollégánk nickje Nyikolájevicset takar :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#7134 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Gerawba, most láttam hsz-ed Pirateclub.hu-n :D Kínai nyelven agyalsz ? :D
Nyugodj bekeben Mister !

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#7135 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Az egyik barátom (18) az idegen légióba akar menni. Hiába próbáljuk lebeszélni, de kiskora óta ez az "álma".
Naponta gyùr, kemény, mint az acél (és nem ùgy kemény, mint a kis felfùjt kondi-buzik)
-=Kék vér=-

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#7136 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fábián László írta:
béla írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Én még nem is gondolkoztam rajta(mondjuk rengeteg időm van még)...De lehet..nemtudom,hogy megéri-e egyáltalán katonának lenni... :D
Én a testőrséget ajánlom! Elvégzel egy Személy- és vagyonőr tanfolyamot, utána meg kimész Izraelbe egy évre ahol a világ legjobb,legkeményebb testőzképzését kapod.

És az jó? :D Amúgy én gondolkoztam a katonaságom, de a fizikai állapotom nem engedi, hogy ilyesmivel foglalkozzam, még a testnevelés érettségit sem tudom megcsinálni, pedig a Nemzetvédelmi és a Testnevelési Egyetem érdekelt volna a legjobban.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#7137 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Fábián László írta:
béla írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Én még nem is gondolkoztam rajta(mondjuk rengeteg időm van még)...De lehet..nemtudom,hogy megéri-e egyáltalán katonának lenni... :D
Én a testőrséget ajánlom! Elvégzel egy Személy- és vagyonőr tanfolyamot, utána meg kimész Izraelbe egy évre ahol a világ legjobb,legkeményebb testőzképzését kapod. Jelenleg azt a testőrt akit nem Izraelben képeznek ki azt nem ismerik el. De ha valakit komolyabban érdekel, annak szívesen segítek.
Írtam PÜ-t !
Nyugodj bekeben Mister !

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Chat

#7138 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

béla írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Én még nem is gondolkoztam rajta(mondjuk rengeteg időm van még)...De lehet..nemtudom,hogy megéri-e egyáltalán katonának lenni... :D
Én a testőrséget ajánlom! Elvégzel egy Személy- és vagyonőr tanfolyamot, utána meg kimész Izraelbe egy évre ahol a világ legjobb,legkeményebb testőzképzését kapod. Jelenleg azt a testőrt akit nem Izraelben képeznek ki azt nem ismerik el. De ha valakit komolyabban érdekel, annak szívesen segítek.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#7139 Hozzászólás Szerző: béla »

Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Én még nem is gondolkoztam rajta(mondjuk rengeteg időm van még)...De lehet..nemtudom,hogy megéri-e egyáltalán katonának lenni... :D

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Chat

#7140 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

Zsolti írta:
Fábián László írta:Valaki szeretne innen katona vagy testőr lenni?
Én gondolkodom rajta...
Katonaságon vagy a testőrségen?

Válasz küldése