Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1321 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta: Blake-el mi volt , hogy nem volt? ő az egyetlen aki megverhetné. The Beast.
Ugy remlik, hogy ket evre el van tiltva dopping miatt, de nem vagyok benne biztos.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1322 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

rafanadal írta:
marknagy írta:
rafanadal írta:Beszaras ez a Bolt. Csufolkodas volt ez a 200 donto. 150-ig nagyjabol fej-fej mellett haladtak Gatlinnel es amikor pont utolerte ot az amerikai ugy gondolta, hogy na akkor o elkezd futna es 10 meteren 5-t vert ra. :) Vegen meg volt ideje kiengedni es igy is 19.54 az ido azt hiszem. Vegigfutja ezt erobol vilagcsucs kozeleben lehetett volna.
Kvázi a hátán viszi az egész atlétika VB nézettségét, nélküle nem lenne ilyen népszerű az egész sport manapság. De hatalmas sportember és győztes típus, egyszerűen döntőben nem tud kikapni (Teguban kizárták mert 2x kiugrott) még akkor is, ha nem is őt tartják az esélyesnek (12-es Olimpia, idei VB) ráadásul sérülés(ek) után. Elképesztő, mentálisan, hogy össze van rakva az ember.
Bizony. Konkretan en az idei VB-bol is csak azt neztem meg, hogy mikor van a 100, a 200 es a 4x100 szokasosan utolso nap. Ezert is akarom elolvasni a konyvet, mert szenzacios a csavo. Kivancsi lennek ra emberkent milyen a mindennapi eletben.
Blake-el mi volt , hogy nem volt? ő az egyetlen aki megverhetné. The Beast.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1323 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:
rafanadal írta:Beszaras ez a Bolt. Csufolkodas volt ez a 200 donto. 150-ig nagyjabol fej-fej mellett haladtak Gatlinnel es amikor pont utolerte ot az amerikai ugy gondolta, hogy na akkor o elkezd futna es 10 meteren 5-t vert ra. :) Vegen meg volt ideje kiengedni es igy is 19.54 az ido azt hiszem. Vegigfutja ezt erobol vilagcsucs kozeleben lehetett volna.
Kvázi a hátán viszi az egész atlétika VB nézettségét, nélküle nem lenne ilyen népszerű az egész sport manapság. De hatalmas sportember és győztes típus, egyszerűen döntőben nem tud kikapni (Teguban kizárták mert 2x kiugrott) még akkor is, ha nem is őt tartják az esélyesnek (12-es Olimpia, idei VB) ráadásul sérülés(ek) után. Elképesztő, mentálisan, hogy össze van rakva az ember.
Bizony. Konkretan en az idei VB-bol is csak azt neztem meg, hogy mikor van a 100, a 200 es a 4x100 szokasosan utolso nap. Ezert is akarom elolvasni a konyvet, mert szenzacios a csavo. Kivancsi lennek ra emberkent milyen a mindennapi eletben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1324 Hozzászólás Szerző: marknagy »

rafanadal írta:Beszaras ez a Bolt. Csufolkodas volt ez a 200 donto. 150-ig nagyjabol fej-fej mellett haladtak Gatlinnel es amikor pont utolerte ot az amerikai ugy gondolta, hogy na akkor o elkezd futna es 10 meteren 5-t vert ra. :) Vegen meg volt ideje kiengedni es igy is 19.54 az ido azt hiszem. Vegigfutja ezt erobol vilagcsucs kozeleben lehetett volna.
Kvázi a hátán viszi az egész atlétika VB nézettségét, nélküle nem lenne ilyen népszerű az egész sport manapság. De hatalmas sportember és győztes típus, egyszerűen döntőben nem tud kikapni (Teguban kizárták mert 2x kiugrott) még akkor is, ha nem is őt tartják az esélyesnek (12-es Olimpia, idei VB) ráadásul sérülés(ek) után. Elképesztő, mentálisan, hogy össze van rakva az ember.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1325 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

blackjack04 írta: A futball pont amiatt annyira népszerű, mert nem maga a játék a legfontosabb eleme, hanem a körítés, a stadionban lévő hangulat, a kedvenc csapatod buzdítása, a gólnál való örömködés, a hetenkénti meccsrejárás ahogy átalakul egy szokássá, főleg ha egy csoporttagjaként teszed. Emiatt a show-szerű felépítés miatt járnak ki annyian, és pont az ilyesfajta sportokat nem lehet ugyanúgy átadni TV-n keresztül (főleg ugye csapatsportok, kézilabda, baseball, amerikai foci).
A tenisszel kapcsolatos véleményedet elfogadom, lehet ha még jobban érdekelne maga a sport, akkor nagyobb kedvet is éreznék kimenni egy GS napra, de ott azt látom, hogy a TVn keresztül is mindent, talán még többet láthatok a meccsből, emellett nekem egy tenisz meccs mindig is túl hosszú volt végig nézni, így nem is gond ha felállok előle, míg élőben csak nem hagyod ott a meccset, inkább sülsz tovább a napon. :D
Ezt is elfogadom, en csak latvany szempontjabol probaltam osszehasonlitani a dolgokat, legalabb is arra koncentraltam. Mindennek megvan a maga hangulata. En kosarlabdaval elem most at ezt a hetenkenti meccsrejaras esemenyt es tenyleg az a nepszerusegenek az alapja, ebben igazad van.

Egyebkent teniszen sem kell vegig sulni a napon. Egy palyacserenel leugrasz a boltokig es a kovetkezonel visszaengednek ha ugy van kedved, na de ez mar csak reszletkerdes.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1326 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

rafanadal írta:
blackjack04 írta:
rafanadal írta:Hoppa-hoppa, erre el kell menjek: http://eletmod.transindex.ro/?hir=21343" onclick="window.open(this.href);return false;
Sose értettem, hogy pl. snookert miért néznének emberek élőben. Sokkal rosszabb rálátásuk van az asztalra, mint a tv nézőnek, nem felülnézetből látják, így magát a meccset se tudják úgy élvezni, és mivel illendőség szerint - ahogy tenisz meccseken is - kussban kell ülni, a hangulatért se éri meg fizetni. A tenisszel is hasonlóan vagyok, csak ott mindigis megvolt egyfajta urias, kicsit sznob hozzáállás, hogy az a legfelső réteg sportja, emiatt arra ki kell járni. Persze lehet tapsolni szép lökéseknél/ütéseknél, de ezért a Balázs-showba is bemehetsz, ott még talán valami pénzt is kapsz érte. :D

Az persze más kérdés, ha csak a kedvenceidet szeretnéd élőben látni, csak ez magához az élményhez nem tudom mennyit ad hozzá.
Szerintem a sportaganak valaha talan legnagyobb alakjat eloben megnezni mindenkepp egy elmeny meg ha ahogy te is mondod egy kevesbe intense elmenyt nyujto sportagrol van szo. Tenisszel meg egyaltalan nem ertek egyet veled. En iden voltam Roland Garroson es teljesen mas amikor 20.000 ember egyszerre sohajt fel vagy tartja vissza lelekzetet egy labdanal es teljesen mas eloben latni. TV peldaul torzit annyit, hogy szinte sosem tudod megmondani egy vonal kozeli esetrol, hogy bent volt vagy kint akarmilyen jok is legyenek a kameraallasok, de eloben ezt latod (ha egy kicsit jatszottal mar es "erzed a palyat") meg akar a felsobb sorokbol is ahova nekunk szolt a jegyunk. Tovabba a labda sebessege egyeltalan nem jon at TV-bol. Minel kozelebb ulsz a palyahoz es minel alacsonyabban, mondhatni egy szintben a palyaval vagy epp kimenni egy-egy jatekos edzesere, akkor jossz ra, hogy igazabol mekkora sebessegkulonbseg van egy amator jatekos labdai kozt akiket barhol lathatsz eloben egy klubnal teniszezni es ezek kozt a jatekosok kozott. A Serena-Azarenka meccset 7. sorbol lattam es lattam Jack Sockot eloben edzeni elso sorbol es akkor latszott igazan az, hogy miert is jobbak ezek a jatekosok az atlagnal es miert ok vannak a vilag top 50-jeben. Akkor latod, hogy mennyire tisztan mozognak es talaljak el a labdat, mikent reagalnak egy-egy utesnel a visszajovo labdara es olyasmiket amiket a TV-bol egy allokamera nem tud atadni meg zajmikrofonnal tarsitva sem.

Peldaul tenisz kozelrol sokkal elvezetesebb, mint a foci, mert atlatod az egesz palyat. Focinal ulhetsz elso sorban is, de ha pont a masik kapunal van az akcio akkor csak nyujtod a nyakad, hogy vajon mi tortenik. Szamomra sokkal nagyobb elmeny volt tenisz kozelrol, mint peldaul a CFR - Manchester United meccs szogletzaszlotol 3. sorban.
A futball pont amiatt annyira népszerű, mert nem maga a játék a legfontosabb eleme, hanem a körítés, a stadionban lévő hangulat, a kedvenc csapatod buzdítása, a gólnál való örömködés, a hetenkénti meccsrejárás ahogy átalakul egy szokássá, főleg ha egy csoporttagjaként teszed. Emiatt a show-szerű felépítés miatt járnak ki annyian, és pont az ilyesfajta sportokat nem lehet ugyanúgy átadni TV-n keresztül (főleg ugye csapatsportok, kézilabda, baseball, amerikai foci).
A tenisszel kapcsolatos véleményedet elfogadom, lehet ha még jobban érdekelne maga a sport, akkor nagyobb kedvet is éreznék kimenni egy GS napra, de ott azt látom, hogy a TVn keresztül is mindent, talán még többet láthatok a meccsből, emellett nekem egy tenisz meccs mindig is túl hosszú volt végig nézni, így nem is gond ha felállok előle, míg élőben csak nem hagyod ott a meccset, inkább sülsz tovább a napon. :D
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1327 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Beszaras ez a Bolt. Csufolkodas volt ez a 200 donto. 150-ig nagyjabol fej-fej mellett haladtak Gatlinnel es amikor pont utolerte ot az amerikai ugy gondolta, hogy na akkor o elkezd futna es 10 meteren 5-t vert ra. :) Vegen meg volt ideje kiengedni es igy is 19.54 az ido azt hiszem. Vegigfutja ezt erobol vilagcsucs kozeleben lehetett volna.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1328 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

blackjack04 írta:
rafanadal írta:Hoppa-hoppa, erre el kell menjek: http://eletmod.transindex.ro/?hir=21343" onclick="window.open(this.href);return false;
Sose értettem, hogy pl. snookert miért néznének emberek élőben. Sokkal rosszabb rálátásuk van az asztalra, mint a tv nézőnek, nem felülnézetből látják, így magát a meccset se tudják úgy élvezni, és mivel illendőség szerint - ahogy tenisz meccseken is - kussban kell ülni, a hangulatért se éri meg fizetni. A tenisszel is hasonlóan vagyok, csak ott mindigis megvolt egyfajta urias, kicsit sznob hozzáállás, hogy az a legfelső réteg sportja, emiatt arra ki kell járni. Persze lehet tapsolni szép lökéseknél/ütéseknél, de ezért a Balázs-showba is bemehetsz, ott még talán valami pénzt is kapsz érte. :D

Az persze más kérdés, ha csak a kedvenceidet szeretnéd élőben látni, csak ez magához az élményhez nem tudom mennyit ad hozzá.
Szerintem a sportaganak valaha talan legnagyobb alakjat eloben megnezni mindenkepp egy elmeny meg ha ahogy te is mondod egy kevesbe intense elmenyt nyujto sportagrol van szo. Tenisszel meg egyaltalan nem ertek egyet veled. En iden voltam Roland Garroson es teljesen mas amikor 20.000 ember egyszerre sohajt fel vagy tartja vissza lelekzetet egy labdanal es teljesen mas eloben latni. TV peldaul torzit annyit, hogy szinte sosem tudod megmondani egy vonal kozeli esetrol, hogy bent volt vagy kint akarmilyen jok is legyenek a kameraallasok, de eloben ezt latod (ha egy kicsit jatszottal mar es "erzed a palyat") meg akar a felsobb sorokbol is ahova nekunk szolt a jegyunk. Tovabba a labda sebessege egyeltalan nem jon at TV-bol. Minel kozelebb ulsz a palyahoz es minel alacsonyabban, mondhatni egy szintben a palyaval vagy epp kimenni egy-egy jatekos edzesere, akkor jossz ra, hogy igazabol mekkora sebessegkulonbseg van egy amator jatekos labdai kozt akiket barhol lathatsz eloben egy klubnal teniszezni es ezek kozt a jatekosok kozott. A Serena-Azarenka meccset 7. sorbol lattam es lattam Jack Sockot eloben edzeni elso sorbol es akkor latszott igazan az, hogy miert is jobbak ezek a jatekosok az atlagnal es miert ok vannak a vilag top 50-jeben. Akkor latod, hogy mennyire tisztan mozognak es talaljak el a labdat, mikent reagalnak egy-egy utesnel a visszajovo labdara es olyasmiket amiket a TV-bol egy allokamera nem tud atadni meg zajmikrofonnal tarsitva sem.

Peldaul tenisz kozelrol sokkal elvezetesebb, mint a foci, mert atlatod az egesz palyat. Focinal ulhetsz elso sorban is, de ha pont a masik kapunal van az akcio akkor csak nyujtod a nyakad, hogy vajon mi tortenik. Szamomra sokkal nagyobb elmeny volt tenisz kozelrol, mint peldaul a CFR - Manchester United meccs szogletzaszlotol 3. sorban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1329 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

rafanadal írta:Hoppa-hoppa, erre el kell menjek: http://eletmod.transindex.ro/?hir=21343" onclick="window.open(this.href);return false;
Sose értettem, hogy pl. snookert miért néznének emberek élőben. Sokkal rosszabb rálátásuk van az asztalra, mint a tv nézőnek, nem felülnézetből látják, így magát a meccset se tudják úgy élvezni, és mivel illendőség szerint - ahogy tenisz meccseken is - kussban kell ülni, a hangulatért se éri meg fizetni. A tenisszel is hasonlóan vagyok, csak ott mindigis megvolt egyfajta urias, kicsit sznob hozzáállás, hogy az a legfelső réteg sportja, emiatt arra ki kell járni. Persze lehet tapsolni szép lökéseknél/ütéseknél, de ezért a Balázs-showba is bemehetsz, ott még talán valami pénzt is kapsz érte. :D

Az persze más kérdés, ha csak a kedvenceidet szeretnéd élőben látni, csak ez magához az élményhez nem tudom mennyit ad hozzá.
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1330 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hoppa-hoppa, erre el kell menjek: http://eletmod.transindex.ro/?hir=21343" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1331 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chucky írta:Pont most olvastam Nelsont.... Punci elvileg 8 hét, remélem ő is "megússza" ennyivel.
Azóta hivatalos lett hogy nem, Jordy egész szezonra off. Fakk :evil:

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#1332 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Pont most olvastam Nelsont.... Punci elvileg 8 hét, remélem ő is "megússza" ennyivel.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1333 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chucky írta:
Mr-Moss írta:
Chucky írta:Segítség kellene Srácok! Szokták ismételni valahol az NFL meccseket, Vagy letudom valahonnan tölteni? ncore nincs. A ma esti Steelers meccs érdekelne. Köszi előre is!
Piratebayre biztos felteszik, az eddigi off season meccsekből is töltöttek fel.
Köszi, majd ránézek. De a rossz hírt már megkaptam, Punci megy a kés alá... :? :cry:
Ilyenkor én is össze tudnék törni valamit itthon, amikor egy ilyen jelentéktelen meccsen alapemberek dőlnek ki fél vagy akár teljes szezonokra.
Nelson is lesérült, ACL-gyanús :roll:
Persze Adams miatt nem aggódok, kapja csak a terhelést, de Jordy Nelson mégiscsak ligaelit wr...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#1334 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Mr-Moss írta:
Chucky írta:Segítség kellene Srácok! Szokták ismételni valahol az NFL meccseket, Vagy letudom valahonnan tölteni? ncore nincs. A ma esti Steelers meccs érdekelne. Köszi előre is!
Piratebayre biztos felteszik, az eddigi off season meccsekből is töltöttek fel.
Köszi, majd ránézek. De a rossz hírt már megkaptam, Punci megy a kés alá... :? :cry:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1335 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

marknagy írta:
kecske01 írta:De gyenge ez real semmi elképzelésük sincs. Remélem Bl csoportkörbe megkapjuk őket.
Én inkább elkerülném őket, főleg ha ilyen marad a védekezésünk.
Nagyon rosszak Terry megeszi reggelire ezeket.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1336 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kecske01 írta:De gyenge ez real semmi elképzelésük sincs. Remélem Bl csoportkörbe megkapjuk őket.
Én inkább elkerülném őket, főleg ha ilyen marad a védekezésünk.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1337 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

De gyenge ez real semmi elképzelésük sincs. Remélem Bl csoportkörbe megkapjuk őket.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1338 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Iden sincs Golden Masters Djokovicnak. Azt hiszem 3 eve mar csak Cincinnati hianyzik neki, de valahogy itt mindig elkapja valaki. Most epp Federer volt a dontoben a tettes, aki nem hagyta, hogy negativ merlege legyen Djokovic ellen is. Most igy megint o vezet 21-20-ra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1339 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chucky írta:Segítség kellene Srácok! Szokták ismételni valahol az NFL meccseket, Vagy letudom valahonnan tölteni? ncore nincs. A ma esti Steelers meccs érdekelne. Köszi előre is!
Piratebayre biztos felteszik, az eddigi off season meccsekből is töltöttek fel.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#1340 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Segítség kellene Srácok! Szokták ismételni valahol az NFL meccseket, Vagy letudom valahonnan tölteni? ncore nincs. A ma esti Steelers meccs érdekelne. Köszi előre is!

Válasz küldése