Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2901 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Valamennyi pénzt azért kap :), ha nem is hivatalosan. Ha ebből a meccsből, bármit is szerzett, füves tapasztalatot.. :D. Ennyi erővel kimehetett volna ütögetni, ellenfél nélkül. Mondom, ezzel leégette magát, legalábbis egy átlag néző számára. Könyörgöm, első kör, ki lehet kapni, de nem így egy dzsumbi-fekától, 80-as évekbeli szerva-röpte játék ellen :D. Látszott rajta hogy nyűg neki az egész...
Nem azt mondtam, hogy tapasztalatot szerez, hanem, hogy át kell állnia (mint ahogy mindenkinek, de főleg aki ennyi salakos meccset játszott) Te se úgy sz*rtál először a WC-be a bili után, mint manapság.
Igen, pont azt fogja csinálni a következő 1-2 hétben. Nyilván nem veszteni ment ki, ezért indult el, minél több füves meccset tol Wimbledon előtt, annál jobb, de még nagyon nem érzi.
ChesterB írta:Ha már itt tartunk, Wimbledonban ki lesz az esélyes? Tippmix miatt kérdezném, én Djokovicot mondanám, Federer kiégőben van, Murray meg kevés lenne ellen, Nadal szintén [róla tudom hogy salakon egyeduralkodó, más borításon nem tudom hogy nyomja].
Szerintem is Djokovic, esetleg Nadal.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2902 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:
gerawba írta: Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Én csak Nadal-ban csalódtam, mint sportember, tőle ilyet ritkán látni, tényleg leégette magát, szart bele az egészbe (felvette a lóvét, azt viszlát). Meg mindenhol sulykolják hogy meghalt a szerva-röpte játék. Hát ha valaki ma ezt a meccset megnézte. Nadal hozzá se tudott szólni...
Azért nehogy azt mond már, hogy Nadal azért a sz*ros, max. tízezer euróért jött ide :D Csak a teniszből 70 millánál jár, gondolom a Nike-tól meg a többi szponzorától ennyi legalább összejött eddig.
Annyira jött ide, hogy ne az legyen mint tavaly, amikor is a Garros után 0 füves meccsel ment Wimbledonba, ahol az első körben kiverte egy hasonló bohóc gyerek. Kiment, próbálgatta valamennyire éles körülmények között a borítást, még nem nagyon ment neki, ennyi... Nem tudom jövő héten indul-e valahol, ha igen, akkor ott nyilván nem esik ki ilyen hamar, plusz gondolom itt maradhat is edzeni ezen a héten. (szerintem edzett eddig füvön kb. 2 órát max. a verseny előtt)
Teljesen más füvön teniszezni, mint salakon, amin február óta tonnaszámra tolta a meccseket.
Valamennyi pénzt azért kap :), ha nem is hivatalosan. Ha ebből a meccsből, bármit is szerzett, füves tapasztalatot.. :D. Ennyi erővel kimehetett volna ütögetni, ellenfél nélkül. Mondom, ezzel leégette magát, legalábbis egy átlag néző számára. Könyörgöm, első kör, ki lehet kapni, de nem így egy dzsumbi-fekától, 80-as évekbeli szerva-röpte játék ellen :D. Látszott rajta hogy nyűg neki az egész...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2903 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha már itt tartunk, Wimbledonban ki lesz az esélyes? Tippmix miatt kérdezném, én Djokovicot mondanám, Federer kiégőben van, Murray meg kevés lenne ellen, Nadal szintén [róla tudom hogy salakon egyeduralkodó, más borításon nem tudom hogy nyomja].

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2904 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
gerawba írta: Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Én csak Nadal-ban csalódtam, mint sportember, tőle ilyet ritkán látni, tényleg leégette magát, szart bele az egészbe (felvette a lóvét, azt viszlát). Meg mindenhol sulykolják hogy meghalt a szerva-röpte játék. Hát ha valaki ma ezt a meccset megnézte. Nadal hozzá se tudott szólni...
Azért nehogy azt mond már, hogy Nadal azért a sz*ros, max. tízezer euróért jött ide :D Csak a teniszből 70 millánál jár, gondolom a Nike-tól meg a többi szponzorától ennyi legalább összejött eddig.
Annyira jött ide, hogy ne az legyen mint tavaly, amikor is a Garros után 0 füves meccsel ment Wimbledonba, ahol az első körben kiverte egy hasonló bohóc gyerek. Kiment, próbálgatta valamennyire éles körülmények között a borítást, még nem nagyon ment neki, ennyi... Nem tudom jövő héten indul-e valahol, ha igen, akkor ott nyilván nem esik ki ilyen hamar, plusz gondolom itt maradhat is edzeni ezen a héten. (szerintem edzett eddig füvön kb. max 2 órát a verseny előtt)
Teljesen más füvön teniszezni, mint salakon, amin február óta tonnaszámra tolta a meccseket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2905 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta: Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Én csak Nadal-ban csalódtam, mint sportember, tőle ilyet ritkán látni, tényleg leégette magát, szart bele az egészbe (felvette a lóvét, azt viszlát). Meg mindenhol sulykolják hogy meghalt a szerva-röpte játék. Hát ha valaki ma ezt a meccset megnézte. Nadal hozzá se tudott szólni...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2906 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
gerawba írta:
emsanya írta:Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...
Aki 1,10-ért rak a szezonban először füves meccset játszó Nadalra, aki 4 napja még 4 szettest tolt Djokoviccal egy GS döntőben, és nincs is teljesen rendben, az megérdemli a sorsát :D
Te megjátszottad a jamiacai-t? :D Nyertél vele? Nem az a gáz hogy kikapott, hanem ahogy kikapott...
Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám a gyerek, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Mindenesetre a sportszeletes csávó az unokáinak is csak a mai napról fog beszélni... Élete napja.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2907 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...
Aki 1,10-ért rak a szezonban először füves meccset játszó Nadalra, aki 4 napja még 4 szettest tolt Djokoviccal egy GS döntőben, és nincs is teljesen rendben, az megérdemli a sorsát :D
Te megjátszottad a jamiacai-t? :D Nyertél vele? Nem az a gáz hogy kikapott, hanem ahogy kikapott...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2908 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...
Aki 1,10-ért rak a szezonban először füves meccset játszó Nadalra, aki 4 napja még 4 szettest tolt Djokoviccal egy GS döntőben, és nincs is teljesen rendben, az megérdemli a sorsát :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2909 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2910 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:Vinnie-t részeges edzőnek, aki a legnagyobb jellemfejlődésen megy át. Tuti menne neki a dráma, csak el kell tölteni egy hetet barcelonában.
Valami olyasmi :D. És még ha kell egy földönkívülire is rácsúszna.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2911 Hozzászólás Szerző: Dante »

Vinnie-t részeges edzőnek, aki a legnagyobb jellemfejlődésen megy át. Tuti menne neki a dráma, csak el kell tölteni egy hetet barcelonában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2912 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
emsanya: Nálad is csak támadók lettek volna beválogatva? :D
Space Jam mintájára készült volna a mozi, anno mikor kitaláltam, Beckham-el, ő eladható amerikában is. Egy pár ismertebb védőt bevontam volna azért :D, meg Vinnie Jones-nak is lett volna szerepe...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2913 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Gervinho ollózós gólja tettszett, de a CG ultrafos, az űrlényekre kellett volna hagyni. Ha a Fifa engine-jét használják, még az is szebb lett volna. (Példát vehetnének a Nike-ról, akik egy nagyon szép animációval álltak elő és még csak nem is az informatikai piacon érdekeltek mint a Samsung)


emsanya: Nálad is csak támadók lettek volna beválogatva? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2914 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fura hogy itt nem hányja el magát.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2915 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Volt 10-12 éve kb. egy álmom és egy forgatókönyvem. A Space Jam 2., focis verzióban, az ufók kihívják a földet egy meccsre. Sajnos úgy néz ki a samsung lenyúlta :(. Mozifilmnek szántam volna, hatalmas bevételt hozott volna, jó marketinggel, sztárokkal. A kis pöcsízű nyalókák mind mentek volna a moziba megnézni...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2916 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Casillas-nak egy védése sem volt. Lehet inkább Diego Lopezt kellett volna hívni. :D
Elég fura alapból ez a videó. CR-t lejáratják, de Messi isteni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2917 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Casillas-nak egy védése sem volt. Lehet inkább Diego Lopezt kellett volna hívni. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2918 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Sőt himnusz is van: https://www.youtube.com/watch?v=TdWc0h-BwN8" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: :lol: :lol:

Jobban tetszett volna ha a meccs nem FIFA-ból van szimulálva hanem ott is reális karakterek játszanak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2919 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2920 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Amíg nem BL, addig igazából le van szarva. Valahol mondjuk azért örülhetünk is neki, pláne ha komolyan veszik a sorozatot.

Válasz küldése