Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3081 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buluska írta:Kifejtenetek ezt az elobbi Hamilton vs Rosberg esetet? Nem nagyon kovettem az utobbi par napban a hireket, most ez a D. Luiz ügy is sokkolt kicsit.
Az időmérő utolsó percében Rosberg-Hamilton sorrendnél Rosberg volt előrébb a pályán az utolsó körén és kiment egy kanyarban a bukótérbe (már amennyire ezt annak lehet nevezni Monacoban) ezért sárga zászló volt azon a részen, Hamiltonnak lassítania kellett és így nem tudta legyőzni Rosberg körét pedig az első szektora lila volt ami azt jelenti, hogy az addigi legjobb. Most pedig azt vizsgálják, hogy ez szándékos volt-e Rosberg részéről vagy valóban elfékezte magát.

Amúgy Rosberg nyilatkozata elég fura nekem: http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-rosber ... ni-2338037" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért az eléggé sántít, hogy nem tudta hol van Hamilton, mivel tisztában vannak mindketten a csapaton belüli taktikával, hogy ugyan azt nyomják és melyikőjük jött ki a másik előtt 3 méterrel a bokszból. Meg az is sántít így ezeket követően, hogy azt hitte elveszíti a pole-t, mivel tudnia kellett, hogy Hamilton mögötte van és azt is, hogy más csapatnak esélye nincs elkapni őket. De mindegy, szerintem sem volt szándékos, csak a körülmények és a végeredmény miatt (ugye Hamilton 1. szektora lila volt amikor ez az eset történt) lett ekkora balhé belőle. Balszerencsés eset.

Hamilton végezetül úgy reagált, hogy azt mondta úgy fog reagálni erre az esetre, mint azt Senna tette hasonló esetben Prosttal. (Remélem azért nem arra utal, hogy hátulról belemegy.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3082 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az időmérő utolsó percében túl gyorsan vett egy kanyart és letért a pályáról, nem ütközött de egy mellékútra tévedt, ezért sárga zászlóztak azon a szakaszon, így esélytelen volt megverni az idejét, emiatt Hamilton el is vette a gyors köréről, így Rosberg mehet a pole-ból, ami Monacoban hatalmas előny.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3083 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Kifejtenetek ezt az elobbi Hamilton vs Rosberg esetet? Nem nagyon kovettem az utobbi par napban a hireket, most ez a D. Luiz ügy is sokkolt kicsit.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3084 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egyre szimpatikusabb ez az Alonso: https://pbs.twimg.com/media/BoaThTNIgAAXWC6.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3085 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:A versenyszellem sok barátságot tönkretesz, Rosberg kicsúszása nagyon gyanús... Pattanásig feszült közte és Hamilton között a levegő, nem lesz ennek jó vége.
Hamilton is buta, mert kezdte a hülye nyilatkozatait, hogy ő éhesebb a sikerre, mint Rosberg. Szerintem ez nem volt szándékos, de valóban gyanús egy kicsit. Sajnálom, hogy áll a bál csapaton belül. Szebb lett volna egy ugyanilyen csata balhé nélkül. Olyan, mint például Bahreinben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3086 Hozzászólás Szerző: Chester »

A versenyszellem sok barátságot tönkretesz, Rosberg kicsúszása nagyon gyanús... Pattanásig feszült közte és Hamilton között a levegő, nem lesz ennek jó vége.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3087 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pacal írta: George játszani fog hajnalban a legfrissebb hírek szerint, én nagyon drukkolok az Indiananak amit első meccsen csináltak az hihetetlen volt, olyan szinten szét szedték fejbe Bosh-t meg Wade-t, hogy szegény szurkolók nem tudták, hogy a büntetőt mért a lelátóra dobálják a Miamisok :D
Én drukkolok mindenkinek a Miami ellen. Öröm látni James-t kikapni minden alkalommal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3088 Hozzászólás Szerző: Pacal »

rafanadal írta:
gerawba írta:Ez a Sp*rs pedig nem fog megint kiesni 2-0-ról az OKC ellen... A kövi két idegenbeli meccsből egyet tuti elhoznak, azzal pedig kb. vége is, 3-at nem lehet ellenük nyerni zsinórban. (pedig Westbrook miatt az Oklahomának drukkolok a Golden State meg a Dallas mellett)

Másik ágon a Miaminek hoznia kell a következő 2 meccsét otthon, akkor sanszosan összejön a tavalyi döntő, de szerintem most nem húzzák be.
Most nekem is erősebbnek tűnik a SAS. Az OKC se lett volna rossz és láthatóan idén Westbrook jobb a PO-ban, de Ibaka sérülésével nagyon legyengültek. Másik ágon reménykedem a Pacersben, de ha George a 3. meccset valóban kihagyja agyrázkódás miatt, akkor azért tőle nem mostanság várható a legjobb teljesítménye, Hibbert olyan, mint az időjárás (mai napig nem értem, hogy lett All-Star) és akkor bajban vannak, mert egy Stevenson-West duó nem elég pontokat dobni.
George játszani fog hajnalban a legfrissebb hírek szerint, én nagyon drukkolok az Indiananak amit első meccsen csináltak az hihetetlen volt, olyan szinten szét szedték fejbe Bosh-t meg Wade-t, hogy szegény szurkolók nem tudták, hogy a büntetőt mért a lelátóra dobálják a Miamisok :D
Blue is the color!
Football is the game!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3089 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Ez a Sp*rs pedig nem fog megint kiesni 2-0-ról az OKC ellen... A kövi két idegenbeli meccsből egyet tuti elhoznak, azzal pedig kb. vége is, 3-at nem lehet ellenük nyerni zsinórban. (pedig Westbrook miatt az Oklahomának drukkolok a Golden State meg a Dallas mellett)

Másik ágon a Miaminek hoznia kell a következő 2 meccsét otthon, akkor sanszosan összejön a tavalyi döntő, de szerintem most nem húzzák be.
Most nekem is erősebbnek tűnik a SAS. Az OKC se lett volna rossz és láthatóan idén Westbrook jobb a PO-ban, de Ibaka sérülésével nagyon legyengültek. Másik ágon reménykedem a Pacersben, de ha George a 3. meccset valóban kihagyja agyrázkódás miatt, akkor azért tőle nem mostanság várható a legjobb teljesítménye, Hibbert olyan, mint az időjárás (mai napig nem értem, hogy lett All-Star) és akkor bajban vannak, mert egy Stevenson-West duó nem elég pontokat dobni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3090 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a Sp*rs pedig nem fog megint kiesni 2-0-ról az OKC ellen... A kövi két idegenbeli meccsből egyet tuti elhoznak, azzal pedig kb. vége is, 3-at nem lehet ellenük nyerni zsinórban. (pedig Westbrook miatt az Oklahomának drukkolok a Golden State meg a Dallas mellett)

Másik ágon a Miaminek hoznia kell a következő 2 meccsét otthon, akkor sanszosan összejön a tavalyi döntő, de szerintem most nem húzzák be.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3091 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Eddig nem sok köze van ehhez a párharchoz az OKC-nek. Nagyon hiányzik Ibaka. Mondjuk szerintem vele is kiestek volna, de azért nem így ahogy jelenleg állnak a dolgok.

Én azért bízom benne, hogy összekapja magát azt OKC. Nem szurkolok egyik csapatnak sem, de egy hétmeccses párharcnak tudnék örülni, főleg ezek után. A másik ágon inkább a Miami-nak drukkolok. Oké, hogy kicsit unalmas hogy minden évben ők döntőznek, de inkább nézem James-ék játékát mint egy Pacers-Sp*rs döntőt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3092 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Eddig nem sok köze van ehhez a párharchoz az OKC-nek. Nagyon hiányzik Ibaka. Mondjuk szerintem vele is kiestek volna, de azért nem így ahogy jelenleg állnak a dolgok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3093 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

morfium írta:Pff, Cleveland megint megnyerte az elso picket, 1,7% esellyel... Nem is tudom miben remenykedtem, a Lakers meg nem eleg hogy ilyen szegyen evet hozott ossze, meg 1el vissza is csuszott... 7.el sajnos kitorolhetjuk.

Nem kis mákjuk volt :D

A Pacers - Heat párharc nagyon jó eddig.. Jelenleg félidő van a második meccsen, lesz itt hetedik is.

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3094 Hozzászólás Szerző: morfium »

Pff, Cleveland megint megnyerte az elso picket, 1,7% esellyel... Nem is tudom miben remenykedtem, a Lakers meg nem eleg hogy ilyen szegyen evet hozott ossze, meg 1el vissza is csuszott... 7.el sajnos kitorolhetjuk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3095 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

LOL! Bolívia elnökét (54 éves) leigazolta az egyik helyi első ligás csapat középpályára. Heti keresete 50.000 dollár körül lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3096 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

EHF kupa győztes a Pick Szeged két bravúros győzelmet követően! Szép volt fiúk!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3097 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mindkettő saját nevelésnek számít ami a BL nevezéshez előny, vélhetően egyikük biztos itt marad, kedvelem mindkét játékost, sajnálni fogom azt akit nem tartunk meg.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3098 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Ancsa alatt nagyon meggyőző volt a játéka. Védekezésben azért még jobb Bertrand, de támadásban abszolút ő viszi a prímet. Szép az a forgatókönyv hogy Dave visszamegy a helyére, és vagy ők ketten, vagy Shaw lesz a balbekk, de nem fogja megbontani Mourinho ezt a védelmet, úgyhogy vélhetően csak az egyikük marad a csapattal, de az sem kizárt hogy mindketten távoznak.

Januárban több holland újság is lehozta, hogy van Aanholt Londonba utazott és tárgyaltak Mourinho-val, az elmúlt helyen lehetett olvasni hogy jövőre kerettag lesz. Én örülnék neki, ezen a videón is látszott hogy baromi gyors, erőszakosan tör előre. A Vitesse-ben elég sok gólt és gólpasszt jegyzett. Kéne egy ilyen játékos. Azpi a jobbon, PvA a balon nagyon veszélyes duó lenne, többre mennénk velük mint az Iva - Azpi duóval. (persze csak a kicsik ellen, a rangadókon és a BL-meccseken kifogástalan a védőnégyesünk).

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3099 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ancsa alatt nagyon meggyőző volt a játéka. Védekezésben azért még jobb Bertrand, de támadásban abszolút ő viszi a prímet. Szép az a forgatókönyv hogy Dave visszamegy a helyére, és vagy ők ketten, vagy Shaw lesz a balbekk, de nem fogja megbontani Mourinho ezt a védelmet, úgyhogy vélhetően csak az egyikük marad a csapattal, de az sem kizárt hogy mindketten távoznak.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3100 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

https://www.youtube.com/watch?v=CX3ViV0yXaY" onclick="window.open(this.href);return false;

Tegnap Hollandia barátságos meccset játszott Ecuador-ral. Van Aanholt a második félidőben játszott. 4.00-tól érdemes nézni, egymás után két helyzete is volt, nem tűnik ügyetlennek.

Válasz küldése