Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5361 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Elképesztő :roll:
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,futb ... inik,57519" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5362 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Dynamo Kijev megint nagy nevet húzott, ezúttal Belhandat, a Montpellier legjobbját sikerült megvenniük.

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... ment-75252" onclick="window.open(this.href);return false;

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5363 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:Ha a Mercedesek összeszednék magukat jövőre, és valahogy kitalálnák, hogy nem kopna ennyire a seggük alatt a gumi, akkor legalább akkorát tarolnának, mint Buttonék a Brawn-nal anno, eszméletlen, hogy egy körön nem lehet őket megverni szinte.
A "titkos" teszt ota nem kopnak annyira a kocsik alatt a gumik, ez mar eredmenyekben is latszik. Ez pipa.
ChesterB írta:Mikor Vettel az első az tényleg unalmas, mert ha egyszer odakerül akkor magától biztos nem rontja el, az autója piszok gyors, meg hát a többiek is fejleszthetnének ugyan ilyen kocsit csak nem tudnak. Az meg mégsem lehet, hogy megfordítják a rajtrácsot, és az összes nagy hátulról indul [pedig vicces lenne :D ].
100 evente szuletik akkor koponya mint Adrian Newey a Red Bull-nal. Nagy szerencsejuk van hogy lecsaptak ra.
ChesterB írta:Mindenesetre remélem a gumikkal kezdenek valamit jövőre, mert jól mondta Szujó, sokkal élvezetesebb úgy a verseny, hogyha nem kell a gumikra ennyire figyelni, bár a mai tényleg egy kivételes eset volt. Mert tényleg óriási teljesítmény ilyen körülmények között összerakni egy rajt-cél győzelmet, ahogy Vettel szokta legtöbbször, de a nevében is benne van, hogy száguldó cirkusz, tehát műsort, előzést és harcot akar látni a plebs.
A beszallito tovabbra is a Pirelli lesz szerintem, ez csak a rajtuk mulik hogy maradni akarnak-e, mert marasztalnak oket. Ha meg mennek akkor a Michelin johet a helyukre, de o beloluk nem fognak akkora bohocot csinalni mint a Pirelli-bol, ezt nyilatkozta is vki tolulok hogy ha visszaternek a forma 1-be akkor az csak komoly feltetelek mellett fog bekovetkezni. Szvsz az lenne a legjobb ha a Michelin valtana a mostani gumibeszallitot es akkor nem lennenek ezek a fos gumik amiket a fejesek kertek a Pirellitol, hogy "izgalmas" legyen a futam.

Jovore megint modositgatnak a szabalyokon, talan a leglenyegesebb hogy 4x lehet tesztelni majd 1 evben az autokat a verseny elott az evi, 2013-14-es autokkal (eddig csak 2-3 eves autokkal lehetett 1x, azt is azt hiszem csak kulon keresre) az egyik pont itt lesz a Hungaroringen.
Ja es lesznek buntetopontok is. Ha oszetorod masok autojat vagy valami szart csinalsz kapod a pontokat es ha elered a szabalykonyben levo maximumot akkor 1 versenyre eltiltanak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5364 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha a Mercedesek összeszednék magukat jövőre, és valahogy kitalálnák, hogy nem kopna ennyire a seggük alatt a gumi, akkor legalább akkorát tarolnának, mint Buttonék a Brawn-nal anno, eszméletlen, hogy egy körön nem lehet őket megverni szinte.

Mikor Vettel az első az tényleg unalmas, mert ha egyszer odakerül akkor magától biztos nem rontja el, az autója piszok gyors, meg hát a többiek is fejleszthetnének ugyan ilyen kocsit csak nem tudnak. Az meg mégsem lehet, hogy megfordítják a rajtrácsot, és az összes nagy hátulról indul [pedig vicces lenne :D ].

Mindenesetre remélem a gumikkal kezdenek valamit jövőre, mert jól mondta Szujó, sokkal élvezetesebb úgy a verseny, hogyha nem kell a gumikra ennyire figyelni, bár a mai tényleg egy kivételes eset volt. Mert tényleg óriási teljesítmény ilyen körülmények között összerakni egy rajt-cél győzelmet, ahogy Vettel szokta legtöbbször, de a nevében is benne van, hogy száguldó cirkusz, tehát műsort, előzést és harcot akar látni a plebs.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5365 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:VAN IGAZSÁG!!!! Byebye Vettel!!!!
Jó kis futam volt, Hamiltont kicsit sajnáltam kivételesen...
Éreztem, hogy mostmár Vettel mákja is csak el fog fogyni, vagy szétdurran a gumija, vagy csinál valami hibát és kiesik, vagy valami technikai hiba lesz, esetleg valaki kilöki (akár egy lekörözés alatt álló), de ez már pofátlanság lett volna, ha megint csak ő marad ki a rosszból, de szerencsére nem így történt :D Mindenesetre korrektül vette tudomásul, nem kezdett el hisztizni.

Az utolsó 7-8 kör a SC után baromi jó volt, Webber nagyon nagyot ment, de Alonso és Hamilton is odatette magát (Massa is elfogadható volt), kár, hogy nem maradt még egy 4-5 kör, néztem volna még egy kicsit.

Alonso így ugye 22 pontra van, pedig volt olyan periódusa a futamnak (és nem is olyan sokkal a vége előtt, talán 12-15 kör volt hátra) amikor valami -50 körül volt... Így nincs veszve semmi, de kicsit izmosodhatna a Ferrari, mert ez kevés lesz.
HAZARD = Messi+Ronaldo

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5366 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Atyaisten, miket dobálnak a franciák a spanyol-francia kosármeccsen...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
soni
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2007. július 11., szerda 18:16

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5367 Hozzászólás Szerző: soni »

White írta:Szujó szüleinek is rossz volt a gumiválasztása.
Talán egy kicsit eltúlozta a végén, ettől függetlenül baromi felkészült és nagyon jól csinálja. Hallgatnád inkább Mezei baromságait?

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5368 Hozzászólás Szerző: White »

Szujó szüleinek is rossz volt a gumiválasztása.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5369 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mekkora verseny volt a végén!!! :o :o :o :shock: Szujó majdnem infarktust kapott, azt vártam hogy mikor káromkodik. :D :D Webbertől nem sajnáltam volna a győzelmet, amennyi hendikeppel indul az arrogáns német után. Még ilyeneket!!! 8)

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5370 Hozzászólás Szerző: White »

Nincs Vettel ,van verseny. Lewis utolsó hely után 4. 8)
#OnceABlueAlwaysABlue

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5371 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Szujo kicsit elkuldte a picsaba a Pirellit, csak szivrohamot ne kapjon. :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5372 Hozzászólás Szerző: White »

OTTVAN :D BYE BYE VETLI :D BOLDOG VAGYOK
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5373 Hozzászólás Szerző: Chester »

VAN IGAZSÁG!!!! Byebye Vettel!!!!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5374 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5375 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Vettelnel is cink van, nala megrongalodott hatul valamelyik. Erik a kerekcsere ido elott + safty car jol osszerantotta a mezonyt, Roseberg feltudott ra jonni. Nem lesz ez neki sima, persze csak ha nem intik le a versenyt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5376 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bejött a Safety Car, ebből leintés lesz. A Pirelli is elmehet a picsába, meg Ecclestone, ennyire nem lehet retardált, hogy olyan gumikat kér, amik miatt több akció lesz, mert hamarabb kopnak.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5377 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Vettel megint bemakkol egy első helyet, innen le fogja hozni hacsak nem hibázik. A büdös picsába. :evil: :evil: :evil:
Ott a 3.... Faszszopo mazlista vettel..:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5378 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Hamilton defektjénél kikapcsoltam az egészet a picsába. Közben meg olvasom hogy Massanak is defektje lett! Beszarás.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5379 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vettel megint bemakkol egy első helyet, innen le fogja hozni hacsak nem hibázik. A büdös picsába. :evil: :evil: :evil:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5380 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Torro Rosso nekem régóta szemet szúr, semmi bajom nincs velük, csak inkorrekt, hogy gyakorlatilag a Red Bull "B" csapata, mondjuk a fejlesztős rész szerintem kacsa. Azt meg mint tudjuk, hogy a Red Bull az FIA Fergusson-ja, és folyton csak pofáznak hogy így-úgy-amúgy. Nekem már évek óta kezdi elvenni a Forma1 a régi varázsát, amiért minden programot lemondtam szinte, csak hogy nézhessem a versenyeket..

Válasz küldése