EURO 2016

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#41 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bohoc belgak :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: EURO 2016

#42 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:Mindent egybevetve azért volt 2 tizenegyes, amit nem fújt be a bíró. A döntetlent megérdemelték volna a Belgák. A bíró kb 10-15 percig nem igazán volt magánál. Ezek súlyos hibák voltak, alapjaiban befolyásolta a meccs alakulását.
2:1-nél befújja a 11-est akkor 2:2 azt akkor még bármi lehetett volna.
Mindegy legalább Hazard kipiheni magát.
Holnap remélem az olaszok is búcsúznak azt akkor Conte is elkezdhetne dolgozni, de amúgy tuti olasz továbbjutás lesz.
Kíváncsi vagyok, hogy így bejelentik-e az elkövetkezendő pár napba Batshuayi-t.
Amúgy valaki tudja, hogy ez a Wilmots, hogy lehet egy ilyen csapat edzője mert 1:1-nél lecserélni Carassco-t egy Fellainire az elég nagy hiba.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#43 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Don't take me home
Please don't take me home
I just don't want to go to work
I wanna stay here
Drink all your beer
Please don't take me home

Úton az a Wales-Izland döntő!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#44 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Mindent egybevetve azért volt 2 tizenegyes, amit nem fújt be a bíró. A döntetlent megérdemelték volna a Belgák. A bíró kb 10-15 percig nem igazán volt magánál. Ezek súlyos hibák voltak, alapjaiban befolyásolta a meccs alakulását.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: EURO 2016

#45 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Robson-Kanu.. repültek ám a belgák :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#46 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Norbertoo írta:
Szabi írta:Most nézem, a belgák azért igen nagy bajban vannak hátul... Már az EB-re készülve is kidőltek kulcsemberek (Kompany, Lombaerts), a mai Wales elleni meccsre pedig nem bevethető Verthongen (sérülés) és Vermaelen (eltiltás) sem. Így vélhetően a Meunier - Alderweireld - Denayer - Jordan Lukaku négyessel állnak fel, hát így azért lehet gondjuk, gyakorlatilag nincs is más alternatívájuk.
Simán benne van a dologban, hogy jól sül el, hogy nem az eddigi emberek játszottak. Így legalább posztra való játékosok lesznek, nem pedig tükör-Chelseat játszva 3 középső védő a 4-ből.
Pluszban azért szerintem Vermaelen kiesése nem fogja őket sokat gyengíteni. Azok után, hogy mennyi meccset tudott idén játszani..
Hát azért ez a védőnégyes szerintem még edzésen sem mozgott együtt korábban, Belgiumban biztos nem örülnek. Ettől függetlenül persze elsülhet jól, de azért gondolom a standard felállás jobban megnyugtatná a szurkolókat. Kiegészítem, ha Kompany bevethető lenne, akkor 4 középhátvéddel tolnák alapesetben. :D

Amúgy Denayer egy baromi tehetséges CB, mikor először hallottam róla, megnéztem hol játszik, látom Celtic, na mondom le kéne csapni rá. Csak aztán észrevettem, hogy ott bizony kölcsönben van, amúgy a City tulajdona. Belőle szerintem roppant jó védő válhat ha nem herdálják el.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: EURO 2016

#47 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én mondjuk továbbra sem érzem, ha ezek a lengyelek mennek tovább, ők mitől jobbak :D. Sótlanok voltak, még egy tizi párbajt túlélnek, kb ugyanez mint a portugál (akik nem sokkal, de vmelyest próbáltak még a végén vmit alkotni). És amit Pepe művel, az insane kategória, rohadt jól takarít hátul...

Ezt a Joao Mario-t remélem az életbe nem igazoljuk le...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: EURO 2016

#48 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Szabi írta:Most nézem, a belgák azért igen nagy bajban vannak hátul... Már az EB-re készülve is kidőltek kulcsemberek (Kompany, Lombaerts), a mai Wales elleni meccsre pedig nem bevethető Verthongen (sérülés) és Vermaelen (eltiltás) sem. Így vélhetően a Meunier - Alderweireld - Denayer - Jordan Lukaku négyessel állnak fel, hát így azért lehet gondjuk, gyakorlatilag nincs is más alternatívájuk.
Simán benne van a dologban, hogy jól sül el, hogy nem az eddigi emberek játszottak. Így legalább posztra való játékosok lesznek, nem pedig tükör-Chelseat játszva 3 középső védő a 4-ből.
Pluszban azért szerintem Vermaelen kiesése nem fogja őket sokat gyengíteni. Azok után, hogy mennyi meccset tudott idén játszani..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#49 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Most nézem, a belgák azért igen nagy bajban vannak hátul... Már az EB-re készülve is kidőltek kulcsemberek (Kompany, Lombaerts), a mai Wales elleni meccsre pedig nem bevethető Verthongen (sérülés) és Vermaelen (eltiltás) sem. Így vélhetően a Meunier - Alderweireld - Denayer - Jordan Lukaku négyessel állnak fel, hát így azért lehet gondjuk, gyakorlatilag nincs is más alternatívájuk.

Ráadásul Hazard is sérüléssel bajlódott, tegnap edzett először a magyar meccs óta, azt mondta, hogy játékra kész, de azért feltehetőleg nem 100%-os ő sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#50 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ezt inkabb szegyelni kene, mint sirni az oromtol. Ugy is lehet elodontozni az EB-n, ha rendes jatekidoben nem is nyersz. Full kozepcsapat ez a portugal.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#51 Hozzászólás Szerző: Chester »

Norbertoo írta:
Chester írta:Világ szégyene ez a portugál csapat, hogy 5 döntetlennel van esélyük EB elődöntőt játszani.
És játszanak is...
Elég nagy szégyen... Görögök kijutottak volna meg is nyernék ezt a fos tornát. Bohóc portugálok meg egy papíron könnyá csoportban, majd később gyógyágra kerülve sem tudnak meccset nyerni, az olaszok sem tudnak ilyet. :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: EURO 2016

#52 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chester írta:Világ szégyene ez a portugál csapat, hogy 5 döntetlennel van esélyük EB elődöntőt játszani.
És játszanak is...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#53 Hozzászólás Szerző: Chester »

Világ szégyene ez a portugál csapat, hogy 5 döntetlennel van esélyük EB elődöntőt játszani.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#54 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gondolhattam volna, hogy hosszabbítás lesz belőle, elvégre a portugálok ezen a tornán még nem döntöttek el meccset rendes játékidőben. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#55 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Na végre leszedte ezt a Joao Mario-t. Jó labdaérintése ebben a félidőben nem volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: EURO 2016

#56 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta: Nem hengerelnek, de azért a svájci meccset kivéve mégis rendben volt végig a teljesítményük. A németek ellen azért a döntetlent nem sokan hozták volna le valószínűleg.
Hát észak-írek ellen is 1-0-ra kiszenvedték, a németek ellen meg egy békés 0-0-át játszottak. Számomra semmivel nem jobbak mint a portugálok, de meglátjuk, itt tényleg bármi lehet.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#57 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
rafanadal írta:
mikel12 írta:Szerintetek ki jut ma tovabb?
Meglepő módon több helyen is a portugálokat tartják esélyesebbnek pedig hát eddig a tornán maradandót nem alkottak. Lényegében csak túléltek. Szerintem a lengyelek az esélyesebbek és a jobb csapat, de nem csodálkoznék ha a portugálok ezt is túlélnék valahogy.
Mondjuk a lengyelek se nagyon hengerelnek, legjobb játékosuk gólképtelen és túléltek egy tizi párbajt, mire odajutottak ahhoz is imádkozniuk kellett Svájc ellen...

Szerintem tök háromesélyes, de Ronaldo-ban azért mindig ott a gól és akkor már esélyesebbnek érzik a portugálokat.
Nem hengerelnek, de azért a svájci meccset kivéve mégis rendben volt végig a teljesítményük. A németek ellen azért a döntetlent nem sokan hozták volna le valószínűleg.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: EURO 2016

#58 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
mikel12 írta:Szerintetek ki jut ma tovabb?
Meglepő módon több helyen is a portugálokat tartják esélyesebbnek pedig hát eddig a tornán maradandót nem alkottak. Lényegében csak túléltek. Szerintem a lengyelek az esélyesebbek és a jobb csapat, de nem csodálkoznék ha a portugálok ezt is túlélnék valahogy.
Mondjuk a lengyelek se nagyon hengerelnek, legjobb játékosuk gólképtelen és túléltek egy tizi párbajt, mire odajutottak ahhoz is imádkozniuk kellett Svájc ellen...

Szerintem tök háromesélyes, de Ronaldo-ban azért mindig ott a gól és akkor már esélyesebbnek érzik a portugálokat.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#59 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:Szerintetek ki jut ma tovabb?
Meglepő módon több helyen is a portugálokat tartják esélyesebbnek pedig hát eddig a tornán maradandót nem alkottak. Lényegében csak túléltek. Szerintem a lengyelek az esélyesebbek és a jobb csapat, de nem csodálkoznék ha a portugálok ezt is túlélnék valahogy.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#60 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szerintetek ki jut ma tovabb?
Ohh Chelsea we love you..

Lezárt