Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Chat

#961 Hozzászólás Szerző: petr »

ChesterB írta:
petr írta:Hidd el en eleg sokaig megadtam neki a tiszteletet es a bizalmat(ez volt kb 1-1,5 ev kb) aztan belattam,h semmi potencial nincs benne kozepszeru jatekos havonta egy jo meccsel kb
hidd el en meg torres-be is biztam azutan a botranyos fel eve utan amikor 1x volt kepest kaput talalni a west ham ellen aztan a mu elleni ziccernel levettem rola a kezem ott tudtam,h tenyleg remenytelen eset
na ugyan ez az erzes most is persze oscar jobb min a kolyok,de nala se erzem azt,h ebbe a csapatba passzolna
tenyleg o log ki lefele legjobban a csapatbol nalam
Ezt, ilyen stílusban leírtad volna, senki nem ugrik a torkodnak, elhiszed?
Nekem ilyen suttyo stilusom van
A rossz neveles az oka ennek

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#962 Hozzászólás Szerző: Chester »

petr írta:Hidd el en eleg sokaig megadtam neki a tiszteletet es a bizalmat(ez volt kb 1-1,5 ev kb) aztan belattam,h semmi potencial nincs benne kozepszeru jatekos havonta egy jo meccsel kb
hidd el en meg torres-be is biztam azutan a botranyos fel eve utan amikor 1x volt kepest kaput talalni a west ham ellen aztan a mu elleni ziccernel levettem rola a kezem ott tudtam,h tenyleg remenytelen eset
na ugyan ez az erzes most is persze oscar jobb min a kolyok,de nala se erzem azt,h ebbe a csapatba passzolna
tenyleg o log ki lefele legjobban a csapatbol nalam
Ezt, ilyen stílusban leírtad volna, senki nem ugrik a torkodnak, elhiszed?

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Chat

#963 Hozzászólás Szerző: petr »

ChesterB írta:
petr írta:Na ezt a sajat jatekos dumat most fejezzuk
kerlek ne legyunkcmar arsenal drukkerek szintjen akiknek az osszes sajat jatekos jo mig a klubal van
igen is be kell( be kene latni), h ki log ki a sorbol es nem tovabb vedeni
Ez már akkor megdőlt, amikor elkezdtétek Cech-et basztatni, szóval ne nekem/nekünk mondd. Még mindig nem érted azt, hogy a többség csak megadja a tiszteletet annak, aki felveszi ennek a klubnak a mezét, nem olyan nehéz dolog ez. Ha meg nem is bíznánk a játékosokban, akkor a fél keretnek nem is lenne itt a helye az első benyomások alapján... :roll:
valljuk be oszinten a cech fele ugyet eleg nehez lenyelni
Hidd el en eleg sokaig megadtam neki a tiszteletet es a bizalmat(ez volt kb 1-1,5 ev kb) aztan belattam,h semmi potencial nincs benne kozepszeru jatekos havonta egy jo meccsel kb
hidd el en meg torres-be is biztam azutan a botranyos fel eve utan amikor 1x volt kepest kaput talalni a west ham ellen aztan a mu elleni ziccernel levettem rola a kezem ott tudtam,h tenyleg remenytelen eset
na ugyan ez az erzes most is persze oscar jobb min a kolyok,de nala se erzem azt,h ebbe a csapatba passzolna
tenyleg o log ki lefele legjobban a csapatbol nalam

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#964 Hozzászólás Szerző: Chester »

petr írta:Na ezt a sajat jatekos dumat most fejezzuk
kerlek ne legyunkcmar arsenal drukkerek szintjen akiknek az osszes sajat jatekos jo mig a klubal van
igen is be kell( be kene latni), h ki log ki a sorbol es nem tovabb vedeni
Ez már akkor megdőlt, amikor elkezdtétek Cech-et basztatni, szóval ne nekem/nekünk mondd. Még mindig nem érted azt, hogy a többség csak megadja a tiszteletet annak, aki felveszi ennek a klubnak a mezét, nem olyan nehéz dolog ez. Ha meg nem is bíznánk a játékosokban, akkor a fél keretnek nem is lenne itt a helye az első benyomások alapján... :roll:

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Chat

#965 Hozzászólás Szerző: petr »

Na ezt a sajat jatekos dumat most fejezzuk
kerlek ne legyunkcmar arsenal drukkerek szintjen akiknek az osszes sajat jatekos jo mig a klubal van
igen is be kell( be kene latni), h ki log ki a sorbol es nem tovabb vedeni

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#966 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem ez a vita mar teljesen ertelmetlen, annyira buta ez a 3-as fogat, hogy egy percet is kar rajuk aldozni azzal, hogy barmit is irunk nekik, ami hulyesegeket osszehordanak...
Majd jon a szezon, aztan meglatjuk, hogy alakul a sorsa Oscarnak. Mindenesetre azert megiscsak a mi jatekosunk, aki szereti a Chelseat es mar csak ezert sem ertem, miert lehet valaki ENNYIRE unszimpatikus egy allitolagos Chelsea drukkernek.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#967 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

petr írta:Mi azt irjuk,h nem chelsea szintu focista
amit erosen bizonyit mar 3 eve kiveve azt az evi kb 10-15 meccset amin tenyleg azt lehet mondani,h jol jatszik
Jottok itt a faradsag jelzokkel
Volt olyan is,h 1v2 hetig seult volt ott pihenhetett, de utana se lathattunk tole megvaltast es azert egy egesz tavasz volt,h formaba lenduljon a serulese utan megse jott neki ossze
ergo csak a faradsagra akarjatok fogni,h vki nem tud nem is egesz szezonba de,h 5 meccsen keresztul formaba lenni ott mar tenyleg komoly gondok lehetne egy kezdo chelsea szintu focistanal
Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#968 Hozzászólás Szerző: Chester »

1-2 hét az semmiség ahhoz képest, hogy az 52 hétből alig volt szabadideje az évben 3 évig. Nem gondoljuk azt, hogy a mostani 2-3 hónapos pihenéstől majd hirtelen megtáltosodik, csak reménykedünk, mert mégis csak a mi játékosunk... (bár még mindig egy rivális hozná ki belőle a legtöbbet szvsz)

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Chat

#969 Hozzászólás Szerző: petr »

Mi azt irjuk,h nem chelsea szintu focista
amit erosen bizonyit mar 3 eve kiveve azt az evi kb 10-15 meccset amin tenyleg azt lehet mondani,h jol jatszik
Jottok itt a faradsag jelzokkel
Volt olyan is,h 1v2 hetig seult volt ott pihenhetett,de utana se lathattunk tole megvaltast es azert egy egesz tavasz volt,h formaba lenduljon a serulese utan megse jott neki ossze
ergo csak a faradsagra akarjatok fogni,h vki nem tud nem is egesz szezonba de,h 5 meccsen keresztul formaba lenni ott mar tenyleg komoly gondok lehetne egy kezdo chelsea szintu focistanal

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#970 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mivel nem vagyok moderátor, nem tudom átpakolni vagy eltüntetni a sok szemetet.

Itt már olyan vádak repkedtek, hogy a kapussal fut azonos mennyiséget, úgyhogy ne csodálkozz, ha mindenki számokat dobál az arcotokba. Lehet nem kedvelni Oscart, de olyat ne írjatok már rá ami nem igaz...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#971 Hozzászólás Szerző: Chester »

De ha 1 órát sétál, akkor sem pihen az ember, és máric sikerült cáfolni az egészet, amiért sikerült elb*szni gerawba délutánját a fórumon.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Chat

#972 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:Nyilván úgy jön össze ez a 10 km, hogy egy helyben ül.
1 óra alatt simán sétálva megteszel 7 km-t minimum

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#973 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nyilván úgy jön össze ez a 10 km, hogy egy helyben ül.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Chat

#974 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:
petr írta:Johettek itt a nyers statokkal (esku mintha egy arsenal oldalon lennek,azok verik mindig a nyalukat a statokra)
Miért, mivel kellene azt bizonyítani, hogy nem pihen a pályán, ha nem azzal mennyit fut átlagban/meccs? Ha tudsz jobbat a statisztikánál, szívesen fogadjuk.
erős túlzás :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#975 Hozzászólás Szerző: Chester »

petr írta:Johettek itt a nyers statokkal (esku mintha egy arsenal oldalon lennek,azok verik mindig a nyalukat a statokra)
Miért, mivel kellene azt bizonyítani, hogy nem pihen a pályán, ha nem azzal mennyit fut átlagban/meccs? Ha tudsz jobbat a statisztikánál, szívesen fogadjuk.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chat

#976 Hozzászólás Szerző: focimark »

petr írta:Johettek itt a nyers statokkal (esku mintha egy arsenal oldalon lennek,azok verik mindig a nyalukat a statokra)
de nem veletlen,h 10 emberbol min 7 foszi ellen van es akik vegig nezi a meccseket NYITOTT SZEMMEL az kristaly tisztan latja,h oscar mennyire kilog ebbol a csapatbol
Tenyleg utcalány jo lenne,ha a szezon nem 70 meccsbol allna,hanem mondjuk csak 15bol mert kb ilyen aranyba tud hasznos lenniva mi 8asunk
Ja igen es meg az is bassza a szemem vele kapcsolatba,h a semmire kapta meg drogba mezszamat utana meg volt pofaja elkerni a mi kis judasunk mezet kozel 0 teljesitmenyre
Én sem vagyok oda Oscarért, de ez már nagyon szánalmas amit te/ti csináltok, hogy minden alkalmat megragadtok, csak hogy Oscarba valahogy bele lehessen kötni.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Chat

#977 Hozzászólás Szerző: petr »

Johettek itt a nyers statokkal (esku mintha egy arsenal oldalon lennek,azok verik mindig a nyalukat a statokra)
de nem veletlen,h 10 emberbol min 7 foszi ellen van es akik vegig nezi a meccseket NYITOTT SZEMMEL az kristaly tisztan latja,h oscar mennyire kilog ebbol a csapatbol
Tenyleg utcalány jo lenne,ha a szezon nem 70 meccsbol allna,hanem mondjuk csak 15bol mert kb ilyen aranyba tud hasznos lenniva mi 8asunk
Ja igen es meg az is bassza a szemem vele kapcsolatba,h a semmire kapta meg drogba mezszamat utana meg volt pofaja elkerni a mi kis judasunk mezet kozel 0 teljesitmenyre

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#978 Hozzászólás Szerző: marknagy »

beckhamJr írta:Oszkár:
Gamling írta:
Most komolyan a Sporting elleni hazai meccset hozod fel? Tét nélküli 6. csoportmeccs volt, RLC is ott debütált. A pool elleni ligakupa meg egy lötyögős szar, félig b csapattal
attól még abban számít hogy pihenhetett.. összesen 7! meccset játszott végig a PL-ben, miközben hazard végigjátszik minden meccset, és mindegyiken ott is van akkor miről beszélünk.. hazard átlagban 9700 métert tesz meg egy meccsen, foscar 10400at és azért azt is vegyük figyelembe ki mekkora sebességgel teszi meg ennek a nagy részét. egy foscarhoz hasonló robotolónak(ha már annak van beállítva) 11,5 ezer métert kellene megtennie átlagban mint ahogy fabregasék teszik. (eriksen 11.2 ezret meg is tesz csakhogy a poszt azonos legyen, ha már annyira majmolva van hogy milyen komoly igénybevételnek van kitéve a drága foscar)
abba inkább bele se megyek nagyon hogy ennek a háromnegyedét szépen végig is sétálja(amit alátámaszt a lecserélések száma), de ebben meg úgy se tudok meggyőzni olyat aki lehet nem is látta a meccseink felét miközben én az összeset..
Pont, hogy nem rossz tőle. Te magad is írod, hogy alig volt meccs amit végigjátszott,ehhez képest kevesebb idő alatt rendre 1km-tvert Hazardra... Eriksen pedig pont, hogy általában ő is végig játszotta a meccseit,szóval vele összehasonlítani szintén nem ér.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chat

#979 Hozzászólás Szerző: focimark »

beckhamJr írta:Oszkár:
Gamling írta:
Most komolyan a Sporting elleni hazai meccset hozod fel? Tét nélküli 6. csoportmeccs volt, RLC is ott debütált. A pool elleni ligakupa meg egy lötyögős szar, félig b csapattal
attól még abban számít hogy pihenhetett.. összesen 7! meccset játszott végig a PL-ben, miközben hazard végigjátszik minden meccset, és mindegyiken ott is van akkor miről beszélünk.. hazard átlagban 9700 métert tesz meg egy meccsen, foscar 10400at és azért azt is vegyük figyelembe ki mekkora sebességgel teszi meg ennek a nagy részét. egy foscarhoz hasonló robotolónak(ha már annak van beállítva) 11,5 ezer métert kellene megtennie átlagban mint ahogy fabregasék teszik. (eriksen 11.2 ezret meg is tesz csakhogy a poszt azonos legyen, ha már annyira majmolva van hogy milyen komoly igénybevételnek van kitéve a drága foscar)
abba inkább bele se megyek nagyon hogy ennek a háromnegyedét szépen végig is sétálja(amit alátámaszt a lecserélések száma), de ebben meg úgy se tudok meggyőzni olyat aki lehet nem is látta a meccseink felét miközben én az összeset..
Oscar 10400 métert fut átlagban, de hamar lecserélik ahogy te is írtad, míg Eriksen a legtöbb meccset végigjátssza, ehhez képest nem is rossz ez Oscartól

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Chat

#980 Hozzászólás Szerző: petr »

Remeljuk a legjobbakat
oszika iden robbantani fog nem volt copa teljes alapozas full fitten erkezik
aranylabdara is jelolni fogjak van egy erzesem
jaj de mi lesz,ha iden is csak 2 jo honapja lesz???
megint 1 ev ment el vele a semmire kozbe meg olyan jatekosok rohangalnak mint isco,pogba v griezmann es siman elhozhato lenne mind a 3,de meg mi mindig megadjuk a kovtkezo eselyt az aranylabu brazilunknak
Tenyleg tiszta szivembol kivanom,h az utolso sezonjat kezdje meg kek mez aztan nyaron mehet amerre akar
es talan-talan lez esely egy isco szintu iranyitohoz( akkor majd a sok oscar szopo is lathatja,h eg es fold a kulonbseg! )

Válasz küldése