Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#921 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:
putthelime írta:Sziasztok!

Egy hetet fesztiváloztam / legénybúcsúztam / lagziztam, szóval kicsit kiestem a világ forgásából. Történt valami a csapat háza táján? Milyenek voltak a meccsek?

Na és gratuláljunk vagy csak vendég voltál?

Filipe hivatalosan is létszám feletti lett, nem is utazott ki a csapathoz Amerikába. Elvileg az az Abdul Baba gyerek jön a helyére. A Red Bulls-meccset nem láttam, de a tegnapi kifejezetten jó volt. Moses volt a meccs legjobbja, de a két kapus is nagyon jó teljesítményt nyújtott. Falcao sem volt rossz, Cuadrado viszont úgy tűnik hogy tartja a tavaszi formát.
A gratuláció unokatesómat illeti, ő az újdonsült férj! :wink:
Hawaii írta:Bocs putthelime kolléga, hogy felülbíráltam a döntésedet, de az egy hetes büntetésekből eddig sem tanult semmit. Részemről ment neki a végleges ban, elég volt már belőle.
Elmorzsoltam egy könnycseppet!
They do now.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#922 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:Nagyjabol 2-3 ora mulva szamitsatok egy uj forumtag regisztralasara. :lol: Aki megint pont ugyan olyan stilusban fog irni, mert o lesz az.
2-3 óra??? :D Már negyed óra alatt 2 újjal regisztrált be, amelyeket egyből tiltottam is. Mindegy is, nekem 2 kattintás az egész, neki szerintem több idő elmegy a regisztrációval...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#923 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nagyjabol 2-3 ora mulva szamitsatok egy uj forumtag regisztralasara. :lol: Aki megint pont ugyan olyan stilusban fog irni, mert o lesz az.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#924 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hawaii írta:
cech19960320 írta:
Hawaii írta: Nem vagyok benne 100%-ig biztos (inkább csak olyan 99%), hogy ugyanaz a kettő, így neki még van egy utolsó utáni dobása. Bármilyen személyeskedő vagy oda nem illő megnyilvánulás után megy neki is a végleges ban.
100%, hogy az övé, mert multkor amikor meg lett jegyezve hogy a stílusa kritikán aluli, és bannolni lehetne, ő maga mondta gúnyosan, hogy azért kellett a backhamjr accot használnia, mert gerawba előszeretettel bannolja 1 hétre, mert "nem ért egyet az ő igazával".
szóval ugyanaz a 2 acc.
Erről én lemaradtam, de nekem is hisztizett már egy sort. Úgy döntöttem, hogy nem fogom megvárni, hogy teleszemetelje itt még1x a fórumot. Már 7x volt kitiltva eddig, tök felesleges lenne 8.-ra is várnom, úgyhogy vegyetek tőle is könnyes búcsút, mert nem fogjátok már őt sem viszontlátni. Remélem, senkinek sem fog hiányozni.
Hátha végre normális viták, párbeszédek és jó hangulat lesz itt újra :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#925 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta:
Hawaii írta:
cech19960320 írta:mateja, a másik accountja is bannolva lett?
Nem vagyok benne 100%-ig biztos (inkább csak olyan 99%), hogy ugyanaz a kettő, így neki még van egy utolsó utáni dobása. Bármilyen személyeskedő vagy oda nem illő megnyilvánulás után megy neki is a végleges ban.
100%, hogy az övé, mert multkor amikor meg lett jegyezve hogy a stílusa kritikán aluli, és bannolni lehetne, ő maga mondta gúnyosan, hogy azért kellett a backhamjr accot használnia, mert gerawba előszeretettel bannolja 1 hétre, mert "nem ért egyet az ő igazával".
szóval ugyanaz a 2 acc.
Erről én lemaradtam, de nekem is hisztizett már egy sort. Úgy döntöttem, hogy nem fogom megvárni, hogy teleszemetelje itt még1x a fórumot. Már 7x volt kitiltva eddig, tök felesleges lenne 8.-ra is várnom, úgyhogy vegyetek tőle is könnyes búcsút, mert nem fogjátok már őt sem viszontlátni. Remélem, senkinek sem fog hiányozni.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Chat

#926 Hozzászólás Szerző: bolnud »

cech19960320 írta:
Hawaii írta:
cech19960320 írta:mateja, a másik accountja is bannolva lett?
Nem vagyok benne 100%-ig biztos (inkább csak olyan 99%), hogy ugyanaz a kettő, így neki még van egy utolsó utáni dobása. Bármilyen személyeskedő vagy oda nem illő megnyilvánulás után megy neki is a végleges ban.
100%, hogy az övé, mert multkor amikor meg lett jegyezve hogy a stílusa kritikán aluli, és bannolni lehetne, ő maga mondta gúnyosan, hogy azért kellett a backhamjr accot használnia, mert gerawba előszeretettel bannolja 1 hétre, mert "nem ért egyet az ő igazával".
szóval ugyanaz a 2 acc.
Ha ez tényleg így van, akkor ez konkrétan már beteges.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#927 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hawaii írta:
cech19960320 írta:mateja, a másik accountja is bannolva lett?
Nem vagyok benne 100%-ig biztos (inkább csak olyan 99%), hogy ugyanaz a kettő, így neki még van egy utolsó utáni dobása. Bármilyen személyeskedő vagy oda nem illő megnyilvánulás után megy neki is a végleges ban.
100%, hogy az övé, mert multkor amikor meg lett jegyezve hogy a stílusa kritikán aluli, és bannolni lehetne, ő maga mondta gúnyosan, hogy azért kellett a backhamjr accot használnia, mert gerawba előszeretettel bannolja 1 hétre, mert "nem ért egyet az ő igazával".
szóval ugyanaz a 2 acc.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#928 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta:mateja, a másik accountja is bannolva lett?
Nem vagyok benne 100%-ig biztos (inkább csak olyan 99%), hogy ugyanaz a kettő, így neki még van egy utolsó utáni dobása. Bármilyen személyeskedő vagy oda nem illő megnyilvánulás után megy neki is a végleges ban.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#929 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mateja, a másik accountja is bannolva lett?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#930 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

beckhamJr írta:
rafanadal írta:
legalize írta:Sziasztok! Mi a helyzet a chelseafanatics-os fórummal, közösséggel? Az elmúlt hónapokban nem volt lehetőségem követni, most pedig látom hogy nincs meg a fórum, a főoldal is elhanyagolt.
Remélem nem vagyok pofátlan hogy itt érdeklődöm, előre is köszi a válaszokat. :D
De mar nagyon reg lefele ment a forum szinvonala nehany felhasznalo miatt akik keptelenek voltak megadni az ertelmes hangnemet egy vita soran es emiatt egyre tobben el is hagytak azt, szoval igy is ugyis a veget jarta mar. Ha tobb reszletet szeretnel tudni kerdezd meg innen kiscsaka08-at, mert o ott adminisztrator volt.

Pontosan erre a személyeskedésre nincs szükségünk, amit ebben a hozzászólásban megengedtél magadnak.

Beckham kollega pihen egy hetet, reméljük illemtanórán.

putthelime
Bocs putthelime kolléga, hogy felülbíráltam a döntésedet, de az egy hetes büntetésekből eddig sem tanult semmit. Részemről ment neki a végleges ban, elég volt már belőle.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#931 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:Sziasztok!

Egy hetet fesztiváloztam / legénybúcsúztam / lagziztam, szóval kicsit kiestem a világ forgásából. Történt valami a csapat háza táján? Milyenek voltak a meccsek?

Na és gratuláljunk vagy csak vendég voltál?

Filipe hivatalosan is létszám feletti lett, nem is utazott ki a csapathoz Amerikába. Elvileg az az Abdul Baba gyerek jön a helyére. A Red Bulls-meccset nem láttam, de a tegnapi kifejezetten jó volt. Moses volt a meccs legjobbja, de a két kapus is nagyon jó teljesítményt nyújtott. Falcao sem volt rossz, Cuadrado viszont úgy tűnik hogy tartja a tavaszi formát.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#932 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Sziasztok!

Egy hetet fesztiváloztam / legénybúcsúztam / lagziztam, szóval kicsit kiestem a világ forgásából. Történt valami a csapat háza táján? Milyenek voltak a meccsek?
They do now.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Chat

#933 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

rafanadal írta:
legalize írta:Sziasztok! Mi a helyzet a chelseafanatics-os fórummal, közösséggel? Az elmúlt hónapokban nem volt lehetőségem követni, most pedig látom hogy nincs meg a fórum, a főoldal is elhanyagolt.
Remélem nem vagyok pofátlan hogy itt érdeklődöm, előre is köszi a válaszokat. :D
De mar nagyon reg lefele ment a forum szinvonala nehany felhasznalo miatt akik keptelenek voltak megadni az ertelmes hangnemet egy vita soran es emiatt egyre tobben el is hagytak azt, szoval igy is ugyis a veget jarta mar. Ha tobb reszletet szeretnel tudni kerdezd meg innen kiscsaka08-at, mert o ott adminisztrator volt.

Pontosan erre a személyeskedésre nincs szükségünk, amit ebben a hozzászólásban megengedtél magadnak.

Beckham kollega pihen egy hetet, reméljük illemtanórán.

putthelime

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#934 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

GereZsolt írta:Borzasztóan off: De valaki elmondaná nekem h meg lehet e oldani h ezeknek az agysebészeknek soha többet ne lássam a kommentjeit?
Valaszolok itt mivel borzasztoan off: Felhasznaloi vezerlopult -> bal oldalt Baratok es haragosok -> Haragosok kezelese es oda felveszed oket szepen sorjaban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#935 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

legalize írta:A facebook-os oldalt egyébként ki csinálja?
Egy volt híríró az oldalról, BlueBlood néven írt híreket.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

legalize
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 12:56

Re: Chat

#936 Hozzászólás Szerző: legalize »

kiskacsa08 írta:
rafanadal írta: A szokasos konfliktusok egyikeben amikor Chelsea17 neven ismert felhasznalo ujbol beszolt a nagy fonok norbi. nevu felhasznalonak ez egy hisztis kisgyerekkent felhaborodott es megallitotta a forumot. Az oldallal nem tudom mi a helyzet, azt sosem kovettem. De mar nagyon reg lefele ment a forum szinvonala nehany felhasznalo miatt akik keptelenek voltak megadni az ertelmes hangnemet egy vita soran es emiatt egyre tobben el is hagytak azt, szoval igy is ugyis a veget jarta mar. Ha tobb reszletet szeretnel tudni kerdezd meg innen kiscsaka08-at, mert o ott adminisztrator volt.
Annyit tudok én is, hogy a fórum megállt, az oldalt meg gondolom már nem frissíti senki, így valószínűleg annak is csak idő kérdése, hogy vége legyen.
Sajnálom hogy ez lett a vége, 4-5 évvel ezelőtt szerintem nagyon jó közösség volt az akkori tagokkal. Sajnos tényleg régóta tartott lefele a lejtőn. :(
A facebook-os oldalt egyébként ki csinálja?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#937 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:
legalize írta:Sziasztok! Mi a helyzet a chelseafanatics-os fórummal, közösséggel? Az elmúlt hónapokban nem volt lehetőségem követni, most pedig látom hogy nincs meg a fórum, a főoldal is elhanyagolt.
Remélem nem vagyok pofátlan hogy itt érdeklődöm, előre is köszi a válaszokat. :D
A szokasos konfliktusok egyikeben amikor Chelsea17 neven ismert felhasznalo ujbol beszolt a nagy fonok norbi. nevu felhasznalonak ez egy hisztis kisgyerekkent felhaborodott es megallitotta a forumot. Az oldallal nem tudom mi a helyzet, azt sosem kovettem. De mar nagyon reg lefele ment a forum szinvonala nehany felhasznalo miatt akik keptelenek voltak megadni az ertelmes hangnemet egy vita soran es emiatt egyre tobben el is hagytak azt, szoval igy is ugyis a veget jarta mar. Ha tobb reszletet szeretnel tudni kerdezd meg innen kiscsaka08-at, mert o ott adminisztrator volt.
Annyit tudok én is, hogy a fórum megállt, az oldalt meg gondolom már nem frissíti senki, így valószínűleg annak is csak idő kérdése, hogy vége legyen.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#938 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

legalize írta:Sziasztok! Mi a helyzet a chelseafanatics-os fórummal, közösséggel? Az elmúlt hónapokban nem volt lehetőségem követni, most pedig látom hogy nincs meg a fórum, a főoldal is elhanyagolt.
Remélem nem vagyok pofátlan hogy itt érdeklődöm, előre is köszi a válaszokat. :D
A szokasos konfliktusok egyikeben amikor Chelsea17 neven ismert felhasznalo ujbol beszolt a nagy fonok norbi. nevu felhasznalonak ez egy hisztis kisgyerekkent felhaborodott es megallitotta a forumot. Az oldallal nem tudom mi a helyzet, azt sosem kovettem. De mar nagyon reg lefele ment a forum szinvonala nehany felhasznalo miatt akik keptelenek voltak megadni az ertelmes hangnemet egy vita soran es emiatt egyre tobben el is hagytak azt, szoval igy is ugyis a veget jarta mar. Ha tobb reszletet szeretnel tudni kerdezd meg innen kiscsaka08-at, mert o ott adminisztrator volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

legalize
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 12:56

Re: Chat

#939 Hozzászólás Szerző: legalize »

Sziasztok! Mi a helyzet a chelseafanatics-os fórummal, közösséggel? Az elmúlt hónapokban nem volt lehetőségem követni, most pedig látom hogy nincs meg a fórum, a főoldal is elhanyagolt.
Remélem nem vagyok pofátlan hogy itt érdeklődöm, előre is köszi a válaszokat. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#940 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta: Ha az alap böngésző nem tetszik, vagy véletlen nem működne, akkor meg töltsd le a Chrome-ot és azzal 1000%,hogy jó. Ugyanúgy csinálsz rajta mindent, mint PC-n.

Chrome-ot használok, azt szoktam meg iOS-on is. A meccset végül nem néztem meg, esélyem sem volt felkelni, de azért hasznos infó volt a jövőre nézve, köszi mégegyszer.

Válasz küldése