Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#581 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:A nyár filmje már korábban volt. :)
Mire gondolsz?

Minden kétértelmű kijelentés elé tessék odaképzelne a számomra-szerintem szavak egyikét, mert ez egy szubjektív iromány, ezért kezdtem úgy hogy elfogult vagyok a képregényfilmekkel szemben. :)

Megértem ha valakinek antipatikus a film, gyerekesnek tűnhet és elég nagy hype-ot is kap (meg olyan is van hogy valakinek egyszerűen nem), de aki nem kap instant agyfaszt a képregényfilmektől annak egy próbát megérhet majd ősszel, otthon, ingyen.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#582 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dante írta:
Mindenkinek ajánlom, nyár filmje, pedig azt hittem hogy a Grand Budapest Hotel-nél az Interstellar-ig semmi sem fog jobban tetszeni. Könnyű szívvel, erős 9/10.
A nyár filmje már korábban volt. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#583 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:2,5 éve vártam és a mai premierre le is foglaltam a jegyemet, amit nem bántam meg, pedig nagy elvárásaim voltak a filmmel szemben. Biztos hogy elfogult vagyok, de a Marvel megint megcsinálta, az utóbbi idők egyik legjobb blockbuster-e a Guardians of the Galaxy. Ismertem a karaktereket a bejelentés előtt is - és új infókat is megtudtam amíg készült, de nem akartam nagyon belemerülni, hogy nehogy spoiler-be fussak - de így is sok újat mutatott a film, mindegyik remekül néz ki a vásznon (nem idétlenek), a casting még jobb (Burt fuckin Macklin, FBI!!) és a szövegük is jól lett megírva, tökéletesen egyensúlyoz a komoly, cselekményt előrevivő történések és a humoros helyzetek közt. A (/z ennyire) jól megírt forgatókönyv is meglepetés, nincs üresjárat, fölösleges infó, dialógus, de nem is egy montage a legjobb pillanatokból, és minden érthető az egyszeri néző számára is - Gunn legalább olyan jól összerakta ezt a filmet mint Whedon az Avengers-t, ha nem jobban. A látványról nem kezdek el nyáladzani, minőségi a CG, 2D-ben néztem, nem hiányzott az Imax sem, főleg azért mert ott nem lett volna eredeti nyelv+felirat, ami nekem sokkal fontosabb.

Mindenkinek ajánlom, nyár filmje, pedig azt hittem hogy a Grand Budapest Hotel-nél az Interstellar-ig semmi sem fog jobban tetszeni. Könnyű szívvel, erős 9/10.


Hát ez az a film amire akkor se ülnék be ha halálos beteg lennék és ez lenne rá a gyógyír...

Amit viszont nagyon várok már az az új Sin City.. Ha csak megközelíti az előző film színvonalát már nagyon jó lesz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#584 Hozzászólás Szerző: Dante »

2,5 éve vártam és a mai premierre le is foglaltam a jegyemet, amit nem bántam meg, pedig nagy elvárásaim voltak a filmmel szemben. Biztos hogy elfogult vagyok, de a Marvel megint megcsinálta, az utóbbi idők egyik legjobb blockbuster-e a Guardians of the Galaxy. Ismertem a karaktereket a bejelentés előtt is - és új infókat is megtudtam amíg készült, de nem akartam nagyon belemerülni, hogy nehogy spoiler-be fussak - de így is sok újat mutatott a film, mindegyik remekül néz ki a vásznon (nem idétlenek), a casting még jobb (Burt fuckin Macklin, FBI!!) és a szövegük is jól lett megírva, tökéletesen egyensúlyoz a komoly, cselekményt előrevivő történések és a humoros helyzetek közt. A (/z ennyire) jól megírt forgatókönyv is meglepetés, nincs üresjárat, fölösleges infó, dialógus, de nem is egy montage a legjobb pillanatokból, és minden érthető az egyszeri néző számára is - Gunn legalább olyan jól összerakta ezt a filmet mint Whedon az Avengers-t, ha nem jobban. A látványról nem kezdek el nyáladzani, minőségi a CG, 2D-ben néztem, nem hiányzott az Imax sem, főleg azért mert ott nem lett volna eredeti nyelv+felirat, ami nekem sokkal fontosabb.

Mindenkinek ajánlom, nyár filmje, pedig azt hittem hogy a Grand Budapest Hotel-nél az Interstellar-ig semmi sem fog jobban tetszeni. Könnyű szívvel, erős 9/10.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#585 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Don Jon: Nekem tetszett, ez viszont már az én világom. : DD
Kép

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#586 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nagyon érdekes volt látni hogy az Így neveld a sárkányodat 2-re a moziba beülők a fele, kétharmada felnőtt volt, mármint itt Debrecenben mikor a moziban voltam. Megnéztem a kritikát, és nem hittem el de a filmkritikus idén A beavatott és az Útvesztő mellet ezt a filmet várta leginkább, hát úgy döntöttem megnézem én is mert kíváncsi voltam, miért mondják hogy az idősebbek jobban élvezik mint a gyerekek. És tényleg, ez egy mesefilm, de amilyen drámai története volt, és amilyen profin ezt megcsinálták, ez nemcsak egy mesefilm volt. Érdekes volt látni benne egy-két dolgot, jelenetet, ezeket gyerekfejjel meg se lehet érteni, úgy hogy készítők kitettek magukért. Csak azért írom le mert nagyon pozitívan csalódtam ebben a filmben, nem gondoltam volna hogy ez nemcsak egy gyerekmese.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#587 Hozzászólás Szerző: Gereb »

ChesterB írta:Megnéztem pár filmet az utóbbi napokban.


Need For Speed: Nincs benne semmi új egy Fast And Furioushoz képest.
Hú mekkora szar az egész film. Szörnyen vontatott, unalmas, nyálas, ilyen névvel és reklámmal jobbra számítottam. Aki teheti az ne nézze meg :D

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Filmek

#588 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:Megnéztem pár filmet az utóbbi napokban.
Need For Speed: Nincs benne semmi új egy Fast And Furioushoz képest.
De! Jesse Pinkman. Cars, bitch!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#589 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megnéztem pár filmet az utóbbi napokban.

We're The Millers: Jó kis film, egyszer bőven megnézhető, de akár többször is. Jennifer Aniston meg a korral nemesedik, bár az osztályomban lett volna ilyen fenekű lány...
Bad Teacher: Cameron Diaz jól néz ki, ennyi pozitívumot tudtam belőle kihozni.
The Expendables 3: A szereplőgárda miatt mindenképp látni kell, sztorira viszont volt már jobb film, mondjuk az előző kettő.
The Other Woman: A lányok szépek benne, kb csak ezért néztem meg, a Bad Teacherrel egy szint.
Spring Breakers: Fos, időpocsékolás.
Need For Speed: Nincs benne semmi új egy Fast And Furioushoz képest.
Friends With Benefits: Tetszett, jópofa film.
Project X: Nem nagyon fogott meg, a házibuli amúgy sem az én stílusom.
Don Jon: Nekem tetszett, ez viszont már az én világom. : DD

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#590 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Öngyilkos lett Robin Williams. Hosszú ideje depressziós volt, valamint pár éve (ismét) alkohol- és drogproblémái voltak.

Nagyon sajnálom őt.. Gyerekkoromban imádtam a filmjeit(Jumanji, Jack, Mrs. Doubtfire, Hook, Flubber, Patch Adams stb.), később pedig felfedeztem a komolyabb hangvételű, de szintén kiváló munkáit(Good Will Hunting, Holt költők társasága, Ébredések, A kétszáz éves ember). Sokoldalú színész volt, kár érte...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#591 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hunor96 írta:
rafanadal írta:A békés harcos útja: aki szereti a sporttal kapcsolatos, kissé drámai, elgondolkodtató és motiváló filmeket annak kötelező darab. Nekem 100%-ig bejött és megtaláltam magam benne, mint "a harcos" aki útja egy részét tette még csak meg.

SPOILER!!!
Aki látta: szerintetek az öreg létező személy vagy a srác belső hangja? A lezárás miatt inkább utóbbit mondanám.
SPOILER VÉGE!!!
Nekem ezt iskolában kötelezően meg kellett nézni és leelemezni :D amúgy az öreggel kapcsolatban egyetértek veled, bár ami ellene szól az az hogy a csaj ismerte.
A csaj is csak néha-néha megjelent, de vele se zárták le a történetet, szóval ez még nem igazolja a létezését. Mondjuk őt én se tudom hová tenni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Filmek

#592 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

rafanadal írta:A békés harcos útja: aki szereti a sporttal kapcsolatos, kissé drámai, elgondolkodtató és motiváló filmeket annak kötelező darab. Nekem 100%-ig bejött és megtaláltam magam benne, mint "a harcos" aki útja egy részét tette még csak meg.

SPOILER!!!
Aki látta: szerintetek az öreg létező személy vagy a srác belső hangja? A lezárás miatt inkább utóbbit mondanám.
SPOILER VÉGE!!!
Nekem ezt iskolában kötelezően meg kellett nézni és leelemezni :D amúgy az öreggel kapcsolatban egyetértek veled, bár ami ellene szól az az hogy a csaj ismerte.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#593 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A békés harcos útja: aki szereti a sporttal kapcsolatos, kissé drámai, elgondolkodtató és motiváló filmeket annak kötelező darab. Nekem 100%-ig bejött és megtaláltam magam benne, mint "a harcos" aki útja egy részét tette még csak meg.

SPOILER!!!
Aki látta: szerintetek az öreg létező személy vagy a srác belső hangja? A lezárás miatt inkább utóbbit mondanám.
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#594 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A szabadság vihara: az 56-os történelmi eseményekről és a híres magyar-szovjet olimpiai vízilabda elődöntőről szóló dokumentum film. Érdemes megnézni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#595 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

almos írta:
jkopfner írta:
almos írta:Tudtok ajánlani valami jó stoner filmet? Több is jöhet,mert sokat láttam már.
Ezt már ajánlottam lejjebb. mindenképpen nézd meg.

https://www.youtube.com/watch?v=WkvCNae3Ip8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez thriller/horror?
Kézikamerás szuperhős-horror:) De ne belezős horrorokra gondolj.

A film a Fantastic Fest legjobb film, rendezői és forgatókönyv kategóriáját is megnyerte, valamint Torontóban a zsűri egyik elsőfilmeseknek járó díját is hazavihette.

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Filmek

#596 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

GereZsolt írta:
emsanya írta:
Pat326 írta:Tegnap voltam moziba, Majmok Bolygója - Forradalom -t néztük meg, szenzációs film, felül múlja az előző filmet, a Làzadàst, pedig nekem az is utcalányul tetszett. Jo, én alapból a régi majmok bolygojait is szerettem, de aki azokat nem, vagy éppen nem látta, is nézze meg :) Ha tehetitek moziba, gyönyörű a látvány. Remekül eltalálták a hangulatot, az erdő, a lepusztult város árasztotta magából az apokaliptikus érzést. A történet is kivàlo, ami még nagyon tettszett, az a karakterek kidolgozottsága, még a mellék karaktereknek is lehetett látni, érezni a motivációikat, vivodàsaikat :)
Zseniális film tényleg, érzelmek, párbeszédek, mind nagyon ütősek.
Most néztem meg én is. Tényleg nagyon jó, avatar óta nem láttam ilyen jó látványvilágot.
Na azt én is meg akarom nézni barátnőmmel, de még se Zalaegerszegen se Győrbe nincs.. -.-
Pedig már nagyon kíváncsi vagyok, régi majmok bolygója a kedvencem :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Filmek

#597 Hozzászólás Szerző: almos »

jkopfner írta:
almos írta:Tudtok ajánlani valami jó stoner filmet? Több is jöhet,mert sokat láttam már.
Ezt már ajánlottam lejjebb. mindenképpen nézd meg.

https://www.youtube.com/watch?v=WkvCNae3Ip8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez thriller/horror?
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#598 Hozzászólás Szerző: Dante »

koni0725 írta:Kijött a Hobbit 3 trailere, nem tudom, hogy mikor vártam utoljára ennyire filmet.
Interstellar és a Guardians of the Galaxy után nálam is a legvárósabb, bár ez a trailer szerintem nem lett jó.(Többet amúgy sem néznék, semmiből nem szoktam teaser, vagy első trailer után többet nézni) A nagy tempó megöli a lassú zenét, nagyon nem fér össze a kettő.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Filmek

#599 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

https://www.youtube.com/watch?v=wrTMNWpczks" onclick="window.open(this.href);return false;

Kijött a Hobbit 3 trailere, nem tudom, hogy mikor vártam utoljára ennyire filmet.
211! NEW RECORD!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#600 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

almos írta:Tudtok ajánlani valami jó stoner filmet? Több is jöhet,mert sokat láttam már.
Ezt már ajánlottam lejjebb. mindenképpen nézd meg.

https://www.youtube.com/watch?v=WkvCNae3Ip8" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése