Angol válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Angol válogatott

#541 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ricsi93 írta:Ezt akartam írni :) De ez a Capello hülye! Ferdinand? Mi a baja Terry-vel? A Manu-ban nem mindig cséká Feridnand, viszont nálunk Terry az. Én ezt nem értem....
muban lassan c.roni lesz a csk...álmok színháza?....kurvák háza..:D...következő mezszponzor a luxx videó lesz...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Angol válogatott

#542 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Capello pedig mostanában ott volt 1-2 meccsünkön.
Na ja, most is inkább a mi meccsünket nézte élőben, a ManU-Poolra csak a segédjét küldte :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Angol válogatott

#543 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ZenZo írta:előbb-utóbb úgyis visszakerül rá a C :)
Remélem!Nála jobb kapitányt nem fog találni Capello.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Angol válogatott

#544 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Capello pedig mostanában ott volt 1-2 meccsünkön.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Angol válogatott

#545 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kicsit érdekes ez a rotácios rendszer. Nem igazán értem, miért van erre szükség. 1-1 meccs alatt érdekes megítélni valaki ebbéli tudását... (Gerrard úgyis előtte magától a karszalagot :) ) szóval ezt inkább a klubcsapatbéli teljesítményből lehetne leszűrni - habár én nem vagyok Capello. Sajnálom Terryt, mert nem értem, mivel szolgált rá erre, de előbb-utóbb úgyis visszakerül rá a C :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Angol válogatott

#546 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

8Lampard8 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=173977
TE JÓ ÉG!!!Ez komoly???
Eddig jó edzőnek tartottam Capellót de most nálam lerontotta az image-ét! :evil:

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Angol válogatott

#547 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Ezt akartam írni :) De ez a Capello hülye! Ferdinand? Mi a baja Terry-vel? A Manu-ban nem mindig cséká Feridnand, viszont nálunk Terry az. Én ezt nem értem....
Reach out touch blue (faith)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Angol válogatott

#548 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »


Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Angol válogatott

#549 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:hat nemtom. a belepo durva volt, de szerintem nem piros lapos. ami pirosat ert, az a levagott hiszti utana... en birokent lezavartam volna a francba amikor hatat forditott, az tuti.
..."ágyúsként" mintha jobban is játszott volna...(bár látványosabb és "játszóbb" volt pl. a Ljungberg-Pires-Bergkamp-Henry fémjelezte Arse támadó/bb/szekció, mint a mai Chelsea-ééé)...ez van...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Angol válogatott

#550 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

8Lampard8 írta:Kihírdették az Angol válogatott keretét a Franciák elleni barátságos meccsre:

Kapusok: James (Portsmouth), Carson (Aston Villa), Kirkland (Wigan)
Védők: Bridge (Chelsea), A. Cole (Chelsea), Johnson (Portsmouth), Terry (Chelsea), Brown (Man Utd), Lescott (Everton), Ferdinand (Man Utd), Wheater (Middlesbrough), Woodgate (Tottenham), Upson (West Ham)
Középpályások: Barry (Aston Villa), Young (Aston Villa), Bentley (Blackburn), J Cole (Chelsea), Lampard (Chelsea), Wright-Phillips (Chelsea), Beckham (Los Angeles Galaxy), Gerrard (Liverpool), Hargreaves (Man Utd), Downing (Middlesbrough), Jenas (Tottenham)
Csatárok: Walcott (Arsenal), Agbonlahor (Aston Villa), Crouch (Liverpool), Rooney (Man Utd), Owen (Newcastle), Defoe (Portsmouth)
Ilyen játékoskerettel minden eseményen legalább az elődöntőig illene menetelni...
Már jópár hónapja megvitattuk, hogy Capello vagy Lippi jó választás lenne "górénak". Most itt van, tessék, lehet bizonyítani... :wink:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Angol válogatott

#551 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Pirosat érő belépő volt az biztos, de ettől függetlenül nem tenném ki a válogatottból...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Angol válogatott

#552 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat nemtom. a belepo durva volt, de szerintem nem piros lapos. ami pirosat ert, az a levagott hiszti utana... en birokent lezavartam volna a francba amikor hatat forditott, az tuti.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Angol válogatott

#553 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Capello-tól származó info (ő nyilatkozta tán), hogy AC nem valószínű, hogy kezdhet majd a Sp*rs elleni meccsen elkövetett 'horrorable tackle on Alan Hutton' után. Majdnem ide tartozó dolog, hogy Riley-t valószínűleg pénzbüntetéssel sújtja majd az FA, mert AC nem látott pirosat azon a szép estén...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Angol válogatott

#554 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Kihírdették az Angol válogatott keretét a Franciák elleni barátságos meccsre:

Kapusok: James (Portsmouth), Carson (Aston Villa), Kirkland (Wigan)
Védők: Bridge (Chelsea), A. Cole (Chelsea), Johnson (Portsmouth), Terry (Chelsea), Brown (Man Utd), Lescott (Everton), Ferdinand (Man Utd), Wheater (Middlesbrough), Woodgate (Tottenham), Upson (West Ham)
Középpályások: Barry (Aston Villa), Young (Aston Villa), Bentley (Blackburn), J Cole (Chelsea), Lampard (Chelsea), Wright-Phillips (Chelsea), Beckham (Los Angeles Galaxy), Gerrard (Liverpool), Hargreaves (Man Utd), Downing (Middlesbrough), Jenas (Tottenham)
Csatárok: Walcott (Arsenal), Agbonlahor (Aston Villa), Crouch (Liverpool), Rooney (Man Utd), Owen (Newcastle), Defoe (Portsmouth)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Angol válogatott

#555 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Ez a Tóth Csaba ma a legrosszabb kommentátor Magyarországon... 90 percen át csak közhelyek vagy hülyeségek, semmi más... Egyszerűen hihetlen... :x Rossz hallgatni amiket nyom.

A meccsről: én pozitivan csalódtam, egész jól játszottak az angolok, lehetett volna ez 3-0, 4-0 is ha Rooney picit jobban koncentrál és a svájciak nem használják ki egyetlen igazi lehetőségüket. Nem rossz bemutatkozás(ezt bírtam, Tóth Csaba 48. perc:"ez elkeserítő teljesítmény", 70. perc: (erre nem emlékszem szó szerint) "elég jó bemutatkozás"... No comment)
Ja meg azt is mondta h Lampard játszik a Chelseaben de még a válogatottba nem fér be :D
Mondjuk a studióban is összehordták a baromságokat...
Chelsea FOREVER!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Angol válogatott

#556 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Én tegnap egyedül Joeyt láttam jónak a csapatból, a többiek nagyon gyengék voltak...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Angol válogatott

#557 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

NSO... Még jó hogy csak ritkán olvasom... :lol: :lol: :lol: Ez a színvonal. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Angol válogatott

#558 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Ez a Tóth Csaba ma a legrosszabb kommentátor Magyarországon... 90 percen át csak közhelyek vagy hülyeségek, semmi más... Egyszerűen hihetlen... :x Rossz hallgatni amiket nyom.

A meccsről: én pozitivan csalódtam, egész jól játszottak az angolok, lehetett volna ez 3-0, 4-0 is ha Rooney picit jobban koncentrál és a svájciak nem használják ki egyetlen igazi lehetőségüket. Nem rossz bemutatkozás(ezt bírtam, Tóth Csaba 48. perc:"ez elkeserítő teljesítmény", 70. perc: (erre nem emlékszem szó szerint) "elég jó bemutatkozás"... No comment)
Csak részletekben láttam a meccset, de pl. a második félidő elején láttam vagy 10 percet, Rooney akkor egymaga rúghatott volna vagy hármat... nincs valami nagy formában. Amennyit láttam viszont, JC az egyik legjobb volt a meccsen, Sweep meg csereként gólt lőtt... a chelseasek hozták a kötelezőt :)

Az NSO-t viszont ismét élmény volt megnézni: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=168786&
a cikk alján: Anglia – Svájc 1-0 (Jenas 40., S. Wright-Phillips 62., ill. Derdiyuk 58.)
Most őszintén: követelmény itt valamit elrontani, vagy csak így megy??? :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Angol válogatott

#559 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ez a Tóth Csaba ma a legrosszabb kommentátor Magyarországon... 90 percen át csak közhelyek vagy hülyeségek, semmi más... Egyszerűen hihetlen... :x Rossz hallgatni amiket nyom.

A meccsről: én pozitivan csalódtam, egész jól játszottak az angolok, lehetett volna ez 3-0, 4-0 is ha Rooney picit jobban koncentrál és a svájciak nem használják ki egyetlen igazi lehetőségüket. Nem rossz bemutatkozás(ezt bírtam, Tóth Csaba 48. perc:"ez elkeserítő teljesítmény", 70. perc: (erre nem emlékszem szó szerint) "elég jó bemutatkozás"... No comment)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Angol válogatott

#560 Hozzászólás Szerző: Robi »

Joey a gólnál mekkorát alakított...szép volt

Válasz küldése