Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#421 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, Stephen Amell ellőtt egy spoilert arról, hogy mi lesz Oliverrel.

Plusz SPOILER
sorozatjunkie írta:Arrow: a szezon fő rosszfiúja Damein Darhk lesz (Neal McDonough kapta a szerepet és állandó lesz), aki mellett még egy nagy DC-s karakter is érkezik, kisebb szerepben pedig olyanok kapnak majd szereplési lehetőséget, mint Anarky és Mister Terrific + Diggle végre kap saját jelmezt.
Valamint a The Flash-ről is érkeztek infók. SPOILER
sorozatjunkie írta:Teddy Sears és Shantel VanSanten csatlakozik a szereplőgárdához (tippre visszatérőként) a 2. évadban. Előbbi Jay Garrick lesz, utóbbi pedig Patty Spivot. Képregényesek mindkettejüket ismerhetik.

Az újoncok mellé még érkezik Wally West és több Earth 2-s karakter, a szezon fő rosszfiúja pedig Zoom lesz. Az évadnyitó pár hónappal a szezonfinálé után fog játszódni. Ja, és Grodd visszatér.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#422 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ha láttad a Flasht akkor ajánlom a Daredevilt, eddig az első évad készült el, 13 részes.
Na meg itt van egy király animációs sorozat: http://www.sorozatjunkie.hu/2014/12/26/ ... -of-korra/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#423 Hozzászólás Szerző: Dante »

mateja írta:http://www.imdb.com/title/tt0165581/ legyen egy komédia is. amit tudni kell róla: ben stiller apja viszi a hátán a sorozatot, hatalmas arc
kevin james-t nem vártam volna tőled :D

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Sorozatok

#424 Hozzászólás Szerző: mateja »

http://www.imdb.com/title/tt0165581/" onclick="window.open(this.href);return false; legyen egy komédia is. amit tudni kell róla: ben stiller apja viszi a hátán a sorozatot, hatalmas arc

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#425 Hozzászólás Szerző: Chester »

bNc írta:Tudtok ajánlani valami jó sorozatot amit mindenképp érdemes megnézni? Bízok az ízlésetekben mert a minap olvastam hogy valaki írt a true detectiveről hogy milyen jó és hát sikerült nekem is 1 nap alatt végignézni az első évadot :'(
(amiket láttam: dr house, how i met your mother, big bang theory, dexter, got , two and a half man, walking dead, flash)
South Park (18 évad)
Szerintem nem kell bemutatni, emberfüggő kinek tetszik. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha még tanuló, akkor még bátran ajánlom, felnőtt fejjel nem biztos hogy vicces, főleg az első ~10 évad.
Family Guy (13 évad)
Valszeg ezt is ismered, ez is animációs sorozat, de ez inkább "USA orientált" poénokkal és utalásokkal van tele.
Archer (6 évad)
Szintén animációs sorozat, de valami eszméletlen jó. A nyelvezete angolul és magyarul is baromi jó, a karakterek szuperek. Egy titkosügynök a főszereplő, aki az anyja cégénél dolgozik.
Hannibal (3 évad)
A regény alapján valószínűleg ismerős ez a név is. Az ő és egy FBI-os különleges ügynök kapcsolata, brutálisan szép rendezéssel.
Spartacus (4 évad)
Ha bejött a Game of Thrones, szerintem ez is befog, a rendezés ugyan az szinte (sok szex, sok vér), a sztorija hiába ismert töriórákról, eszméletlen jó, nekem a kedvenc sorozatom.
House of Cards (3 évad)
Politikai sorozat Kevin Spacey főszereplésével. Sokan mondják, hogy ez csak annak ajánlják, aki fogékony a politikára, én nem vagyok az, mégis imádom.
Black Sails (2 évad)
Spartacus a tengeren, gyakorlatilag. :D A Kincses sziget könyv "spinoffja", elég jó sztorija van.
Fargo (1 évad)
Megtörtént esemény alapján játszódik a 2008-as Minnesotában. Baromi jó sorozat ez is, zseniális színészi alakításokkal, a hangulata is fasza.
Agent Carter (1 évad)
Az első Amerika Kapitány mozifilm után játszódik, szóval erről az időszakról nem sok sorozatot látsz, nagyon hangulatos ebből a szempontból. A filmből ismert Peggy Carter a főszereplő. Ha szereted a Marvel filmeket, ez a sorozat is be fog jönni.

Ezeket bátran ajánlom, mert talán még "semlegesként" is top sorozatok között vannak. Nem tudom mennyire van időd, így odaírtam melyik hány évados, ha nagyon unatkozol, akkor kezd a nagyobbakkal, ha nem, akkor lehet megéri a kisebbekkel. :wink:

Amiket még nézek, de elég felemás, az az Arrow, Sleepy Hollow, Gotham, New Girl, iZombie, Awkward, Dragon Ball. Ránézhetsz ezekre is, de ezekben a sorozatokban van gyenge/gyengébb évad, a föntiek meg tartósan jók, szerintem. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chester 2015. július 9., csütörtök 22:27-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#426 Hozzászólás Szerző: Dante »

bNc írta:Tudtok ajánlani valami jó sorozatot...
The Pacific - egy évados második vh témájú dráma, pár katona útját követi a csendes-óceáni hadszíntéren
http://www.imdb.com/title/tt0374463/
Vikings - History Channel által készített, relatíve történelem hű sorozat, valós történelmi szereplőkkel, jó történettel
http://www.imdb.com/title/tt2306299/
The Knick - egy new york-i kórházról és annak fősebészéről szól (nem hasonlít a House-ra) aki a 20. század elején próbál orvos lenni
http://www.imdb.com/title/tt2937900/
Sherlock - modern korba ültetett Holmes történetek, a BBC mesterműve
http://www.imdb.com/title/tt1475582/
Penny Dreadful - viktoriánus Anglia, ahol találkoznak a klasszikus rémtörténetek szereplői, nagyon hangulatos a cucc
http://www.imdb.com/title/tt2628232/?ref_=nv_sr_1
Archer: kémes animated-comedy, remek szövegek, igényes rajz, alapmű
http://www.imdb.com/title/tt1486217/

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#427 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

bNc írta:Tudtok ajánlani valami jó sorozatot amit mindenképp érdemes megnézni? Bízok az ízlésetekben mert a minap olvastam hogy valaki írt a true detectiveről hogy milyen jó és hát sikerült nekem is 1 nap alatt végignézni az első évadot :'(
(amiket láttam: dr house, how i met your mother, big bang theory, dexter, got , two and a half man, walking dead, flash)
Spartacus - ver, szex, relative tortenelmileg hiteles
Orange County - tinisorozat, egy csalad elete 4 evadban gyermekeik gimnaziumi eveirol (altalaban nem szeretem az ilyen sorozatokat, de ez kiemelkedik az osszes ilyen kozul)
Californication - komedia, szex, perverz, Hollywoody regenyiro elete
Breaking Bad - rakos Nobel-dijas kemiatanarbol lett drogbaro, fordulatos es erdekes, habar szerintem a vege fele kicsit hanyatlik
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

#428 Hozzászólás Szerző: putthelime »

bNc írta:Tudtok ajánlani valami jó sorozatot amit mindenképp érdemes megnézni? Bízok az ízlésetekben mert a minap olvastam hogy valaki írt a true detectiveről hogy milyen jó és hát sikerült nekem is 1 nap alatt végignézni az első évadot :'(
(amiket láttam: dr house, how i met your mother, big bang theory, dexter, got , two and a half man, walking dead, flash)
Battlestar Galactica - sci-fi (de semmi idegen faj meg ilyesmi, csak emberek alkotta robotok, akik fellázadtak), ami a drámára és a nagyszerűen megírt karakterekre helyezi a hangsúlyt. A maréknyi (pár űrhajónyi) túlélő "emberiség" az anyabolygóról elmenekülve új hazát keres.

The Killing - nyomozópáros, egész évadon átívelő ügyet követ, Seattle, eső, köd, dráma, szintén nagyszerű karakterek és játék a mellékszereplők részéről is. Én ezt a True Detective S1 előtt láttam már és ezt juttatta eszembe a TD nyomozós része, szóval szerintem ez be fog jönni. (És szerintem ez a jobb.)
They do now.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#429 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

bNc írta:Tudtok ajánlani valami jó sorozatot amit mindenképp érdemes megnézni? Bízok az ízlésetekben mert a minap olvastam hogy valaki írt a true detectiveről hogy milyen jó és hát sikerült nekem is 1 nap alatt végignézni az első évadot :'(
(amiket láttam: dr house, how i met your mother, big bang theory, dexter, got , two and a half man, walking dead, flash)
Entourage - ha érdekel egy relatíve vígjáték/dráma/dokumentum cucc egy filmszárról és a barátairől (valós történet Mark Walhberg valamint barátjai alapján).
Arrow - hasonló a Flashez de kicsit sötétebb meg másabb
Spartacus - vér, harc, meztelenkedés, történelem (szerűség)
X-files - örök, elnyűhetetlen, klasszikus, zseniális

Avatar
bNc
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Sorozatok

#430 Hozzászólás Szerző: bNc »

Tudtok ajánlani valami jó sorozatot amit mindenképp érdemes megnézni? Bízok az ízlésetekben mert a minap olvastam hogy valaki írt a true detectiveről hogy milyen jó és hát sikerült nekem is 1 nap alatt végignézni az első évadot :'(
(amiket láttam: dr house, how i met your mother, big bang theory, dexter, got , two and a half man, walking dead, flash)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#431 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom hogy valaki nézi/nézte-e innen a Parks and Recreation-t, de ha nem, és szereti az Office stílusát (csak ezerszer jobb és szerethetőbb karakterekkel) akkor csak ajánlani tudom.

Most fejeztem be az utolsó évadot és még nem találkoztam olyan sitcom-mal (de lehet hogy sorozattal sem) ami ilyen jó befejezést kapott. (lehet a nosztalgia is közrejátszik, de nekem legjobb a stílusában valaha)

Szerencsétlen sorozat amúgy elég hányattatott sorsú, voltak csonka évadok, de a minősége végig konstans és 7 évad után sem fásult be a történet - ami szinte felfoghatatlan ha csak a címet nézzük :D

A lényeg, hogy akinek üresedése van és comedyre vágyik, de nincs ötlete, az bátran tegyen próbát. (az első évad megtévesztő lehet bár én azt is imádtam).

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#432 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elvileg ez is volt a célja, szóval ebben sok meglepő nincs, de valóban elég gyenge.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Sorozatok

#433 Hozzászólás Szerző: mateja »

Николаевич írta:Tegnap este debütált Amerikában Dwayne Johnson főszereplésével a Ballers(Nagypályások), visszavonult és aktív NFL-játékosok életéről szól. Egész jó lett az első rész. Az HBO honlapján ingyen meg lehet nézni magyar felirattal:

http://www.hbogo.hu/content/ballers-1-p ... 74?&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;

28 perc az egész, aki szereti a focit annak tudom ajánlani, egy próbát megér.
ChesterB írta:csak 28? azt hittem legalább 40 perces lesz :( neten sajnos nem tudom megnézni élvezhetően, úgyhogy megvárom a feliratot, de már nagyon várós sorozat volt így az offseasonban :D
eddig ez egy kalap szar.. semmi történet nincs mögötte csak bulizás..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#434 Hozzászólás Szerző: Chester »

Közben elindult az új Dragon Ball is, végre! :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#435 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Pedig a második epizód végén azért elég durva dolog történik :D, teljesen váratlan.
Teljes mértékben az én hibám, de 100%-ig biztos voltam benne, hogy ez fog történni, és rendesen el is vette a kedvem, hogy ennyire kiszámítható.
Az ncis-szel kár összehasonlítani, nagyon alacsonyan voltak az elvárásaim, de azért más kategória a kettő. A csi meg az ncis erősen low-budget míg a True Detective a prémium legteteje.

Egyébként az újságíróknak az első három részt egybe vetítették le, azért várom meg a holnapi részt, remélem az rávesz a folytatásra. Nálam a hangulat nagyon hiányzik.
Én nem számítottam rá hogy a második részben már rommá lövik a főszereplőt :D, akkor ez csak nekem fura és váratlan egy sorozatnál.

Nálam a sorozat sorozat, krimi sorozatok és az sem alacsony költségvetésű. Nagyon sok egyhangú és unalmas sorozat van, ez még így is bőven kiemelkedhet közülök. Ki is fog, lassan bontják kis, de ez személyes dolog, nekem jobban tetszenek az ilyenek. De továbbra is tény, az első évadot nem veri...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#436 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Pedig a második epizód végén azért elég durva dolog történik :D, teljesen váratlan.
Teljes mértékben az én hibám, de 100%-ig biztos voltam benne, hogy ez fog történni, és rendesen el is vette a kedvem, hogy ennyire kiszámítható.
Az ncis-szel kár összehasonlítani, nagyon alacsonyan voltak az elvárásaim, de azért más kategória a kettő. A csi meg az ncis erősen low-budget míg a True Detective a prémium legteteje.

Egyébként az újságíróknak az első három részt egybe vetítették le, azért várom meg a holnapi részt, remélem az rávesz a folytatásra. Nálam a hangulat nagyon hiányzik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#437 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Ha valakinek az első bejött, ez is beszippantja...
Ha nem true detective lenne a címe én már a második részt se néztem volna meg. Pedig McAdams az egyik kedvenc színésznőm, és a Farell-Kitsch páros is bőven a szimpatikusok közé tartozik, mégis Vaughn tűnik eddig egyedül kompetensnek, pedig őt igazán utálom.

Megvárom még a harmadik részt, de ha az is ilyen lagymatag semmi, nálam tuti a kasza, mert eddig időpocsékolás.
Pedig a második epizód végén azért elég durva dolog történik :D, teljesen váratlan. Lassan kibontakozó sztori, lesznek még biztosan meglepetések benne. Persze az első évadot nem hozza, de ez is egyedi, a sok kacat NCIS és haosnló fosok mellett...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#438 Hozzászólás Szerző: Gereb »

marknagy írta:A Hannibal kaszát kapott.
Ó bassza meg. Pedig nekem nagyon bejött. Szopjanak gombot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#439 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Ha valakinek az első bejött, ez is beszippantja...
Ha nem true detective lenne a címe én már a második részt se néztem volna meg. Pedig McAdams az egyik kedvenc színésznőm, és a Farell-Kitsch páros is bőven a szimpatikusok közé tartozik, mégis Vaughn tűnik eddig egyedül kompetensnek, pedig őt igazán utálom.

Megvárom még a harmadik részt, de ha az is ilyen lagymatag semmi, nálam tuti a kasza, mert eddig időpocsékolás.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#440 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:A Hannibal kaszát kapott.
A héten ledaráltam, és b*sszák meg, hogy nem folytatják. :(

Válasz küldése