Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#41 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Tényleg szar meccs volt de lényeg hogy nyertek a spanyolok. Nem néztem a hollandok előző meccseit de szerintem nem tolták ennyire durván, akkor viszont nem értem miért adták fel a saját játékukat, bár ők is szeretik ha náluk van a labda szóval lehet ezért. Ha nem angol lett volna a bíró akkor De Jong helyből piros, Van Bommel két sárgával piros(vagy Iniestával párba helyből piros) meg Robben piros(aszondja nem akart két hollandot kiállítani, jópofa).

VAMOS ARMADA!!!!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#42 Hozzászólás Szerző: misakd »

Mourinhonak kéne egy válogatottat is vezetni bár akkor nem is kéne nézni a VB-t ,hogy tudjuk ki lesz a világbajnok. Spanyolok nem játszottak jól a VB-n és így is nyertek. Németország jobban megérdemelte volna a világbajnoki címet.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#43 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Ezen nincs mit megmagyarázni, a foci győzött és kész. : )

Avatar
bkbk
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009. április 19., vasárnap 21:21
Kedvenc játékos: Iva
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Vác

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#44 Hozzászólás Szerző: bkbk »

Na, nyertek a labdatologatók :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Chelsea-Wigan 8-0
We are the Champions!!

kokas18
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009. október 25., vasárnap 9:52
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Mutu

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#45 Hozzászólás Szerző: kokas18 »

SZEGÉNY anglia még most is bánt az a megnem adott gól, h lehet 1 ilyen bírói hiba 1 VB-n?? én nem értem:S:S:S:S

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#46 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

gerawba írta:
Spring írta:Azért a VB színvonala játék szempontból közelébe sincs a Bajnokok Ligájának. Talán az elődöntők és a bronzmeccs, meg most a döntő fog érni valamit, a többi semmi sem volt mondjuk egy Chelsea-Liverpool meccshez képest...
Szerintem meg jó meccsek vannak (nem csak ez a pár), ezt a Chelsea-Liverpoolt meg úgy mondod (gondolom a 4-4-re gondolsz, és nem a 0-0-ás vagy 1-0-ás bekkfocira...) mintha minden meccs olyan lenne a BL-ben (pedig ott is van egy halom sz*r)
Én úgy vagyok ezzel a kérdéssel, hogy az "egyeneskieséses" szakasztól már élvezhető a meccsek többsége.../a BL-ben is "rühellem" a csoportkört...
B@ssza a csőrömet, hogy még 4 évet kell várni a következő VB-ig... :) /inkább törölnék el az EB-t, és 2 évente tolnák helyette a VB-t...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#47 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Nekem még az volt szemet szúró,hogy a németek nem tudtak támadni/játszani a Müller gyerek nélkül...
Farewell Didier!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#48 Hozzászólás Szerző: Spring »

gerawba írta:
Spring írta:Azért a VB színvonala játék szempontból közelébe sincs a Bajnokok Ligájának. Talán az elődöntők és a bronzmeccs, meg most a döntő fog érni valamit, a többi semmi sem volt mondjuk egy Chelsea-Liverpool meccshez képest...
Szerintem meg jó meccsek vannak (nem csak ez a pár), ezt a Chelsea-Liverpoolt meg úgy mondod (gondolom a 4-4-re gondolsz, és nem a 0-0-ás vagy 1-0-ás bekkfocira...) mintha minden meccs olyan lenne a BL-ben (pedig ott is van egy halom sz*r)
Minden meccs nem olyan, de szerintem sokkal nagyobb hajtás és akarás van még a csoportkörben is a BL-ben, mint a VB-n. Egy-két fantasztikus mérkőzés persze volt a VB-n is, de szerintem alapvetően sokkal több a jó meccsek száma a BL-ben, mint a VB-n
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#49 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:Azért a VB színvonala játék szempontból közelébe sincs a Bajnokok Ligájának. Talán az elődöntők és a bronzmeccs, meg most a döntő fog érni valamit, a többi semmi sem volt mondjuk egy Chelsea-Liverpool meccshez képest...
Szerintem meg jó meccsek vannak (nem csak ez a pár), ezt a Chelsea-Liverpoolt meg úgy mondod (gondolom a 4-4-re gondolsz, és nem a 0-0-ás vagy 1-0-ás bekkfocira...) mintha minden meccs olyan lenne a BL-ben (pedig ott is van egy halom sz*r)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#50 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Érdekes lesz ez a mai döntő ! Én nem tudok a hollandoknak szurkolni,pedig sose csíptem a spanyolokat,DE én még láttam Ari Haan,Keerkof testvérek,Van Basten,Guilit,Johan Cruijff,Johnny Rep,Johan NeeskensDennis Bergkamp,.. ezek mind csodálatos szezációs focisták voltak és nekik nem sikerült a VB arany ! Na erre most meg ilyen selejtes hulladékok (hozzájuk képest)mint:Khalid Boulahrouz,Demy de Zeeuw,Klaas-Jan Huntelaar,André Ooijer,Joris Mathijsen :) ők pedig megcsinálnák ! na ez lenne a futball megcsufólása ! Na ezért nálam ma este inkább hajrá spanyolok ! Ugyanezért drukkoltam 4 éve a franciáknak ! Maldini,Baggio,Donadoni nem nyert,de ilyen 'nagyon ügyes' Iaquinták,Zaccardók és Perrották pedig röhögnek a markukban !

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#51 Hozzászólás Szerző: Spring »

Azért a VB színvonala játék szempontból közelébe sincs a Bajnokok Ligájának. Talán az elődöntők és a bronzmeccs, meg most a döntő fog érni valamit, a többi semmi sem volt mondjuk egy Chelsea-Liverpool meccshez képest...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#52 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Nagyon remélem én is,hogy a hollandok lesznek a vb-bajnokok és örömmel látom,hogy nemcsak én utálom a spanyolokat!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#53 Hozzászólás Szerző: miller »

Én a végén sajnáltam Uruguay-t, főleg Forlánt, az utolsó másodpercekben lőtt kapufája miatt. Iszonyatosan jó csatár. Végülis mind a két csapat jó, támadó focit játszott. Eleinte féltem, hogy az urukok beállnak majd kibekkelni a 90 percet, de kellemeset csalódtam. Teljes mértékben megérdemelték volna ők is a bronzot. Picit azért mégis jobban örülök a németeknek, mivel európai csapatként inkább feléjük húzott a szívem.

Ma pedig reményeim szerint a hollandok lezúzzák a spanyolokat és Paul a polip legalább egyet téved ezen a VB-n :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#54 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Nem volt semmi meccs a tegnapi bronzmérkőzés! :shock:
Hatalmasat játszott mind a két csapat és a gólok sem voltak olyan égbekiáltóan csúnyák,még ha a legtöbbjük egy védelmi hiba után következett...
Én sajnos lemaradok a döntőről,de lélekben a hollandokkal leszek,hogy varrják be a spanyolok nagy pofáját végre! :wink:
Farewell Didier!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#55 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Egy kis érdekesség: a Jabulani zulu nyelven ünnepséget jelent. Eddig nem is tudtam. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#56 Hozzászólás Szerző: laczze »

misakd írta:
anelka18 írta:sziasztok én az angoloknak szurkoltam magyott csalodtam inenn ki szurkolt nekik?
gondolom mindenki :D
én nem!!! Szurkoltam Lampard nak hogy lőjjön sok gól meg szurkoltam Terry nek és A.cole nak hogy hibátlanul játszanak de semmi több!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#57 Hozzászólás Szerző: misakd »

anelka18 írta:sziasztok én az angoloknak szurkoltam magyott csalodtam inenn ki szurkolt nekik?
gondolom mindenki :D

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#58 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

sziasztok én az angoloknak szurkoltam magyott csalodtam inenn ki szurkolt nekik?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#59 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:
bkbk írta:Hát, ahogy ezt Lőw elszúrta, arra nincs szó... ezt a jól támadó csapatot beállítani védekezni...
Ahelyett hogy letámadtak volna, mint a paraguayiak. Így esélyük sem volt :evil: :(
Abszolutde nem ertem, hogy Lownek hogy jutott az eszebe, hogy teret ad a spanyoloknak. Eleg csak megnezni a barcat, aminek a gerince kezdo a valogatottban. Ahogy teret kapnak jatszani a sajat jatekukat, golokat rugnak, es nyernek.
Nem szabadott volna hagyni oket levegohoz jutni, lekellett volna tamadni, mint ahogy eddig is tettek, agressziven.
Pedig ez elég egyszerű, Löw úgy akarta elverni a spanyolokat, mint az Inter a Barcát. Hülyeség volt, bele is buktak. Én is a németeknek szorítottam, no nem azért, mert annyira oda vagyok értük, csak nem bírom a spanyolokat ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#60 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://www.asylum.co.uk/2010/07/08/wayn ... world-cup/" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Lezárt