Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2701 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Direkt azért írtam időintervallumot, mert én se gondolom, hogy aki 3-4 éve tolja, az porok nélkül tovább fog fejlődni. Nem fog, vagy maximum nagyon kis ütemben. Egyébként heti 4x jártam, néha 5x, ahogy épp kijött, persze ez már hét elején el volt tervezve, én sem fejjel rohantam a falnak... de nem fektettem bele ennyi energiát, mint ti. Azért csináltam, mert élveztem magát a súly emelgetését, az eredmény pedig másodlagos volt. Arra sosem vágytam, hogy ne férjek be az ajtón, az pedig a 8 éves korom óta tartó folyamatos sportolásom miatt elkerült, hogy elfújjon a szél, vagy épp sörhasam legyen, vagy bármi. Normális, talán az átlagosnál jobb testfelépítéssel rendelkeztem már akkor is, mikor elkezdtem kondizni, mert taknyos korom óta versenyszerűen kergettem a labdát, főleg kézzel, de lábbal is, plusz volt némi atletizálás. Arra akartam csak kilyukadni, hogy aki modellkedik, az nem feltétlen nagyobb buzi annál, aki a tükörben méregeti az eret a bicepszén, beszolizva, trendi feszülős Arena nadrágban.

Az pedig igaz, hogy a tápkiegészítőktől a faszotok ugyanúgy fel fog állni 20 év múlva is, de hogy a májnak és a vesének a nagy hányaduk ártalmas, az többször ki lett már mutatva. Persze nem annyira, mint az alkohol, ezzel lehet védekezni, de minek.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2702 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Blueflag írta:Amit ti a tápkiegészítőkről képesek vagytok összehordani, annyit némelyik profi sem foglalkozik vele, de megjegyzem halkan: én anno porok nélkül is remekül fejlődtem. Kétlem, hogy 8-10 hónapja edző egyének már nem bírnak meglenni Scitec pizsama nélkül, szálljatok már le basszátok meg.
Pedig a kaja az alapja az egésznek. Az hogy mennyire van rendben, többet számít magánál az edzésnél és ez tény!

1 év után egyébként már elér jobb esetben az ember arra a fejlettségi szintre, hogy nem tudja egyszerűen bevinni a napi fehérjeszükségletet turmix nélkül.

Az meg hogy te anno porok nélkül is fejlődtél az szép és jó, de ha ez 1 évnél rövidebb idő, akkor életbe lép amit előbb írtam, hogy kb annyi ideig én se toltam, mert nem volt még rajtam annyi izom hogy fontos legyen.

Meg persze az edzés intenzitásától is függ, mert ha mondjuk jársz 2x hetente, ami nagyon kevés, akkor egy lassú fejlődés látható csak, így elhúzdóhat az általam írt 1 év.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2703 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Aki versenyszerüen nyomja ezt, hidd el káros. Nem mondtam, hogy az én életmódom egészségesebb, de ki kit érdekel? Heti 1-2 buliba még senki sem halt bele, sõt. én ùgy vagyok, hogy 18 évesen az ember szórakozzon, csináljon bármit (drogon kívül) ami számára élvezhetõ. Most, hogy én a kondi helyett lenyomok pár fekvõt itthon és szaladok picit, ez miért rossz? Meghagyom a porokat másoknak. Nem érdekel, hogy káros-e vagy sem.
..és dankod. jön a buzis szarságaival. Nem tudom, hogy a barátom miben méri ezt (talán, hogy kiolvastam 1-2 lelkis könyvet, vagy, hogy összeszedek egy kis zsebpénzt ruhabemutatókból. Nem érdekel), de ameddig nem ismer nincs joga ilyesmit állítani. Tudom, hogy ezt neki nehéz felfogni.
-=Kék vér=-

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2704 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Az biztos, hogy a kondi nem károsabb, mint az alkohol... nem is tudom, hogy lehetett egy ilyen mondatot komolyan gondolni, kedves Alpár. Viszont az is biztos, hogy egyeseknek már ráhúzódott az agyára a testsúly-százalék számolgatása, meg hogy tegnap hány grammal emelhette a fekvenyomás szériáját, és hány szem rizs legyen a tányéron 19:02-kor. Én már a kondis témába járok röhögni.

Dávid talán pont nem, mert ő annyira elvont, hogy biztos csak az erő érdekli, de a kondisok nagyrésze kibaszott buziként viselkedik.... végülis vezesd le, hogy kezdődik az egész. Elmész edzeni, tök mindegy milyen indíttatásból. Emelgeted a súlyt, és minden nap állsz vagy 10 percet a tükör előtt, hogy nőtt-e már valahol valamid. Aztán veszel cuki feszülős pólókat is, hogy még jobban látszódjon a "wanna be" izomzatod. Persze elmész szolizni is, hogy ez is dobjon a lattba, és felveszel egy fél arcot kitakaró napszemüveget, mert akkor Jersey Shore patkány vagy, és azok úgyis annyit kúrnak. Aztán megveszed a különböző krémeket a kitöredezett tenyeredre mert kurvára fáj, de ha már ott jársz, az arcodra is bedobsz valamit. Remélem értitek, mire akarok kilyukadni.... aki elindul a lejtőn, és a kondizásból kifolyólag annyit foglalkozik a külsejével, mint egy plázapicsa, az szerintem sokkal inkább buzizható le, mint bármelyik férfi modell, akire csak ráadnak egy adott korosztályban idealizált göncöt.

És a kondisok 70%-a ilyen. Aki szeret edzeni, az járjon le, figyeljen alapvetően az étkezésre, és hogy ésszel csinálja, de nem kell belebuzulni. Amit ti a tápkiegészítőkről képesek vagytok összehordani, annyit némelyik profi sem foglalkozik vele, de megjegyzem halkan: én anno porok nélkül is remekül fejlődtem. Kétlem, hogy 8-10 hónapja edző egyének már nem bírnak meglenni Scitec pizsama nélkül, szálljatok már le basszátok meg.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2705 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta:
Николаевич írta:Ezzel a vitával kapcsolatban két dolgot nem értek:

-hogy sikerült a Bartonos hírből eljutni ide?

-miért zavar titeket hogy hogy él a másik? Ha valaki komolyan sportol az fasza, Alpár sem tűnik egy lecsúszott állatnak, hadd csinálja már mindenki azt amit akar...
Csak ne írjon akkor olyasmit hogy a kondi mennyivel rosszabb mint ez az életmód
Semmi baj szerintem Alpárral mert engem nem zavar hogy ki hogy viselkedik és ki hogy öltözik stb. Mindenki maga tudja mi a jó neki, aztán később rájön ha rosszul döntött.

Engem csak az szokott zavarni nagyon ha az emberek félremagyaráznak dolgokat vagy olyanokat mondanak valamiről amiben ha van is igazság de jórészt a tájékozatlanság és elvakultság miatt az egész hülyeség.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2706 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:Ezzel a vitával kapcsolatban két dolgot nem értek:

-hogy sikerült a Bartonos hírből eljutni ide?

-miért zavar titeket hogy hogy él a másik? Ha valaki komolyan sportol az fasza, Alpár sem tűnik egy lecsúszott állatnak, hadd csinálja már mindenki azt amit akar...
Csak ne írjon akkor olyasmit hogy a kondi mennyivel rosszabb mint ez az életmód

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2707 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

marknagy írta:
alpar08 írta:Mert nem tudom, hogy mit szoktatok 'szívni'. Már bocs, nem a a napi témám, hogy mit keverjek mivel, milyen mennyiségben, hogy itt dagadjon, de ezt az edzést csinálom. Leszarom. Abból a pénzbõl én elmegyek bulizni, becsajozok, piálok és másnap megismétlem. Nem tudom melyiket éri meg jobban.
Szerintem ez sem éri meg jobban. DD amit csinál egyáltalán nem veszélyes, szinte csak színtiszta fehérjét szed, szerintem károsító dolgokat nem szed, mivel ahogy olvasom elég tájékozott hogy tudja mi használ és mi nem az ő testének. És ha versenyszerűen csinálja ezt akár ebből később meg is élhet, emellett elvégez valamilyen szakot az egyetemen és ha befejezi a pályafutását - már ha ebből akar megélni - akkor elhelyezkedhet később máshol is.

Jó kikapcsolódni 1-2x, lehet bulizgatni, de ha túlzásba viszi az ember 10 év múlva nem végzi sehol (már ha nem kőgazdagok a szülei).
Mondjuk ebből megélni sajnos sosem fogok. Elsősorban azért, mert egyrészt nincs meg hozzá a genetikám -mondjuk ez pótolható cuccokkal, lásd Kathi Béla, róla majd egyszer írok bővebben, lenne mit:)-, másrészt pedig Magyarországra születtem, itt esélytelen ebből megélhetést összehozni. Amerikában talán, de ott is csak a nagyon kiemelkedőek tudnak ebből profitot termelni. A személyi edzés más tészta, az reálisabb, eleve olyan edzőket látok a mostani kondiban is, akiknél a teleszart zokni is jobban néz ki, utcalány hitelesek :D

De tőled származó hozzászólással még ilyen szinten nem tudtam egyetérteni. Bravó.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#2708 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ezzel a vitával kapcsolatban két dolgot nem értek:

-hogy sikerült a Bartonos hírből eljutni ide?

-miért zavar titeket hogy hogy él a másik? Ha valaki komolyan sportol az fasza, Alpár sem tűnik egy lecsúszott állatnak, hadd csinálja már mindenki azt amit akar...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#2709 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hatalmas faszságokat írsz alpar, maradjunk röüviden annyiban hogy ez az elmész inni, majd másnap megismétled dolog amellett hogy nulla akaraterőt igényel 600x károsabb életmód mint amit a kondisok élnek.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2710 Hozzászólás Szerző: marknagy »

alpar08 írta:Mert nem tudom, hogy mit szoktatok 'szívni'. Már bocs, nem a a napi témám, hogy mit keverjek mivel, milyen mennyiségben, hogy itt dagadjon, de ezt az edzést csinálom. Leszarom. Abból a pénzbõl én elmegyek bulizni, becsajozok, piálok és másnap megismétlem. Nem tudom melyiket éri meg jobban.
Szerintem ez sem éri meg jobban. DD amit csinál egyáltalán nem veszélyes, szinte csak színtiszta fehérjét szed, szerintem károsító dolgokat nem szed, mivel ahogy olvasom elég tájékozott hogy tudja mi használ és mi nem az ő testének. És ha versenyszerűen csinálja ezt akár ebből később meg is élhet, emellett elvégez valamilyen szakot az egyetemen és ha befejezi a pályafutását - már ha ebből akar megélni - akkor elhelyezkedhet később máshol is.

Jó kikapcsolódni 1-2x, lehet bulizgatni, de ha túlzásba viszi az ember 10 év múlva nem végzi sehol (már ha nem kőgazdagok a szülei).
We are the famous, the famous Chelsea!

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2711 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

dankodavid írta:Én sosem mondtam, hogy nem te vagy az élet császára. Szeretnék én is így élni, tényleg, ahhoz kell ám akaraterő, hogy bebassz:D
Az akaraterõmet majd másba fektetem, amikor kiéltem a teenager korom. Jelenleg érettségi a cél (az meg simaliba) ù.h. ezen kivül minden szórakozás megengedett.
-=Kék vér=-

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2712 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Én sosem mondtam, hogy nem te vagy az élet császára. Szeretnék én is így élni, tényleg, ahhoz kell ám akaraterő, hogy bebassz:D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2713 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

dankodavid írta:Na, ezzel a hozzászólással bizonyítottad, mennyire végtelenül buta és egyszerű vagy, ráadásul tudatlan is.
Mert nem tudom, hogy mit szoktatok 'szívni'. Már bocs, nem a a napi témám, hogy mit keverjek mivel, milyen mennyiségben, hogy itt dagadjon, de ezt az edzést csinálom. Leszarom. Abból a pénzbõl én elmegyek bulizni, becsajozok, piálok és másnap megismétlem. Nem tudom melyiket éri meg jobban.
A Te helyedben nem használnám a buta szót!

Remélem valahol összefutunk, lássam elõbe is ekkora pofád van.

rafa: azthiszem nekem kell megkeresnem az ignoret, mert ilyen patkányokat nem türök meg.
-=Kék vér=-

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2714 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na, ezzel a hozzászólással bizonyítottad, mennyire végtelenül buta és egyszerű vagy, ráadásul tudatlan is.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2715 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

dankodavid írta:Az kis meleg megjegyzésedre szükség volt, vélhetően el akarod magad küldetni a picsába, de most nekem arra se energiám, se időkeretem, mert estig sem végeznék vele.

És nem az a baj, hogy véleményt nyilvánított, hanem, hogy úgy teszi mindezt, hogy egy nyíltan twilight-fan, modellkedő kis homokos. Na, ezt már nehezen viselem, mert az ilyenektől a hideg ráz, az egyre jobban elkorcsosuló, férfiatlanodó generáció jeles képviselője, akik tökéletes másai az általam elítélt bieber-vonalnak, és felelősek azért, hogy egyre kevesebb a normális értékrenddel rendelkező férfi, aki nem hisztizik fél napig, ha bántják a lelkét, vagy lehorzsolja a kis térdét.
Míly kedves. Elkorcsuló? Nem én izzadok napi 2 órát egy izzadt konditeremben és tömöm magamba a rákkeltõ porokat (vagy tudja a tököm mit szokás mostanába magadba szùrni). Inkább elmegyek heti 2x szaladni, hétvégén focizni és itthon anyám fõztje mellett lenyomok pár gyakorlatot.
Bieber-vonal: hidd el, nem hallgatok Biebert (csak One Directiont :lol: ), de innen egyikünk se fog annyi mindent elérni élete során, mint ez a gyerek 18 éves korában.
férfiatlanodó: ezt ismételd meg akkor, amikor majd nem áll fel a sok szteroid, por meg mittudomén mitõl. Egy kis plusz, eddig rajtad kivül még senki sem panaszkodott, hogy 'férfiatlan' vagyok. De köszönöm :lol:
-=Kék vér=-

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2716 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dehogynem, mert akit lenézek, azzal szeretem érzékeltetni, hogy gond van vele. Egyszerűen annyira durván tele a tököm az ilyen nyálgépekkel, és mindent megteszek azért, hogy kevesebb legyen belőlük, nem véletlenül basztatom az egyik volt osztálytársamat, aki a kondiba köldökig kivágott trikókban jár edzeni. Nem vagyok hajlandó szemet hunyni ezek fölött, inkább küzdök.

szerk.: valaki nem tudja, hogy mi a jó élet lehet a gmailemmel? :D http://imagerz.com/QE8TXEtvAwMBX1lLEQVQ" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#2717 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Az kis meleg megjegyzésedre szükség volt, vélhetően el akarod magad küldetni a picsába, de most nekem arra se energiám, se időkeretem, mert estig sem végeznék vele.

És nem az a baj, hogy véleményt nyilvánított, hanem, hogy úgy teszi mindezt, hogy egy nyíltan twilight-fan, modellkedő kis homokos. Na, ezt már nehezen viselem, mert az ilyenektől a hideg ráz, az egyre jobban elkorcsosuló, férfiatlanodó generáció jeles képviselője, akik tökéletes másai az általam elítélt bieber-vonalnak, és felelősek azért, hogy egyre kevesebb a normális értékrenddel rendelkező férfi, aki nem hisztizik fél napig, ha bántják a lelkét, vagy lehorzsolja a kis térdét.
Ha a személyével és nem a hozzászólásával van bajod, akkor ott a haragos opció, ignoráld le teljesen és megszabadultál tőle, de semmi értelme itt fölöslegesen (megint) csinálni a fesztivált.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2718 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Az kis meleg megjegyzésedre szükség volt, vélhetően el akarod magad küldetni a picsába, de most nekem arra se energiám, se időkeretem, mert estig sem végeznék vele.

És nem az a baj, hogy véleményt nyilvánított, hanem, hogy úgy teszi mindezt, hogy egy nyíltan twilight-fan, modellkedő kis homokos. Na, ezt már nehezen viselem, mert az ilyenektől a hideg ráz, az egyre jobban elkorcsosuló, férfiatlanodó generáció jeles képviselője, akik tökéletes másai az általam elítélt bieber-vonalnak, és felelősek azért, hogy egyre kevesebb a normális értékrenddel rendelkező férfi, aki nem hisztizik fél napig, ha bántják a lelkét, vagy lehorzsolja a kis térdét.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#2719 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Neked én minek írjak privátot? Mondtam már, hogy semmilyen "szolgáltatásod" nem veszem igénybe...
Azon pedig már rég túl vagyok, hogy mások véleménye izgasson, tudod, nekem nincs szükségem külső megerősítésre ahhoz, hogy egy egoista tahó legyek.
Csak azt nem értem, hogy mit ártott neked? Ja, hogy kinyilvánította a (hozzáteszem teljesen érthető és jogos) véleményét a te egyik fétiseddel kapcsolatban és ez pont ütközik a te nézeteiddel?

(Ja, igen, nyugodtan támadj be, nem hat már meg tőled.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Chat

#2720 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Nézi, szokta nézni valaki az Angol u21-es válogatott edzőmeccseit a sport1/2-n? Chalobah rendszeresen játszik, és van is benne fantázia.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Válasz küldése