Tippverseny 2006/07

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#21 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

Chelsea - Suwon Bluewings



3 - 1

Terry,Drogba,SWP

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#22 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...és íme az elégedett harmadik... :wink: :D
Én is megkaptam, ééés felettébb elégedett vagyok...főleg, mert egy jól sikerült közös foci után történt az eset. :)
Ezennel bejelentem a játéktól való visszavonulásomat. A csúcs közelében kell abbahagyni...tehát jöjjenek a fiatalok... :oops: 8) :lol: :lol: :lol:

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#23 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Nekem is megjött a cumó!
Nagyon tetszik, köszönöm szépen! 8)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#24 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Gergely Ákos írta:A Suwon Bluewings elleni felkészülési mérkőzésre is lehet tippelni?
És ha lehet az beleszámít e a következő idény tippversenyébe?
A játék kedvéért igen, azonban a pontozásba hagyományosan csak a Community Shield számít be, mint első tétmeccs.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#25 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Megjött az ajándék!

Nagyon jól néz ki ez a zászló!!! 8) Nagyon szépen köszönöm!!! :wink:

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#26 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

A Suwon Bluewings elleni felkészülési mérkőzésre is lehet tippelni?


És ha lehet az beleszámít e a következő idény tippversenyébe?

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#27 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...őszintén szólva nem szándékoztam senkit bántani, csak arra szerettem volna célozni, hogy az egyszerűségre kellene törekedni... :wink:
...ha van, akinek van kapacitása számolgatni, akkor rajta...én nem vagyok ellene. :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jó, lelettem szavazva...:/ Akkor maradjon a hagyományos rendszer...
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...észjáték... :lol:
...hááát, az eddigi pontozást is utáltam, de mindenhez lehet alkalmazkodni... :lol:
A végeredmény pontos "eltalálását" kellene erősebben pontozni, mert csak 1 ponttal ért többet, mint a gólkülönbség "eltalálása".
(ha valaki az utóbbit választotta különböző gólszerzőkkel, akkor időnként több pontot kapott, mint aki eltalálta a meccs végeredményét, de a gólszerző/ke/t nem).
Kíváncsian várom ki hajlandó Drogba 1,01-es szorzóját hetente (néha 2x) számolgatni. :lol: (szerintem ez felesleges)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
undertow írta:sot, lehet akar alapjaiban is valtoztatni a dolgon.
pl mindenki kapna x virtualis kreditet a szezon elejen, es valamelyik online fogadoiroda(pl coral, ha mar ok a chelsea hivatalos partnerei) oddsaihoz kotve magunkat adnank le tippeket. szezon vegen nyilvan az nyer, aki a legtobb kreditet haracsolja ossze.
Lehetne, de azt ki számolná át hétről hétre? Szerintem ilyen szinten ez fölösleges.
en tudnam elvezni, lehetne taktikazni, sokkal inkabb eszjatek lenne.
de termeszetesen igazad van, valoszinuleg senki nem vallalna a vezeteset, en se tennem :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31 Hozzászólás Szerző: Ricko »

undertow írta:sot, lehet akar alapjaiban is valtoztatni a dolgon.
pl mindenki kapna x virtualis kreditet a szezon elejen, es valamelyik online fogadoiroda(pl coral, ha mar ok a chelsea hivatalos partnerei) oddsaihoz kotve magunkat adnank le tippeket. szezon vegen nyilvan az nyer, aki a legtobb kreditet haracsolja ossze.
Ez sztem egy jó ötlet vagy az a másik, hogy nem kell gólszerző is jó :!: :)
Csak egy vállalkozó kedvű ember kell!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#32 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, a határ szerintem is legyen öt. Nekem is volt 3 egymást követő meccs, amikor nem tudtam tippelni munka és egyéb távollét miatt. Ezen kívül pedig összesen egyszer történt meg :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#33 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Húúú akkor jövőre oda kell figyelni erre az új szabályra,mert volt olyan eddigi rövid tagságom alatt, ami lassan 3hónap :lol: ,hogy elfelejtettem tippelni,nem is egyszer...mi lenne egy egész szezon alatt...?:? :)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#34 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:támogatom...de legyen inkább 4 meccs....
he-he te már előre ki vagy zárva a köv szezonról!! :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#35 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Szerintem jó volt ez a pontozás így ahogy volt. Én viszont arra késztetném az embereket, hogy folyamatosan vegyenek részt a tippversenyben, mert egyrészt csak így lehet esélyük a győzelemre és ezáltal lesz még izgalmasabb a harc. Másrészt elég unalmas egész szezonon át vezetni az alig pár pontot elérők neveit. Javaslatom: Aki nem tippel három meccsen át, annak töröljük az addig elért eredményeit és kezdheti nulláról.
támogatom...de legyen inkább 4 meccs....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#36 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem jó volt ez a pontozás így ahogy volt. Én viszont arra késztetném az embereket, hogy folyamatosan vegyenek részt a tippversenyben, mert egyrészt csak így lehet esélyük a győzelemre és ezáltal lesz még izgalmasabb a harc. Másrészt elég unalmas egész szezonon át vezetni az alig pár pontot elérők neveit. Javaslatom: Aki nem tippel három meccsen át, annak töröljük az addig elért eredményeit és kezdheti nulláról.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#37 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:sot, lehet akar alapjaiban is valtoztatni a dolgon.
pl mindenki kapna x virtualis kreditet a szezon elejen, es valamelyik online fogadoiroda(pl coral, ha mar ok a chelsea hivatalos partnerei) oddsaihoz kotve magunkat adnank le tippeket. szezon vegen nyilvan az nyer, aki a legtobb kreditet haracsolja ossze.
Lehetne, de azt ki számolná át hétről hétre? Szerintem ilyen szinten ez fölösleges.

Tore ötletére meg csak annyit, hogy kivitelezhetetlen. Mert hiába védő-kp-csatár bontásban járna több pont, ez ugyanúgy igazságtalan lenne, mert mondjuk Lampard meg Make még véletlenül sem említhető egy lapon, mint ahogy Carvalho v. Terry és PF sem. Annak meg, amit az origón nyomtok, végképp semmi értelmét nem látom. Azért ját több pont, mert kevesen szavaztak rá? Ennyi erővel fölösleges az egész tippelgetés, mindenki tippeljen a meccs előtt, fej vagy írás, azt a banda egyik fele kap pontot, a másik meg nem. Szerintem az idei rendszer egészen korrekt volt. Talán annyi, hogy a telitalálat eléréséért több pont járjon, az úgyis rikta, idén is volt talán három-öt ha jól emlékszem. Max azt tudom még elképzelni, hogy gólszerzőkért csak akkor járjon pont, ha valaki eltalálta az eredményt vagy legalább a gólkülönbséget.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#38 Hozzászólás Szerző: undertow »

sot, lehet akar alapjaiban is valtoztatni a dolgon.
pl mindenki kapna x virtualis kreditet a szezon elejen, es valamelyik online fogadoiroda(pl coral, ha mar ok a chelsea hivatalos partnerei) oddsaihoz kotve magunkat adnank le tippeket. szezon vegen nyilvan az nyer, aki a legtobb kreditet haracsolja ossze.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#39 Hozzászólás Szerző: undertow »

miert kene pontozni a batorsagot? :?
ez egy tippverseny.

egyebkent jelen rendszerben is jobban jarsz, ha olyanra tippelsz akire kevesen, es bejon. ugyanis ha sokan tippelnek valakire aki golt szerez, akkor sokan is kapnak pontot, nem nagyon lehet vele elorelepni a tabellan. viszont ha csak te kapsz pontot a golszerzore, az egyertelmuen ertekesebb, hiszen csak a te pontjaid gyarapodnak, tobb jatekossal szemben is elonyt szerzel.

a magam reszerol egyebkent tobbre ertekelem az eredmeny eltalalasat, mint a golszerzoket, ugyhogy nem szivesen latnam, ha az utobbi eltalalasa fele tolodna a hangsuly. ugyhogy alternativakent tudom javasolni, hogy ne erjen pontot a golszerzo eltalalasa :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#40 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nekem a tavalyi és az idei szabály is megfelelt (tudniillik mindkettőt megnyertem :P )! Szerintem a köv. szezonban jó lesz, ami idén volt!
De akár ismét lehet egy szavazás!

Lezárt