Konföderációs Kupa 2013

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Konföderációs Kupa 2013

#161 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Neymar! 8)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Kristof
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 12:42
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Konföderációs Kupa 2013

#162 Hozzászólás Szerző: Kristof »

Latszik Luiz hianya a vedelembol.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Konföderációs Kupa 2013

#163 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Az igen milyen gólpasszt kiosztott Balotelli. Mondjuk a brazil védelem is egy vicc volt. Lényegében elfutottak a támadótól.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konföderációs Kupa 2013

#164 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hátrányban vannak az olaszok. Na, vajon Prandelli még a szünetben kihasználja a harmadik cseréjét vagy vár még vele 10 percet? :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs Kupa 2013

#165 Hozzászólás Szerző: langidave »

nálatok sincs hang ezen a fos M1en?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Konföderációs Kupa 2013

#166 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Várható kezdők mára: [De Rossi eltiltott, Pirlo sérült (izomhúzódás)]

Kép

m1, 21:00!
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konföderációs Kupa 2013

#167 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

béla írta:
edeskeves írta:
béla írta:Remélem nem igazol ide a loboncos uru kislány, ma is miket hagy ki.
Napoliba lőtt egy csomó gólt, nem ebből az 1 meccsből kell kiindulni. Bár én se rá szavaznék, hanem inkább Lukakura a már meglévő Torres, Ba duó mellé.
Nyugi,ez csak... nem volt komoly. Csak próbáltam olyan primitív lenni,mint néhányan...
Komolyan, mint egy óvoda... :roll: Gratulálok, sikerült olyan primitívnek lenned!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Konföderációs Kupa 2013

#168 Hozzászólás Szerző: béla »

edeskeves írta:
béla írta:Remélem nem igazol ide a loboncos uru kislány, ma is miket hagy ki.
Napoliba lőtt egy csomó gólt, nem ebből az 1 meccsből kell kiindulni. Bár én se rá szavaznék, hanem inkább Lukakura a már meglévő Torres, Ba duó mellé.
Nyugi,ez csak... nem volt komoly. Csak próbáltam olyan primitív lenni,mint néhányan...

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#169 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:Remélem nem igazol ide a loboncos uru kislány, ma is miket hagy ki.
Napoliba lőtt egy csomó gólt, nem ebből az 1 meccsből kell kiindulni. Bár én se rá szavaznék, hanem inkább Lukakura a már meglévő Torres, Ba duó mellé.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Konföderációs Kupa 2013

#170 Hozzászólás Szerző: béla »

Remélem nem igazol ide a loboncos uru kislány, ma is miket hagy ki.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Konföderációs Kupa 2013

#171 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Forlán a torna eddigi legszebb gólját szerezte szvsz.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konföderációs Kupa 2013

#172 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

MIKEEEELLL, mekkora gól!!! :o :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Konföderációs Kupa 2013

#173 Hozzászólás Szerző: almos »

Pazar gól Mikeltől!
LAMPARD#8

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#174 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mikel gyönyörű gól!!!!!! :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Konföderációs Kupa 2013

#175 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

MI VAN ITT???? :D :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Konföderációs Kupa 2013

#176 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Én örülök neki, 4 évente egyszer belefér, hogy egy ilyen csapat ott legyen, ráadásul a Konföderációs Kupa erről szól, Tahiti megnyerte a kontinense tornáját, minden joga megvan itt lenni.

Amúgy 3 éve az VB-n a leggyengébb csapat Új-Zéland volt, jól le is sajnálta mindenki, egy ismert játékosuk volt, a 80 éves Nelson, erre 3 meccsen egyszer sem kaptak ki... (pedig még a nagy olaszok ellen is X-eltek, ráadásul nem is egy unalmas 0-0-át)

Arról nem is beszélve, hogy ma már az afrikai csapatok se azok a szánnivaló fajtából vannak (akik meg kijutnak a VB-re pláne nem), de Ázsiában is ott vannak pl. a Japánok, vagy a Dél-Koreaiak (bár ők az utóbbi időben gyengélkednek). A kvóták az egyes szövetségeknek meg teljesen korrektül vannak kiosztva, bőven Európa adja a legtöbb csapatot, és a pl. Afrikából kijutó 5 csapat mindegyike elég jó nevekből áll.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs Kupa 2013

#177 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Tehát Torres olyan, mint Malouda. Jólvan, ennél már nem lesz lejjebb. :D Nagyon durva párhuzam, ne haragudj, és megkérdőjelezek mostmár néhány dolgot veled és a szellemi épségeddel kapcsolatban. Biztos nagyon utálod Torrest, de nem kell átmenni agyatlanba. A "letérdelek elé" meg a "köpködöm a rohadékot" között még mindig van egy hatalmas rés, aminek a létezéséről képtelenek vagytok tudomást venni. Ti azt gondoljátok páran, hogy aki nem utálja Torrest, az imádja, illetve aki nem szidja, az dícséri, meg hasonlók. Bőven elégedett lettem volna veletek, ha egy utcalány szót nem szóltok Torres négy góljára, csak átugorjátok a témát... nem lett volna se szopkodás, se anyázás, tehát egyik véglet sem, mert nyílván te csak ezeket látod. (Egyébként az evolúció zsákutcája, hogy ezt külön magyarázni kell.)

Elolvastad te, mit akarsz nekem megmagyarázni? Gyakorlatilag azt, hogy Torres - a kúrva anyját - csak ne rúgdosson négy gólokat biszem-baszom Tahitinak, amíg a MU-nak nem rúg annyit. Ergo aki a MU-nak nem rúg négyet, az másnak se rúgjon, az nem is csatár. Meg akkor miért nem David Silvának szólsz be? Ő is gólt lőtt Tahitinek, és ő sem nyújtott jó teljesítményt a Chelsea-ben. Ugye érted, mire gondolok... meg ne indolokd már, hogy normális, amit műveltetek itt. Köztudott hogy Torres-párti vagyok, de ezt bárkivel játszottátok volna el, az primitív lett volna.

Torres eddigi Chelsea teljesítménye kritizálható? Mindenkié az, szinte minden játékosunk égett már be olyan pillanatokban, amikor nem kellett volna... Terry levágatná a faszát szerintem, ha visszamehetne Moszkvába és berúghatná a 11-est... de azon a meccsen Drogba és Lampard is kapufát lőtt döntő pillanatokban. És ez csak egy meccs a sokszázból. Azzal vagyok gennyláda, akivel csak akarok, de az biztos, hogyha Drogbát az első két éve után így kiutálja a fogyatékosokból álló szurkolótábor, akkor ma szegényebb lenne a történelmünk. Torres még döntheti el a jövő évi BL-t, és aki szerint nem mutat javuló tendenciát, annak tényleg a legnagyobb dioptriát ajánlom.

Egyébként kit érdekel a spanyol válogatott, valóban... nos, ebben a topikban nem fogsz a Chelsea-ről olvasni, ennyi kulisszatitkot elárulhatok. :D Aki ide jön, azt csak érdekli, hogy Torres gólt lőtt-e Tahitinek/Brazíliának/anyámnak, vagy sem.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konföderációs Kupa 2013

#178 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Keppi írta:
almos írta:Ez Brazilia, ahol a 10-0-ás vereséget szenvedő Tahitit tapsolja meg a közönség! Tisztelet nekik!
Csak én érzem szánalmasnak, hogy egy ilyen világversenyen Tahitik is ott vannak? Szerintem az élsport nem arról szól, hogy adjunk minél több embernek lehetőséget, meg hogy a bénák és amatőrök is megmutathassák mit tudnak, hanem hogy kvázi egy szintű, hasonlóan erős csapatok játszanak izgalmas mérkőzéseket. Mi értelme van egy ilyen 10-0-s gálának, nem értem. Ez ugyanaz, mint hogy világbajnokságokon ott vannak mindenféle olyan afrikai csapatok, amiknél csoda, hogy eltalálják a labdát, miközben erős európai válogatottak (és nem a magyarra gondolok) maradnak ki. De itt még indokolható gazdasági megfontolásokkal a dolog, de egy Tahiti esetében nincs realitása még ennek sem.
A vb-re nem fognak kijutni és azért vannak kint afrikai csapatok, mert világbajnokság. Így is kb. kétszer annyi európai csapat van kint, mint afrikai, pedig kb. ugyanannyi ország van a két földrészen.
Meccs: Mikel és Omeruo is kezd (ha ez kérdés lett volna), az uruknál meg ott lesz Arevalo Rios és Forlán, akik Dél-Afrikában nagy kedvenceim voltak, kiváncsi leszek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zzzzz 2013. június 21., péntek 0:01-kor.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#179 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Keppi írta:Csak én érzem szánalmasnak, hogy egy ilyen világversenyen Tahitik is ott vannak? Szerintem az élsport nem arról szól, hogy adjunk minél több embernek lehetőséget, meg hogy a bénák és amatőrök is megmutathassák mit tudnak, hanem hogy kvázi egy szintű, hasonlóan erős csapatok játszanak izgalmas mérkőzéseket. Mi értelme van egy ilyen 10-0-s gálának, nem értem. Ez ugyanaz, mint hogy világbajnokságokon ott vannak mindenféle olyan afrikai csapatok, amiknél csoda, hogy eltalálják a labdát, miközben erős európai válogatottak (és nem a magyarra gondolok) maradnak ki. De itt még indokolható gazdasági megfontolásokkal a dolog, de egy Tahiti esetében nincs realitása még ennek sem.
Ebben van a pénz. Nézd meg melyik válogatott meccsről esik ennyi szó még itt a fórumon? Erre van kereslet. Én is megnéztem, mert érdekelt Spanyolország meccse egy amatőr csapat ellen, de ha mondjuk bekkelős Ukránok vagy Románok ellen játszottak volna nincs az az isten hogy ezt megnézzem. Csak nézd meg hogy itt a fórumon mekkora igény van rá.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Konföderációs Kupa 2013

#180 Hozzászólás Szerző: Keppi »

almos írta:Ez Brazilia, ahol a 10-0-ás vereséget szenvedő Tahitit tapsolja meg a közönség! Tisztelet nekik!
Csak én érzem szánalmasnak, hogy egy ilyen világversenyen Tahitik is ott vannak? Szerintem az élsport nem arról szól, hogy adjunk minél több embernek lehetőséget, meg hogy a bénák és amatőrök is megmutathassák mit tudnak, hanem hogy kvázi egy szintű, hasonlóan erős csapatok játszanak izgalmas mérkőzéseket. Mi értelme van egy ilyen 10-0-s gálának, nem értem. Ez ugyanaz, mint hogy világbajnokságokon ott vannak mindenféle olyan afrikai csapatok, amiknél csoda, hogy eltalálják a labdát, miközben erős európai válogatottak (és nem a magyarra gondolok) maradnak ki. De itt még indokolható gazdasági megfontolásokkal a dolog, de egy Tahiti esetében nincs realitása még ennek sem.
:)

Lezárt