Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#1501 Hozzászólás Szerző: easy »

ChesterB írta:Na, mérgemben el is lőttem a wild cardomat, 3 olyan MOTM lett, akit kitettem a csapatból... :D
Nem volt kicsit korai? :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1502 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1503 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, mérgemben el is lőttem a wild cardomat, 3 olyan MOTM lett, akit kitettem a csapatból... :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1504 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:Én most csatlakoztam mind az 5 ligához, de a csapatom kész volt szezonkezdés előtt is. Ilyenkor azokat a pontokat megkapom a ligákon belül, amiket eddig szereztem?
Elvileg igen, mert a pontokat a profilodra adják, míg a ligába csak belépsz, mint játékos és viszed a pontjaidat a profilodról. Alapból így logikus. A liga csak amolyan összehasonlítás egy zárt körben több játékos közt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#1505 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Én most csatlakoztam mind az 5 ligához, de a csapatom kész volt szezonkezdés előtt is. Ilyenkor azokat a pontokat megkapom a ligákon belül, amiket eddig szereztem?
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1506 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vlaar volt az első számú cserém, elvileg az alapján cseréli be. Az viszont nonszensz, hogy a 8,5-es Giroud a padon kezd, b-zd meg Wenger. :D

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#1507 Hozzászólás Szerző: Gamling »

easy írta:
ChesterB írta:Fantasy-ban nem úgy van, hogyha a kezdődből valaki nem játszik, akkor a padon lévő játékost beteszi a helyére? Kéne Vlaar 6 pontja, de csak a padomon maradt, Cameron meg nem játszott a Stoke-ban. :(
Ha lement minden meccs a fordulóban becseréli majd, relax. :)
Igen, ez így van, de ha 3 védőd volt bentalapból akkor számolj azzal hogy nem Vlaart hanem a másikat cseréli be ( én csomószor megszívtam így )

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#1508 Hozzászólás Szerző: easy »

ChesterB írta:Fantasy-ban nem úgy van, hogyha a kezdődből valaki nem játszik, akkor a padon lévő játékost beteszi a helyére? Kéne Vlaar 6 pontja, de csak a padomon maradt, Cameron meg nem játszott a Stoke-ban. :(
Ha lement minden meccs a fordulóban becseréli majd, relax. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1509 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fantasy-ban nem úgy van, hogyha a kezdődből valaki nem játszik, akkor a padon lévő játékost beteszi a helyére? Kéne Vlaar 6 pontja, de csak a padomon maradt, Cameron meg nem játszott a Stoke-ban. :(

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1510 Hozzászólás Szerző: almos »

Idén lesz valaki, aki lebonyolítja a tippversenyt?
LAMPARD#8

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#1511 Hozzászólás Szerző: marknagy »

easy írta:Én Cesc és Sterling között vacilálok. Suarez eligazolásával nagyobb szerep juthat Raheemnak, és tavaly is már egész jó pontokat hozott. Fabregas meg kicsit hátrébb játszik, nemtom mennyi gól/assziszt van benne. Egyelőre Sterling marad, aztán meglátom 2-3forduló után. Másik dillemma még Agürero - Sturridge. :roll:
Fabregasban simán benne van hogy 10 gól fölé jut a PL-ben, a felkészülési meccsekből is kiindulva.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1512 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezeken én is sokat gondolkoztam. A Liverpoolnál az a baj, hogy valószínűleg sok rotáció lesz, tavaly szinte ugyanaz a kezdő nyomta végig az egész bajnokságot a védőktől fölfele. Gerrardon is filóztam, de ha nem kapnak annyi tizit, akkor nincs értelme megvenni, 10+ gólos szezon tizik nélkül nincs benne. Míg Fabregas valószínűleg állandó kezdő lesz, és gyakran játszhat 10-est, vagy a 4-3-3-ban bátran támadhat, nem mellesleg szögleteket és szabadrúgásokat is ő végezheti el, ami szintén hozhatnak pontokat.

Az Agüero-Sturridge még nehezebb, az elején mindenképp Sturridge-t hoznám, Agüero még nem 100%-os, utána még lecserélheted. Viszont ha ennyi pénzed van csatárra, akkor Rooney-n, esetleg Costan is elgondolkodnék, előbbinek nem lesz rangadója a 6. fordulóig, utóbbi meg két újonc ellen kezd.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#1513 Hozzászólás Szerző: easy »

Én Cesc és Sterling között vacilálok. Suarez eligazolásával nagyobb szerep juthat Raheemnak, és tavaly is már egész jó pontokat hozott. Fabregas meg kicsit hátrébb játszik, nemtom mennyi gól/assziszt van benne. Egyelőre Sterling marad, aztán meglátom 2-3forduló után. Másik dillemma még Agürero - Sturridge. :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1514 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azóta módosítottam 3-5-2-re, Jovetic helyett jött Fabregas. Ha netán valamelyik nem válk be, még mindig tudok váltani, a csatárokért jobban aggódok [Dzeko, Giroud]. A MU a könnyű sorsolása miatt biztató, de kb csak Mata éri meg az árát, sőt, még kimondottan olcsó is.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#1515 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bruti középpálya, ha 343-at használsz, szerintem spórolj egy kis lóvét és az 5-ik játékost ócót vegyél, mert igy ideges leszel, ha mindig az a játékos szerez több pontot, aki a kispadon van, ha meg olcsó, akkor meg nem sajnálod leültetni a kispadra. Vagy használj 452-t két jó csatárral
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1516 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én Hazard-t mindenképp be akartam zsákolni, de k*rvára remélem, hogy összeszedi magát. Egyébként a középpályám: Hazard, Fabregas, Lamela, Ramsey, Mata.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#1517 Hozzászólás Szerző: Anti »

ChesterB írta:Barkley 7-ért még nem vészes, szerintem sok ember csapatában benne van, nem is kapni ez alatt normális középpályást akiben benne van egy jó 120-130 pont. Az viszont érdekes, hogy a védőkből és kapusokból a legjobbak is ilyen olcsók, míg a csatároknál a középszer is 8-nál kezdődik.

Igen, de Barkley 5 volt tavaly, a 7 se sok érte, de már akkor inkább Henderson 6-ért, vagy Mirallas 7,5 ért
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#1518 Hozzászólás Szerző: Gamling »

ChesterB írta:Barkley 7-ért még nem vészes, szerintem sok ember csapatában benne van, nem is kapni ez alatt normális középpályást akiben benne van egy jó 120-130 pont. Az viszont érdekes, hogy a védőkből és kapusokból a legjobbak is ilyen olcsók, míg a csatároknál a középszer is 8-nál kezdődik.
Persze, mert alapvetően egy védő ha jó akkor átlag 5-6-7 pontot gyűjt be, egy csatár meg egy góllal szerez ennyit. Kapusnál is fogott tizi megy CS kell hogy 7-8 pontnál többet szerezzen.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#1519 Hozzászólás Szerző: Anti »

Egyébként én híres vagyok arról, ha valakit megvettem, az vagy lesérült 1-2 fordulón belül, vagy hihetetlen formahanyatláson esett át (kivéve Suarez), úgyhogy nekem tavaly Chelsea játékosom se volt, mert rájuk is hatott a dolog :) Most sincsenek :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1520 Hozzászólás Szerző: Chester »

Barkley 7-ért még nem vészes, szerintem sok ember csapatában benne van, nem is kapni ez alatt normális középpályást akiben benne van egy jó 120-130 pont. Az viszont érdekes, hogy a védőkből és kapusokból a legjobbak is ilyen olcsók, míg a csatároknál a középszer is 8-nál kezdődik.

Válasz küldése