Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#1481 Hozzászólás Szerző: Dante »

rafanadal írta:Szóval, The Fappening 2014, láttátok? Hatalmas botrány. És állítólag egy 15 éves srác volt.

(Jennifer Lawrence ... atya ég, nagyon fincsi.)
Röviden a történet? Vagy valami link hogy történt ekkora szivárogtatás?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1482 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szóval, The Fappening 2014, láttátok? Hatalmas botrány. És állítólag egy 15 éves srác volt.

(Jennifer Lawrence ... atya ég, nagyon fincsi.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1483 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Mivel nem akarok egy percrõl sem lemaradni, ezért már most kérlek titeket, hogy aki tud valami tuti streamet estére, kérem jelezze :D
-=Kék vér=-

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#1484 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Túl komolyan veszitek ezt a fantasy pl-t srácok. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1485 Hozzászólás Szerző: almos »

Én is 2 csapatot csináltam még az 1. forduló előtt. A 2. variációt választottam. Az elsővel lett volna kb 3-szor annyi pontom az 1. forduló után mint most, de hosszútávon lehet ez lesz kifizetődő. Meg jövő hétre 2 transferem lesz. Kell várni 4-5 fordulót, hogy lehessen látni kire érdemes beruházni.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1486 Hozzászólás Szerző: Chester »

fodi91 írta:Az volt a baj, hogy hirtelen felindulásból wildcardoltál. Pedig ha végiggondolod reálisan rájössz, hogy egy fordulóból semmit nem lehet megítélni. Fabregast egyébként miért raktad ki? Ő jó volt az első fordulóban is.
Amúgy ez a bonus pont, hogy működik?
Resultsban benne van, miért mennyi jár. Ugyan olyan pontozás, mint a "sima", csak itt mondjuk egy csatár gólért nem 4 pontot kapsz, hanem 15-öt. Ezen pontok alapján a három legtöbbet gyűjtött kap 3-2-1 bónuszpontot.

Nem tudom, nagyon rágörcsöltem erre a Fantasy-ra, most egy kiegyensúlyozottabb csapatot raktam össze, amit minimálisan kell változtatni. Összeraktam a wildcard alatt vagy 5 féle csapatot, és nem tudtam eldönteni melyik hozhatja a legtöbb pontot.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#1487 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hát támadóknál kp-nál minimum gól vagy gólpassz, védőknél clean sheat szokott mérvadó lenni, és az FPL-en gondolom vmilyen statisztikát is vezetnek. Persze a végeredmény is számít.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#1488 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Az volt a baj, hogy hirtelen felindulásból wildcardoltál. Pedig ha végiggondolod reálisan rájössz, hogy egy fordulóból semmit nem lehet megítélni. Fabregast egyébként miért raktad ki? Ő jó volt az első fordulóban is.
Amúgy ez a bonus pont, hogy működik?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1489 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kicseréltem a PL Fantasy csapatom, akiket kidobtam:

- Hazard 9 pont
- Lamela 9 pont
- Fabregas 6 pont
- Mata eddig 7 pont, és ehhez még jönni fognak búnuszok
- Giroud 5 pont
- Vlaar 6 pont

Imádom, hogy balf*sz vagyok <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1490 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sok balf*sz, agyatlan Torres.
https://www.youtube.com/watch?v=WQlvW0aFnKo" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezek közül vajon mennyi utalt pénzt? [mondjuk azokat az ikerlányokat rojtosra k*rnám :D]

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1491 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kreatív: https://www.facebook.com/photo.php?v=10152622230279723" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1492 Hozzászólás Szerző: Chester »

Raktam [és mostantól ha tudok, rakni is fogok] egy sablont az osztályzás topikban, ha lehet használjátok azt, köszi!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1493 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

rafanadal írta:Kérlek segíts ki. Nem jövök rá, hogy vicces akarsz lenni vagy nem értesz hozzá.
Ha nem jössz rá, akkor segítek. Nagyon vicces vagyok és kibaszottul nem értek hozzá.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1494 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:A negyedekre írt egy poént :)
Ami rettenetesen szar volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1495 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A negyedekre írt egy poént :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1496 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

jkopfner írta:
rafanadal írta:Hogy én miért nem lepődöm meg, hogy Djokovic és Murray egy negyedbe kerültek ... Biztos én vagyok az összeesküvés elméleteket gyártó Federerrel kapcsolatban és a rosszindulatú.

Na, de hogy szó essék egy értelmesebb elemzésről is:
1. negyed: Djokovic, Murray, Tsonga, Isner, Kohlschreiber az érdekesebb nevek. Kifejezetten erős.
2. negyed: Wawrinka, Raonic, Nishikori, Robredo a 4 legjobb név. Gyenge negyed egy formán kívüli Wawrinkával, sérülésekkel küzdő Nishikorival, szervagép Raoniccal és idős Robredoval. Kérdés Robredonak még egyszer mennyire jön ki a lépés Cincinnati után. Innen érik egy elődöntő Raonicnak.
3. negyed: Ferrer, Berdych, Gulbis, Cilic, Anderson, Lopez a jobb nevek. Ez se lett egy kifejezetten erős negyed. Gulbis a Garros elődöntője óta igencsak visszaesett, Berdych esetében az sem lepne meg ha első körben kikapna Hewittól. Ferrer belapátolhatja magát az elődöntőbe vagy akár Cilic is befuthat amennyiben egy meccsen nem omlik össze, mint szokott.
4. negyed: Federer, Dimitrov, Monfils, Gasquet, Fognini. Nevek alapján ez nem egy rossz negyed, de Fognini agyhalott, Gasquet sérült, Monfils showman és megkínozza a nagyokat, de a legvégén mindig kikap és Dimitrov kérdéses, hogy mennyire áll készen arra, hogy esetleg Federert legyőzze.

Összességében Djokovic-Murray (esetleg Tsonga vagy Isner), valaki-Raonic (Wawrinka hamarabb kiesik), Ferrer - valaki (valami meglepetésember vagy esetleg Berdych, a leggyengébb nyolcad szerintem), Federer - Dimitrov negyeddöntőkre számítok. Innen meg Federer döntőjére és a felső ágról érkező Djokovic vagy Murray bejutására. Döntőben meg majd kiderül.

A nőknél negyedekre lebontva úgy néz ki a dolog, hogy:
1. negyed: Serena, Ivanovic, Suarez Navarro, Pennetta. Elég egyértelműen Serena-Ivanovic negyeddöntő várható.
2. negyed: Kvitova, Bouchard, Cibulkova, Azarenka, Kuznetsova. Elég erős negyed, habár tele van kérdésekkel: Bouchard wimbledoni döntője és idei első 3 GS-en 100%-os elődöntőbe jutása után miért kapott most ki minden kemény pályás tornán ilyen hamar? Azarenka sérüléséből immár harmadjára visszatérve ezúttal mire lesz képes? Cibulkova végre összeszedi magát és megint megmutatja mit tud, mint év elején vagy tovább folytatja ezt a siralmas formáját? Szerintem Kvitova negyeddöntős lesz, de ellenfele sok mindenki lehet.
3. negyed: Radwanska, Kerber, Jankovic, Stephens, Safarova. Kifejezetten kiegyenlített negyed. Radwanska - valaki negyeddöntőre számítok, de Radwanska se emelkedik ki innen annyira.
4. negyed: Halep, Sharapova, Wozniacki, Errani, Lisicki, Petkovic, Venus. Ez elég brutálisra sikeredett. Kérdések: Halep is idén eddig mindenhol jól szerepelt akárcsak Bouchard, kivéve az amerikai felkészülési szezont, mi lesz vele az év utolsó GS-ére? Vagy másképpen megfogalmazva: itt az újabb lehetőség legyőzni Sharapovát ha a negyeddöntőig eljutnak mindketten. Wozniacki, Errani, Lisicki és Petkovic itt a felkészülés során nem mutattak sokat magukból, de azt tudjuk, hogy mindenkiben benne van innen egy jó GS. Venus pedig kicsit magára talált a kanadai döntőjével és Serena legyőzésével. Érdekes egy negyed lesz ez. A Halep-Sharapova negyeddöntőre számítanak mindenki, de kötve hiszem, hogy össze is jön. (Amit pedig kifejezetten sajnálok az az, hogy Kirilenko megint megpróbálkozik a visszatéréssel és első körre megkapja Sharapovát.)
Vízilabdáznak a teniszezők?
Kérlek segíts ki. Nem jövök rá, hogy vicces akarsz lenni vagy nem értesz hozzá.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1497 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nos, így készült az Emirates légitársaság 50. Airbus gépe. Közel 80 nap munkája 800 munkás által 2 percben: https://www.youtube.com/watch?v=ApKBQn9T60s" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1498 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1499 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem hiszitek el, Gerawba ma eleteben eloszor privatban elismerte, hogy torres a pl-ben bohockodik! Screenshot is van akar:D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1500 Hozzászólás Szerző: Chester »

Felcseszett. :D :D :D

Más: este nem otthon nézem a meccset, így ha valaki megnyitná az osztályozós topikot a Burnley elleni meccsről, azért hálás lennék. :)

Válasz küldése