Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#141 Hozzászólás Szerző: almos »

Haaland megint csereként állt be. De most nagyon szarul nyomta: 25perc 2 gól. Csóri gyerek kiégett :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
LAMPARD#8

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#142 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Nem elvéve az érdemeit, mert nagyszerű a srác, de mindhárom gól annyira pofon egyszerű, védők mögé betett/belőtt labdából jött (utána persze be kellett fejezni, amihez már a második gólján kívül kellett a kvalitása), hogy ha nem tudnám melyik csapat volt az ellenfél, simán egy amatőr csapatot mondanék a felvételek alapján. Ilyen könnyű mesterhármasa szerintem még a Salzburgban se nagyon volt.
Pont ebben jo, hogy jol helyezkedik es a befejezesei is jok. A masodik goljan kivul sokan siman elszurtak volna, belerugjak a kapusba vagy elakad a becsuszo labban stb.
Nem az a fajta csatar akire fel lehet ivelni a labdakat, de ha kiugratjak vagy 1v1ben van a vedovel megveri es aztan be is vagja. Dortmund tobbet fog keresni rajta, mint Sanchon valoszinusitem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#143 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem elvéve az érdemeit, mert nagyszerű a srác, de mindhárom gól annyira pofon egyszerű, védők mögé betett/belőtt labdából jött (utána persze be kellett fejezni, amihez már a második gólján kívül kellett a kvalitása), hogy ha nem tudnám melyik csapat volt az ellenfél, simán egy amatőr csapatot mondanék a felvételek alapján. Ilyen könnyű mesterhármasa szerintem még a Salzburgban se nagyon volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#144 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dortmundban se lesz sokáig, ha így folytatja.
Amúgy tényleg nevetséges, hogy a dortmundiak annyiért igazolták le, amennyiért pl Moussa Dembele-t esélytelen, hogy elengedné a Lyon...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#145 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Azt hiszem másik topicban írták már, de elveszett a forgatagban: a Dortmund potom 20 millióért igazolta le Haalandot. Nagy vétel. Durva amúgy, hogy idén kb egyeduralkodók lehetnének a Bundesligában, meg lett erősítve a keretük is és mégsincsenek az élen. Nyilván egy év nem mérvadó, de mikor máskor, ha nem amikor a Bayern szenved..?
Finoman be is mutatkozott. Becserélték az 56.percben és mindjárt az első bundesliga meccsén mesterhármast rúgott :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#146 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azt hiszem másik topicban írták már, de elveszett a forgatagban: a Dortmund potom 20 millióért igazolta le Haalandot. Nagy vétel. Durva amúgy, hogy idén kb egyeduralkodók lehetnének a Bundesligában, meg lett erősítve a keretük is és mégsincsenek az élen. Nyilván egy év nem mérvadó, de mikor máskor, ha nem amikor a Bayern szenved..?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#147 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pat326 írta:Sziasztok!

Valaki nem tud valami jó stream-et a Darts vb-hez? (legjobb lenne magyar Sport1, de más angol közvetítés is megteszi :D )
https://www.twitch.tv/powerswhiskey Egy ilyet találtam hirtelen.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#148 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Sziasztok!

Valaki nem tud valami jó stream-et a Darts vb-hez? (legjobb lenne magyar Sport1, de más angol közvetítés is megteszi :D )

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#149 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

James Lee írta:A Nemzeti Sport szerint OGS hamarosan kifinghat a MU-nál, a helyét pedig Massimiliano Allegri veheti át, magával cipelve Emre Cant és Mandzukicot.
Szerintem nem járnak jól vele, másfajta edző kellene oda. Fiatal, tökös, PL-tapasztalt, pl Nuno, Howe.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#150 Hozzászólás Szerző: kazomester »

James Lee írta:A Nemzeti Sport szerint OGS hamarosan kifinghat a MU-nál, a helyét pedig Massimiliano Allegri veheti át, magával cipelve Emre Cant és Mandzukicot.

Nem jó hír :|

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#151 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A Nemzeti Sport szerint OGS hamarosan kifinghat a MU-nál, a helyét pedig Massimiliano Allegri veheti át, magával cipelve Emre Cant és Mandzukicot.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#152 Hozzászólás Szerző: James Lee »

"RFEF fines Barca €300 for illegally negotiating with Griezmann behind Atletico's back."

Nem, nem írtam el az összeget, még fellebbeznek is ellene. Imádom az egyensúlyt a bőrszalonna hatalmas bírsága és a kétablakos transzferban között.
Btw hogy megy Griezmannak az uefalonánál? Egy-két nagy megmozdulásáról tudok, de nincs róla teljes képem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#153 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Nem tudom nézte-e valaki a tegnapi Fifa díjátadó gálát. Igazából sokat nem is kell hozzáfűzni, mert lettek nevetséges győztesek, de szerintem mindent vitt az év csapata, ahol a tavalyi évben 0 kupát nyerő, BL nyolcaddöntőben búcsúzó Real Madridból 3-an is ott vannak :lol: (Hazardot nem számolom még közéjük) A BL győztes liverpoolból, az Anglián belül mindent megnyerő cityból pedig összesen 2 db játékos került be.

A tavalyi év csapata: Alisson – Virgil van Dijk, Sergio Ramos, Mathijs de Ligt, Marcelo – Frenkie de Jong, Luka Modric, Eden Hazard – Lionel Messi, Kylian Mbappé, Cristiano Ronaldo.

Ramos, Modric, Marcelo? :lol: Helyettük: Alex Trent Arnold vagy Robertson, Bernardo Silva vagy De Bruyne, de középhátvédet is lehetne találni mást Ramost helyett egészen biztosan vagyok.
Marcelo az Zidane visszatéréséig konkrétan alapember se volt, már a távozásáról cikkeztek, röhej. :D Nagyon nem szeretem a 'Pool-t, de hogy a két szélsővédőjük közül egyik se került be, az egészen nevetséges.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#154 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom nézte-e valaki a tegnapi Fifa díjátadó gálát. Igazából sokat nem is kell hozzáfűzni, mert lettek nevetséges győztesek, de szerintem mindent vitt az év csapata, ahol a tavalyi évben 0 kupát nyerő, BL nyolcaddöntőben búcsúzó Real Madridból 3-an is ott vannak :lol: (Hazardot nem számolom még közéjük) A BL győztes liverpoolból, az Anglián belül mindent megnyerő cityból pedig összesen 2 db játékos került be.

A tavalyi év csapata: Alisson – Virgil van Dijk, Sergio Ramos, Mathijs de Ligt, Marcelo – Frenkie de Jong, Luka Modric, Eden Hazard – Lionel Messi, Kylian Mbappé, Cristiano Ronaldo.

Ramos, Modric, Marcelo? :lol: Helyettük: Alex Trent Arnold vagy Robertson, Bernardo Silva vagy De Bruyne, de középhátvédet is lehetne találni mást Ramost helyett egészen biztosan vagyok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#155 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta:Cavani jövőre valszeg megy az MLS-be :D a helyére veszik gondolom
Nagy álmom volt korábban, hogy Cavani-t kék szerelésben lássam... Mindig is bírtam a játékstílusa, gólérzékenysége miatt, melyhez korrektség is társult. Ez utóbbi különösen szembetűnő volt, mikor a kígyó Suarez mellett játszott a válogatottban.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#156 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:Icardi - PSG.

Ez a PSG se tud már mit kezdeni annyi csatára lesz. Az argentin meg elbohockodik a ligue1-ben.
Cavani jövőre valszeg megy az MLS-be :D a helyére veszik gondolom

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#157 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Icardi - PSG.

Ez a PSG se tud már mit kezdeni annyi csatára lesz. Az argentin meg elbohockodik a ligue1-ben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#158 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Attol meg a Utd ludas, hogy ennyire kiegettek.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#159 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Erdekes a chilei valogatottban lovi a golokat Csáncsi. Valoszinuleg a utd haza tajan van a baj, hogy ott senki sem tud kimagasloan jo teljesitmenyt nyujtani.
Az elmúlt 3 évben 29 meccsen 9 gól 6 assziszt, nem mondom, hogy utcalány szar, de azért nem is a "lövi a gólokat" kategória. Ebből tétmeccsen 22 meccsen 7 gól 3 assziszt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#160 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Erdekes a chilei valogatottban lovi a golokat Csáncsi. Valoszinuleg a utd haza tajan van a baj, hogy ott senki sem tud kimagasloan jo teljesitmenyt nyujtani.

Válasz küldése