Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#161 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chester írta:Istenem, ezt a Felicity-t nyakon kéne b*szni... Az első 5 perc után azt hittem kinyomom a részt, nem vesztettem volna sokat. Nagyon jó finálét kéne produkálni ahhoz, hogy az 5. évadra is visszatérjek. Pont a napokban volt a TV-ben az első évad (igaz magyarul), komolyan, majdnem elsírtam magam, annyira jó volt, ez a mostani meg egy kalap sz*r.
Na megnéztem az Arrowt. Ez volt az utolsó rész, amit megnéztem még áttekerve is. Ha ilyen okádékra vágynék akkor nézném a Vámpírnaplókat vagy valami hasonló mocskot. Marad a Flash, az legalább változatlanul jó.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#162 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chester írta:Istenem, ezt a Felicity-t nyakon kéne b*szni... Az első 5 perc után azt hittem kinyomom a részt, nem vesztettem volna sokat. Nagyon jó finálét kéne produkálni ahhoz, hogy az 5. évadra is visszatérjek. Pont a napokban volt a TV-ben az első évad (igaz magyarul), komolyan, majdnem elsírtam magam, annyira jó volt, ez a mostani meg egy kalap sz*r.
Én már csak tekergetem, letöltöm 3 perc alatt átpörgetem és kuka. Egy fos az egész ahogy van.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#163 Hozzászólás Szerző: Chester »

Istenem, ezt a Felicity-t nyakon kéne b*szni... Az első 5 perc után azt hittem kinyomom a részt, nem vesztettem volna sokat. Nagyon jó finálét kéne produkálni ahhoz, hogy az 5. évadra is visszatérjek. Pont a napokban volt a TV-ben az első évad (igaz magyarul), komolyan, majdnem elsírtam magam, annyira jó volt, ez a mostani meg egy kalap sz*r.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#164 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:
rafanadal írta:
Bandi írta: SPOILER

Most volt az a rész amiben Cathy Durant rájött hogy át lett b*szva. Mondjuk várható volt hogy nem fogják tudni titokban tartani hogy Claire-t akarják VP-nek. Lucas-on én is nagyon meglepődtem, gondoltam hogy gondot fog okozni, nem hiába hozták ki a börtönből, de erre azért nem számítottam. Frank hallucinációi nem nagyon tetszettek, kicsit időhúzás szaga volt és mivel tudni lehetett hogy úgyse hal meg, így nem tett túl sokat hozzá a sztorihoz (mondjuk Kate Mara pár perces szerepe miatt azért valamennyire megérte :mrgreen: ). 4 részem van még, kíváncsi vagyok hova fog kifutni a sztori.

SPOILER VÉGE
SPOILER!!!

Igen, a hallucinaciok szerintem is el voltak kicsit tulozva. Nem voltak rosszak, hogy a mult sotet tettei nyaggattak, de kicsit sok volt beloluk. Egyebkent meg ebben az evadban rovidebbek is voltak a reszek, ami feltehetoleg azert volt, mert kevesebb esemenyt kozoltek le, de ahogyan azt tettek az nagyon komoly volt. Meglatod meg, hogy a vegen milyen helyzet fog kialakulni az egesz valasztasok korul.

SPOILER VEGE!!!
Na végignéztem végre :D

SPOILER

Az egyértelmű hogy a legjobb évad volt, nem is emlékszem nagyon gyenge részre. Tetszett az ICO-s szál is, gondolom nagyjából erről fog szólni a következő évad is. A választások szempontjából nem tudom mennyire volt jó döntés hadat üzenni, a valóságban sztem inkább megijednének az emberek és nem nagyon szavaznának rá, de ki tudja hogy gondolkoznak a sorozatban :D Az új elnökjelölt jól játszotta szerepét, elég idegesítő volt ugyan számomra, de gondolom ez is volt a cél. Az újságírós nyomozós szálat nem tudom hogy folytatják-e még, ha eddig jutottak csak, akkor nem hiszem hogy túl nagy balhé lesz belőle. Kíváncsi vagyok meddig húzzák még a választásokat, nem hiszem hogy rászánják a teljes következő évadot, bár nem tudom hogy utána mit lehetne még kitalálni. Mindenesetre váram nagyon az 5. évadot, sajnos elég messze van még.

SPOILER VÉGE
SPOILER!!!

Szerintem jó döntés volt és pont a félelem miatt. Sokkal inkább szavazol valakire akinek van terve a félelem elhárítására minthogy oda helyezzél valakit utólag akinek köze sincs ehhez a hadüzenethez és mégis ő kell véghez vigye vagy lefújja és ezáltal gyengének mutassa magát. Minden esetre kiderül, hogy ezt hogyan fordítja a saját hasznára.

Az újságírós szál szerintem fontos lesz nagyon, mert ez az egyetlen dolog amivel össze tud dőlni a kártyavár. Politikailag mindent jól épített fel, ez az egyetlen negatívum ami a leszámolásával járna és épp emiatt ez valamikor fontos is lesz. Kérdés, hogy mennyire most mintsem majd máskor és máshogyan.

Az 5. évadot nem szánhatják teljesen rá és ez egyértelmű. Már így is picit elrontották a sorozat timelineját, szóval szerintem az 5. évad elején elég hamar le kell zavarják a választásokat. Eddig minden évad egy év volt a sorozat idejében is, ugye 2013 volt az első évad, 1 éve volt elnök Garrett vagy ki a fene és az első évad végére lett VP Frank. 2014 volt a 2. évad és a midterm reportokra lett elnök Frank. Ezt követően 2015 még nem szólt a kampányról igazából, mert még csak a jelölésekért versenyeztek (pont mint teszi pár hónapja Trump és Clinton és a többi aki nem számít a valóságban) és aztán 2016 már az igazi kampány, mert közeleg a rendes választás. Ha megfigyeled a valóságban is Trump és Clinton még csak valószínűleg lesz a két jelölt a demokraták és a republikánusok részéről, tehát a valóságban is csak 2016 áprilisa körül fog kiderülni, hogy kik vannak a "ticketen" a két párt részéről. Lényegében erről szólt a 4. évad is, 2016 eleje, kik lesznek a két párt jelöltjei. Épp ezért gondolom azt, hogy az 5. évad már 2017 kell legyen, első néhány részben eldől az elnökválasztás (2016 novembere), utána meg arról fog szólni, hogy Frank immár megválasztott elnökként hogyan boldogul (mert az gondolom egyértelmű számodra is, hogy valahogy megnyeri, még nem tudom hogyan, de ő fogja nyerni) Úgyis kampány nélkül 2017-ről kevesebb dolgot lehet írni, szóval bele fog férni az 5. évad elejébe 2016 vége.

SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#165 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:
Bandi írta: SPOILER

Most volt az a rész amiben Cathy Durant rájött hogy át lett b*szva. Mondjuk várható volt hogy nem fogják tudni titokban tartani hogy Claire-t akarják VP-nek. Lucas-on én is nagyon meglepődtem, gondoltam hogy gondot fog okozni, nem hiába hozták ki a börtönből, de erre azért nem számítottam. Frank hallucinációi nem nagyon tetszettek, kicsit időhúzás szaga volt és mivel tudni lehetett hogy úgyse hal meg, így nem tett túl sokat hozzá a sztorihoz (mondjuk Kate Mara pár perces szerepe miatt azért valamennyire megérte :mrgreen: ). 4 részem van még, kíváncsi vagyok hova fog kifutni a sztori.

SPOILER VÉGE
SPOILER!!!

Igen, a hallucinaciok szerintem is el voltak kicsit tulozva. Nem voltak rosszak, hogy a mult sotet tettei nyaggattak, de kicsit sok volt beloluk. Egyebkent meg ebben az evadban rovidebbek is voltak a reszek, ami feltehetoleg azert volt, mert kevesebb esemenyt kozoltek le, de ahogyan azt tettek az nagyon komoly volt. Meglatod meg, hogy a vegen milyen helyzet fog kialakulni az egesz valasztasok korul.

SPOILER VEGE!!!
Na végignéztem végre :D

SPOILER

Az egyértelmű hogy a legjobb évad volt, nem is emlékszem nagyon gyenge részre. Tetszett az ICO-s szál is, gondolom nagyjából erről fog szólni a következő évad is. A választások szempontjából nem tudom mennyire volt jó döntés hadat üzenni, a valóságban sztem inkább megijednének az emberek és nem nagyon szavaznának rá, de ki tudja hogy gondolkoznak a sorozatban :D Az új elnökjelölt jól játszotta szerepét, elég idegesítő volt ugyan számomra, de gondolom ez is volt a cél. Az újságírós nyomozós szálat nem tudom hogy folytatják-e még, ha eddig jutottak csak, akkor nem hiszem hogy túl nagy balhé lesz belőle. Kíváncsi vagyok meddig húzzák még a választásokat, nem hiszem hogy rászánják a teljes következő évadot, bár nem tudom hogy utána mit lehetne még kitalálni. Mindenesetre váram nagyon az 5. évadot, sajnos elég messze van még.

SPOILER VÉGE

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#166 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:
rafanadal írta:
Bandi írta: Én a 6. résznél tartok, de tényleg rohadt jó, eddig nekem is a kedvencem, remélem tartja a színvonalat a szezon hátralevő részében. A következő pár napban gyanítom hogy ledarálom ezt a pár részt :mrgreen:
Van egy rész ahol kicsit leülnek a dolgok, hogy előkészítsék a nagy csattanót a végére, de azon kívül szenzációs évad.

SPOILER!!!
Mit szólsz ahhoz, hogy Lucas nagy lazán elsétált az eseményre és lelőtte? Meglepődtem nagyon, de komoly fordulat volt választásai szempontokból. Ahol te tartasz már kiderült, hogy a demokratáknál ki lesz az alelnök jelölt?
SPOILER VÉGE!!!
SPOILER

Most volt az a rész amiben Cathy Durant rájött hogy át lett b*szva. Mondjuk várható volt hogy nem fogják tudni titokban tartani hogy Claire-t akarják VP-nek. Lucas-on én is nagyon meglepődtem, gondoltam hogy gondot fog okozni, nem hiába hozták ki a börtönből, de erre azért nem számítottam. Frank hallucinációi nem nagyon tetszettek, kicsit időhúzás szaga volt és mivel tudni lehetett hogy úgyse hal meg, így nem tett túl sokat hozzá a sztorihoz (mondjuk Kate Mara pár perces szerepe miatt azért valamennyire megérte :mrgreen: ). 4 részem van még, kíváncsi vagyok hova fog kifutni a sztori.

SPOILER VÉGE
SPOILER!!!

Igen, a hallucinaciok szerintem is el voltak kicsit tulozva. Nem voltak rosszak, hogy a mult sotet tettei nyaggattak, de kicsit sok volt beloluk. Egyebkent meg ebben az evadban rovidebbek is voltak a reszek, ami feltehetoleg azert volt, mert kevesebb esemenyt kozoltek le, de ahogyan azt tettek az nagyon komoly volt. Meglatod meg, hogy a vegen milyen helyzet fog kialakulni az egesz valasztasok korul.

SPOILER VEGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#167 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:
Bandi írta: Én a 6. résznél tartok, de tényleg rohadt jó, eddig nekem is a kedvencem, remélem tartja a színvonalat a szezon hátralevő részében. A következő pár napban gyanítom hogy ledarálom ezt a pár részt :mrgreen:
Van egy rész ahol kicsit leülnek a dolgok, hogy előkészítsék a nagy csattanót a végére, de azon kívül szenzációs évad.

SPOILER!!!
Mit szólsz ahhoz, hogy Lucas nagy lazán elsétált az eseményre és lelőtte? Meglepődtem nagyon, de komoly fordulat volt választásai szempontokból. Ahol te tartasz már kiderült, hogy a demokratáknál ki lesz az alelnök jelölt?
SPOILER VÉGE!!!
SPOILER

Most volt az a rész amiben Cathy Durant rájött hogy át lett b*szva. Mondjuk várható volt hogy nem fogják tudni titokban tartani hogy Claire-t akarják VP-nek. Lucas-on én is nagyon meglepődtem, gondoltam hogy gondot fog okozni, nem hiába hozták ki a börtönből, de erre azért nem számítottam. Frank hallucinációi nem nagyon tetszettek, kicsit időhúzás szaga volt és mivel tudni lehetett hogy úgyse hal meg, így nem tett túl sokat hozzá a sztorihoz (mondjuk Kate Mara pár perces szerepe miatt azért valamennyire megérte :mrgreen: ). 4 részem van még, kíváncsi vagyok hova fog kifutni a sztori.

SPOILER VÉGE

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#168 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:
rafanadal írta:Mit szóltok a House of Cards 4. évadához? Én most fejeztem be és azt kell hogy mondjam, hogy szerintem az eddigi legjobb. Az első se volt semmi, de ez felülmúlja azt is és nagyon komoly dolgokat előkészítettek az ötödikre is.
Én a 6. résznél tartok, de tényleg rohadt jó, eddig nekem is a kedvencem, remélem tartja a színvonalat a szezon hátralevő részében. A következő pár napban gyanítom hogy ledarálom ezt a pár részt :mrgreen:
Van egy rész ahol kicsit leülnek a dolgok, hogy előkészítsék a nagy csattanót a végére, de azon kívül szenzációs évad.

SPOILER!!!
Mit szólsz ahhoz, hogy Lucas nagy lazán elsétált az eseményre és lelőtte? Meglepődtem nagyon, de komoly fordulat volt választásai szempontokból. Ahol te tartasz már kiderült, hogy a demokratáknál ki lesz az alelnök jelölt?
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#169 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:Mit szóltok a House of Cards 4. évadához? Én most fejeztem be és azt kell hogy mondjam, hogy szerintem az eddigi legjobb. Az első se volt semmi, de ez felülmúlja azt is és nagyon komoly dolgokat előkészítettek az ötödikre is.
Én a 6. résznél tartok, de tényleg rohadt jó, eddig nekem is a kedvencem, remélem tartja a színvonalat a szezon hátralevő részében. A következő pár napban gyanítom hogy ledarálom ezt a pár részt :mrgreen:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#170 Hozzászólás Szerző: Chester »

A 4. résznél tartok, de nagyon komoly eddig, és ahogy az események fokozódnak, csak jobb lesz. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#171 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mit szóltok a House of Cards 4. évadához? Én most fejeztem be és azt kell hogy mondjam, hogy szerintem az eddigi legjobb. Az első se volt semmi, de ez felülmúlja azt is és nagyon komoly dolgokat előkészítettek az ötödikre is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#172 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Én magyar felirattal nézem, mert angol subbal ez a sorozat nálam esélytelen, így légyszi ne spoilerezz (nem olvastam el a kommented, de ez inkább egy tájékoztatás lenne).
Nincs benne spoiler, ha van az kulon ki szoktam szedni SPOILER tag ala.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#173 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én magyar felirattal nézem, mert angol subbal ez a sorozat nálam esélytelen, így légyszi ne spoilerezz (nem olvastam el a kommented, de ez inkább egy tájékoztatás lenne).

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#174 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Atya eg mi zajlik a House of Cards negyedik evadjaban! Nezitek? Meg csak 5 reszt lattam, de eddig ugy voltam vele, hogy az elso szenzacios, a masodik annal is jobb, a harmadik kepes meg ezt is felulmulni es hat ami a negyedikben tortenik az a feje tetejere allit mindent. Az otodik kicsit laposabb volt, de 4 ilyen resz utan nem is csodalom. Amennyire tartottam tole, hogy ezek a rovidebb (40-42 perces az eddigi sokszor 55-57-hez kepest) reszek mar a sorozat haldoklasanak a jelei annyira az ellentetet erzem egyelore es ez a legjobb evad egyelore, meg az elsot is siman felulmulja.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#175 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tény hogy javult az első részekhez képest, de egyelőre még csalódás.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#176 Hozzászólás Szerző: marknagy »

LoT (legends of Tomorrow) amilyen gyengén kezdett, annyira lendült bele, ha így folytatja kellemes meglepetés lesz ez a sorozat is :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#177 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Milyen kar, hogy a Chelsea most jatszik, statok szerint jol is ( :D ), de igy masodjara nezve id rohadtul jo a Flash :D Barry, Cisco szinkronja jo, Iris, Wells egyaltalan nem illik rá. Btw, most lattam hogy mar ott volt Grodd ketrece a Star laborban, kivancsi vagyok milyen easter eggeket rejtettek meg el :) na nezzuk a 2. reszt.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sorozatok

#178 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Felicityt az eddigi évadokban is ütöttem volna, de a 4. évadban már rúgnám is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#179 Hozzászólás Szerző: Chester »

Direkt raktam idezojelbe, arra ertve, hogy a flash lesz a prioritas, mar csak a nezettseg miatt is. Persze hogy nem lesz kasza, mert az olicity fanok eletben tartjak, de mar masfel eve egy tragyadomb az egesz. :(

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#180 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:Hát bazdki, megnéztem a CW youtube csatornáján a két rövid előzetest a két sorozat következő részről, áh.... Sokkal jobb a Flash, és ezt a csatorna is tudja, szerintem "le se sz*rják" már az Arrowt.
Szerintem nem szarjak le az Arrowt a CW-nel sot... Stephen nyilatkozataibol azt lehet leszurni hogy még lesz par evad, nem fogjak ido elott elkaszalni.
A legutobbi LoT reszben is benne volt az Arrow, elkepeszto mint ha egy csucszupersztar lenne ugy volt bemutatva, 8-an se tudtak megfekezni, na meg az elozo evben Flashel 1v1-ben lehozott egy x-et, ha leszarnak nem tennek meg ilyen erosnek az univerzumon belul (kepregenyben kozel sem ez a szint).
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése