Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Filmek

#181 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Dante írta:
paco83 írta:A minap sikerült megtekintenem a bosszúállók 2-t. Nekem tetszett, csupán attól félek, hogy a harmadik lesz az utolsó rész.
Viszont amit a filmből hiányoltam az Pepper és Coulson ügynök. Nem őket miért hagyták ki, de jó lett ismét látni őket.
Ne félj tőle, kb 2020-ig be vannak táblázva, abból kettő Avengers-film és a következő Cpt America is rendes team-up, sok karakter felvezetése lesz az. Sőt, az lesz az igazi Avengers 2, ez az Ultron csak egy összekötő-kötelező kör volt. (szerintem olyan is lett)

Pepper és Coulson is túl sok lett volna, ha még ők is helyet kapnak akkor már min 180 perces kellett volna hogy legyen a film.
Engem speciel nem zavart volna, ha 3 órás a film. Nagyon bírom a képregény adaptációkat. Bár van egy kettő (pl x-men utolsó rész és a sima pókember 1-2-3) ami nagyon nem jött be. De a többivel amit eddig láttam ki voltam békülve és kifejezetten szórakoztató volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#182 Hozzászólás Szerző: Dante »

paco83 írta:A minap sikerült megtekintenem a bosszúállók 2-t. Nekem tetszett, csupán attól félek, hogy a harmadik lesz az utolsó rész.
Viszont amit a filmből hiányoltam az Pepper és Coulson ügynök. Nem őket miért hagyták ki, de jó lett ismét látni őket.
Ne félj tőle, kb 2020-ig be vannak táblázva, abból kettő Avengers-film és a következő Cpt America is rendes team-up, sok karakter felvezetése lesz az. Sőt, az lesz az igazi Avengers 2, ez az Ultron csak egy összekötő-kötelező kör volt. (szerintem olyan is lett)

Pepper és Coulson is túl sok lett volna, ha még ők is helyet kapnak akkor már min 180 perces kellett volna hogy legyen a film.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Filmek

#183 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A minap sikerült megtekintenem a bosszúállók 2-t. Nekem tetszett, csupán attól félek, hogy a harmadik lesz az utolsó rész.
Viszont amit a filmből hiányoltam az Pepper és Coulson ügynök. Nem őket miért hagyták ki, de jó lett ismét látni őket.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#184 Hozzászólás Szerző: Chester »

TV-ben asszem mindig is két részletbe adták le, de ez egy film alapból. :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Filmek

#185 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dante írta:
laczze írta:Valaki tud nekem segíteni? Lehet hülyeséget kérdezek de most lett vége a tv-ben a Spartacus 2/1. nek, viszont a neten csak címmel ellátott spartacus filmeket találtam, akkor ez közéjük tartozik ?
Mindegyik évadnak van alcíme.
https://en.wikipedia.org/wiki/Spartacus_(TV_series)
Vagy a Goran Visnjic-féle Spartacus-ra gondolsz?
Igen arra, csak azért mert ez a Tv is így írta ki hogy Spartacus 2/1 ennyi.
Arról szólt, amikor lázadást indítanak a rabszolgák a római katonák ellen aztán ő a vezérük a vége az volt, hogy letámadtak egy sereget aztán 1 embert életbe hagytak így küldtek üzenetet a rómaiaknak.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#186 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:Valaki tud nekem segíteni? Lehet hülyeséget kérdezek de most lett vége a tv-ben a Spartacus 2/1. nek, viszont a neten csak címmel ellátott spartacus filmeket találtam, akkor ez közéjük tartozik ?
Mindegyik évadnak van alcíme.
https://en.wikipedia.org/wiki/Spartacus_(TV_series)
Vagy a Goran Visnjic-féle Spartacus-ra gondolsz?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Filmek

#187 Hozzászólás Szerző: laczze »

Valaki tud nekem segíteni? Lehet hülyeséget kérdezek de most lett vége a tv-ben a Spartacus 2/1. nek, viszont a neten csak címmel ellátott spartacus filmeket találtam, akkor ez közéjük tartozik ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Filmek

#188 Hozzászólás Szerző: gerawba »

cech19960320 írta:a film izgalmas volt, nagyon jól sikerült..
A búcsú pedig igen, nagyszerű lett, méltó volt... Férfi létemre majdnem elbőgtem magam rajta.....XD
Dante írta:Ez a sorozat Paul Walker életműve. Nyilván van olyan aki nem gondol rá értelmes dologként - mert nem is feltétlen az - de ezek a színészek több mint valószínű hogy jó barátok és így akartak megemlékezni róla. Szerintem a széria legjobb percei voltak a montázs és a vége, őszintének hatott.

Én csak most néztem meg, annyira sose voltam oda érte, talán a 4., esetleg az 5. részig jutottam el anno. Nem rossz film, bár tényleg annyi benne az irreális dolog, hogy az nekem már zavaró - persze gondolom ebben a filmben pont a látvány a lényeg.
Na, de igazából ezt is csak azért néztem meg, mert láttam többek között ezt a két kommentet itt, meg máshonnan is hallottam a végéről, és hát valóban, az az utolsó 2-3 perc tényleg 10/10. Csak azért bőven megéri megnézni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#189 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

almos írta:
kiskacsa08 írta:Eszeveszett mesék (Relatos salvajes)

Tegnap néztük meg haverokkal. Életem egyik legjobb filmje. Aki szeretne kicsit kiszakadni a szuperhősmentsükmegavilágot és adamsandlerfingóspoén típusú filmekből, annak nagyon ajánlom.

Több kis történetből áll a film, mindegyik azt mutatja be, hogy mi történik, ha teljesen hétköznapi szituációkban elszakad a cérna, és nem bírjuk már tovább idegekkel a stresszt.
Brutálisan jó, nálam 9/10, talán ha megnézem még párszor akkor simán lehet 10/10 is. :)
Megneztem en is. Nalam a kedvenc az a csavo volt amelyiknek elvontattak a kocsijat. Ott teljesen bele tudtam elni magam a helyzetbe amikor igazad van, de a korrupt vilagban ezzel semmire se mesz. De tenyleg az egesz film remek. Volt nehany tortenet amit eltuloztak kicsit, de tenyleg szuper film.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Filmek

#190 Hozzászólás Szerző: almos »

kiskacsa08 írta:Eszeveszett mesék (Relatos salvajes)

Tegnap néztük meg haverokkal. Életem egyik legjobb filmje. Aki szeretne kicsit kiszakadni a szuperhősmentsükmegavilágot és adamsandlerfingóspoén típusú filmekből, annak nagyon ajánlom.

Több kis történetből áll a film, mindegyik azt mutatja be, hogy mi történik, ha teljesen hétköznapi szituációkban elszakad a cérna, és nem bírjuk már tovább idegekkel a stresszt.
Brutálisan jó, nálam 9/10, talán ha megnézem még párszor akkor simán lehet 10/10 is. :)
LAMPARD#8

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#191 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Eszeveszett mesék (Relatos salvajes)

Tegnap néztük meg haverokkal. Életem egyik legjobb filmje. Aki szeretne kicsit kiszakadni a szuperhősmentsükmegavilágot és adamsandlerfingóspoén típusú filmekből, annak nagyon ajánlom.

Több kis történetből áll a film, mindegyik azt mutatja be, hogy mi történik, ha teljesen hétköznapi szituációkban elszakad a cérna, és nem bírjuk már tovább idegekkel a stresszt.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#192 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Megnéztem a Hangyat, nem rossz, kifejezetten élvezetes és vicces kepregenyes film. Ja es szimpatikus szuperhos.

A stablistaban 2 jelenet is volt, a turelmesebbek láthattak egy kis felvezetest a polgárháborúhoz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#193 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:
Dante írta:https://www.youtube.com/watch?v=QPZHBjyUGhQ
Ment nagyon a képregényes téma, végre jött teaser az általam legjobban várt köpenyes-filmhez, zseniális a marketing :D
Itt a teljes trailer, jónak ígérkezik. :D
https://www.youtube.com/watch?v=Z2bhOJLedKc" onclick="window.open(this.href);return false;
Többet nem is nézek belőle, most már a legvárósabb film lett nekem, pedig a képregény-adaptációkat mindig fenntartással várom. Csak ne csalódjak túl nagyot és akkor már elégedett leszek :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#194 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:https://www.youtube.com/watch?v=QPZHBjyUGhQ
Ment nagyon a képregényes téma, végre jött teaser az általam legjobban várt köpenyes-filmhez, zseniális a marketing :D
Itt a teljes trailer, jónak ígérkezik. :D
https://www.youtube.com/watch?v=Z2bhOJLedKc" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#195 Hozzászólás Szerző: Dante »

https://www.youtube.com/watch?v=QPZHBjyUGhQ
Ment nagyon a képregényes téma, végre jött teaser az általam legjobban várt köpenyes-filmhez, zseniális a marketing :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#196 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Vasárnap megnéztem a Ted második részét, hát eszméletlen beteg :D Mindenképpen ajánlom annak aki bírta az elsőt. Tele volt a mozi és jókat röhögtek rajta az emberek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#197 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:Szvsz Harley Quinnen (karakter, színésznő játéka) fog állni, hogy milyen lesz a film.
Kétlem. Ritka a feltűnően szar játék az ilyen filmekben, mindenki hoz legalább egy átlagot. Inkább a forgatókönyvön és a játékidő felosztásán fog múlni szerintem a film élvezhetősége.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#198 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:
ui: Talán mégsem lesz olyan rossz Joker Leto...
Ez most látom csak, talán?? Joker karakterehez jobban passzolo színész aligha talahattak volna. Igen, más lesz mint a Ledger-fele, de ez már jobban hasonlít a kepregenyben szereplő pszichopatahoz. Szvsz Harley Quinnen (karakter, színésznő játéka) fog állni, hogy milyen lesz a film.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#199 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Voltam ma a Ted 2-n. Nagy forgatokonyvet nem kell elvarni tole, a szokasos semak vannak rahuzva, de a poenok ebben a filmben is nagyon ulnek. Aki attol tart, hogy csak egy masodik lehuzott bor ugyan arrol az elkepzelesrol, az ne aggodjon, nyugodtan nezze meg, mert a sok mocskos poen karpotolni fogja.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#200 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:
rafanadal írta:Ne mit talaltam: https://youtu.be/vWrINMm1aCI" onclick="window.open(this.href);return false;
Egész szépen érkezett a vízbe. Ennél csak akkor lehetett volna szarabb,ha hasast ugrik :D
Hat igen, az nem volt a legjobb ugrasa, de voltak kifejezetten szepek is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése