Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Chat

#1321 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Na remélem felfigyelt a Haladás erre a Kirchoff gyerekre. Úgy tudom ők szeretik gyűjtetni az ilyen srácokat :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1322 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

alpar08 írta:Moszka - Roma X2
Schalke - Chelsea 2
APOEL - Barcelona 2
Sporting - Maribor 1

Megraknam egy eleg szep tettel, viszont eloszor kivancsi vagyok mas emberek velemenyere is. Melyik problemasabb?
Ez mar inkabb tippmix topik szerintem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1323 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Moszka - Roma X2
Schalke - Chelsea 2
APOEL - Barcelona 2
Sporting - Maribor 1

Megraknam egy eleg szep tettel, viszont eloszor kivancsi vagyok mas emberek velemenyere is. Melyik problemasabb?
-=Kék vér=-

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1324 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha olcsón megúszod, szerintem nem rossz dolog. FullHD-ban leadják az összes meccset, igaz nem élőben, valamint egy valag műsort, amit érdemes lehet nézni. (bár van hozzá stream is...)

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Chat

#1325 Hozzászólás Szerző: makraemil »

ChesterB írta:Élőben egyiket sem, max az olyan Liga vagy FA Kupa meccseket, amit nem közvetít a TV, plusz a barátságos meccsek és az ifi meccsei.
Értem :( Hát ez esetben nem igazán éri meg számomra előfizetni rá.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1326 Hozzászólás Szerző: Chester »

Élőben egyiket sem, max az olyan Liga vagy FA Kupa meccseket, amit nem közvetít a TV, plusz a barátságos meccsek és az ifi meccsei.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Chat

#1327 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Üdv!

A Chelsea TV-ben adják az összes meccsét a csapatnak? Ligakupa, FA-kupa, BL, PL? Lenne lehetőségem előfizetni rá, nem nagy összegért, de nem tudom h melyik meccseket adják ők személyesen...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Chat

#1328 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

koni0725 írta:
cfclegend2 írta:
mateja írta: elég csak a legutóbbi Chelsea Magazinba beleolvasni amiben Willian van, ott elmondja hogy Mourinho is elmondta neki hogy több gólt vár tőle
Ez a tipikus sablon nyilatkozat, hogy ő egy szerény gyerek, és még szeretne fejlődni, az edző is többet vár tőle, meg stb. Ezeket nem kell véresen komolyan venni.
Mourinho interjúban is olvastam már, hogy egyszerűen muszáj többször kapura lőnie egy meccsen.
Hát ha Mou tényleg ezt mondta, hogy muszáj kapura lőnie, akkor az már rég rossz, mivel a foci csapatjáték. Én nem hinném hogy ilyen szempontból kéne ezt nézni, hogy gól, gólpassz, meg kapura lövés ezek csak száraz statok. Sokkal fontosabb az összkép, mivel hiába van egy rakat kapuralövése valakinek, hogyha lehetne jobb megoldásokat is választani. És lehet valaki gól, és gólpassz mellett is ótvar szar.
Why always me?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#1329 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

cfclegend2 írta:
mateja írta: elég csak a legutóbbi Chelsea Magazinba beleolvasni amiben Willian van, ott elmondja hogy Mourinho is elmondta neki hogy több gólt vár tőle
Ez a tipikus sablon nyilatkozat, hogy ő egy szerény gyerek, és még szeretne fejlődni, az edző is többet vár tőle, meg stb. Ezeket nem kell véresen komolyan venni.
Mourinho interjúban is olvastam már, hogy egyszerűen muszáj többször kapura lőnie egy meccsen.
211! NEW RECORD!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Chat

#1330 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

mateja írta: elég csak a legutóbbi Chelsea Magazinba beleolvasni amiben Willian van, ott elmondja hogy Mourinho is elmondta neki hogy több gólt vár tőle
Ez a tipikus sablon nyilatkozat, hogy ő egy szerény gyerek, és még szeretne fejlődni, az edző is többet vár tőle, meg stb. Ezeket nem kell véresen komolyan venni.
Why always me?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1331 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

mateja írta:látom te is mennyire fogtad fel az első pontot. ez egyelőre még nem a real hogy fél-egy év után ejtsünk 30 millió fontért vett játékosokat..
azt meg hogy meglenne vele elégedve nem tudom honnan veszed, egyszer sem olvastam erről az ellenkezőjéről pedig már nem egyszer, legutóbbi ligakupa meccsen is például.
az meg hogy előnyt élvez a társaival szemben is csak annyit jelent hogy ő a kisebbik rossz ez viszont nem az ő érdeme

elég csak a legutóbbi Chelsea Magazinba beleolvasni amiben Willian van, ott elmondja hogy Mourinho is elmondta neki hogy több gólt vár tőle
Szoktunk sokmilliós játékosokat padon jegelni, akármikor igazoltuk őket. Ott van Luis, vagy akár Schürrle. Ha Mourinhonak bármi baja lett volna akkor igazolt volna oda valakit, pénz volt rá.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chat

#1332 Hozzászólás Szerző: mateja »

Sheenka írta:
mateja írta:1. ha nem csak ugatnád a futballt tudnád hogy ez kurvára nem így megy (lásd torres, malouda stb.)
2. tanulj meg idegen nyelvet és akkor talán hozzád is eljut hogy JM pont hogy nincs megelégedve vele, sokkal több gólt és assistot vár tőle ahogy a fociszakértő szurkolók. tavasszal és az idei szezon előtt is elmondta ezt.
Torres és Malouda esetében nem nagyon volt más akit a posztján lehetett játszatni és jobb volt. Most röhögve találunk 4-5 játékost akik azon a poszton kényelmesen érzik magukat. Amúgy meg Mou-ra pont az jellemző hogy kibassza aki nem tetszik neki. Williannal vannak problémák, de egy jó játékos, és Morinho is elégedett a teljesítményével, máskülönben betenne oda mást, esetleg igazolt volna valakit oda a nyáron.
látom te is mennyire fogtad fel az első pontot. ez egyelőre még nem a real hogy fél-egy év után ejtsünk 30 millió fontért vett játékosokat..
azt meg hogy meglenne vele elégedve nem tudom honnan veszed, egyszer sem olvastam erről az ellenkezőjéről pedig már nem egyszer, legutóbbi ligakupa meccsen is például.
az meg hogy előnyt élvez a társaival szemben is csak annyit jelent hogy ő a kisebbik rossz ez viszont nem az ő érdeme

elég csak a legutóbbi Chelsea Magazinba beleolvasni amiben Willian van, ott elmondja hogy Mourinho is elmondta neki hogy több gólt vár tőle

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1333 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

mateja írta:1. ha nem csak ugatnád a futballt tudnád hogy ez kurvára nem így megy (lásd torres, malouda stb.)
2. tanulj meg idegen nyelvet és akkor talán hozzád is eljut hogy JM pont hogy nincs megelégedve vele, sokkal több gólt és assistot vár tőle ahogy a fociszakértő szurkolók. tavasszal és az idei szezon előtt is elmondta ezt.
Torres és Malouda esetében nem nagyon volt más akit a posztján lehetett játszatni és jobb volt. Most röhögve találunk 4-5 játékost akik azon a poszton kényelmesen érzik magukat. Amúgy meg Mou-ra pont az jellemző hogy kibassza aki nem tetszik neki. Williannal vannak problémák, de egy jó játékos, és Morinho is elégedett a teljesítményével, máskülönben betenne oda mást, esetleg igazolt volna valakit oda a nyáron.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chat

#1334 Hozzászólás Szerző: mateja »

Nóbádi írta:
koni0725 írta:A West Brom elleni meccsen a komplett támadósornak, de még Terrynek is voltak veszélyes próbálkozásai, megint egy ember lógott ki a csapatból, az a Willian, akinek két megmozdulására emlékszek. Egyszer, amikor kilőtt egy labdát a stadionból, meg egy lepkefingnyi lövésére.

Itt van a csapatunk, minden egyes poszton bivalyerős emberekkel, ezért is rossz látni, hogy egy ilyen töketlen alibijátékosok is bekerülhetnek a kezdőbe. Persze lehet mondani, hogy mekkora védekezőmunkát végez, meg milyen jó a work rate-je, de egy WBA ellen, akik egy órát játszottak emberelőnyben mit kellett felmutatnia védekezés gyanánt? Engem személy szerint rohadtul idegesít, hogy 30 millióért igazoltunk egy tkp-t, aki nem lő gólt, és nem ad gólpasszt sem. Schürrle a legrosszab napjaikor is jobb nála, remélem elhúz a francba Salah-val együtt.
Sokáig nem akartam hozzászólni a Willian ügyhöz, mert ez kell minden évben a magyar Chelsea szurkolóknak(tisztelet a kivétenek), mindig kell egy játékos, akit kipécéznek, akinek mindegy mit csinál, akkor is egy kalap szar a teljesítménye. A sok "önjelölt fociszakértő" jobban tudja, hogy mi a dolga az adott éppen kipécézett játékosnak, mint az éppen aktuális manager, aki mindig vak és nem ért hozzá. Azt ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy 1. Mourinho ha úgy gondolná, ahogy ti(akinek nem inge), nem küldené el a francba és játszatná Williant... Tehát 2. valószínűleg elégedett vele, de a mezei magyar Chelsea szurkolók úgyis jobban tudják...
12 meccs 10 győzelem 2 döntetlen veretlenség több mint fél éve Willian "mongyon le" mert mi az má', hogy nem lő gólt és nem a gólpaszt ugyanis ez a feladata, a foci nem csapatjáték.
1. ha nem csak ugatnád a futballt tudnád hogy ez kurvára nem így megy (lásd torres, malouda stb.)
2. tanulj meg idegen nyelvet és akkor talán hozzád is eljut hogy JM pont hogy nincs megelégedve vele, sokkal több gólt és assistot vár tőle ahogy a fociszakértő szurkolók. tavasszal és az idei szezon előtt is elmondta ezt.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#1335 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nem tartom magam fanyalgó fórumozónak. Vannak itt olyanok, akik a PL-ben abba is bele tudnak kötni, ha nem 3-4 góllal nyerünk, vagy hogy a 2 legnehezebb idegenbeli meccsünk "csak" x lett. A 2 BL beli döntetlenünkről nem is beszélve, amikre, ha csoportelsőként majd továbbjutunk, senki nem fog emlékezni. Nekem ezekkel semmi bajom.

Sőt, összességében senkivel nincs a szezonban komolyabb bajom, ha nagyon mondanom kéne valamit, akkor Ivanovics túlzott előjöveteleit mondanám, de ez sem vészes. Az egyetlen problémám az, hogy a jobb oldali tkp felozatalunk közel sem képvisel olyan értéket, mint a többi posztunk.

Mivel a legtöbbször Willian játszik ezen a poszton, természetes, hogy őt veszem elő. És ha kipécézés alatt azt érted, hogy hosszabb ideje nem vagyok elégedett a teljesítményével, akkor igen, ebben a kontextusban kipécéztem. Középen még képes is egy aránylag elfogadhatót hozni, de pl. Oscarnak a cipőjét sem pucolhatná meg. Szélen viszonyt szimplán gyenge, főleg annak tükrében, hogy Hazard mit csinál a másik oldalon. Nem azt mondom, hogy innentől fogva mindenkit hozzá kell hasonlítani, mert az nem lenne fair, de ez a teljesítmény akkor is édeskevés. Kőbuta, folyton rossz megoldásokat választ, lőni pedig nem tud. Cserének jó lenne, de ilyen szinten kezdőként nem elég jó.

Az pedig totálisan hidegen hagy, hogy a sky-tól milyen értéket kap, én így látom.
211! NEW RECORD!

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#1336 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Николаевич írta: Nem tudom, hogy miért baj ha kritizálunk egy játékost/edzőt, ez a szurkoló "dolga". Ha nem lenne mindenkinek saját véleménye hanem elintéznénk mindent annyival hogy Mourinho jobban tudja(ami persze igaz) akkor be lehetne zárni a fórumot.
A hozzászólásom pontosan erre vonatkozott :D, a szurkoló "dolga" legfőképp Magyarországon a fanyalgás, a szurkolók(is) Angliában(is) értékelik példának okáért Williant megalkuvást nem tűrő játékát. A Sky szakértői például 10-ből 8 pontot adtak a tegnapi teljesítményére. Lehet kritizálni játékost, edzőt, csak a kipécézést nem bírom, mint ami Oscar esetében is volt/van a fórumon.
A fórum meg szerencsére nem is csak a "Mou jobban tudjából áll", persze nem lehet mindenki szakértő, ahogyan én sem vagyok az, de ha nem csak a hibát keresnénk néhány játékosban, az objektívebb lenne...
Az én mottóm: csak a meccs hevében fikázni!!! :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1337 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nóbádi írta: Sokáig nem akartam hozzászólni a Willian ügyhöz, mert ez kell minden évben a magyar Chelsea szurkolóknak(tisztelet a kivétenek), mindig kell egy játékos, akit kipécéznek, akinek mindegy mit csinál, akkor is egy kalap szar a teljesítménye. A sok "önjelölt fociszakértő" jobban tudja, hogy mi a dolga az adott éppen kipécézett játékosnak, mint az éppen aktuális manager, aki mindig vak és nem ért hozzá. Azt ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy Mourinho ha úgy gondolná, ahogy ti(akinek nem inge), nem küldené el a francba és játszatná Williant... Tehát valószínűleg elégedett vele, de a mezei magyar Chelsea szurkolók úgyis jobban tudják...
12 meccs 10 győzelem 2 döntetlen veretlenség több mint fél éve Willian "mongyon le" mert mi az má', hogy nem lő gólt és nem a gólpaszt ugyanis ez a feladata, a foci nem csapatjáték.

Nem igazán értem, hogy miért hoztad át a chat topikba, de mindegy..

Nem tudom, hogy miért baj ha kritizálunk egy játékost/edzőt, ez a szurkoló "dolga". Ha nem lenne mindenkinek saját véleménye hanem elintéznénk mindent annyival hogy Mourinho jobban tudja(ami persze igaz) akkor be lehetne zárni a fórumot.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#1338 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

andrewm93 írta: Ki mondott ilyet, hogy Willian mondjon le? :D Koni is csak annyit írt, mint én az osztályzásnál, Willian marhasokat fut, jól melózik, viszont egy-két megoldása katasztrofális, rengetegszer hoz olyan hülye döntéseket, és lövi el a labdát úgy, hogy azt még egy igényesebb punter is megirigyelné. Persze, melózó játékosokra is szükség van, de én akkor már inkább Schürrle mellett döntenék.
Schürrlét én is bírom, de csapatmunkája gyengébb sajnos, Mourinho meg ez alapján hoz döntéseket lásd Mata :( .
Willian meg nagyon gólt akar lőni, asszem a lövéseket el kellene felejtenie :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Chat

#1339 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Nóbádi írta:
koni0725 írta:A West Brom elleni meccsen a komplett támadósornak, de még Terrynek is voltak veszélyes próbálkozásai, megint egy ember lógott ki a csapatból, az a Willian, akinek két megmozdulására emlékszek. Egyszer, amikor kilőtt egy labdát a stadionból, meg egy lepkefingnyi lövésére.

Itt van a csapatunk, minden egyes poszton bivalyerős emberekkel, ezért is rossz látni, hogy egy ilyen töketlen alibijátékosok is bekerülhetnek a kezdőbe. Persze lehet mondani, hogy mekkora védekezőmunkát végez, meg milyen jó a work rate-je, de egy WBA ellen, akik egy órát játszottak emberelőnyben mit kellett felmutatnia védekezés gyanánt? Engem személy szerint rohadtul idegesít, hogy 30 millióért igazoltunk egy tkp-t, aki nem lő gólt, és nem ad gólpasszt sem. Schürrle a legrosszab napjaikor is jobb nála, remélem elhúz a francba Salah-val együtt.
Sokáig nem akartam hozzászólni a Willian ügyhöz, mert ez kell minden évben a magyar Chelsea szurkolóknak(tisztelet a kivétenek), mindig kell egy játékos, akit kipécéznek, akinek mindegy mit csinál, akkor is egy kalap szar a teljesítménye. A sok "önjelölt fociszakértő" jobban tudja, hogy mi a dolga az adott éppen kipécézett játékosnak, mint az éppen aktuális manager, aki mindig vak és nem ért hozzá. Azt ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy Mourinho ha úgy gondolná, ahogy ti(akinek nem inge), nem küldené el a francba és játszatná Williant... Tehát valószínűleg elégedett vele, de a mezei magyar Chelsea szurkolók úgyis jobban tudják...
12 meccs 10 győzelem 2 döntetlen veretlenség több mint fél éve Willian "mongyon le" mert mi az má', hogy nem lő gólt és nem a gólpaszt ugyanis ez a feladata, a foci nem csapatjáték.
Ki mondott ilyet, hogy Willian mondjon le? :D Koni is csak annyit írt, mint én az osztályzásnál, Willian marhasokat fut, jól melózik, viszont egy-két megoldása katasztrofális, rengetegszer hoz olyan hülye döntéseket, és lövi el a labdát úgy, hogy azt még egy igényesebb punter is megirigyelné. Persze, melózó játékosokra is szükség van, de én akkor már inkább Schürrle mellett döntenék.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#1340 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

koni0725 írta:A West Brom elleni meccsen a komplett támadósornak, de még Terrynek is voltak veszélyes próbálkozásai, megint egy ember lógott ki a csapatból, az a Willian, akinek két megmozdulására emlékszek. Egyszer, amikor kilőtt egy labdát a stadionból, meg egy lepkefingnyi lövésére.

Itt van a csapatunk, minden egyes poszton bivalyerős emberekkel, ezért is rossz látni, hogy egy ilyen töketlen alibijátékosok is bekerülhetnek a kezdőbe. Persze lehet mondani, hogy mekkora védekezőmunkát végez, meg milyen jó a work rate-je, de egy WBA ellen, akik egy órát játszottak emberelőnyben mit kellett felmutatnia védekezés gyanánt? Engem személy szerint rohadtul idegesít, hogy 30 millióért igazoltunk egy tkp-t, aki nem lő gólt, és nem ad gólpasszt sem. Schürrle a legrosszab napjaikor is jobb nála, remélem elhúz a francba Salah-val együtt.
Sokáig nem akartam hozzászólni a Willian ügyhöz, mert ez kell minden évben a magyar Chelsea szurkolóknak(tisztelet a kivétenek), mindig kell egy játékos, akit kipécéznek, akinek mindegy mit csinál, akkor is egy kalap szar a teljesítménye. A sok "önjelölt fociszakértő" jobban tudja, hogy mi a dolga az adott éppen kipécézett játékosnak, mint az éppen aktuális manager, aki mindig vak és nem ért hozzá. Azt ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy Mourinho ha úgy gondolná, ahogy ti(akinek nem inge), nem küldené el a francba és játszatná Williant... Tehát valószínűleg elégedett vele, de a mezei magyar Chelsea szurkolók úgyis jobban tudják...
12 meccs 10 győzelem 2 döntetlen veretlenség több mint fél éve Willian "mongyon le" mert mi az má', hogy nem lő gólt és nem a gólpaszt ugyanis ez a feladata, a foci nem csapatjáték.

Válasz küldése